تاپيك مرجع و آموزش نرم افزار PowerMILL

powermill

عضو جدید
سلام دوستان.
بالاخره پس از مدتها انتظار تصميم گرفتم اولين كسي باشم كه در اين سايت مبحث آموزش نرم‌افزار پاورميل رو شروع مي‌كنه. نياز به تعريف نيست، فايل رو دانلود كنيد و نظرتون را حتماً برام بذاريد. (اگه نظر ندين كلاسو تعطيل مي‌كنم :mad:).
سعي كنيد شاگرداي خوبي باشيد تا منم بتونم با خيال راحت به شما آموزش بدم، البته همه شما عزيزان استاد بنده حقير هستيد ولي فعلاً من اين مسئوليت سنگين رو به عهده گرفتم تا چرخه صنعت عقب افتاده ماشينكاري كشورمون رو به سمت جلو هل بديم. تا مي تونيد زورتون رو بزنيد بچه‌ها، چون خيلي درسمون عقبه. بايد جبراني با هم كار كنيم. سعي كنيد غيبت نداشته باشيد سر كلاس. در ضمن به شما سرمشق هم مي‌دم كه بايد بريد فايل ماشينكاري در بياريد ازش.
خوب ديگه بسه بچه‌ها، مي‌دونم كلي خنديديد به حرفام.
بهتره با هم جدي باشيم.
به محض دانلود فايل نظراتتون رو برام بذاريد.

پسورد فايل:www.powermill.blogsky.com ;)

mahmoud.golzar

کاربر بیش فعال
من که نتونستم دانلود کنم میشه یکبار دیگه چک کنی آدرس درسته؟

Ludwig

عضو جدید
لينك دانلود سالم و تست شده هستش دوست عزيز.:)

من هم نتونستم دانلود کنم
اصلا چرا توی خود فروم اپلود نمیکنی اینجوری تا وقتی این فروم وجود داشته باشه فایل شما هم در دسترس بقیه هست ولی اپلود توی سایتهای شیرینگ موقته :smile::gol:

Hossein_b5717

عضو جدید
سلام عزیز
دستت درد نکنه
منتظر ادامه درس هستم
اگر ممکنه راجع به import قطعات از نرم افزار های دیگه مثلا کتیا به پاور میل هم بگو
راجع به اینکه با چه پسوندی بهتره؟catpart,igs,stp
و اینکه مدل import شده رو چه جوری به نرم افزار حالی کنیم؟
اینی که من نصب کردم catpart رو نمیتونه بخونه،پاک کردم دوباره نصب کردم ولی باز هم نشد

tohidkh

عضو جدید
سلام
ممنون بابت آموزش تون.
ولی ای کاش آموزش نصب رو قبل از هر چیزی میذاشتید
راستش من هنوز با این PAF مکشکل دارم و نمیدونم که چطور باید فعال کنم برنامه رو

ممنون میشم راهنماییم کنید
ورژن برنامه هم 10 هست
:heart::gol:

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
ممنون اگه می تونی ادامه بده.

powermill

عضو جدید
آموزش PowerMILL

آموزش PowerMILL

سلام عزیز
دستت درد نکنه
منتظر ادامه درس هستم
اگر ممکنه راجع به import قطعات از نرم افزار های دیگه مثلا کتیا به پاور میل هم بگو
راجع به اینکه با چه پسوندی بهتره؟catpart,igs,stp
و اینکه مدل import شده رو چه جوری به نرم افزار حالی کنیم؟
اینی که من نصب کردم catpart رو نمیتونه بخونه،پاک کردم دوباره نصب کردم ولی باز هم نشد

سلام دوست عزيز
در روند آموزش نرم افزار به صورت كامل نحوه import كردن و فرمتهاي قابل قبول براي نرم افزار گفته خواهد شد.;)

S-H-R-M

عضو جدید
سلام در مورد کرک pm10کسی میتونه منو راهنمای کن؟
ممنون
یا علی

manufacturing

عضو جدید
سلام دوست عزیز شما باید ابتدا مدل خود روی یه نرم افزار cad مثله catia یا ... طراحی کنید و اون مدل رو با پسوند igs (معمول ترین پسوند) save کنید سپس این مدل رو بیارین روی نرم افزار جانبی تغییر پسوند البته به قول خودمون به نام Exchange وقتی که اوردین روی این نرم افزار : نرم افزار مدل شما رو میشناسه سپس شما باید این مدل رو export کنید با پسوند dgk در این موقع است که نرم افزار پاورمیل مدل شما رو خواهد شناخت
موفق باشید فرامرز

manufacturing

عضو جدید
سلام مهندس عزیز کرک p10 یه کمی مشکله شما باید جلوی کامپیوتر باشید تا بتونید طریقه نصب اون رو یاد بگیرید.

manufacturing

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من سعی می کنم طریقه نصب کرک power mill v10 رو به صورت مالتی مدیا براتون ارسال کنم
.

manufacturing

عضو جدید
هرکی آموزش نصب کرک power mill v10 رو به صورت مالتی مدیا میخواد که خودم کار کردم ایمیل بده براش بفرستم .
البته آقا مهندس حیدری استاد ما هستن جسارت نشه؟

powermill

عضو جدید
تاپيك مرجع آموزش PowerMILL

تاپيك مرجع آموزش PowerMILL

سلام دوستان عزيز. بنده حيدري هستم، مهندس تكنولوژي ساخت و توليد. تخصص اينجانب در زمينه آموزش نرم‌افزارهاي ماشينكاري بخصوص PowerMILL هستش.
قصد دارم در اين تاپيك منابع آموزشي از جمله كتاب، جزوه و فيلم‌هاي آموزشي رو قرار بدم. متاسفانه كتاب مفيدي به زبان فارسي در بازار موجود نيست و شما تنها مي‌توانيد از منابع انگليسي براي يادگيري اين نرم‌افزار بصورت كامل استفاده كنيد يا اينكه هزينه زيادي رو براي آموزش اين نرم‌افزار در كلاس‌هاي آموزشي پرداخت كنيد. اما اميدوارم با راه اندازي اين تاپيك همه شما دوستان عزيز و خوبم بهره مفيد و كافي رو ببريد.
شما مي‌توانيد در اين تاپيك سوالات و مشكلات خودتون رو در زمينه طراحي استراتژي‌هاي ماشينكاري و گرفتن خروجي مطرح كنيد تا در اسرع وقت جوابگو باشم. خواهشمندم براي اينكه اين تاپيك هميشه بالا بمونه حتما فعاليت مطلوب رو انجام بديد.
بي‌صبرانه منتظر نظرات، انتقادات و پيشنهادات سازنده شما صنعتگران عزيز هستم.
وبلاگ شخصي خودم در زمينه ماشينكاري: WWW.PowerMILL.blogsky.com

powermill

عضو جدید
جزوه‌هاي آموزشي PowerMILL (قسمت اول)

جزوه‌هاي آموزشي PowerMILL (قسمت اول)

اين جزوات آموزشي بسيار كامل، جامع و با توجه به آخرين تغييرات در نرم‌افزار PowerMILL تحت تاليف قرار گرفته است. (مربوط به ماشينكاري سه محوره)
براي دانلود اين جزوات به فايل ضميمه مراجعه كنيد.

پیوست ها

• PM-01-introduction.pdf
    335.7 کیلوبایت · بازدیدها: 12

mahmoud.golzar

کاربر بیش فعال
جناب آقای حیدری سلام صمیمانه بابت آموزشی که در اختیار دوستان قرار دادید از شما تشکر میکنم امیدوارم باز هم در زمینه آموزش این نرم افزار قدرتمند به صورت فیلم شاهد پستهای بیشتری از شما دوست بزرگوار باشیم.

manufacturing

عضو جدید
:heart:
manufacturing دوست عزیز میتونید فیلم نحوه کرک کردن pm10 را در همین پست قرار بدید.

البته که می خوام در اختیارتون بزارم ولی متاسفانه به دلیل تازه وارد بودن به این سایت نحوه قرار دادن در پست رو بلد نیستم خوشحال میشم که منو در این زمینه راهنمایی کنید تا شرمنده شما ودیگر دوستان نشوم
با تشکر فائقه
فرامرز کازری- تبریز:gol:

powermill

عضو جدید
نحوه كرك PM 10 SP 5

نحوه كرك PM 10 SP 5

;)سلام دوستان.
نحوه كرك كردن رو من در تاپيك بصورت PDF قرار دارم. كاملا تست شده و 100 درصد جواب ميده. فايلهاي مورد نياز رو براتون ايميل ميكنم.فقط لطفا ايميلتون رو در اين پست بذاريد.

manufacturing

عضو جدید
آموزش نصب کرک power mill v10 به صورت مالتی مدیا

تقدیم به همه دوستان گل:gol:

پیوست ها

• CRACK.rar
    454.2 کیلوبایت · بازدیدها: 11

powermill

عضو جدید
تقدیم به همه دوستان گل:gol:

دوست عزيز متاسفانه فايل تصويري در پخش مشكل داره.
حالا كه زحمت كشيدي لطفا رسيدگي بفرماييد تا دوستان مهندس ما استفاده كنند.
با تشكر فراوان;)