بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NegR.s

عضو جدید

ممنونم نیکی جان...این تاپیکو دیدم قیلا اما همه درصداشون رو نگتن...
و اینکه با چ استادی بودن...
شما خودت ورکشاپ نرفتی درسته؟ از بقیه خبر نداری؟اونایی که اسکیسو درصد خوب آوردن...؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز اینجور درصد گرفتن ها بی فایداس وایسا تا کلید سنجش بیاد و بعد ببین چه کردی
من با این درصدایی که گفتی میانگینتو حساب کردم حدود 25 میشه حالا برو تو لینک زیر و ببین سال پیش چجوری بوده رتبه افراد با میانگین در این حدود

نـــتایج نهایی کارشناسی ارشد معماری 93

نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 92 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )
برای محاسبه میانگین هم
درصد زبان ضربدر 2
+
درصد فن ضربدر 3
+
درصد تاریخ ضربدر 2
+
درصددرک ضربدر 3
+
درصد منظر
حالا عدد به دست آمده تقسیم بر 11 بکنید QUOTE=rezamemar;8120899]یعنی اینقدر بد زدم که کسی جواب نمیده...[/QUOTE]

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان خواهشن بحث اسکیس رو جمع بکنید و تو تاپیک خودش بحث کنید
این تاپیک بررسی سوالاس
در ضمن همه اساتید چه سپیده و چه شقاقی و علی عسگری و خیلیای دیگه خوب هستند و این خود شما هستید که با تمریناتتون میتونید موفقیتتون رو تضمین بکنید
دنبال متهم کردن همدیگه نباشید

amircowboy

عضو جدید
میانگین 25 خب پایینه پارسال میانگینم 30 شد به زور مجاز شدم البته ممکنه واسه فقط غیر انتفاعی که تا رتبه 4500 مجاز میکنن مجاز شی

سلام دوست عزیز اینجور درصد گرفتن ها بی فایداس وایسا تا کلید سنجش بیاد و بعد ببین چه کردی
من با این درصدایی که گفتی میانگینتو حساب کردم حدود 25 میشه حالا برو تو لینک زیر و ببین سال پیش چجوری بوده رتبه افراد با میانگین در این حدود

نـــتایج نهایی کارشناسی ارشد معماری 93

نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 92 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )
برای محاسبه میانگین هم
درصد زبان ضربدر 2
+
درصد فن ضربدر 3
+
درصد تاریخ ضربدر 2
+
درصددرک ضربدر 3
+
درصد منظر
حالا عدد به دست آمده تقسیم بر 11 بکنید QUOTE=rezamemar;8120899]یعنی اینقدر بد زدم که کسی جواب نمیده...
[/QUOTE]

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من کارای سپیده و شقاقی رو دیدم و میدونم کارشون درسته اما این دلیل نمیشه همین افرادی هم که اومدن اینجا تبلیغ میکنن همه یک یوزر نباشن چون حرفاشون خیلی نزدیک به هم هست :دی

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه نگاه به تاپیک بندازین بعد پست بزارید. اینجا میخواییم سوالارو بررسی کنیم.
راستی بچه ها از یه آدم مطمئن پرسیدم راجع به مترو و مرکز خریدو ....... گفت 90% مرکز خرید جوابه. تازه یه عکس از اسکان مردم تو متروی لندن بهم نشون داد در زمان بحران.
به نظر من تو مواقع بحرانی، چپوندن مردم تو مرکز خرید اوضاع رو بحرانی تر میکنه
...به فرض اگه جنگ باشه یا زلزله های پیاپی و برم مرکز خرید به جای اینکه هر لحظه باس آماده اتفاقات تازه باشم میرم کفشارو میبینم
!!! به نظرم مرکز خرید تمرکز و هوشیاری مردم رو صلب(ثلب!سلب!) میکنه.

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم نیکی جان...این تاپیکو دیدم قیلا اما همه درصداشون رو نگتن...
و اینکه با چ استادی بودن...
شما خودت ورکشاپ نرفتی درسته؟ از بقیه خبر نداری؟اونایی که اسکیسو درصد خوب آوردن...؟

اهههه ببخشییید فکر کردم ندیدین ;) نه من کلاس نرفتم خودم تمرین کردم. دوستام راستش پیش یک نفر نرفتن استادایی مثل شقاقی، شکوهی و این سپیده خانم. ولی راستش بیشتریا پیش شقاقی رفتن و نسبتا راضی بودن ولی من شخصا تجربه ای توی این زمینه ندارم همش حرفایی که شنیدم.

farchitect

عضو جدید
خب حالا میشه یک نفر از دوستان بگه خانم علی محمدزاده همایشی چیزی نداره برای اسکیس که بریم،هیچ اطلاعیه خاصی تو سایتشون یا فیسبوک در این باره ندیدم من

تو تاریخ های 20/21/26/27 ساعت 4 تو اتلیه خودشون همایش دارن... آدرسشم یوسف اباد نبش خ نهم و ابن سینا...

okami22

عضو جدید
سلام دیدم تو 2 تا سوال بچه ها شک دارن گفتم با تصویر از منبع این شک رو برطرف کنم . فقط خواهشا وقتی از جواب سوالی مطمئن نیستین اینجا مطرح نکنید جوابتون رو چون حتی یک سوال تو روحیه خیلی ها تاثیر بد میزاره IMG_20150210_105542.jpgIMG_20150210_105648.jpg

roya et

عضو جدید
سلام
طبق مدرسان شریف من درصدام اینه
زبان ۳۸.۸
فن ۳۵.۴
تاریخ ۲۶.۶
درک ۳۳.۳
منظر۶
ولی طبق کلید قبلیه کلا یه چیز دیگم:redface:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدرسان رو من دیدم کلیداش مشکل داره ها اعتماد نکنید به این کلیدا
مخصوصا تاریخش خیلی افتضاحه
سلام
طبق مدرسان شریف من درصدام اینه
زبان ۳۸.۸
فن ۳۵.۴
تاریخ ۲۶.۶
درک ۳۳.۳
منظر۶
ولی طبق کلید قبلیه کلا یه چیز دیگم:redface:

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سازمان سنجش شورشو در آورده
10 روز بعد کنکور کلید میزاره
معلوم نیس تو این 10 روز چیکار میکنن

من کلید میخوااااااااااااااااااااااااااام:cry:
خداکنه بعد اومدن کلیدا ضد حال نخوریم:D

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سازمان سنجش شورشو در آورده
10 روز بعد کنکور کلید میزاره
معلوم نیس تو این 10 روز چیکار میکنن

من کلید میخوااااااااااااااااااااااااااام:cry:
خداکنه بعد اومدن کلیدا ضد حال نخوریم:D
ببین...فک کنم خودشون تو کف سوالای منظر و تاریخ موندن......حالا مونده کفشون بخوابه......ملتم که علاف!

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
فرم تخمینو با کدوم کد پر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

s-architect

عضو جدید
سلام
میشه بپرسم ازکجا این قدر بابت درصدها مطمئن هستید؟؟؟اگر پاسخنامه و کلیدی هست بگید ما هم بفهمیم

دوست عزیز منم در صدامو تقریبی حساب کردم مثلا تاریخ 21سوالی که جواب دادم 18 تاشو از جزوو ات نگاه کردم و همچنین طبق نظر دوستان تو تاپیک.....عرض کردم اون سوالاتی هم که شک داشتم غلط حساب کردم

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این موسسات ماها رو چی فرض کردن واقعا ؟ما مثلا میخاییم ارشد بخونیم تو این مملکت !این چه مدل کلیدیه میذارن ...خب من میخام بدونم کسی تحت فشارشون گذاشته واقعا که یه اینجور کلیدای احمقانه ای رو میذارن واسه ماها؟:w06:

sara 262

عضو جدید
سلام دوستان خوبید؟ خداقوت . من خیلی نا امیدم یکی من و کمک می کنه؟ تقریبا هر روز دارم گریه میکنم. حتی میترسم سراغه کلیدا برم این هفته. شماها چطورید؟ فک کنم زبان و فن و گند زدم ...
خیلی نا امیدم :cry::crying2::crying2::crying:

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبید؟ خداقوت . من خیلی نا امیدم یکی من و کمک می کنه؟ تقریبا هر روز دارم گریه میکنم. حتی میترسم سراغه کلیدا برم این هفته. شماها چطورید؟ فک کنم زبان و فن و گند زدم ...
خیلی نا امیدم :cry::crying2::crying2::crying:
سارا جان توکلت بخدا باشه .از خودش بخاه هر چی خیره همون برات پیش بیاد .
بعدم کنکوره ما دو مرحلیه ای خداروشکر .بازم جای جبران داریم اوناییکه این فرصتو ندارن باید چی بگن ؟رفتن واسه یه سال دیگه ...سعی کن به خودت مسلط باشی و بخداتوکل کنی ودنباله یه برنامه ی خوب واسه اسکیس باشی...اگه هنوز به معجزه اسکیس پی نبردی بهتره یه سری به تاپیک نتایج نهایی پارسال بزنی و ایمان پیدا کنی با اسکیس میشه معجزه کرد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.