بررسی | سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبید؟ خداقوت . من خیلی نا امیدم یکی من و کمک می کنه؟ تقریبا هر روز دارم گریه میکنم. حتی میترسم سراغه کلیدا برم این هفته. شماها چطورید؟ فک کنم زبان و فن و گند زدم ...
خیلی نا امیدم :cry::crying2::crying2::crying:
سلام
اول اینکه قبل اومدن نتایج اصلا نباید به خودتون جرات ناامیدی بدید منظور از نتایج شهریوره نه اردیبهشت برفرض شما حتی اگر مرحله ی اولو هم خوب نتیجه نگیرید باز جای امید 80درصد به بالا هست اینو الکی نمیگیم آمار نشون میده به جای ناراحتی و گریه کردن و ناامیدی روحیه تونو بیشتر کنید انرژی بگیرید برید سراغ اسکیس سراغ کلیدای الکیم نرید تا اردیبهشت نشه واقعا معلوم نمیشه کدوم کلید درسته پس با انرژی برید سراغ اسکیس

rezazilla

عضو جدید
یکی نیس بگه خب لامصب تو که سوال طرح کردی خب حتما جواباشم داری دیگه ، کلیداشو بذار اینکارا چیه دیگه...همچین لفت میده انگار جواب با پاسخ تشریحی و منبع میخاد بذاره. با اون سوالای مسخره تاریخت

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی میخاد بشینه کلیدای اینارو با هم مقایسه بکنه ببینه اینا که استادن و ادعای معمار بودن دارن هر کدوم یه جواب واسه سوالا دادن یه مقاله در بیاره بکوبه تو دهن گلابیو دارو دستش که این چه وضعه سوال دادنه آخه اصلا معلوم نیس چجوری باید جواب سوالو فهمید که چی هست هر کی از راه میرسه یه کلید میده
بچه ها این موسسات ماها رو چی فرض کردن واقعا ؟ما مثلا میخاییم ارشد بخونیم تو این مملکت !این چه مدل کلیدیه میذارن ...خب من میخام بدونم کسی تحت فشارشون گذاشته واقعا که یه اینجور کلیدای احمقانه ای رو میذارن واسه ماها؟:w06:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه اینجوری نیست میخان همه پاسخ نامه هارو جمع بکنن ببرن سازمان سنجش و بعد پاسخ هارو بزارن
یکی نیس بگه خب لامصب تو که سوال طرح کردی خب حتما جواباشم داری دیگه ، کلیداشو بذار اینکارا چیه دیگه...همچین لفت میده انگار جواب با پاسخ تشریحی و منبع میخاد بذاره. با اون سوالای مسخره تاریخت

meriil

کاربر فعال
سلام دوستان خوبید؟ خداقوت . من خیلی نا امیدم یکی من و کمک می کنه؟ تقریبا هر روز دارم گریه میکنم. حتی میترسم سراغه کلیدا برم این هفته. شماها چطورید؟ فک کنم زبان و فن و گند زدم ...
خیلی نا امیدم :cry::crying2::crying2::crying:

:gol:چرا ناامید و گریون؟؟؟؟؟؟

به نظر من به این دلایل اصلا باید ناامید باشید:
1- شاید شما به دلیل انتظار بالایی که از خودتون داشتید فکر می کنید خراب کردید، شاید شما نسبت به خیلیا موفقتر عمل کرده باشید، کنکور یک رقابته و شما الان از وضع همه رقباتون و سطح عملکردشون خبر ندارید، چه بسا شما از خیلیا که فکر میکنن خوب دادن بهتر داده باشید

2- به کلیدایی که الان موسسات میدن نباید اعتماد کرد، ----- دیدنشون به جز اینکه اعصاب آدم رو بهم بریزه فایده ای نداره

3- نیمه اصلی آزمون که اسکیس باشه هنوز مونده، اونجاست که معلوم میشه آدم چند چنده، شکر خدا برای اون هم که چند ماه فرصت دارید،خودتون بگردید استادی رو که فکر می کنید می تونید باهاش کنار بیاید رو پیدا کنید و تا می تونید تمرین کنید ----تا آخرین لحظه هم امیدتون رو ازدست ندید
;)

آخرین ویرایش:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میدونم یه نمه نا مربوطه باس ببخشین منو ولی از وقتی که تاپیک مطالعه گروهی 94 و زمانبندی بسته شده احساس بی خانمانی بهم دس داده
.کاش تاپیک 95 شروع هر چه زودتر شروع بشه...دلم پوکید به خدا. البته میدونم شما کنکور دادین و حق دارین پی گیر کلید سوالا و امتحان اسکیس باشین.....ولی من باس صب کنم تا تاپیک 95:cry:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میدونم یه نمه نا مربوطه باس ببخشین منو ولی از وقتی که تاپیک مطالعه گروهی 94 و زمانبندی بسته شده احساس بی خانمانی بهم دس داده
.کاش تاپیک 95 شروع هر چه زودتر شروع بشه...دلم پوکید به خدا. البته میدونم شما کنکور دادین و حق دارین پی گیر کلید سوالا و امتحان اسکیس باشین.....ولی من باس صب کنم تا تاپیک 95:cry:
از الان ب فکر کنکور 95ییی:lol: فک نمیکنی الان بیشتر اسکیس کار کنیم بهتر باشه.....

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
از الان ب فکر کنکور 95ییی:lol: فک نمیکنی الان بیشتر اسکیس کار کنیم بهتر باشه.....
سلام آزیتا جون.خوبی؟:gol:.....نه، گفتم که منظورم شما نیستی...شما حتما حتما حتما باس رو اسکیس تمرکز کنی چون خیلی خیلی مهمه:)

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آزیتا جون.خوبی؟:gol:.....نه، گفتم که منظورم شما نیستی...شما حتما حتما حتما باس رو اسکیس تمرکز کنی چون خیلی خیلی مهمه:)
:redface:سلام ارزو جونم. میسی عسیسم..تو حوبی....منم میخام کنکور 95 و شرکت کنم....ولی تو این زمان اگه اسکیس کار کنیم سال بعد این موقع اشتباهمون کم تر میشه جلوتر هم خاهیم بود..........

rezazilla

عضو جدید
از بس پست های مختلف مربوط به اون سوال مترو اینارو خوندم به تصوری ازون سوال رسیدم که انگار :
زامبی ها حمله کردن به شهر و سیل هم اومده و زلزله نصف شهرو تخریب کرده و ادم فضایی ها سفینه هاشون در حال نزدیک شدن به زمینه :)))))))))))))))))

sahi123

کاربر فعال
دوستان یک سوال!
فکر می کنید میانگین درصد ها نسبت به پارسال بالاتر باشه یا پایین تر
هر کس که هم پارسال شرکت کرده بود و هم امسال خوب میتونه قضاوت کنه که امسال سخت تر بود
با این حساب میشه گفت درصد ها پایین میاد؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
از بس پست های مختلف مربوط به اون سوال مترو اینارو خوندم به تصوری ازون سوال رسیدم که انگار :
زامبی ها حمله کردن به شهر و سیل هم اومده و زلزله نصف شهرو تخریب کرده و ادم فضایی ها سفینه هاشون در حال نزدیک شدن به زمینه :)))))))))))))))))
آره دقیقا.
دوستان یک سوال!
فکر می کنید میانگین درصد ها نسبت به پارسال بالاتر باشه یا پایین تر
هر کس که هم پارسال شرکت کرده بود و هم امسال خوب میتونه قضاوت کنه که امسال سخت تر بود
با این حساب میشه گفت درصد ها پایین میاد؟
اگه امسال سخت بوده پس میشه گفت ممکنه سال بعد یه نمه آسون تر باشه

coleopatra

عضو جدید
واقعا!!! معلوم نیست چی کار می کنن! این همه لفتش می دن، فقط خوششون میاد همه چیو لفت بدن. کاش یکی می رفت توی چشاشون صاف نیگا می کرد و همینو می گفت! :|
شایدم نشستن برنامه ریزی می کنن سال دیگه چه کتابی بدن بیرون فروشش بیشتر باشه.

آخرین ویرایش:

sara 262

عضو جدید
سارا جان توکلت بخدا باشه .از خودش بخاه هر چی خیره همون برات پیش بیاد .
بعدم کنکوره ما دو مرحلیه ای خداروشکر .بازم جای جبران داریم اوناییکه این فرصتو ندارن باید چی بگن ؟رفتن واسه یه سال دیگه ...سعی کن به خودت مسلط باشی و بخداتوکل کنی ودنباله یه برنامه ی خوب واسه اسکیس باشی...اگه هنوز به معجزه اسکیس پی نبردی بهتره یه سری به تاپیک نتایج نهایی پارسال بزنی و ایمان پیدا کنی با اسکیس میشه معجزه کرد.

ممنووووووووووووووون اره باید باهمین که هرچی خیره اتفاق میفته خودمو اروم کنم. آره رفتم نگاه کردم یه مقداری اروم شدم . تا ببینم خدا چی می خواد.شما کنکورتون خوب بوده ؟

sara 262

عضو جدید
سلام
اول اینکه قبل اومدن نتایج اصلا نباید به خودتون جرات ناامیدی بدید منظور از نتایج شهریوره نه اردیبهشت برفرض شما حتی اگر مرحله ی اولو هم خوب نتیجه نگیرید باز جای امید 80درصد به بالا هست اینو الکی نمیگیم آمار نشون میده به جای ناراحتی و گریه کردن و ناامیدی روحیه تونو بیشتر کنید انرژی بگیرید برید سراغ اسکیس سراغ کلیدای الکیم نرید تا اردیبهشت نشه واقعا معلوم نمیشه کدوم کلید درسته پس با انرژی برید سراغ اسکیس
سلام خب من نمی دونم الان باید چیکار کنم. پارسال کلاس اسکیس رفتم باید خودمو آماده کنم ینی که بشینم اسکیس کار کنم؟ اگه بعد رتبه ام خیلی کذایی بود تکلیف چی میشه؟نه منظورم کلید سنجش که قراره هفته آینده بذارن بود. ممنون که انرژی دادید...

sara 262

عضو جدید

:gol:چرا ناامید و گریون؟؟؟؟؟؟

به نظر من به این دلایل اصلا باید ناامید باشید:
1- شاید شما به دلیل انتظار بالایی که از خودتون داشتید فکر می کنید خراب کردید، شاید شما نسبت به خیلیا موفقتر عمل کرده باشید، کنکور یک رقابته و شما الان از وضع همه رقباتون و سطح عملکردشون خبر ندارید، چه بسا شما از خیلیا که فکر میکنن خوب دادن بهتر داده باشید

2- به کلیدایی که الان موسسات میدن نباید اعتماد کرد، ----- دیدنشون به جز اینکه اعصاب آدم رو بهم بریزه فایده ای نداره

3- نیمه اصلی آزمون که اسکیس باشه هنوز مونده، اونجاست که معلوم میشه آدم چند چنده، شکر خدا برای اون هم که چند ماه فرصت دارید،خودتون بگردید استادی رو که فکر می کنید می تونید باهاش کنار بیاید رو پیدا کنید و تا می تونید تمرین کنید ----تا آخرین لحظه هم امیدتون رو ازدست ندید
;)

ممنون بابت انرژی مثبتی که دادید. آره حق با شماست . من نمیدونم بقیه چکار کردن. پس باید توکلم به خدا باشه. من پارسال دوره اسکیس رفتم نمیدونم باید امسال هم برم یانه. نمی دونم اگه خودم کار کنم چقد ضرر میکنم!!

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنووووووووووووووون اره باید باهمین که هرچی خیره اتفاق میفته خودمو اروم کنم. آره رفتم نگاه کردم یه مقداری اروم شدم . تا ببینم خدا چی می خواد.شما کنکورتون خوب بوده ؟
مطمئن باش اکثربچه هایی که اینجا باهم پیش رفتن و زحمت کشیدن تاقبل از اومدنه کلیدای سنجش این حسو دارن که اون توقعی که از خودشون داشتن برآورده نشده !ایشالا که بعده اومدنه کلیدا حالمون خوب باشه .:)پس همه دارن به مرحله ی دوم این کنکور فک میکنن و نمیخان به هیچ قیمتی موفقیت تو اسکیسو از دست بدن ...ایشالا همه ی بچه ها بعده اسکیس بیان بگن که امسال ساله اونا بوده و به نتیجه ای که میخاستن رسیدن . همینطور منو شما ...به امیده اونروز:w11::w42:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
:redface:سلام ارزو جونم. میسی عسیسم..تو حوبی....منم میخام کنکور 95 و شرکت کنم....ولی تو این زمان اگه اسکیس کار کنیم سال بعد این موقع اشتباهمون کم تر میشه جلوتر هم خاهیم بود..........
کاملا باهات موافقم.منم تحویل پروژه دارم ایشالا بعد از تحویل اسکیس کار میکنم;)

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خب من نمی دونم الان باید چیکار کنم. پارسال کلاس اسکیس رفتم باید خودمو آماده کنم ینی که بشینم اسکیس کار کنم؟ اگه بعد رتبه ام خیلی کذایی بود تکلیف چی میشه؟نه منظورم کلید سنجش که قراره هفته آینده بذارن بود. ممنون که انرژی دادید...
اول یکی دوهفته استراحت کنید بعدش بله شروع کنید اسکیس تمرین کردن انسان تا خودشو باور نداشته باشه حتی اگر نفر یک هم بشه باز موفق نمیشه اول به باور قلبی برسید بعد تمرینو شروع کنید شما با تمرین اسکیس هیچ چیزی از دست نمیدید اگر رتبه تون خدایی نکرده بد شده میتونید رو اسکیس حساب باز کنید اگر خوب شد بازم اسکیس کمکتون میکنه و اگر کلا نشد بازم هیچی از دست نرفته دستتون بهتر و بیشتر قوی شده اما این 3گزینه گمان بود نه حقیقت حقیقتی همونی هست که خودتون میخواید:)

farchitect

عضو جدید
کاری که باید بکنی اینه
.
.
.
.
.
تمرییییییین تمرییییییییییییییییین تمرییییییییییییییین :D :)
]

چندساله راندو به حاشیه رفته و بیشتر روند طراحی مهمه... اینکه یه فکری پشت طرحت باشه ... خیلی از بچه ها اصلا نمی رسن راندو کنن ولی درصدای خوبی میزنن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.