تاپیک جامع سوال و مشاوره "انتخاب رشته، گرایش و دانشگاه"

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما باید حدود 4500 بذاری کنار فقط واسه شهریه. با فرض اینکه وام ها رو بگیری.
من خواجه نصیرم. به بچه های ما که نمی دن اما شاید دانشگاه های دیگه مثل تربیت مدرس که امکانات رفاهی بالایی داره خوابگاه بدن.
دمت گرم دادا
راستی تربیت مدرس بعدش وزارت علوم جذب میکنه؟

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دمت گرم دادا
راستی تربیت مدرس بعدش وزارت علوم جذب میکنه؟
فدات.
نه فقط اسمش تربیت مدرسه وگرنه یه دانشگاهه مثل بقیه ی دانشگاه ها.سطح علمی خیلی خوبی هم داره. تو یه سری گرایش ها بعد از امیرکبیره

malih9068

عضو جدید
خوب دوستان هزینه شبانه حدودا مثل ازاده این همه ادم زحمت بکشه بعد همون هزینه رو بده باید کمتر بگیرن

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دوستان هزینه شبانه حدودا مثل ازاده این همه ادم زحمت بکشه بعد همون هزینه رو بده باید کمتر بگیرن
در عوضش از دانشگاه معتبر مدرک میگیری
بعدشم باید یه فرقی با روزانه داشته باشه دیگه

malih9068

عضو جدید
تاپیک جامع سوال و مشاوره "انتخاب رشته، گرایش و دانشگاه"

در عوضش از دانشگاه معتبر مدرک میگیری
بعدشم باید یه فرقی با روزانه داشته باشه دیگه
فرق باید داشته باشه ولی باید با ازاد هم فرقی داشته باشه

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام دوستان، کسی اطلاع داره حدود قبولی رشته قدرت اموزش محور دانشگاه صنعتی شیراز تو چه رنجی هست؟ ممنونم

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این رشته های آموزش محور یعنی چی؟

تو آموزش محور چیزی به نام پایان نامه وجود نداره و به جای آن باید دروس تخصصی رو 12 واحد بیشتر بگذرونیم
و چون پایان نامه ندارید یه مقدار برای پذیرش دکترا سخت میشه واستون، جاش باید مقاله های بیشتری داشته باشید که اون نبود پایان نامه جبران شه
البته شنیدم برای ادامه تحصیل در خارج از کشور مدرک آموزش محور اعتباری نداره

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها...کسی در مورد دانشگاههای مالک اشتر و شهید ستازی اطلاعاتی داره؟؟؟

کسی میدونه چطور دانشگاه هایی هستند؟؟؟

پویان ط

عضو جدید
سلام.
روزانه هزینه نداره. فقط درسایی که پیش نیاز می خوردید رو باید شهریه بدید. مبلغش هم نصف شهریه ی هر واحد شبانه هاست.

هزینه ی شبانه هم برای 10 12 تا دانشگاه اول 625 تومن شهریه ثابت. 150 شهریه هر واحد. 250 شهریه ی هر واحد سمینار و هر واحد پایان نامه
برای بقیه ی دانشگاه ها 500 شهریه ثابت. 100 شهریه هر واحد درسی .250 شهریه ی هر واحد سمینار و پایان نامه.
این نصف پول واحدی که برای روزانه میگیرن بعدا برای از اد کردن مدرک هم دوباره میگیرن یا دیگه نمیخواد.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ کس اطلاعات نداره راجع به مالک اشتر و شهید ستاری؟:cry:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با 1100 مخابرات
الکترونیک و میدان اینجا رو زدم که خداروشکر میدان رو قبول شدم
واسه میدان اساتید خیلی خوبی داره و بین گرایش برق مخابرات هاش اول میدانش خوبه و بعد سیستم
بستگی به کار خودت داره خوب کار کنی احتمال جذب هم هست اما نه 100% احتمالی هست شاید اما چقد رو نمیدونم

elecfa1992

عضو جدید
سلام موفق باشی
تهرانه یا اصفهان؟خوابگاه داره یا نه؟به وضعیت ظاهری گیر میدن یا نه؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با 1100 مخابرات
الکترونیک و میدان اینجا رو زدم که خداروشکر میدان رو قبول شدم
واسه میدان اساتید خیلی خوبی داره و بین گرایش برق مخابرات هاش اول میدانش خوبه و بعد سیستم
بستگی به کار خودت داره خوب کار کنی احتمال جذب هم هست اما نه 100% احتمالی هست شاید اما چقد رو نمیدونم

با رتبه بین دوهزار تا سه هزار به قبولی امیدی هست؟؟؟

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام موفق باشی
تهرانه یا اصفهان؟خوابگاه داره یا نه؟به وضعیت ظاهری گیر میدن یا نه؟
متشکرم
تهران
بلی خوابگاه داره اما نمیدونم واسه پسرا چجوری هست میدن یا نه
وضعیت ظاهر هم بله نمیتونی مث دانشگاه های دیگه فشن اینا باشی باید تیپ ساده بپوشی مخصوصا روز مصاحبه
دخترا هم چادر اجباریه
j

با رتبه بین دوهزار تا سه هزار به قبولی امیدی هست؟؟؟

فک کنم احتمال شبانه داشته باشی
البته شاید روزانه رمز رو هم بیارین اما دقیق نمیدونم
به مصاحبه هم بستگی داره
که اونو تقریبا کسی نمیتونه پیش بینی کنه

من پارسال خوب خوندم و همینجا با بچه ها خوندم اما متاسفانه سر کنکور بهم ریختمو و اون که فک میکردم نشد و تقریبا با نا امیدی اومدم اینجا
اما الان واقعا خوشحالم که میدان اینجا رو میخونم و خوشحالم که دانشگاه های دیگه و حتی بهتر قبول نشدم
البته این نظر منه
میدان اینجا رو واقعا دوس دارم

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
متشکرم
تهران
بلی خوابگاه داره اما نمیدونم واسه پسرا چجوری هست میدن یا نه
وضعیت ظاهر هم بله نمیتونی مث دانشگاه های دیگه فشن اینا باشی باید تیپ ساده بپوشی مخصوصا روز مصاحبه
دخترا هم چادر اجباریه
j

فک کنم احتمال شبانه داشته باشی
البته شاید روزانه رمز رو هم بیارین اما دقیق نمیدونم
به مصاحبه هم بستگی داره
که اونو تقریبا کسی نمیتونه پیش بینی کنه

من پارسال خوب خوندم و همینجا با بچه ها خوندم اما متاسفانه سر کنکور بهم ریختمو و اون که فک میکردم نشد و تقریبا با نا امیدی اومدم اینجا
اما الان واقعا خوشحالم که میدان اینجا رو میخونم و خوشحالم که دانشگاه های دیگه و حتی بهتر قبول نشدم
البته این نظر منه
میدان اینجا رو واقعا دوس دارم

گرایش رمز...گرایش خوبی نیست یعنی؟؟

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها...کسی در مورد دانشگاههای مالک اشتر و شهید ستازی اطلاعاتی داره؟؟؟

کسی میدونه چطور دانشگاه هایی هستند؟؟؟
سعید جان تا اونجایی که من می دونم شهید ستاری دانسگاهی نیست که هرکسی دوس داشته باشه توش درس بخونه. شما لباس شخصی هستی اما تو محیطی درس می خونی که یه پادگان نظامیه. و حتی با کادری ها همکلاس هستی. از لحاظ علمی هم فکر نمی کنم شناخته شده باشه. اما اگر الزاما می خوای امسال بری دانشگاه می تونی بهش فکر کنی.
اما دانشگاه مالک دانشگاه خوبیه.اگر ساکن تهران هستی بری مالک بد نیست. سطح علمی خوبی هم داره ام ا یه سری محدودیت ها هم شاید داشته باشی دیگه.
از نظر اپلای فکر میکنم که دانشگاه مالک فعلا تحریم باشه. مطمئن نیستم، چیزی که ته ذهنم بود رو گفتم. از لحاظ اینکه بعد از فارغ التحصیلی تضمین کار هست یا نه باید بگم که اونا تضمین نمی کنن که حتما شما رو جذب کنن اما اگر خوب باشی احتمال زیاد جذبی. البته اینم بگم که گرایش های مخابرات و الکترونیک معمولا جذب همین ارگان ها میشن. حالا هر دانشگاهی خونده باشی.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
گرایش رمز...گرایش خوبی نیست یعنی؟؟

نمیدونم چجوریه ولی زیر گروه ict میشه و دیگه زیر گروه برق نیست
فک نکنم بد باشه
به درسایهر گرایش که میخواید هم دقت کنید ببینید بعدا میتونید بخونید یا نه مثلا خیلیا میرن سیستم از ریاضی بودن محضش خوششون نمیاد خیلیام از سختی میدان میترسن هر کس باید به علاقه اش توجه کنه

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعید جان تا اونجایی که من می دونم شهید ستاری دانسگاهی نیست که هرکسی دوس داشته باشه توش درس بخونه. شما لباس شخصی هستی اما تو محیطی درس می خونی که یه پادگان نظامیه. و حتی با کادری ها همکلاس هستی. از لحاظ علمی هم فکر نمی کنم شناخته شده باشه. اما اگر الزاما می خوای امسال بری دانشگاه می تونی بهش فکر کنی.
اما دانشگاه مالک دانشگاه خوبیه.اگر ساکن تهران هستی بری مالک بد نیست. سطح علمی خوبی هم داره ام ا یه سری محدودیت ها هم شاید داشته باشی دیگه.
از نظر اپلای فکر میکنم که دانشگاه مالک فعلا تحریم باشه. مطمئن نیستم، چیزی که ته ذهنم بود رو گفتم. از لحاظ اینکه بعد از فارغ التحصیلی تضمین کار هست یا نه باید بگم که اونا تضمین نمی کنن که حتما شما رو جذب کنن اما اگر خوب باشی احتمال زیاد جذبی. البته اینم بگم که گرایش های مخابرات و الکترونیک معمولا جذب همین ارگان ها میشن. حالا هر دانشگاهی خونده باشی.

اوه فرض کن من برم با یه کادری همکلاس بشم....بیخیال ولش کن....

قبول نشدن رو بهش ترجیح میدم....

بالا