بررسی ازمون کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93 - تست و اسکیس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

فاطیما8

عضو جدید
دیگه همه مشکلات عالم سرراهم سبز شدن این از انتخابام اینم از شماره پروندم...من چون دور دوم رفتم هیچ برگه ای بهم ندادن برگه جلسه رو هم ک گرفتن خلاصه شماره پرونده هم ندارم خداروشکر مرکز ازمونم جواب نمیده اصلا اینقدر همه چی رو دور نظمه تو این مملکت ادم حال میکنه به خدا...

TARANE-ARCH

عضو جدید
سلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام بچه های گل گلاب دوستای خوب خودم مهدیه و هستیو رضا و .... خوب بیدین من اومدم بعد از مدت ها
بچه ها یه سوال
توشهر ما یه واحد ازاد علوم تحقیات ارشد معماری داره منم همینو زدم شهر دیگه نمیهشه برم بعد اونوقت الان مدرک من چی میشه؟ تازه اگه علوم تحقیقات قراره حذف بشه پس چرا دارن شاختمون تازه درست میکننن کلیم خرجش کردن؟> بعد یه تازه ی دیگه الان مدرک من چی میشه همین یه واحد تو شهر ما هستش که ارشد معماری داره اونم علوم تحقیقاته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا من بدخت شدم اگه قبول بشم یا نشدم مسئله این است خدایی چرا انقد بلا تکلیفی داره این ازاد بابا پیام نور از این بهتر بودا :surprised::confused::cry:

TARANE-ARCH

عضو جدید
فاطیما جان سلام دختر چرا غصه میخوری من شنیدم بری محل ازمون یعنی اونجا که امتحان دادی حوزه ها همیشه یه برگه از روی صندلی که برمیداریا شماره داوطلبیت هستش رو ننگه میدارن اگه کارت ملیو ایناتو ببری شاید فرجی بشه ها

TARANE-ARCH

عضو جدید
تاجایی که تو پستای قبلی من بودمو میخوندم نداره گویا سراسری تاثیرداره حالا شاید یهو دیدی برعکس شد ازاده دیگه بی قانونه خودتو درگیر نکن :biggrin:

فاطیما8

عضو جدید
فاطیما جان سلام دختر چرا غصه میخوری من شنیدم بری محل ازمون یعنی اونجا که امتحان دادی حوزه ها همیشه یه برگه از روی صندلی که برمیداریا شماره داوطلبیت هستش رو ننگه میدارن اگه کارت ملیو ایناتو ببری شاید فرجی بشه ها

اخه این انتظار و استرس مارو کشته خانومی من نمیدونم چرا فقط با مشخصات فردی نمیزارن نظم ک ندارن فقط میخان مارو دق بدن تحفه ای هم باشه دانشگاهاشون...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه همه مشکلات عالم سرراهم سبز شدن این از انتخابام اینم از شماره پروندم...من چون دور دوم رفتم هیچ برگه ای بهم ندادن برگه جلسه رو هم ک گرفتن خلاصه شماره پرونده هم ندارم خداروشکر مرکز ازمونم جواب نمیده اصلا اینقدر همه چی رو دور نظمه تو این مملکت ادم حال میکنه به خدا...
مشخصات کاملت رو به مرکز ازمون بفرست..شماره داوطلبی واست ارسال میکنن

فاطیما8

عضو جدید
از صبح دارم زنگ میزنم گوشیو نمیگیرن به چه میلی باید بفرستم؟؟؟؟؟میگن بعد 3 روز میفرستن درسته؟؟

TARANE-ARCH

عضو جدید
بابا بیخیال دختر استرس نداشته باش خب فقط یه دونه شما نیستی که الان کلی از داوطلبای دانشگاه اکسفورد شعبه علوم تحقیقاتو ازاد ایران خخخخخخخخخخخخخخخ از این مسکلا دارن بابا

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام بچه های گل گلاب دوستای خوب خودم مهدیه و هستیو رضا و .... خوب بیدین من اومدم بعد از مدت ها
بچه ها یه سوال
توشهر ما یه واحد ازاد علوم تحقیات ارشد معماری داره منم همینو زدم شهر دیگه نمیهشه برم بعد اونوقت الان مدرک من چی میشه؟ تازه اگه علوم تحقیقات قراره حذف بشه پس چرا دارن شاختمون تازه درست میکننن کلیم خرجش کردن؟> بعد یه تازه ی دیگه الان مدرک من چی میشه همین یه واحد تو شهر ما هستش که ارشد معماری داره اونم علوم تحقیقاته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا من بدخت شدم اگه قبول بشم یا نشدم مسئله این است خدایی چرا انقد بلا تکلیفی داره این ازاد بابا پیام نور از این بهتر بودا :surprised::confused::cry:

سلام دوست عزیز....دانشگاه علوم تحقیقات اذربایجان غربی با دانشگاه ازاد ارومیه تجمیع شده...و کلاساتون هم تو دانشگاه ازاد ارومیه تشکیل میشه...
اگه علوم تحقیقات ارومیه قبول بشی مدرکت هم به همین اسم صادر میشه.
عزیزم بلا تکلیف نیستی..خیلی وقته مشخص شده و همه کاراش و برنامه ریزی ها انجام شده...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
از صبح دارم زنگ میزنم گوشیو نمیگیرن به چه میلی باید بفرستم؟؟؟؟؟میگن بعد 3 روز میفرستن درسته؟؟

اگه تو ساعات اداری بفرستی چند ساعت بعد جواب میدن ولی باتوجه به اینکه فردا جمعه هست شنبه بهت جواب میدن...
فقط مشخصاتت رو کامل بفرست مشخصات ثبت نامی هم که واسه کنکور داشتی بفرست واسشون...استرس هم نداشته باش خیلی ها شماره داوطلبی ندارن...
به این لینک برو :http://www.pubr-azmoon.com/help/

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
می بینم همچنان این آزاد ملتو مسخره خودش کرده....واقعا خجالت نمیکشند اینقدر بچه های مردم رو آزار میدند؟؟
اگه قراره کلی رشته جدید بیاره میتونه همه اینها رو توی تکمیل ظرفیت بیاره نه اینکه این همه به داوطلبینش استرس وارد کنه...
خدایی کل تابستونتون رفت...عملا نتونستید یه حرکت مفید انجام بدید....
این چ سیاستی هست که آزاد در پیش گرفته؟؟که چی ؟؟ثبت نام بچه های سراسری تموم بشه بعد بیاد یه خودی نشون بده؟؟
خوبه مجانی نیست دانشگاهش....
خدایی برا همتون ناراحتم واقعا زور داره اینقدر صبورید....امروز هم نیومد و فردا هم قطعا نمیاد رفت اواسط هفته بعد....

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
می بینم همچنان این آزاد ملتو مسخره خودش کرده....واقعا خجالت نمیکشند اینقدر بچه های مردم رو آزار میدند؟؟
اگه قراره کلی رشته جدید بیاره میتونه همه اینها رو توی تکمیل ظرفیت بیاره نه اینکه این همه به داوطلبینش استرس وارد کنه...
خدایی کل تابستونتون رفت...عملا نتونستید یه حرکت مفید انجام بدید....
این چ سیاستی هست که آزاد در پیش گرفته؟؟که چی ؟؟ثبت نام بچه های سراسری تموم بشه بعد بیاد یه خودی نشون بده؟؟
خوبه مجانی نیست دانشگاهش....
خدایی برا همتون ناراحتم واقعا زور داره اینقدر صبورید....امروز هم نیومد و فردا هم قطعا نمیاد رفت اواسط هفته بعد....

*ازاد پارسال هم نیمه شهریور به بعد نتایج رو اعلام کرد...حتی امسال هم تمام اطلاعیه های اولیه گفته بود که از اواسط شهریور به بعد نتایج اعلام میشه...
*قرار نیست رشته جدید بیاره..!!!قراره کد رشته محل جدید اضافه بشه...به تازگی وزارت علوم تصویب کرده
*خودشونم گفتن اواخر هفته اینده...علت هم که مشخصه و عملا هم میبینیم تغییرات گسترده بوجود اومده...
اونایی که اطلاع ندارن بعضی جاها فرافکنی میکنن که هدف معلوم...!!!:);)

arefeh

کاربر ممتاز
*ازاد پارسال هم نیمه شهریور به بعد نتایج رو اعلام کرد...حتی امسال هم تمام اطلاعیه های اولیه گفته بود که از اواسط شهریور به بعد نتایج اعلام میشه...
*قرار نیست رشته جدید بیاره..!!!قراره کد رشته محل جدید اضافه بشه...به تازگی وزارت علوم تصویب کرده
*خودشونم گفتن اواخر هفته اینده...علت هم که مشخصه و عملا هم میبینیم تغییرات گسترده بوجود اومده...
اونایی که اطلاع ندارن بعضی جاها فرافکنی میکنن که هدف معلوم...!!!:);)
چ میدونم والا همه بچه های اینجا از خیلی وقته پیش دارند انتظار میکشند...اگه گفته پس چرا از اول شهریور منتظرن؟؟؟من خیلی دربارش اطلاع ندارم...ولی توی این سایت بعد از خوندن پستهای یچه ها حس کردم همه نکران و استرس و البته ناراحتن....:w05::w19:
امیدوارم زودتر بیاد و هر کسی که زحمتشو کشیده به خواسته اش برسه...آمین

karanka

عضو جدید
میگم خوش به حال تغابنی ...با پول کارفماهاش معروف شد...امشب که 20:30 رو دیدم حسودیم شد بهش...قزوین قبول شم کارش دارم...:lol:

Svevs

عضو جدید
خودشونو مسخره کردن والاا با این زمان اعلام نتایجشون!!!!:eek:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
علوی فاضل: با سازمان سنجش مذاکره می‌کنیم تا نگرانی داوطلبان برطرف شود

مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد پس از شنیدن این نگرانی‌های داوطلبان به خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: در حال هماهنگی با وزارت علوم و سازمان سنجش هستیم تا زمان ثبت‌نام پردیس‌های دولتی بیشتر شود که داوطلبان نگرانی برای انتخاب از بین دو دانشگاه دولتی و آزاد نداشته باشند.
وی افزود: داوطلبان صبور باشند زیرا ما نگرانی‌ آنها را درک می‌کنیم و در حال انجام مذاکرات برای رفع این نگران‌ها هستیم.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج آزمونهای دانشگاه آزاد از این هفته اعلام می شود

معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرد که از این هفته به تدریج نتایج آزمونهای این دانشگاه اعلام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، به علت صدور مجوز برخی رشته ها برای مقاطع دانشگاه آزاد، زمان اعلام نتایج پذیرشهای این دانشگاه به تعویق افتاد و پردازشها برای پذیرش بیشتر داوطلبان از سر گرفته شد.

با پیگیری های خبرنگار مهر مشخص شد که نتایج پذیرشهای کارشناسی، ارشد و دکتری دانشگاه آزاد از دوشنبه هفته جاری به تدریج اعلام می شود.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
*بچه ها خبر هایی که گذاشتم از خبرگزاری ها هست...ملاک اصلی خبر دقیق اعلام نتایج , سایت روابط عمومی مرکز ازمون هست...http://www.pubr-azmoon.com/

*داوطلب های زیادی منتظر اعلام نتایج هستن که بین دانشگاه ازاد و دولتی انتخاب بهتر داشته باشن. واسه همین اعتراض های گسترده ای به وجود اومده که دانشگاه ازاد هم زود نتایج رو اعلام کنه تا تصمیم درستی بگیرم....امروز هم رئیس مرکز ازمون گفت که در حال مذاکره با سازمان سنجش هستیم که اونا هم مهلت ثبت نام رو به تعویق بندازن...

*شبکه خبر هم نگرانی داوطلب ها در مورد انتخاب بین دانشگاه ازاد و دولتی پوشش داد که هر چی سریع تر نتایج اعلام کنن تا تصمیم بگیرم و بعد هم اطلاعیه مرکز ازمون رو گفت که داوطلان صبور باشن و به نفعشون هست...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی از نگرانی های داوطلبان که خبرگزاری فارس تو بخش خبری خودش پوشش داده...:
خبری به نقل از مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش این دانشگاه از تعویق در اعلام نتیجه کارشناسی ارشد و دکترا خبر داد و داوطلبان این دو مقطع را به صبر دعوت کرد.
این در حالی است که داوطلبان این آزمون‌ها به دلیل زمان کم برای انتخاب محل تحصیل خود از بین دانشگاه‌های آزاد و دولتی به شدت در استرس و نگرانی هستند.
علوی فاضل می‌گوید: با توجه به اینکه رشته و محل‌های اعلام شده برای آزمون کارشناسی ارشد و دکترا افزایش یافته، زمان اعلام نتایج به تعویق افتاده است، از این رو از داوطلبان می‌خواهیم که صبر و شکیبایی داشته و منتظر اعلام نتایج در موعد مقرر باشند.

در حالی که داوطلبان این آزمون‌ کارشناسی ارشد می‌گویند: ما در آزمون سراسری هم شرکت کردیم و در حال حاضر زمان ثبت نام برای کارشناسی ارشد سراسری است و در بلاتکلیفی هستم که دانشگاه سراسری شهرستان را انتخاب کنم یا منتظر بمانم تا بدانم در دانشگاه آزاد تهران قبول می‌شوم یا خیر.

داوطلب دیگری می‌گوید: در حال حاضر ما نمی‌دانیم دانشگاه آزاد تهران قبول می‌شویم یا خیر، از طرفی زمان ثبت نام سراسری نیز در برخی دانشگاه‌ها در حال انجام است. اگر در انتظار نتیجه آزاد بمانیم تا با آگاهی از نتیجه خود از بین دانشگاه‌های آزاد و سراسری یکی را انتخاب کنیم ممکن است از ثبت‌نام در سراسری نیز باز بمانیم و در دانشگاه آزاد هم قبول نشده باشیم.

داوطلب دیگری می‌گوید: حتی اگر زمان اعلام نتایج دیر است ولی آن زمان را به ما اعلام کنند تا هر روز استرس نداشته باشیم و زمان دقیق را بدانیم.

یکی از داوطلبان بیان می‌کند: من دکترای سراسری شهرستان قبول شدم، منتظر جواب علوم تحقیقات تهران هستم، فرصت ثبت نام شهرستان هم رو به اتمام است و هر چه با دانشگاه آزاد تماس می‌گیرم، به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسم.

داوطلب دیگری این تأخیر در اعلام نتایج را بازی کردن با سرنوشت داوطلبان می‌داند و می‌گوید: جواب دانشجویی که به امید دانشگاه آزاد، از ثبت‌نام در دانشگاه غیر انتفاعی و پردیس و شبانه دولتی خودداری کرده است و دیگر زمانی هم برای ثبت‌نام ندارد را چه کسی می‌دهد؟ این بازی کردن با سرنوشت ما دانشجویان است.

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
خبری به نقل از مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش این دانشگاه از تعویق در اعلام نتیجه کارشناسی ارشد و دکترا خبر داد و داوطلبان این دو مقطع را به صبر دعوت کرد.
این در حالی است که داوطلبان این آزمون‌ها به دلیل زمان کم برای انتخاب محل تحصیل خود از بین دانشگاه‌های آزاد و دولتی به شدت در استرس و نگرانی هستند.
علوی فاضل می‌گوید: با توجه به اینکه رشته و محل‌های اعلام شده برای آزمون کارشناسی ارشد و دکترا افزایش یافته، زمان اعلام نتایج به تعویق افتاده است، از این رو از داوطلبان می‌خواهیم که صبر و شکیبایی داشته و منتظر اعلام نتایج در موعد مقرر باشند.

در حالی که داوطلبان این آزمون‌ کارشناسی ارشد می‌گویند: ما در آزمون سراسری هم شرکت کردیم و در حال حاضر زمان ثبت نام برای کارشناسی ارشد سراسری است و در بلاتکلیفی هستم که دانشگاه سراسری شهرستان را انتخاب کنم یا منتظر بمانم تا بدانم در دانشگاه آزاد تهران قبول می‌شوم یا خیر.

داوطلب دیگری می‌گوید: در حال حاضر ما نمی‌دانیم دانشگاه آزاد تهران قبول می‌شویم یا خیر، از طرفی زمان ثبت نام سراسری نیز در برخی دانشگاه‌ها در حال انجام است. اگر در انتظار نتیجه آزاد بمانیم تا با آگاهی از نتیجه خود از بین دانشگاه‌های آزاد و سراسری یکی را انتخاب کنیم ممکن است از ثبت‌نام در سراسری نیز باز بمانیم و در دانشگاه آزاد هم قبول نشده باشیم.

داوطلب دیگری می‌گوید: حتی اگر زمان اعلام نتایج دیر است ولی آن زمان را به ما اعلام کنند تا هر روز استرس نداشته باشیم و زمان دقیق را بدانیم.

یکی از داوطلبان بیان می‌کند: من دکترای سراسری شهرستان قبول شدم، منتظر جواب علوم تحقیقات تهران هستم، فرصت ثبت نام شهرستان هم رو به اتمام است و هر چه با دانشگاه آزاد تماس می‌گیرم، به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسم.

داوطلب دیگری این تأخیر در اعلام نتایج را بازی کردن با سرنوشت داوطلبان می‌داند و می‌گوید: جواب دانشجویی که به امید دانشگاه آزاد، از ثبت‌نام در دانشگاه غیر انتفاعی و پردیس و شبانه دولتی خودداری کرده است و دیگر زمانی هم برای ثبت‌نام ندارد را چه کسی می‌دهد؟ این بازی کردن با سرنوشت ما دانشجویان است.

کانال یک صبح هم گفت.ایشالله درست میشه.

memarjon

عضو جدید

اخبار ساعت10هم گفت شبکه خبر.
کاش زود اعلام میکردن دوست منم غیر انتفایی ثبت نام نکرد گفت شاید علوم تحقیقات قبول شه.البته رشته اش معماری نیست.
منم فقط ازاد کنکور دادم..امیدوارم زود بیاد

arefeh

کاربر ممتاز
به تدریج از دوشنبه میاد یعنی چی؟؟؟؟
دیگ اگه قراره بیاد بیاد...اگر نمیاد خوب بگن...عمرا سنجش ثبت نامهاشو تعویق بندازه بچه ها از 18 شهریور سر کلاس میشنند....اینها اتفاقا دارند بچه ها رو توی دردسر میندازند....
خدا بکنه سنجش هم ثبت نامشو تعویق بندازه که بعید میدونم....
شاید این دوشنبه بیاید...شااااااااید

memarjon

عضو جدید
دیگ اگه قراره بیاد بیاد...اگر نمیاد خوب بگن...عمرا سنجش ثبت نامهاشو تعویق بندازه بچه ها از 18 شهریور سر کلاس میشنند....اینها اتفاقا دارند بچه ها رو توی دردسر میندازند....
دوشنبه نمیاد.تا اخر هفته قراره بیاد
من که واسم مهم نیست اخر شهریور بیاد یا الان.فقط ازاد شرکت کردم.ولی کسانی که منتظرن بین دو دانشگاه یکی رو انتخاب کنن نگرانن .

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]پاسخ مسئولان آموزش عالی به نگرانی داوطلبان ارشد و دکتری[/h] رئیس سازمان سنجش در پاسخ به نگرانی داوطلبان کارشناسی ارشد و دکترا پیرامون تعویق در اعلام نتایج آزمون‌های دانشگاه آزاد گفت: تلاش بر تعجیل در اعلام نتایج است، اما برای رفع نگرانی داوطلبان با دانشگاه آزاد همکاری می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، اعلام نتایج آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه آزاد به تعویق افتاده است و داوطلبان برای انتخاب بین دانشگاه آزاد و دولتی باید از نتیجه آزمون دانشگاه آزاد مطلع باشند.

در حالی که مهلت ثبت‌نام دانشگاه‌های دولتی رو به اتمام است هنوز نتایج آزمون‌های دانشگاه آزاد اعلام نشده و داوطلبان در نگرانی هستند.

با توجه به اینکه مسئولان دانشگاه آزاد علت تعویق در اعلام نتایج را توسعه ظرفیت‌ها اعلام کرده و گفته‌اند منتظر دریافت مجوز کد رشته‌های درخواستی خود از وزارت علوم هستند، با مسئولان وزارت علوم تماسی داشتیم تا پاسخ آنها را نیز بشنویم.

عبدالحسین فریدون مدیرکل دفتر وزارتی وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت: دانشگاه آزاد یک دانشگاه مستقل است و اعلام نتایج این دانشگاه به وزارت علوم مربوط نمی‌شود، ولی در رابطه با مجوز رشته‌های درخواستی باید مسئولان دفتر گسترش آموزش عالی پاسخگو باشند.

همچنین ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور نیز خاطرنشان کرد: بحث مجوز رشته‌ها به سازمان سنجش مربوط نمی‌شود و به دفتر گسترش آموزش عالی مربوط است، ولی در رابطه با زمان رو به اتمام ثبت‌نام داوطلبان در دانشگاه‌های دولتی بعید می‌دانم اعلام نتایج به اندازه‌ای تأخیر داشته باشد که پس از پایان زمان ثبت‌نام اعلام شود، ولی اگر لازم باشد ما با مسئولان دانشگاه آزاد همکاری می‌کنیم.

وی افزود: مسئولان دانشگاه آزاد در تلاش هستند تا نتایج را سریع‌تر اعلام کنند و فکر نمی‌کنم زمان‌بندی طوری باشد که نیاز به تمدید زمان ثبت‌نام در دانشگاه‌های دولتی شود، اما در صورت لزوم حاضر به کمک هستیم.

در این رابطه با مسئولان دفتر گسترش آموزش عالی نیز تماس گرفتیم که پاسخگو نبودند.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیام شما : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
آیا این صحت داره که گفتند نتایج از دوشنبه اعلام خواهد شد؟ این خبر صحت داره؟
پیام روابط عمومی : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
خیر این خبر بی اساس می باشد.اعلام نتایج آزمون دکترا و ارشد تاپایان هفته جاری اطلاع رسانی خواهد شد .
اینکه از دوشنبه اعلام میشه رو یه خبرنگار پرسیده بود....در مورد اینکه به تدریج هم اعلام میشه اینه که واسه داوطلبان کنکور سراسری(لیسانس ازاد)...کارشناسی ارشد...و دکتری احتمالا طبق یه زمانبندی انجام میشه...
اخبار معتبر در مورد زمان دقیق اعلام نتایج سایت روابط عمومی ابتدا اعلام میکنه....

arefeh

کاربر ممتاز
پیام شما : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
آیا این صحت داره که گفتند نتایج از دوشنبه اعلام خواهد شد؟ این خبر صحت داره؟
پیام روابط عمومی : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
خیر این خبر بی اساس می باشد.اعلام نتایج آزمون دکترا و ارشد تاپایان هفته جاری اطلاع رسانی خواهد شد .
اینکه از دوشنبه اعلام میشه رو یه خبرنگار پرسیده بود....در مورد اینکه به تدریج هم اعلام میشه اینه که واسه داوطلبان کنکور سراسری(لیسانس ازاد)...کارشناسی ارشد...و دکتری احتمالا طبق یه زمانبندی انجام میشه...
اخبار معتبر در مورد زمان دقیق اعلام نتایج سایت روابط عمومی ابتدا اعلام میکنه....

مرسی عجب سرعتی داری رضا;)فکر کنم با اون بنده خدا قرارداد داری که تند تند براش سئوال بفرستی سه سوته جواب بگیریا :biggrin:
دمت گرم...مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.