تاپیک جامع سوال و مشاوره "انتخاب رشته، گرایش و دانشگاه"

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
رتبه ی 590 چی؟ شبانه دیجیتال علم و صنعت قبول میشه؟
مدارمجتمع تربیت یا خواجه روزانه میاره؟
شبانه قبوله. اما روزانه اینایی که گفتید لب مرزه یکم. بیشتر روزانه بهشتی شانس داره.

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بنظرتون رتبه 590 الک شبانه دیجیتال و سیستم علم و صنعت رو اول بزنه یا روزانه مدارمجتمع و سیستم خواجه؟
فرق بین علم و صنعت و خواجه اونقدر نیست که شبانه ی یکی رو به روزانه ی دیگری ترجیه داد. ولی شبانه ی این دو تا دانشگاه شاید نسبت به روزانه بهشتی ارزش داشته باشه.

sir1-1368

عضو جدید
سلام
بچه ها با رتبه1968 قدرت اينجاهارو زدم
سيستم باهنر روز-سيستم تكميلي كرمان روز-سيستم يزد روز-الكترونيك قدرت تكميلي كرمان روز-الكترونيك قدرت يزد روز
سيستم باهنر شب-سيستم تكميلي كرمان شب
به نظرتون كجا ميارم؟
توروخدا كمكم كند

malih9068

عضو جدید
تاپیک جامع سوال و مشاوره "انتخاب رشته، گرایش و دانشگاه"

سلام
بچه ها با رتبه1968 قدرت اينجاهارو زدم
سيستم باهنر روز-سيستم تكميلي كرمان روز-سيستم يزد روز-الكترونيك قدرت تكميلي كرمان روز-الكترونيك قدرت يزد روز
سيستم باهنر شب-سيستم تكميلي كرمان شب
به نظرتون كجا ميارم؟
توروخدا كمكم كند
روزانه باهنر نمیشی یزد یا تکمیلی احتمالش هست ولی صد درصد شبانه میشی

tutia.p

عضو جدید
دوستان بچه هایی که لیسانس الکترونیک بودن اگه ارشد برن مخابرات چه پیشنیازایی حتما بهشون میخوره جز مخابرات 2 ؟ تو همه دانشگاه ها یکسانه؟

ehsancompany

عضو جدید
دوستان کسی اطلاعات راجع به امام حسین و مالک اشتر داره؟؟
که حین تحصیل بورسیه میشی؟یا شرایط استخدام ایناش؟

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان بچه هایی که لیسانس الکترونیک بودن اگه ارشد برن مخابرات چه پیشنیازایی حتما بهشون میخوره جز مخابرات 2 ؟ تو همه دانشگاه ها یکسانه؟

اگه مخابرات سیستم منظورتون باشه فقط مخابرات دو. البته دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه. مثلا دانشگاه شریف دو درس مخابرات دو و پردازش علائم دیجیتال پیش میخورید

ronak911

عضو جدید

سلام توتیا جون خبری ازت نیستا..
اغلب همون مخابرات 2 و شاید dsp پیش بخوری.
ج پ خ ندادیا گروهی که گفتی چی شد؟

Mmshh

عضو جدید
بچه‌ها با ۲۹۶ مخابرات چی می‌شه قبول شد(سیستم)؟ شبانه امیرکبیر؟ روزانه خواجه و علم و ...؟

آخرین ویرایش:

bahram1992

عضو جدید
سلام با 1200 الک و 1400 مخابرات
قزوین و گیلان و شاهرود و سمنان و بابل
کدومارو شانس دارم واسه الک و مخابرات روزانه؟
ترتیب دانشگاه و رشته رو هم بگید خیلی ممنون میشم

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلامت باشی زهرا خانوم....راستش قزوین واقعا برام سخته....اگه هر روز بیام و برم باید روزی 15 تومن کرایه ماشین بدم

که اصلا برام جالب نیست...و با توجه وضعیت اقتصادیم....اصلا به صرفه نیست..وگرنه خودمم دوس داشتم بیام شهر شما

سلام بر شما

اقا سعيد اگر دوست دارين اين دانشگاه بريد و از نظر سطح دانشگاه مشكلي نداريد البته نظر شخصيم هست
بهتره بزنيد و توكلتون بر خدا باشه
به نظرم من علم ارزش زيادي داره اگر واقعا علم اموزي پيشرفت دوست دارين بايد بخاطرش هر كاري بكنيد...........ببينيد روزي 15 براي خودتان حساب كردين
مثلا بشه 450 اگر شما يك كار نيم وقت هر چند سطح پايين پيدا كنيد ميتونيد مخارج بدين
يك مقدار هم كه وام ميدن
به نظرم حتي فروشنده موقت يك سوپر نميدونم تايپ كردن هر كاري كه ازتون بر مياد اما نگاه نكنيد بگيد چون مهندسم در شانم نيست
به نظرم بهتره از هزار جوان ديگه هست كه وقت خودشون عمرشون پاي انواع كارها هدر ميدن
حداقل شما با ارزش ترين كار انجام ميدين
به شرطي كه واقعا عشق بورزيد اهلش باشيد
مطمئن باشيد خدايي كه فكر ميكنيم همه لحظات با ثروتمندان هست ........خوبي خدامون اينه توي حساس ترين لحظات براي بقيه كاري ميكنه بي نظير
انرژي مثبت داشته باشيد و توكلتون بر خدا باشه

باز هم اين نظر شخصيه بود گفتم تا وقت داريد شايد كارساز باشيد
البته قبلش خب فكراتون بكنيد و دو دو تا چهار تا انجام بدين
موفق و شاد باشيد

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام با 1200 الک و 1400 مخابرات
قزوین و گیلان و شاهرود و سمنان و بابل
کدومارو شانس دارم واسه الک و مخابرات روزانه؟
ترتیب دانشگاه و رشته رو هم بگید خیلی ممنون میشم

سلام

قزوین سال پیش با رتبه 1409 روزانه مخابرات قبول شده البته سیستم یا میدانشو نمیدونم
سمنان الکترونیک روزانه با رتبه 2300 قبول شدن مخابراتشم با رتبه 2300 قبول شده
شاهرود مخابرات روزانه با رتبه 2700 و الکترونیکش با رتبه 2400
بابل روزانه الکترونیک با رتبه 1398 و مخابرات 1500
گیلان روزانه الکترونیک 1400 و مخابراتش 1800

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر شما

اقا سعيد اگر دوست دارين اين دانشگاه بريد و از نظر سطح دانشگاه مشكلي نداريد البته نظر شخصيم هست
بهتره بزنيد و توكلتون بر خدا باشه
به نظرم من علم ارزش زيادي داره اگر واقعا علم اموزي پيشرفت دوست دارين بايد بخاطرش هر كاري بكنيد...........ببينيد روزي 15 براي خودتان حساب كردين
مثلا بشه 450 اگر شما يك كار نيم وقت هر چند سطح پايين پيدا كنيد ميتونيد مخارج بدين
يك مقدار هم كه وام ميدن
به نظرم حتي فروشنده موقت يك سوپر نميدونم تايپ كردن هر كاري كه ازتون بر مياد اما نگاه نكنيد بگيد چون مهندسم در شانم نيست
به نظرم بهتره از هزار جوان ديگه هست كه وقت خودشون عمرشون پاي انواع كارها هدر ميدن
حداقل شما با ارزش ترين كار انجام ميدين
به شرطي كه واقعا عشق بورزيد اهلش باشيد
مطمئن باشيد خدايي كه فكر ميكنيم همه لحظات با ثروتمندان هست ........خوبي خدامون اينه توي حساس ترين لحظات براي بقيه كاري ميكنه بي نظير
انرژي مثبت داشته باشيد و توكلتون بر خدا باشه

باز هم اين نظر شخصيه بود گفتم تا وقت داريد شايد كارساز باشيد
البته قبلش خب فكراتون بكنيد و دو دو تا چهار تا انجام بدين
موفق و شاد باشيد

من کارشو دارم...مونتاژ کارم ساعتی 3 تومن میگیرم...اما واقعا سخته...بتونم هم میتونم نیمه وقت برم....

اما میگن ارشد یه طوریه که هر روز کلاس میذارن و دیگه نمیشه کاری کرد...حالا با تووجه به مسافت تهران قزوین هم که دیگه

واویلا.....فرض کن یه کلاس بندازن که رسما نابود میشی

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
من کارشو دارم...مونتاژ کارم ساعتی 3 تومن میگیرم...اما واقعا سخته...بتونم هم میتونم نیمه وقت برم....

اما میگن ارشد یه طوریه که هر روز کلاس میذارن و دیگه نمیشه کاری کرد...حالا با تووجه به مسافت تهران قزوین هم که دیگه

واویلا.....فرض کن یه کلاس بندازن که رسما نابود میشی

فکر کنم 5 شنبه جمعه حداقل خودتون کلاساتون اینطوری بردارید تازه با این کارتون توی خونه هم میتونید انجام بدین درسته؟
واقعا ارزششو داره ادم ا زخواب خوراکش بزنه
بذارید یک مطلب بگم
نرتبه 27پزشکی یک مشاور تعریف می کرد .این اقا به گفته خودش از بس سختی کشیده بوده زیر بار ه رکاری رفته بود از این اون حرف شنیده بود میگفت یک روز به خودم امدم گفتم از این وضع بدبختی واقعا خسته شدم میگفت دوران سربازی بود امد پیش من گفت میخوام کنکور شرکت کنم برام برنامه ریزی کنید خود مشاور میگفت من هر چی برنامه سخت تر می کردم این کم نمی اورد میگفت دوران سربازی وقتی شیفت بودم بعد شیفت پاهامو می ذاشتم داخل سطل اب و یخ تا خوابم نبره درس می خوندم اخرش شد رتبه 27 پزشکی
به خدا نشد من خودم دیدم برای خودم هم شد که میگم
خدا این مواقع خیلی قشنگ کمک می کنه
میدونید اخرش افتخارتون اینه به سختی تلاش خودتون درس خوندین نه مثل بعضی افراد راحت بی درد سر این ارزشش بیشتر

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم 5 شنبه جمعه حداقل خودتون کلاساتون اینطوری بردارید تازه با این کارتون توی خونه هم میتونید انجام بدین درسته؟
بذارید یک مطلب بگم
نرتبه 27پزشکی یک مشاور تعریف می کرد .این اقا به گفته خودش از بس سختی کشیده بوده زیر بار ه رکاری رفته بود از این اون حرف شنیده بود میگفت یک روز به خودم امدم گفتم از این وضع بدبختی واقعا خسته شدم میگفت دوران سربازی بود امد پیش من گفت میخوام کنکور شرکت کنم برام برنامه ریزی کنید خود مشاور میگفت من هر چی برنامه سخت تر می کردم این کم نمی اورد میگفت دوران سربازی وقتی شیفت بودم بعد شیفت پاهامو می ذاشتم داخل سطل اب و یخ تا خوابم نبره درس می خوندم اخرش شد رتبه 27 پزشکی
میدونید اخرش افتخارتون اینه به سختی تلاش خودتون درس خوندین نه مثل بعضی افراد راحت بی درد سر این ارزشش بیشتر

اون دانشگاه آزاده که میذارن...اما دولتی میگن فرق میکنه

va.hid

عضو جدید
بچه ها سلامی دوباره.کسی میدونه که در کنترل صنعتی اصفهان بهتره یا فردوسی؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
اون دانشگاه آزاده که میذارن...اما دولتی میگن فرق میکنه

دوست من دانشگاه اصفهان .....ميگه اگر اموزش قبول كنه ميشه دانشجو زمان كلاس ها اختياري برداره

اقا سعيد اين يك راه بود كه به ذهن من رسيد
قبلش بهتون گفتم حساب كتاب كنيد بلاخره خود انسان بهتر از هر چيز اطلاع داره

قصدم فقط كمك بود كه اين لحظات اخر شايد راهي باشه

موفق باشيد

llvll.asoud

کاربر ممتاز
بذارید یک مطلب بگم

دانشگاه آزاد نیستش که 5شنبه جمعه کلاس باشه!
کلاسای سراسری شنبه تا 4شنبه میشه. ممکنه ترم اول کلاسا در طول هفته بیفته ولی از ترم دوم با توجه به دروسی که استاد راهنما میگه کلاسارو بهتر میشه برداشت.مثلا دوستا خودم خواجه میخونه دو روز تو هفته کلاس داره 9 واحد درس برداشته
یکیم اینکه کلاسارو کدوم روز برداره که دست آموزش نیس دست استاده.استاد باید بیاد سرکلاس.

m6788

عضو جدید
اقا سر دوراهی موندم
میدان امیرکبیر شبانه
سیستم تربیت مدرس روزانه
شما باشبد کدوم رو بالا میزنید؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
اقا سر دوراهی موندم
میدان امیرکبیر شبانه
سیستم تربیت مدرس روزانه
شما باشبد کدوم رو بالا میزنید؟

من بودم سیستم تربیت مدرس رو میزدم!
من خودم رتبه 1240 آوردم بین میدان شیراز و فردوسی و سیستم صنعتی شیراز میدان رو جلوتر زدم.ولی دیگه فرق بین امیرکبیر و تربیت مدرس اونقدر نیستش که میدان رو جلوتر بزنی
تربیت مدرس از بهترین دانشگاهای ایرانه

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
دانشگاه آزاد نیستش که 5شنبه جمعه کلاس باشه!
کلاسای سراسری شنبه تا 4شنبه میشه. ممکنه ترم اول کلاسا در طول هفته بیفته ولی از ترم دوم با توجه به دروسی که استاد راهنما میگه کلاسارو بهتر میشه برداشت.مثلا دوستا خودم خواجه میخونه دو روز تو هفته کلاس داره 9 واحد درس برداشته
یکیم اینکه کلاسارو کدوم روز برداره که دست آموزش نیس دست استاده.استاد باید بیاد سرکلاس.

دوست من اينطور گفت البته يكيشون هم سبزوار هست
من مثال زدم 5 شنبه يا جمعه منظورم تعداد روزي بود كه پشت سر هم باشه يا وقت رفت امد كمتر تلف بشه

llvll.asoud

کاربر ممتاز
دوست من اينطور گفت البته يكيشون هم سبزوار هست
من مثال زدم 5 شنبه يا جمعه منظورم تعداد روزي بود كه پشت سر هم باشه يا وقت رفت امد كمتر تلف بشه

ترم اول دروس اصلی ارائه میشه واسه همین حق انتخاب تغییر نیستش ولی از ترم دوم که دروس اختیاری اضافه میشه دستش بازه میتونه طوری برداره که به کارشم برسه

saeed930829

عضو جدید
دوستان برای انتخاب رشته باید معدل تا ترم 7 رو وارد کرد یا تا ترم 6؟
توی دفترچه ص 5 گفته تا اخر ترم 7 ولی توی فرم انتخاب رشته نوشته تا موقع ثبت نام

va.hid

عضو جدید
دوستان برای انتخاب رشته باید معدل تا ترم 7 رو وارد کرد یا تا ترم 6؟
توی دفترچه ص 5 گفته تا اخر ترم 7 ولی توی فرم انتخاب رشته نوشته تا موقع ثبت نام
اگر هنگام دریافت کارت ورود به جلسه معدل رو اصلاح کردی که همونو باید ثبت کنی ولی اگه مثل خیلی ها تا همون ترم 6 وارد کردی که بازم همون را باید ثبت کنی .در کل آخرین باری که معدل رو ثبت کردی همون ملاک هستش.و برای ثبت نام نهایی هم تاییدیه همون معدل رو باید از دانشگاه بگیری.(حالا چه تا ترم 6باشه یا تا ترم7 فرقی نداره)

بالا