[تاپیک امور مدیریتی تالار مهندسی عمران]

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
تمام پست های تاپیک مسابقه منتقل شد به دفتر مدیریت تالار.
قوانین مسابقه تا فردا شب اعلام خواهد شد و مسابقه احتمالاً از 2شنبه شروع خواهد شد.

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته

MS4470

عضو جدید
قدیمی ها ما جدیدی هارو راهنمایی کنن تا بیشتر و زودتر با ساز و کار این باشگاه آشنا بشیم!

MS4470

عضو جدید
قدیمی ها ما جدیدی هارو راهنمایی کنن تا با ساز و کار این باشگاه زودتر و بیشتر آشنا بشیم!:):w27:

sma519

عضو جدید
سلام مدیر گرامی .
آقا پس این سوالات دور دوم مسابقه چی شد ؟؟؟؟ :w20:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تعدادی از تاپیک ها مرتب و منظم تر شد :)
برای نمونه ، 3 تا تاپیک داشتیم ، کدام دانشگاه در عمران بهتر است ، چرا بهترین دانشگاه ایران 600 است ، دانشگاه آزاد کمیت یا کیفیت .. البته اسم هاشو دقیق ننوشتم ، به هر حال در هم ادغامش کردم تا هر حرف و حدیثی در مورد دانشگاه ها و عمرانشون داریم توی 1 جا بجث کنیم .
قسمت دوم جمع آوری و مرتب کردن تاپیک جزوات بود .. ارسال تقدیر و تشکر خیلی توش بود ولی مرتب شد و الان فقط میتونید توش دنبال جزوه بگردید :) لطف کنید تشکر و اینها رو فقط با دکمه تشکر بدید .. هر چند که صدها جمله هم برای تشکر از دوستانی که زحمت میکشند و مطالب رو جمع آوری میکنند ، کافی نیست .
قسمت سوم درست کردن یک بخشی هست به نام " پروژه - گزار کار " که از این به بعد اگر از دوستان میخواد پروژه ، گزارش کار آزمایشگاه یا گزارش کارآموزی در اختیار بقیه قرار بده و اینها ، جاش مشخص و منظم باشه :)
قسمت چهارم مرتب کردن تاپیک " مقالات " بود که پست های اضافی اون پاک شده :)

دوستان پیشنهادی ، انتقادی چیزی دارند دریغ نکنند :)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسنت احسنت:D
من فقط یه پیشنهاد دارم همین طوری ادامه بدین :D

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
نه می تونید اسکن کنید!
این کار باعث میشه در انتهای هر ترم، 1پیشرفت خوب داشته باشیم! :)

sma519

عضو جدید
سلام مدیر گرامی :):gol:
اومدم بگم به عزیزانی که لینک کتاب و جزوه ارائه میدن ، بفرمایید خودشون یه بار کنترل کنن تا ببینن اصلا" فایلی که دادن موجوده یا نه !!!!
بابا خیلیاشون تاریخ مصرفشون گذشته !!! :razz:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام مدیر گرامی :):gol:
اومدم بگم به عزیزانی که لینک کتاب و جزوه ارائه میدن ، بفرمایید خودشون یه بار کنترل کنن تا ببینن اصلا" فایلی که دادن موجوده یا نه !!!!
بابا خیلیاشون تاریخ مصرفشون گذشته !!! :razz:

مرسی سعید جان ، من دارم همه تلاشم رو میکنم که اول هر چیزی سر جای خودش قرار بگیره و مرتب بشه ، بعدش بتونم راحت تر پست ها و لینک ها و معرفی های قدیمی رو نابود کنم ... من خودمم موقع ترکیب کردن تاپیک ها میبینم خیلی از لینک ها دیگه معتبر نیست ، مثل لینک هایی که از رپیدشیر اومده ، ولی وقت اینکه هم لینک رو بازبینی کنم ، هم تاپیک و ترکیب کنم ، هم لینکهای قدیمی رو ازش خارج کنم ندارم .. یکم صبر کنید تاپیک ها کلیاتشون مرتب بشه ، حتماً لینک ها و معرفی نامه های غیر معتبر رو حذف میکنم .

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
مرسی سعید جان ، من دارم همه تلاشم رو میکنم که اول هر چیزی سر جای خودش قرار بگیره و مرتب بشه ، بعدش بتونم راحت تر پست ها و لینک ها و معرفی های قدیمی رو نابود کنم ... من خودمم موقع ترکیب کردن تاپیک ها میبینم خیلی از لینک ها دیگه معتبر نیست ، مثل لینک هایی که از رپیدشیر اومده ، ولی وقت اینکه هم لینک رو بازبینی کنم ، هم تاپیک و ترکیب کنم ، هم لینکهای قدیمی رو ازش خارج کنم ندارم .. یکم صبر کنید تاپیک ها کلیاتشون مرتب بشه ، حتماً لینک ها و معرفی نامه های غیر معتبر رو حذف میکنم .
در ادامه ی حرفای مصطفی باید بگم اگه همه لطف کنند و مطالب مهم رو در یکی از سایت های قابل آپلودی که هیچ وقت منقضی نمی شوند بذارند، خیلی ممنون میشیم!
مثل:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=75662

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کمک کاربران

کمک کاربران

سلام ، همونطوری که میبینید صفحات تالار به شدت کم شده :) دیگه از اینجا به بعدش دست شما رو میبوسه که هر وقت میاید اینجا 1 ده دقیقه وقت برای تالارتونم بگذارید ، یکی از تاپیک ها رو باز کنید و لینک هاشو چک کنید ... اسپم هارو من پاک میکنم ، ولی چک کردن لینک ها با شما ، ببینید اگر معرفی وبلاگی بوده که الان دیگه وجود نداره ، یا فایلی بوده که الان دیگه لینکش معتبر نیست ، جمعش کنید 10 تا 10 تا توی یک فایلی چیزی کپی کنید اینجا ... مخلص همتونم هستم .. دیگه میخوام از تمیزی و مرتبی اینجا زبونزد خاص و عام باشه دیگه :)
با تشکر ... مدیریت .

abolfazl_aref

عضو جدید
اضافه نمودن تالار مهندسی نقشه برداری

اضافه نمودن تالار مهندسی نقشه برداری

با عرض سلام و خسته نباشید لطفا اگه میشه مطالب مربوط به مهندسی نقشه برداری بیشتری وارد سایتتون کنید تا ما نیز از سایت شما بی بهره نباشیم اگه مطالبی در مورد نقشه برداری، ژئودزی، نجوم و فتوگرامتری باشه ممنونتون میشیم.ویا اصلا یک بخش مجزا برای مهندسی نقشه برداری ایجاد کنید. خیلی ممنون

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک

تبریک

با سلام به تمام دوستان عزیزم
فرا رسیدن روز ارتباطات رو به همه تبریک میگم
با آرزوی موفقیت برای تمام عزیزان

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
خبر می دادین پارچه ای، بنری می زدیم به در و دیوار شهر! ;)
خوش اومدی و به سلامت! :D:D:D:
به تالار هم سری بزنی ممنون میشم! ;)