تاپيك مرجع و آموزش نرم افزار PowerMILL

behzadhf14

عضو جدید
سلام دوستان

این سوال را برای کمک به یکی از دوستانم دارم.اگر کسی راهنمایی کند سپاسگزار می شوم.
من خودم ماسینکاری را در محیط کتیا انجام می دهم و تجربه کار با نرم افزار edge cam و master cam را هم دارم.در این نرم افزار ها هنگامی که نیاز باشد به خصوص در سیکلهای 3 بعدی که تعداد نقاط خروجی برنامه زیاد میشود می توان با فعال کردن گزینه 2d or 3d circular or nurb interpolation از postprocessor خواست تا نقاطی را که بر روی یک کمان قرار میگیرند با G2 یا G3 جایگزین نماید.این کار دو حسن بزرگ دارد اول اینکه حرکت ماشین نرم تر میگردد و دیگر اینکه حجم برنامه خروجی کاهش می یابد.
آیا در نرم افزار POWERMILL نیز این امکان وجود دارد؟

1بله در تمامی ورژنها این امکان وجود دارد.
2.G2&g3مهمترین حسنش کیفیت سطح اش می باشد.
3.اول اینکه حرکت ماشین نرم تر میگردد !..........برای اینکار باید ازجی کدپیوسته سازی استفاده گردد.

pishrosanat

عضو جدید
1بله در تمامی ورژنها این امکان وجود دارد.
2.G2&g3مهمترین حسنش کیفیت سطح اش می باشد.
3.اول اینکه حرکت ماشین نرم تر میگردد !..........برای اینکار باید ازجی کدپیوسته سازی استفاده گردد.

سپاس
خوشبختانه با راهنمایی یکی از دوستان این مشکل حل شد.در منوی Point distribution .
حالا یک سوال دیگر این است که آیا امکان به کارگیری Spline fit به جای Arc Fit نیز در این نرم افزار هست با خیر؟
همانطور که مطلعید Arc fit هنگامی که مسیر ابزار در یک صفحه فزار داشته باشد قابل استفاده است ولی هنگانی که مسیر ابزار سه بعدی باشد امکان استفاده ندارد.در سیستم کنترل های جدید با استفاده از یک کد شبیه G17 G18 G19 امکان استفاده از گزینه Spline fit در برنامه خروجی ایجاد میگردد.با این کار نیز برای مسیر ابزارهای سه بعدی حرکت یکنواخت تر و سطح مناسبتر ایجاد میگردد.لطفا اگر اطلاعاتی دارید یا به دست آوردید راهنمایی نمایید.
نکته عد اینکه آیا در این نرم افزار امکان اینکه از post processor خواست تا خروجی برنامه با دو رقم اعشار ایجاد شود وجود دارد؟ و چگونه؟
سپاس

arsenik

عضو جدید
با سلام دوستان
من وقتی از استراتژی raster area clear استفاده میکنم ابزار به صورت عمود وارد کار میشه و باربرداری میکنه در صورتی که ابزار من در عمل یک ابزار تیغچه دار و نمیتونه عمود وارد کار بشه من میخوام ابزار بیرون قطعه تو محور z نفوذ کنه و بعد از کنار وارد قطعه بشه . lead link ها رو هم دستکاری کردم ولی نتیجه ای نگرفتم کسی میتونه کمکم کنه . مرسی

arsenik

عضو جدید
یه سوال دیگه
کنترولر دستگاهی که من باهاش کار میکنم 802c هستش . وقتی میخوام تو پاورمیل جی کد بگیریم تو لیست ماشین ها 802 نیست فقط 810و 840 هست میخواستم بدونم چطور میشه 802 ر و اضافه کنم .یا اگه از 810 استفاده کنم اشکالی نداره ؟

bvnbv

عضو جدید
من 2 تا سوال داشتم :
1- آیا با وجود پاورمیل 10 روی سیستم میشه 2012 رو هم بدون اشکال ریخت و ازش استفاده کرد ؟
2- غیر از کرک روسی که که من کل ستابش رو از سایت فارسی دانلود کردم ، کرک جدید دیگه برای پاورمیل نیومده ؟
در مورد عمل نکردن کرک هم باید بگم که اونهایی که ویندوز هفت 64 بیت دارند ( به احتمال زیاد همشون هم آپدیت کردند ) باید سیستمشون رو ریستارت کنند ، f8 رو بزنن ، بعد گزینه disable driver signature enforcment رو بزنن ، بعد حداقل بخش درایورش گیر نمیده ! این تضمین از من ، باقی روشهایی که در سطح نت هست هیچکدوم روی 7 64 بیت مخصوصاً اونهایی که آپدیت جدید روشون نصب هست کار نمیکنه ، به هر حال من مشکل درایور هم نداشتم ولی با وجود 10 میخواستم 2012 sp1 رو بریزم ( powermill) که نشد
الان مشکل درایور رو ندارم ، ارور paf هم برای 2012 عوض شده شمارش 1152 همچین چیزی
به هر سوال هست دیگه پرسیدم ! :D

HosseinBarari

عضو جدید
با سلام ، بنده تقریبا تازه کارم ... چطور میشه یه قطعه رو در تعیین استراتژی ماشینکاری سوراخ هاشو غیر فعال کرد که سوراخ هاش ماشین کاری نشه ؟؟ برای این میگم که ابتدا ماشین کاری عمومیش بدون سوراخکاری انجام بشه بعد سوراخ هاش بمونه تا استراتژی سوراخ کاری براش تعریف بشه ... با تشکر منتظر پاسختونم

bvnbv

عضو جدید
من مشکل نصب برام حل شد ! البته به یک روش شمسی قمری ، که توضیحش یک مقداری اگر بخونین ممکنه اعصابتون رو بهم بریزه ولی خوب مینویسم ، ببینید کرک ورژن 2010 با مکانیزم سرور صورت میگیره یعنی ما یک سرور میسازیم بعد با imgtools یا همچین چیزی اون سرور رو فعال میکنیم ، اسم سرور هم خوبdelcam میزاریم و فایل لایسنس و .. ( جمعاً 3 تا فایل تو پوشه flexm هست که اون 3 تا فایل رو باید به سرور معرفی کنی ) ورژن 10 پاورمیل زیاد به تاریخ گیر نمیده ، و مشکلمون به راحتی حل میشه ،( حتی ویندوز 7 هم بدون مشکل نصب میشه و میتونید استفاده کنید )
نکته ای که هست مهم لایسنس فایلی هست که استفاده میکنید مثلاً من پاورمیل 10 رو نصب کرده بودم کار تیم solid squad اگر فایل های اتوکد رو ایمپورت کنید ، بدون مشکل به dgk تبدیل میکنه ولی مثلاً cat part رو گیر میده میگه شما لایسنسش رو ندارید !
به هر حال شاید این برای کرک من باشه ، ولی این نسخه تا اونجایی که من اطلاع دارم نسخه فراگیری بود که همه نصبش هم کردند ، من همزمان که پاورمیل 10 رو سیستمم نصب کردم ، اقدام به نصب پاور میل 2012 sp4 کرک شده حضرت والا jimmy هم کردم !!! منتها خوب فایل روسی بود و توضیحاتش ناکامل بود
اولین نکته این هست که میشه هر 2 تا نسخه رو نصب کرد و هیچ مشکلی نداره
دومین نکته در مورد ویندوز 7 مخصوصاً 64 بیت هست ، خوب ویندوز های جدید همگی آپدیت هستند و نسخه های حال و حاضر همگی طوری کرک شدند که میتونند آپدیت هم بشند ، مایکروسافت در نسخه های جدید ویندوز اجازه نمیده ، که درایوری بدون digital signature فعال باشه و کار کنه ! ( یعنی مثل سابق تو ویندوز ایکس پی نیست که میرفتیم رو مای کامپیوتر کلیک راست میکردیم بعد پروپرتیز رو میزدیم در بخش hardware بعد driver signature رو ignore میزدیم ) در ورژن های ویندوز 7 ، مخصوصاً اونهایی که آپدیت امنیتی هم شدند دیگه این گزینه دل بخواهی فعال نیست
البته مایکروسافت یک قابلیت test mode رو گذاشته برای توسعه دهندگان نرم افزار که وقتی این قابلیت فعال بشه میتونند سخت افزار رو روی سیستم ویندوزی تست کنند
و غیر از test mode یک گزینه ای دیگری هم در هنگام بوت هست به نام disable driver signature enforcment که اگر f8 رو بزنید فعال میشه
در مراحل نصب پاور میل مخصوصاً اگر اون فایل activation رو که به صورت داس اجرا میشه ، اجرا کرده باشین ، متوجه میشین که یک ابزاری باز میشه به نام nghq Driver Signature Enforcement Overrider 1.3b البته این مرحله بعد مراحل قبلی هست که باید یک سری فایل های رجیستری رو اجرا کنید و فایل multikey.sys رو اگر در پوشه system 32 نبود کپی کنید در همون جا ، منتها مشکل کرک نصب همین جا معلوم میشه ! چرا ؟ چون بخش آخر کرک که قرار هست اون watermark گوشه صفحه رو پاک کنه درست اجرا نمیشه
و اون علامت test mode روی اعصاب شما هست ، و یک چون دیگه هم هست ! چون ممکن هست درایور ها حتی در حالت test mode هم درست کار نکنند ! بله متاسفانه !
اگر شما هم همین سرنوشت رو داشتید و چند بار نصب کردید هیچ غصه نخورید حاضرم شرط ببندم اندازه من خرابکاری نکردید !
اول این که حتماً تاریخ سیستمتون رو ببرید 1/1/2012 این کار رو باید انجام بدید ، دوم بعد از اجرای فایل اکتیویشن سیستم رو ریستارت کنید f8 رو بزنید disable driver enforcment رو انتخاب کنید بعد از این که این کار رو انجام دادید برید در بخش device manager سیستمتون ، و چک کنید ببینید هیچ درایوری علامت زرد روش نباشه
این کرک برخلاف کرک ورژن 10 با مکانیزم فایل های paf کار میکنه
خوب اگر نرم افزار رو اجرا کردید و ارور paf داد این کار رو انجام بدین ، الان فرض میکنیم که درایورهای سیستم شما بدون مشکل کار میکنند ، یک زیر شاخه ای هست در منوی استارت زیر مجموعه delcam که اسمش هست paf wizard این رو اجرا کنید ، بعد همون جایی که پوشه کرک پاور میل هست ، همون جا یک پوشه ای به نام other هست در اون پوشه یک نسخه پشتیبان از همه فایل ها ازmultikey.sys گرفته تا برنامه نصب و ریستارت دیوایس منتها فایلی که الان برای ما ارزش داره فایل delcam.paf هست
از طریق paf wizard این فایل رو یک بار روی سیستمتون اجرا کنید اگر تاریخ سیستمتون درست باشه و در حالت driver enforcment رفته باشید نرم افزار باید کار کنه
اما یک سوال ما اینجوری همش مجبوریم موقع ریستارت سیستم ، f8 بزنیم سریع ، بگیر و نگیر داره که ! این هم مشکلی نیست ، یک برنامه ای هست میتونید از اینترنت این برنامه رو دانلود کنید ، از سایت های فارسی اصلاً ،
اسمش هست easy bcd این برنامه رو بگیرید بعد برید در بخش تنظیماتش در بوت یک متغیر اضافه کنید و بعد تیک let the user decide رو بزنید
که سریع صفحه انتخاب نره و تایمرش غیرفعال بشه ، بعد خیلی راحت شیک و مجلسی f8 رو بزنید و برید گزینه disable رو انتخاب کنید

bvnbv

عضو جدید
مشکل نبود بانک اطلاعاتی

مشکل نبود بانک اطلاعاتی

من خودم یک سوال داشتم ، اینجا من هر سوالی میپرسم خودم جوابشو پیدا میکنم برکت داره :D دور از شوخی من میخواستم با پاور میل جی کد بگیرم با کمال تعجب دیدم هیچ فایل opt در بخش machine type من نیست ، این فایل ها رو باید از کجا پیدا کنم ؟ یا دانلود کنم ؟ هست اصلاً تو اینترنت یا لینک دانلودش هست ؟
اگر هست بی زحمت یکی لینک دانلودش رو بزاره

bvnbv

عضو جدید
با سلام ، بنده تقریبا تازه کارم ... چطور میشه یه قطعه رو در تعیین استراتژی ماشینکاری سوراخ هاشو غیر فعال کرد که سوراخ هاش ماشین کاری نشه ؟؟ برای این میگم که ابتدا ماشین کاری عمومیش بدون سوراخکاری انجام بشه بعد سوراخ هاش بمونه تا استراتژی سوراخ کاری براش تعریف بشه ... با تشکر منتظر پاسختونم

من هم تازه کار هستم . در نرم افزار powermill یک بخشی هست به نام boundry که این کار رو انجام میده به صورت پیشفرض باید مرزهای که میخوای ماشینکاری نشه رو قبل از انتخاب toolpath انتخاب کنی ، اصلاً بلوک رو که تعریف کردی باید بری رو boundry یک گزینه دیگه هم هست که فکر کنم اگر toolpath رو ساخته ابشی مسیرش این باشه ، روی toolpath کلیک راست کن
بعدش برو رو ادیت و گزینه limits روانتخاب کن ، وارد صفحه limits که شدی ، گزینه های مختلفی هست به اسم plane یا axis یک گزینه ای هم هست به نام polygon که با انتخاب اون میتونی به صورت دستی محدوده که میخوای سوا بشه تو ماشین کاری رو تعیین کنی
اگر محور یا صفحه رو انتخاب کنی میتونی تعیین کنی که مثلاً طرف راست محور y رو بزنه طرف چپ رو نزنه ، اگر z رو تعریف کنی میتونی تعیین کنی تا چه ارتفاعی ماشین کاری کنه
ولی اگر polygon رو بزنی میبینی با انتخاب چند نقطه ، یک چند ضلعی برات درست میکنه بعد تو همون پنجره limits فکر کنم یک گزینه داره به نام inner یا outer که تعیین میکنی مثلاً فقط داخل این محدوده ای که تعیین کردی ماشین کاری بشه ، یا همه جا ماشین کاری بشه غیر از این محدوده ای که تو تعیین کردی که برای شما باید گزینه outer رو بزنی
اما اگر از راه گزینه llimits نرید باید از راه boundry برید ، که قبل از انتخاب toolpath هست
فکر کنم آیکونش به صورت پیشفرض گوشه سمت چپ باشه فلش دار هست ،یک مقداری مشکل هست توضیحش ، باید shade رو بزنی ، تا بتونی درست انتخاب کنی
پیشنهاد میکنم اگر از boundry استفاده میکنید ، به جای حالت iso برید تو صفحه x,y اینطوری بهتر میتونید شکل ها رو انتخاب کنید
بعد وقتی boundry روتعریف کردی ، تو زیر شاخه مجموعه ات میبینی که کنار boundry یک علامت + باز شده ، toolpath رو اگر بزنی ، اونوقت در همون پنجره ای که تیغه رو تعریف میکنی یک بخش که قبلاً خاموش بود و حالت انتخابش غیر فعال بود روشن میشه به نام boundry که اون جا هم باید تعیین کنی داخل محدوده ای که تعیین کردی ماشین کاری بشه یا بیرون محدوده ای که تعیین کردی ماشین کاری صورت بگیره .

mehdi amiry

عضو جدید
من خودم یک سوال داشتم ، اینجا من هر سوالی میپرسم خودم جوابشو پیدا میکنم برکت داره :D دور از شوخی من میخواستم با پاور میل جی کد بگیرم با کمال تعجب دیدم هیچ فایل opt در بخش machine type من نیست ، این فایل ها رو باید از کجا پیدا کنم ؟ یا دانلود کنم ؟ هست اصلاً تو اینترنت یا لینک دانلودش هست ؟
اگر هست بی زحمت یکی لینک دانلودش رو بزاره

سلام

فایل را براتون گذاشتم. ولی در کل برای کار اجرایی زیاد بهش اعتماد نکنید و حتما بعد از خروجی گرفتن در cimco edit تستش کنید.

مشاهده پیوست Machine Option File.rar

آخرین ویرایش:

ayenee

عضو جدید
سلام
من powermill 2012 sp4 رو نصب کردم. مدل رو میگیره و روش تراشکاریم نشون میده و سیمولینک هم میکنه. موقعی که میخوام تو قسمت NC program راست کلیک میکنمو Write رو میزنم. میگه post processor error. Failed to get translator version from registry.
کنترلر heidenhain 420
نمیدونم چجور باید تو نرم افزار post processor بهش Machine type رو بدی و فایل opt تعریف کنی.
خواهشا اساتید یه کمکی برسونن.

bvnbv

عضو جدید
سلام
من powermill 2012 sp4 رو نصب کردم. مدل رو میگیره و روش تراشکاریم نشون میده و سیمولینک هم میکنه. موقعی که میخوام تو قسمت NC program راست کلیک میکنمو Write رو میزنم. میگه post processor error. Failed to get translator version from registry.
کنترلر heidenhain 420
نمیدونم چجور باید تو نرم افزار post processor بهش Machine type رو بدی و فایل opt تعریف کنی.
خواهشا اساتید یه کمکی برسونن.
من هم همین مشکل رو قبلاً با اکسچنج داشتم برای import فایل ولی این مسئله ای نیست ، مشکل از ریجستری نرم افزار هست ، یعنی ریجستر خود پاورمیل 2012 ، ببین باید به پاورمیل بفهمونی که شما اجازه این ترنسلیت رو داری چطوری ؟ برو تو منوی delcam تو استارت بعد paf wizard رو باز کن ، ( دقت کن تاریخ سیستم حتماً رو 1/1/2012باشه ) بعد open paf رو بزن ( رو همون علامت PAF کلیک کن ) اگر با موفقیت اجرا بکنه ، کد رو بهت لیستی از سرویس هایی رو که میتونی باهاش از پاورمیل استفاده کنی میده ، یک چیزی حدود 190 روز هم برای هر کدومشون بهت مهلت میده ( که اصلاً مهم نست اگر با موفقیت این پیغام رو گرفتی دیگه نباید این مشکل ترنسلیت برات بیاد )
مطمئن باش این مسئله شما برای رجیستری خود پاورمیل هست و برای تنظیمات post processor نیست ، اونها رو دست نزن
اگر جواب نگرفتی دوباره پیام بده ، اگر فایل paf نداشتی من خودم اینجا برات آپلود میکنم
اصلاً تو خود کرک روسی تو پوشه other هم هست ، من خود فایل رو هم ضمیمه میکنم ، شاید نداشته باشید ، همین هست ها ! اصلاً شک نکنید

توضیحات بیشتر رو تو این پست دادم
ببین مهندس عکس خود برنامه رو هم برات گذاشتم که چطوری باید تایید بگیری ( روی عکس ها کلیک کنید )

c1610839c76101d42.png

تازه آخرش یک پیغام میده که شما مجوز استفاده از 164 قابلیت رو ندارید ! روی این ماشین
ولی مشکل شما به احتمال شصتاد درصد حل خواهد شد ، چون فایل لایسنسش خیلی کامل هست

پیوست ها

• dcam.zip
    8.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

hamid_mol

عضو جدید

من هم همین مشکل رو قبلاً با اکسچنج داشتم برای import فایل ولی این مسئله ای نیست ، مشکل از ریجستری نرم افزار هست ، یعنی ریجستر خود پاورمیل 2012 ، ببین باید به پاورمیل بفهمونی که شما اجازه این ترنسلیت رو داری چطوری ؟ برو تو منوی delcam تو استارت بعد paf wizard رو باز کن ، ( دقت کن تاریخ سیستم حتماً رو 1/1/2012باشه ) بعد open paf رو بزن ( رو همون علامت PAF کلیک کن ) اگر با موفقیت اجرا بکنه ، کد رو بهت لیستی از سرویس هایی رو که میتونی باهاش از پاورمیل استفاده کنی میده ، یک چیزی حدود 190 روز هم برای هر کدومشون بهت مهلت میده ( که اصلاً مهم نست اگر با موفقیت این پیغام رو گرفتی دیگه نباید این مشکل ترنسلیت برات بیاد )
مطمئن باش این مسئله شما برای رجیستری خود پاورمیل هست و برای تنظیمات post processor نیست ، اونها رو دست نزن
اگر جواب نگرفتی دوباره پیام بده ، اگر فایل paf نداشتی من خودم اینجا برات آپلود میکنم
اصلاً تو خود کرک روسی تو پوشه other هم هست ، من خود فایل رو هم ضمیمه میکنم ، شاید نداشته باشید ، همین هست ها ! اصلاً شک نکنید

توضیحات بیشتر رو تو این پست دادم
ببین مهندس عکس خود برنامه رو هم برات گذاشتم که چطوری باید تایید بگیری ( روی عکس ها کلیک کنید )

تازه آخرش یک پیغام میده که شما مجوز استفاده از 164 قابلیت رو ندارید ! روی این ماشین
ولی مشکل شما به احتمال شصتاد درصد حل خواهد شد ، چون فایل لایسنسش خیلی کامل هست

سلام

هیچ جای منو استارت یا داخل منو های خود برنامه یا توی فایل های اگزه همراه برنامه paf wizard ی نداره ! لطفا راهنمایی بفرمایید
-------------------------------------

لطفا کسی اگه راه حل postprocessor error - failed to get translator version from registry powermill pro 2012 رو می دونه لطف کنه .

آخرین ویرایش:

hamid_mol

عضو جدید
سلام

لطفا کمک کنید، من هر کدوم از نرم افزار های Delcam رو نصب می کنم برنامه ای به نام PAFWIZARD نداره، لطفا یه نفر این برنامه رو (اگه ستاپ داره ستاپش رو و اگر نداره فایل های داخل فولدر نصبش رو) قرار بده .

خیلی ممنون

bvnbv

عضو جدید
سلام من از شما سوال میپرسم ، ورژن پاورمیل و ویندوز خودتون رو عنوان کنید ، ذکر کردید منوی استارت ، مطمئناً زیرمنوی delcam رو جستجو کردید دیگه ؟ اگر در زیر منوی delcam در منوی استارت نبود ، شاید درست نصب نشده ، خود من تا به حال همچین موردی رو ندیدیم ، ورژن پاورمیل خودتون رو لطف کنید بگید
اگر پاورمیل شما 6 باشه طریقه فعالسازی متفاوتی داره ، 10 و 2012 به هم نزدیک هستند ، ولی ورژن 6 یک مقداری متفاوت هست

hamid_mol

عضو جدید
سلام من از شما سوال میپرسم ، ورژن پاورمیل و ویندوز خودتون رو عنوان کنید ، ذکر کردید منوی استارت ، مطمئناً زیرمنوی delcam رو جستجو کردید دیگه ؟ اگر در زیر منوی delcam در منوی استارت نبود ، شاید درست نصب نشده ، خود من تا به حال همچین موردی رو ندیدیم ، ورژن پاورمیل خودتون رو لطف کنید بگید
اگر پاورمیل شما 6 باشه طریقه فعالسازی متفاوتی داره ، 10 و 2012 به هم نزدیک هستند ، ولی ورژن 6 یک مقداری متفاوت هست

سلام

ویندوز 7 64

و
Exchange_2012_R3_CR_6.8.10.exe
PostProcessor_2012_CR_6.3.2579.exe
PowerMill_2012_sp4.exe

این سه فایل رو به ترتیب نصب می کنم ! چیزی به نام PAFWIZARD اصلا اصلا ندارد.

مراحل کرک روسی را انجام می دهم ، برنامه به درستی اجرا می شود و فایل ها رو نمایش می ده اما هنگامی که رایت رو می زنم این ارور رو می ده !:
postprocessor error - failed to get translator version from registry powermill pro 2012
چند صفحه قبل یکی از دوستان گفته بود این مشکل ربط به فایل paf داره و باید اونو به برنامه pafwizard اضافه کنید اما چنین برنامه ای اصلا اصلا نیست!

در این که نیست مطمین هستم

لطفا راهنمایی بفرمایید

اگر می شه شما برنامه pafwizard رو که روی کامپیوتر خودتون نصب هست ، همان فولدر محل نصب را رر بفرمایید و برام آپلود کنید ، تست کنم .

ممنون

hamid_mol

عضو جدید
متاسفانه بازم مشکل باقی هست

می شه زیر مجموعخ دلکم رو از توی رجیستری برام اکسپورت کنید و قرار بدید ؟

ممنون

bvnbv

عضو جدید
درست نصب نکردی نرم افزار رو ( فکر کنم !)

درست نصب نکردی نرم افزار رو ( فکر کنم !)

سلام حمید عزیز ، من تصور میکنم خود setup powermill رو درست نصب نکردی که اصلاً همچین قابلیتی برای نرم افزار تعبیه نشده ، یعنی فایل راه انداز نداره ! که حتی با فعال سازی هم راه بیفته ببینمشاهده پیوست Installing PowerMILL 2012.pdf ، نگو مطمئن هستم چک کن اگر میتونی یک بار دیگه نصب کن و دقت کن که تیک همه رو بزنی ، با نرم افزار میتونی کار کنی قانونیش کردی اما درست نصب نشده برای همین به مشکل بر خوردی
من فایل pdf رو پیوست کردم ، به احتمال غریب به یقین این جا یک اشتباهس رخ داده ! مخصوصاً این که گفتی paf wizard نداره که باعث تعجب من شد ، تنها نتیجه گیری منطقی این هست که درست و کامل نصب نشده ، قانونی هست ولی کامل نصب نشده ، change هم نداره که الان بتونی نصبش کنی بگذریم
من که میگم 90 درصد همین هست ، چرا خودت رو سختی میدی یک بار دیگه نصب و راه اندازی کن

jalal.6801

عضو جدید
pm_post

pm_post

باسلام
کسی از دوستان نرم افزار pm_post داره یا جایی رو سراغ دارین که بشه دانلودش کرد

hamid_mol

عضو جدید
سلام حمید عزیز ، من تصور میکنم خود setup powermill رو درست نصب نکردی که اصلاً همچین قابلیتی برای نرم افزار تعبیه نشده ، یعنی فایل راه انداز نداره ! که حتی با فعال سازی هم راه بیفته ببینمشاهده پیوست 203495 ، نگو مطمئن هستم چک کن اگر میتونی یک بار دیگه نصب کن و دقت کن که تیک همه رو بزنی ، با نرم افزار میتونی کار کنی قانونیش کردی اما درست نصب نشده برای همین به مشکل بر خوردی
من فایل pdf رو پیوست کردم ، به احتمال غریب به یقین این جا یک اشتباهس رخ داده ! مخصوصاً این که گفتی paf wizard نداره که باعث تعجب من شد ، تنها نتیجه گیری منطقی این هست که درست و کامل نصب نشده ، قانونی هست ولی کامل نصب نشده ، change هم نداره که الان بتونی نصبش کنی بگذریم
من که میگم 90 درصد همین هست ، چرا خودت رو سختی میدی یک بار دیگه نصب و راه اندازی کن

سلام

خیلی لطف می کنی و جوابم رو می دی

بله درست فرمودید مشکل از نصب هست اما مساله اینه که نسخه ای که من از برنامه دارم !!!! این گزینه های داخل فایل پی دی اف رو نداره !!
از چندین سایت خارجی و ایرانی دانلود کردم همه دقیقا همین فایل بودند .

لطفا راهنمایی بفرمایید از کجا دانلود کنم ...

Power MILL.jpg

ali gordzary

عضو جدید
سلام.لطفا اگ کسی فیلم آموزشی powermillداره برای دانلود بزاره ک منم دانلود کنم.ممنون

bvnbv

عضو جدید
اشکالی نداره ببین این متد رو امتحان کن اگر setup powermill 10 رو هم داری نصب کن ، اون فکر کنم فولش paf wizard مخصوص خود delcam رو داشته باشه ، با نصب پاورمیل 10 میبینی تو پوشه برنامه های پاور میل دقیقاً تو بخش powermill اش 2 تا یا 3 تا نسخه از برنامه پاورمیل هست
و به احتمال زیاد این دفعه دیگه paf wizard برات نصب میشه اونوقت میزنی تو گوش پاور میل این راه حل ساده هست ،setup جداگانه رو دیدی که بهت معرفی کردم دانلود کردی و جواب نداد به احتمال زیاد اگر 10 رو روی 2012 نصب کنی فول هم باشه خودت باید نگاه کنی داره گزینه paf رو یا نه اون بهتر کرک شده و setup اش در دسترس تر هست بعد از طریق همون paf wizard مال 10 بزنی تو گوش 2012 این متد رو امتحان کن و خبرش رو بیا و بگو