[تاپیک امور مدیریتی تالار مهندسی عمران]

mohandes masood

عضو جدید
سلام

سلام

آقا سپهر یا هم بشیم کارگاهی رئیس کارگاه
آقا من یه نظر دارام اونم اینه که آخره هر هفته یا هم با مشخص کردن تاریخ در هر یکی دو ماهی یه دو سه باری جمع شیم از اونای که تجروبشون از ما زیادن و یا در مورد موارد کاریمون حرف بزنیم که کجا چطور شده کجا اینجوری آخرش که حرفمون و بزنیم
با تشکر مسعود کوچیک همه عمرانی ها :biggrin:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
21. 4. 88

21. 4. 88

خبر جدید و فوری:
قراره 1زیر تالار جدید اضافه شه!
به این سوالات جواب دهید:
1. دوست دارید، چه زیر تالاری باشد؟!
2. فکر می کنید چه زیر تالاری باشد؟!

مثلاً من خودم دوست دارم 1زیر تالار نقشه برداری یا مسائل نظام مهندسی داشته باشیم، اما کسی رو نداریم که فعالشون کنه واسه همین قراره این زیر تالار احداث شه! :w27:

The Lunatic

عضو جدید
خبر جدید و فوری:
قراره 1زیر تالار جدید اضافه شه!
به این سوالات جواب دهید:
1. دوست دارید، چه زیر تالاری باشد؟!
2. فکر می کنید چه زیر تالاری باشد؟!

مثلاً من خودم دوست دارم 1زیر تالار نقشه برداری یا مسائل نظام مهندسی داشته باشیم، اما کسی رو نداریم که فعالشون کنه واسه همین قراره این زیر تالار احداث شه! :w27:
به نظر من یه زیر تالار نقشه برداری لازمه
در ضمن هستن کسایی که بتونن فعالش کنن
یکیش داش آتراد
یه بنده خدا دیگه هم بود چند وقت پیش همچین پیشنهادی داده بود
در ضمن زیرتالارای دیگه هم همچین فعال ندارن که بگیم چون نقشه برداری فعال نداره نباید براش زیر تالار بزنیم

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام با اجازه مدير محترم
تقسيم بندي زياد ,باعث عدم ميل بچه ها به ورود به بخش هاي دروني تر ميشه ولي اگه اين بخش فقط شامل آموزش باشه , خيلي جالب خواهد بود.. ايده آموزش نرم افزار هاتون هم جالبه , اگر كوتاه و جمع بندي شده باشند البته..
اگر اجازه باشه من هم ميتونم يك دوره كوتاه آموزش لند ويك دوره شامل قرار دادن طرح هاي سه بعدي ساخته شده با اتوكد يا گوگل اسكچ آپ در گوگل ارث رو ميتونم در خدمتتون باشم..

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
والا هدف از آموزش همین ه!
کلاس های مستقل اما مداوم!
نه اینکه یکی بیاد و آموزش کلی رو بذاره!
یکی باشه که در ظرف 1مدت مشخص شده از دید مدرس و مدیر تالار، به صورت هفتگی یا 2بار در هفته آموزش بده و 1کلاس رفع اشکال هم باشه!
اگه با این شرایط بتونید بهمون کمک کنید، بدونید به جامعه عمرانی کشور خدمت بزرگی کردین!
طرح پژوهش 1طرح تقریباً نو و تازست و تا زمانی که پتانسیل عملی شدنش وجود نداشته باشه، نمی گم!
چون می دونید که کپی برداری از طرح آسون تر از آشامیدن 1لیوان آب ه!

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نوشتن مطلب نو حالتي رو ايجاد ميكنه كه شخص به خودش ميگه چرا اينجا چرا تو وبلاگ خودم يا كلاس خصوصي نه!؟ وگرنه پتانسيل در دوستان وجود داره... والبته عمران هم رشته ايه كه توان ذهني مارو به اندازه انجام يك كار دستي و يدي ميگيره..
مثالتون جالب و به جا بود.. در حد توان و در عرض دوروز داشته هام رو خدمتتون ارايه ميكنم.

mahrokh_civil

عضو جدید
سلام دوستان.
در این جا می خوام دوستان پیشنهادات جدیدی واسه روند بهتر تالار بدن!!!
لطفاً از به انحراف کشیدن موضوع خودداری کنید. :smile:;)
فقط لطفاً پیشنهادات شما مسائلی عمومی و قابل اجرا باشه!
با تشکر فراوان از شما دوستان که به این تالار رونق میدین!!
راستی، اگر انتقادی هست با پیام شخصی، بهم بگین.:)

سلام
من ميگم يه ساعت خاص بزارين كه همه دور هم باشيم مخصوصا الان كه تابستونه و شب ها كارمون كمتره البته من صبح ميرم كار ولي ميام!:gol:

mahrokh_civil

عضو جدید
سلام.
قراره 2زیر تالار جدید افتتاح شه!!
نظراتتون رو بگین!!
اگه پیشنهادی هم در موردشون داشتین از الآن بگین!!
1. تالار عکس های عمرانی
2. تالار مقالات انگلیسی!!
در مورد تالار انگلیسی 1سری قوانین داره که بعداً می گم!![/quote

سلام مدير جون:heart:
من تازه واردم ميسه منو راهنمايي كنيد:w20:
مثلا در مورد البوم عكس پيدا كردن دوست
اينجا نمبشه مستقيما با هم حرف زد؟موقعي كه ان هستيم؟از كجا؟؟؟
:gol::gol::gol:please:gol::gol::gol:

M.VAEZI

عضو جدید
سلام.من ترم اولي هستم خيلي با اين كارتون موافقم. ولي خداييش ما رو فراموش نكنيد. به تجربتون نياز شديدي داريم.

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام.
سلام مدير جون:heart:
من تازه واردم ميسه منو راهنمايي كنيد:w20:
مثلا در مورد البوم عكس پيدا كردن دوست
اينجا نمبشه مستقيما با هم حرف زد؟موقعي كه ان هستيم؟از كجا؟؟؟
:gol::gol::gol:please:gol::gol::gol:
سلام، برای آشنایی بیشتر با باشگاه، به این تالار تشریف ببرید:

راهنمای سایت

اما در مورد ارتباط مستقیم باید گفت، هدف باشگاه چیز دیگه ای ه و تبادل مطالب علمی ه اما در کنار اون ها، گاهی برای رفع خستگی سری به تاپیک های گفتگوی دوستانه می زنیم!
در مورد عکس هم page شخصی خودتون می تونید آلبوم ایجاد کنید و امتیازاتتون رو از لینک تنظیمات شخصی که در سمت راست، بالا قرار داره، می تونید چک کنید که چه کسانی برای چه مطلبی و در چه زمانی بهتون امتیاز داد!
سوال دیگه ای هم باشه، در خدمتم!

msc87

عضو جدید
به نظر من یه زیر تالار نقشه برداری لازمه
در ضمن هستن کسایی که بتونن فعالش کنن
یکیش داش آتراد
یه بنده خدا دیگه هم بود چند وقت پیش همچین پیشنهادی داده بود
در ضمن زیرتالارای دیگه هم همچین فعال ندارن که بگیم چون نقشه برداری فعال نداره نباید براش زیر تالار بزنیم
سلام دوستان
به نظر من هم ایجاد تالار نقشه برداری خیلی ضروریه...
وبه برقراری نظم در این تالار هم کمک می کنه
از اینکه این تالار ایجاد شده خوشحالم امیدوارم که فعالیت دوستان رضایت بخش باشه

به امید روزهایی که شاهد فعالیت هر چه بیشتر دوستان باشیم

raha

مدیر بازنشسته
اا چه بامزه!! :D
منم میخوام سپهر!
نمیشه معماریهام باشن؟!:D

اخطار می خوای؟! :D
ترجیحاً بچه های عمرانی!
نظر معماری ها رو نمیشه باطل کرد، اگه دوست داشتی نظر بده!

مریم جون بیا خودمون یه برنامه ی بهتر میریزیم واسه تابستون...!!! عمرانی ها رو هم عمرا راه بدیم...;)

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

ســلام سپـهـر عزیـــز.
می بخشید،اومـدم خستـه نباشید بگـم خدمتتون.

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
پیشنهاد برای وضع قوانین تالار

پیشنهاد برای وضع قوانین تالار

سلام به تمامی کاربران تالار مهندسی عمران.
از اونجایی که معتقدم هر کاری باید از پایه و اساس درست باشد، بنابراین ترجیح میدم، برای بازگشت مجدد نظم به تالار عمران، قوانین جدیدی وضع کنم تا اسپم ها در تاپیک های تخصصی کاملاً حذف شوند و مطالب علمی در جای خود و مطالب غیر علمی در جای خود قرار بگیرند.
بنابراین از همه ی دوستان درخواست می کنم حداکثر تا روز جمعه، 15. 08. 88 قوانین پیشنهادی خودشون رو مطرح کنند تا در نوشتن قانونی جامع، پایدار و قابل اجرا از نظر همه ی دوستان استفاده بشه.
با تشکر و احترام، مدیریت تالار مهندسی عمران، سپهر خسروداد.

.

این تاپیک بعد از تاریخ فوق الذکر به تاپیک دفتر تالار منتقل خواهد شد.

abfa

عضو جدید
ممنون سپهر جان
پیشنهادات من
1. سعی بشه تاپیک ها در بخش خود ایجاد بشه.
2. درخواست کاربران در هر بخش به صورت جداگانه و فقط در تاپیک مربوط به درخواست ها بیان بشه.
3. برای تشکر به جای اسپم در بین مطالب و قطع توالی مطالب فقط از سوئیچ تشکر استفاده بشه.
4. از اسپم های بی مورد در تاپیک تخصصی در هر بخش و زمینه ای خودداری بشه.
5. قبل از قرار دادن مطلبی در تالار از تکراری نبودن آن اطمینان داشته باشن.

سپهر عزیز بهتره قوانینی که در آخر وضع میشه به گونه ای باشه که هر عضو جدید در هنگام ثبت نام و ورود به تالار این قوانین رو به طور اتوماتیک و اجباری مطالعه نماید.
باتشکر

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام سپهر جان
اینجا که بی نظمی نیست !!! چیرو میخوای منظم کنی !! ؟!
به نظرم همینجوری خودت هر جا دور از جونت گلاب به روت ( اسپم ) دیدی پاک کنی منظم میشه چون به هر حال کسی که جدید میاد نمیدونه قوانین چیه و ممکنه اسپم بکنه یا که به شتباه ( مثله تالارای عمومی ) فک کنه زیره هر مطلبی باید نامه ی تشکر و فدایت شوم بنویسه .
به نظرم قوانین مشکلی ندارن در کل ...
مرسی

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اکثر کسایی که تازه عضو میشن دیگه به زیر بخشها توجه نمی کنن و ترجیح میدن تو صفحه اصلی تالار تاپیک بزنن!!! و کمک بخوان!!!!!!!!!!!!!

با وضع قانون هم من که فکر نمی کنم چیزی عوض بشه!!!!:)
فک نمی کنم کسی موقع ثبت نام بشینه همه قوانینو بخونه!!!
اکثر تازه وارد ها فقط یه پست میزنن و میرن!!! خیلی کم پیدا میشه کسایی که موندگار میشن!!!
از نظر من اسپم تازه واردها رو باید آقای خسروداد زحمتشو بکشه پاک کنه!!
از اعضای فعال تالارم فقط خواهش بشه که اسپم نکنن!!! و تاپیکها رو تو بخش مربوط به خودشون بزنن!!!:d

یه پیشنهاد دارم میتونین کاری کنین که موقع ایجاد تاپیک یه پیام ظاهر بشه که( مکان متناسب با مطلب رو واسه ایجاد تاپیک انتخاب کنین!!!) (تونستم منظورمو برسونم!!؟؟؟):d
در ضمن یه تعریف واسه تالار اصلی قرار بدین!!(منظورم اینه که بگین چه نوع تاپیکی رو باید تو صفحه اصلی ایجاد کرد؟؟ تاپیکی که توش راجب موضوع گفتمان باشه با مقاله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟):w16:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
حمید و تی ام عزیز، از نظراتتون ممنونم، یعنی بنظرتون همین قوانین کامل ه؟!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=67928

من مشکلم با قدیمی هاست که چرا اسپم می کنند، یا در تالار عکس میان پست میزنن: تشکر!!!
اگه قانون خاصی رو اعلام کرده باشم به راحتی اخطار می دم اما چون چیزی نگفتم یک مقدار بی انصافی ه!

senatore javan

عضو جدید
بیش از 100 پست اعم از اسپم و سوالات تکراری و نامربوط به تاپیک، پاکش د و سعی شد تمامی مطالب مشابه به همین تاپیک منتقل شود.
در صورت مشاهده تاپیک مربوط، به مدیریت گزارش دهید.
امیدوارم پس از مطالعه ی دقیق تاپیک از زدن پست های مشابه و تکراری خودداری کنید.
با تشکر، سپهر خسروداد، مدیریت تالار مهندسی عمران
-----------------------------
با تشکر از مدیر تالار مهندسی عمران از همه دوستانی که میخواهند سوالی بپرسند یا مطلبی را ارائه کنند قبل از هر چیز پست های صفحات قبلی را مرور کنند .

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حمید و تی ام عزیز، از نظراتتون ممنونم، یعنی بنظرتون همین قوانین کامل ه؟!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=67928

من مشکلم با قدیمی هاست که چرا اسپم می کنند، یا در تالار عکس میان پست میزنن: تشکر!!!
اگه قانون خاصی رو اعلام کرده باشم به راحتی اخطار می دم اما چون چیزی نگفتم یک مقدار بی انصافی ه!
سپهر جان خوندم به نظر من که کامله و هیچ مشکلی نداره قونین فعلی به همه چیز هم توش اشاره شده .
یه چیز دیگه فک کنم اخطار دادن تو تالارای تخصصی زیاد کار درستی نباشه چون ما اینجا همه هم رشته ای هستیم . دوستو و رفیق و از این جور چیزا ... اخطار دادنت باعث میشه رونق تالار کمتر بشه و یه سری ناراحتی به وجود بیاد همون اخطار لفظی اونم با لحن خوب خیلی کار ساز تره از نظر من .
در مورد اونهایی که میان میزنن تشکر هم فک نکنم خیلی زیاد باشه این موضوع ... همون پاک کردن یه اخطار لفظی فک کنم موضوع رو حل کنه ..

senatore javan

عضو جدید
مثل اینکه همه دارن می خونن . وقت نمیکنن بیان اینجا یه چیزی بنویسنننننننننننن.
بابا یه سری هم ینجا بزنین دلمون گرفت:mad: