[تاپیک امور مدیریتی تالار مهندسی عمران]

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام دوستان.
در این جا می خوام دوستان پیشنهادات جدیدی واسه روند بهتر تالار بدن!!!
لطفاً از به انحراف کشیدن موضوع خودداری کنید. :smile:;)
فقط لطفاً پیشنهادات شما مسائلی عمومی و قابل اجرا باشه!
با تشکر فراوان از شما دوستان که به این تالار رونق میدین!!
راستی، اگر انتقادی هست با پیام شخصی، بهم بگین.:)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااقا سپهرمن يه پيشنهاد دارم ولي نميدونم شايد اصلا استقبال نشه اونم اينه كه بچه هايي كه بالاتر از سطح ليسانسن يا كسايي كه اطلاعات خوبي دارن يه تاپيك بزنيم كه بيان راجب گرايش هاي مختلف فوق ليسانس نوع درساش يا بازار كارش يا محل كارش يا درآمدش و.....حرف بزنن من البته فكر نكنم با استقبال مواجه بشه ;)

علی(110)

عضو جدید
ااقا سپهرمن يه پيشنهاد دارم ولي نميدونم شايد اصلا استقبال نشه اونم اينه كه بچه هايي كه بالاتر از سطح ليسانسن يا كسايي كه اطلاعات خوبي دارن يه تاپيك بزنيم كه بيان راجب گرايش هاي مختلف فوق ليسانس نوع درساش يا بازار كارش يا محل كارش يا درآمدش و.....حرف بزنن من البته فكر نكنم با استقبال مواجه بشه ;)

سلام
نمیخوام ناامیدت کنم اما بعید میدونم بگیره:cry:
چون یه تاپیک مشابه این زده بودم که بچه های کارشناسی ارشد بیان در مورد دوره ی دانشجویی کارشناسی ارشد بحث کنند و هرکی از رشتش و واحدهاش و ... بگه، اما کلا با اینکه تاپیک پربیننده ای هم شد دو نفر بیشتر شرکت نکردند.
میگم نکنه اینجا اصلا ارشدی نداره!!؟؟
;)اصلا یه پیشنهاد یه نظرسنجی بکنیم ببینیم تو باشگاه چند نفر فارغ التحصیلند، چندتا ارشدی هست،چند تا لیسانس،چندتا کاردانی و چمیدونم چندتا شاغل و بیکار و از اینجور چیزا.

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام.
قراره 2زیر تالار جدید افتتاح شه!!
نظراتتون رو بگین!!
اگه پیشنهادی هم در موردشون داشتین از الآن بگین!!
1. تالار عکس های عمرانی
2. تالار مقالات انگلیسی!!
در مورد تالار انگلیسی 1سری قوانین داره که بعداً می گم!!

ruzbehjan

عضو جدید
پیشنهاد تایپیک جدید

پیشنهاد تایپیک جدید

:book::w10:سلام
من پیشنهاد میکینم مدیر تالار یک تایپیک باز کنه و هر کسی بیاد اونجا و یک یا چند نکته اجرایی درباره ساختمان یا اون کاری که تخصص داره ( مثلا : راهسازی یا آب و فاضلاب و هرچیز دیگه ای ) بذاره تا دیگران هم استفاده کنند. ولی در این تایپیک کسی اجازه سوال طرح کردن نداشته باشه. این جوری بعد از مدتی این تایپیک تبدیل میشه به یک منبع معلومات مهندسی خوب . مثل یک کتاب مفید. و افراد هروقت چیز جدیدی یاد گرفتند بیان اینجا اونو ثبت کنند.
دلیل این تایپیک هم اینه که حتما" لازم نیست کسی سوال کنه تا جوابشو بدین. میتونید خیلی از جوابا رو اینجا بذارین

مرسی

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام روزبه جان!!!
این کار 1بار قبلاً انجام شد ولی متاسفانه، کسی همکاری نکرد!!!
اگر دوستان اعلام آمادگی کنند، من هم موافقم!!

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
قراره 2زیر تالار جدید افتتاح شه!!
نظراتتون رو بگین!!
اگه پیشنهادی هم در موردشون داشتین از الآن بگین!!
1. تالار عکس های عمرانی
2. تالار مقالات انگلیسی!!
در مورد تالار انگلیسی 1سری قوانین داره که بعداً می گم!!
عمو انگشتی دستتون درد نکنه
ممنون

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
:book::w10:سلام
من پیشنهاد میکینم مدیر تالار یک تایپیک باز کنه و هر کسی بیاد اونجا و یک یا چند نکته اجرایی درباره ساختمان یا اون کاری که تخصص داره ( مثلا : راهسازی یا آب و فاضلاب و هرچیز دیگه ای ) بذاره تا دیگران هم استفاده کنند. ولی در این تایپیک کسی اجازه سوال طرح کردن نداشته باشه. این جوری بعد از مدتی این تایپیک تبدیل میشه به یک منبع معلومات مهندسی خوب . مثل یک کتاب مفید. و افراد هروقت چیز جدیدی یاد گرفتند بیان اینجا اونو ثبت کنند.
دلیل این تایپیک هم اینه که حتما" لازم نیست کسی سوال کنه تا جوابشو بدین. میتونید خیلی از جوابا رو اینجا بذارین

مرسی
منم موافقم
یا علی شو بگی بقیش حله

ruzbehjan

عضو جدید
اقا سپهر پيشنهاد اقا روزبه همون ساختمون فرضيه ديگه؟;)

سلام
نه بابا چرا شما همه چیز رو فقط ساختمون میبینید. مهندسی عمران که همش ساختمون نیست.
ساختمون یه چیز عمومی . شما اگه میخوایید متخصص خوبی در رشتتون باشید باید گستره اطلاعاتتون بیشتر باشه.
مثلا" من خیلی ها رو میشناسم که بعد از فارغ التحصیلی در بخش آب و فاضلاب مشغول به کار شده اند و اصلا" اطلاعات زیادی درباره سایر موارد ندارن و بر عکس .
البته این میشه تک بعدی که اصلا" خوب نیست.
یک مهندس عمران باید درباره ساختمانسازی - بتن ریزی های حجیم - حفاری های صنعتی - جوشکاری لوله های فلزی انتقال آب و گاز در صنعت - جوشکاری لوله های پلی اتیلن ( که جدیدا" رواج زیادی پیدا کرده ) - ساخت و نصب سازه های فلزی از قبیل سوله ، شبکه های انتقال خطوط لوله (pipe Rack) - ساخت مخازن بتنی - و ..... تجربه پیدا بکنه.
البته چندین سال طول میکشه و زحمت زیادی داره ( کار کردن در نقاط دورافتاده و بد آب و هوا )
یک مثال کوچیک میزنم : برای مثال قالب بندی در ساختمان با قالب بندی دیواره های مخازن بتنی خیلی از نظر نحوه اجرا و کنترل و حساسیت و همچنین بتن ریزی فرق داره و کنترل دقیق تر میخواد.
خوب دیگه خسته شدم ... احتمالا" بقیه اش رو خودتون خوب میدونید.
بای

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
روزبه، من هم می گم کلی باهات موافقم.
خودم اطلاعاتی ندارم، وگرنه پیش قدم می شدم!
شما 1سری آدم رو پیدا کن، این کار رو شروع کن، من هم قول می دم تمام حمایت ممکن رو از شما بکنم!
شاید اصلاً براتون 1زیر تالار زدم! ;)

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزبه، من هم می گم کلی باهات موافقم.
خودم اطلاعاتی ندارم، وگرنه پیش قدم می شدم!
شما 1سری آدم رو پیدا کن، این کار رو شروع کن، من هم قول می دم تمام حمایت ممکن رو از شما بکنم!
شاید اصلاً براتون 1زیر تالار زدم! ;)
اینه
روزبه من هستم

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
الهی، نه عزیزم، محکم باش!!!
کسی سرزنشت نمی کنه!!!
همه داریم به هم راهنمایی می کنیم!

shariflotfi

عضو جدید
يه پيشنهاد خيلي پر زحمت و وقت گير دارم .
پيشنهاد ميكنم مديران هر تالار بمرور زمان پست هاي اضافي و تعارف و جوابهاي بيربط به موضوع رو حذف كنن تا پيگيري موضوع توي مثلا 10 صفحه سخت نباشه
بعنوان نمونه توي تالار "بچه هاي عمران بيان خودشونو معرفي كنن" يا تو تالار معرفي نرم افزار خيلي از پست ها اضافه است و وقت آدم گرفته ميشه .

topolmopol

عضو جدید
سلام.آقای مدیر نمیدونم پیشنهادم شاید اصلا هیچ ربطی به اینجا نداشته باشه ولی نمیدونستم کجا باید بگمش.
راستش من مدتیه که فکر تاسیس یه بانک مساعدت تو ذهنمه.اونایی که زهیر( پائولو) رو خوندن حتما متوجه منظورم شدن!
یعنی یه بانکی که مثلا شما به من یه کمکی میکنید و من به شما بدهکار میشم که این بدهی ام رو بعدا یه جور دیگه صاف میکنم.
مطمئنا همه ی ما گاهی به کمک بقیه احتیاج داریمگاهی میخوایم یکی پارتی مون بشه!
یا اگه یه جایی آشنا داره که به درد ما میخوره کمک کنه.این موضوع فقط مختص عمرانیا نمیشه و فکر میکنم اگه بین همه ی اعضای تالارها مطرح بشه بهتره.بالاخره اینهمه آدم هرکدوم یه جا یی هستن و ما همه به هم احتیاج داریم دیگه!!!!
حالا تصمیم با شماست.هرچی شما امر بفرمائید به دیده ی منت میپذیرم.
;)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر جالبيه ولي منوط به اينه كه همه خيلي توي تالار فعال باشن

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
خوب یکی بگه این بانکه چیه؟!
کم زیاد اهل کتاب نیستم!!
یعنی چی یکی به یکی کمک کنه و طلبکار و بدهکار بشن؟!

topolmopol

عضو جدید
خوب یکی بگه این بانکه چیه؟!
کم زیاد اهل کتاب نیستم!!
یعنی چی یکی به یکی کمک کنه و طلبکار و بدهکار بشن؟!

سلام
بابا من که نگفتم واقعا بانکه!!!!!!!گففتم شبیه به بانک!
نوع کمک رو هم خودمون تعیین میکنیم.همه جور کمکی میتونه باشه.
مثلا همین که آقا حبیب میخواد واسه من کار جور کنه یه کمکه و من در این صورت بدهکارش میشم.یا مثلا اگه آقای valkano روش نمیشه بره به دختر مورد علا قه اش پیشنهاد بده میتونه کارو به من بسپره!!!!!!!!!!!!!!(مرامو داری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
خلاصه همه جور کمکی میتونه باشه.اگر هم یکی بدهی اش رو صاف نکنه کسی زندان نمیبرتش ولی وجدان درد میگیره اساسی!!!!!!!!!!
;);)