بررسی ازمون کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93 - تست و اسکیس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان...
همینطور که میدونید کمتر از 24 ساعت دیگه کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه ازاد شروع میشه...(شنبه 10خرداد93)
امسال هم کنکور تست و اسکیس همزمان برگزار میشه..
ایشالا همه بعد کنکور بیان اینجا به بحث و بررسی کنکور امسال بپردازیم..
ایشالا فردا همه موفق و پیروز باشن...:gol:;)

لینک دانلود سوالات ازاد 93

IMG_5172.jpg

پیوست ها

• سوالات ازد 93.pdf
    404.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی بچه ها تا یادم نرفته اینو بگم که خیلی از حوزه ها زیاد سخت گیری نمیکن.. اخر اسکیس که دارین پامیشین ومیرین اگه موقعیت فراهم بود از کار بچه ها عکس بگیرین;)
البته اگر موبایل بردین داخل..منم اگه دیدم شرایط فراهمه میگیرم...سوالات هم اگه تونستین از طریق اشنایی یا چیزی کش برین عالیه;)

مهديه مقدم

عضو جدید
ببینم کی اولین حاضری رو میزنه فردا اینجا؟؟!!!من که نمیرسم چون الان شهرستانم قراره برم مرکز استان برا امتحان:smile:...موضوع گشنگی و ناهار همچنان ذهن منو مشغول کرده:lol:نگرانم وقت کنکور رو زیاد کنن از موقع ناهاروووو بگذره...میگم موضوع بیاد وهسته یی باشه چه شود ینی فردا مراسم عزاداری داریم اینجا به مناسبت حدس موضوع و کار نکردن:eek::w02::w06:

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال یگی از پسرا که همکلاسیم بود سوال رو از سر جلسه دزدید نمیدونی مراقب چطور دنبالش میدویدن اخر سر هم که پرید سوار ماشین و در رفت منم شب سوالها رو ازش گرفتم و واسه بچه ها اینجا گذاشتم:biggrin: یادش اصلا نبخیر چون خیلی خوندم پارسال ولی بد دادم

arshadememari

عضو جدید
سلام بچه ها چه خبر دیگه کسی اسکیس کار نمیکنه من موندم فردا چه جوری 6 ساعت سر جلسه باشیم تغذیه باید ببریم یا میدن؟؟؟؟؟//////استراحت وسط ازمون تیوری تشریحی میدن؟یانه؟:surprised:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها چه خبر دیگه کسی اسکیس کار نمیکنه من موندم فردا چه جوری 6 ساعت سر جلسه باشیم تغذیه باید ببریم یا میدن؟؟؟؟؟//////استراحت وسط ازمون تیوری تشریحی میدن؟یانه؟:surprised:

یه چیزی میدن ولی بدرد بخور نیست...سعی کن کاکائو ببری مقویه;)
اونجا اب هم میدن...
میتونی رو زمین که داری اسکیس کار میکنی خسته شدی خودتو کش بیاری دوباره کار کنی;)

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییتون .... خدا به دادمون برسه ... :confused:

خواهش میکنم موفق باشید :)

6 ساعت ؟؟
180 دقیقه اسکیس
80 دقیقه تستی

اره حتما با خودت خوراکی ببر بخصوص شکلات

bahar.frz

عضو جدید
ارشد ازاد

ارشد ازاد

دوستان دعام کنید لطفا
فردا ازمون ازاد دارم رشته معماری
خیلی استرررس دارم :'( باید قبول شم
زبان خوب نخوندم متاسفانه اسکیس هم که هیچی

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها این موضوع هایی رو که دوستمون گذاشته واسه مبانی نظریه کانسپتش چی به نظرتون میرسه؟
خانه سالمندان: این به نظرم باید سرسبزیو حیاط مرکزیو اینا داشته باشه
موزه آب : یه جورایی به نظرم منحنیو مواج باید باشه فرمش
هنرستان فنی حرفه ای
ورزشگاه : اینم یه حجم بزرگ تو مایه های سوله :)
حوضخانه
آشپرخانه صنعتی
تماشاخانه ایران
خانه مینیاتور ایران
گالری آثار هنرمندان
آموزشی :اینم که دانشو آگاهیو اینارو میبره بالا یه جورایی باید از نور و اینا استفاده کرد
کوشک
تالار گفتگو و موزه

بقیه رو چیزی به نظرتون میاد؟

داور بدجنس است...

arshadememari

عضو جدید
ممنون بچه ها امیدوارم موفق باشین فردا به امید خدا شاد وخوشحال ببینمتون;)راستی تو هر قسمتی از کار کلمه ای عبارتی یادمون افتاد میتونیم بنویسیم حتی پلان؟یا فقط قسمت دیاگرامو مقطع؟موضوع امثال مونومنتاله یا عملکردی حدودا؟

bahar-spring

کاربر بیش فعال
دوستان ارشدی
اسکیس آزادو در چه حد باید بکشیم اصلا چه جوریا نمره میدن؟ چی چشاشونو میگیره:razz:

مهديه مقدم

عضو جدید
بچه ها این موضوع هایی رو که دوستمون گذاشته واسه مبانی نظریه کانسپتش چی به نظرتون میرسه؟
خانه سالمندان: این به نظرم باید سرسبزیو حیاط مرکزیو اینا داشته باشه
موزه آب : یه جورایی به نظرم منحنیو مواج باید باشه فرمش
هنرستان فنی حرفه ای
ورزشگاه : اینم یه حجم بزرگ تو مایه های سوله :)
حوضخانه
آشپرخانه صنعتی
تماشاخانه ایران
خانه مینیاتور ایران
گالری آثار هنرمندان
آموزشی :اینم که دانشو آگاهیو اینارو میبره بالا یه جورایی باید از نور و اینا استفاده کرد
کوشک
تالار گفتگو و موزه

بقیه رو چیزی به نظرتون میاد؟

داور بدجنس است...
خانه سالمندان به نظرم به موضوع آرامش و مسافت ها باید رعایت بشه
موزه آب رو باهات موافقم میشه
حوضخونه رو وسط باغ سرسبز میشه تصور کرد و جوری باشه که حوض شکلش 8 گوشه باشه با تزئینات اسلامی آبی فیروزه ای ....
تالار گفتگو منو یاد دور هم جمع شدن میندازه یه فضای مدور شاید
گالری ام یه حجم کشیده با عنوان گذر زمان برا این هنرمند و این حرفا

دوستان ارشدی
اسکیس آزادو در چه حد باید بکشیم اصلا چه جوریا نمره میدن؟ چی چشاشونو میگیره:razz:
دقیق نمیدونم اما یه جورایی باید کارت تاثیر گذار باشه چون به نظرم زیاد وقت نمیزان رو کار حجم بیشتر تو چشمه به نظرم

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانه سالمندان.........باید یه محیط پرنشاط طراحی بشه.فضایی واسه حرف زدن فرزندان و سالمندان یادتون نره.
موزه آب ........از آب و یخچال و بادگیز و آب انبار و قنات و چشمه کانسپت بگیرین.
هنرستان فنی حرفه ای ............خیلی سادست.
ورزشگاه...............سازه گراست و خیلی ساده
حوضخانه ............برخلاف ظاهر سختش خیلی آسونه و کافی یه فضا جمعی روباز و بسته و نیمه باز با یه حوضخونه در وسط مجموعه تون داشته باشین.
آشپرخانه صنعتی ..........مزخرف ترین موضوع این میتونه باشه که باید به نویفرت و ........ مراجعه کنین.
تماشاخانه ایران ...........آسون
خانه مینیاتور ایران
...........آسون
گالری آثار هنرمندان
...........آسون
کوشک
...........آسون
تالار گفتگو و موزه
...........آسون

bahar-spring

کاربر بیش فعال
خانه سالمندان به نظرم به موضوع آرامش و مسافت ها باید رعایت بشه
موزه آب رو باهات موافقم میشه
حوضخونه رو وسط باغ سرسبز میشه تصور کرد و جوری باشه که حوض شکلش 8 گوشه باشه با تزئینات اسلامی آبی فیروزه ای ....
تالار گفتگو منو یاد دور هم جمع شدن میندازه یه فضای مدور شاید
گالری ام یه حجم کشیده با عنوان گذر زمان برا این هنرمند و این حرفا

دقیق نمیدونم اما یه جورایی باید کارت تاثیر گذار باشه چون به نظرم زیاد وقت نمیزان رو کار حجم بیشتر تو چشمه به نظرم
مثلا کنتراست قوی با خطهای مشکی و کادرهای مشکیو حجم منطقی...؟

holooooooo

کاربر ممتاز
هستی من میگم برو زودتر بخواب توکه همش نگران خواب موندنی :)بچه ها امیدوارم همممون قبول شیم،آرزوی موفقیت میکنم برا دوستان خوبم..

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
دلم واستون تنگ شده بود
به امید موفقیت واسه همه ارشدی ها ی گگگگل
امیدوارم فردا همگی خندون باشین.

marijuana

عضو جدید
آقا من تصمیم گرفتم نرم...چونکه تا دیروز پری روز فکر نمی کردم تست و اسکیس تو یه روز باشه واسه همینم کلا هیچ آمادگی ای ندارم. آیا این درسته :cry::cry:

abazar2

عضو جدید
دوست عزیزچرانری؟توکه چیزی رواز دست نمیدی.شرایط برا همه یکی هست.تاهفته پیش کسی نمیدونست که اسکیس همزمان.پس برو حداقل حداقلش یه تجربه اسکیس خواهی داشت

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاممم فک کنم اولین نفرم ک اومدم بعد کنکور پست میذارم ..سوالاتاش بنظرم چرت ت ت ت و غیراستانداربود
زبانش خوووووب بود ...بچه ها من ازهرکدوم 5تا جواب دادم ک مطمنم بودمو..تقریبا هردرصدی 20،25درصد ،..فقط تاریخ و7تارومطمن بودم
بنطرتون اردبیل قبول میشم !؟اسکیسم دوتا پرسپکتیو ی پلان ی برش کشیدم دیگه گفتید خط بکشید10درصد من دیگه اون همه کشیده بودم پاشدم ورقه رو تحویل داذم

فاطیما8

عضو جدید
من فکر کردم تا الان همه اومدن....زبانش خیلی خوب بود تاریخش افتضاح بود اه چه سوالای گندی...درکم بد نبود تقریبا خوب زدم فن هم 5تا...اسکیسش چی بود زیرزمین تا حالا کارنکرده بودم هنگ بودم نیم ساعت اولو...پرسپکتیو و پلان و دیاگرام و یه نماهم کشیدم ولی خب به برش نرسیدم:(مراقبه میگفت پاشو دیگه اخرین نفری کشتی مارو تو...:biggrin: راستی صبحم ماشینم روشن نشد اژانس ماشین نداشت تاکسی هم پیدا نمیشد نزدیک بود به امتحان نرسم ها ..تا ببینیم چی میشه قبول میشیم یا نه با این تصحیح کننده های عجیب غریب...:confused:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر کردم تا الان همه اومدن....زبانش خیلی خوب بود تاریخش افتضاح بود اه چه سوالای گندی...درکم بد نبود تقریبا خوب زدم فن هم 5تا...اسکیسش چی بود زیرزمین تا حالا کارنکرده بودم هنگ بودم نیم ساعت اولو...پرسپکتیو و پلان و دیاگرام و یه نماهم کشیدم ولی خب به برش نرسیدم:(مراقبه میگفت پاشو دیگه اخرین نفری کشتی مارو تو...:biggrin: راستی صبحم ماشینم روشن نشد اژانس ماشین نداشت تاکسی هم پیدا نمیشد نزدیک بود به امتحان نرسم ها ..تا ببینیم چی میشه قبول میشیم یا نه با این تصحیح کننده های عجیب غریب...:confused:

یعنی نمیشیم!؟؟ب نظرم میشیمم ..عمران ازبچه ها بودن درصداش1درصد اینابود بالاترینش13...قبول شد تکمیل ظرفیت البته

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم کمپوت رو دادم.تئوری رو دور و بر 40 تا 45 زدم.اسکیس هم همه چی زدم.

farzad_fkm

عضو جدید
کاربر ممتاز
آزمون امسال خیلی اسون بود به نظرم نسبت به پارسال ولی واسه اسکیس وقت کم اوردم
من موضوع اسکیس به این چشم نگاه کردم
نمایشگاه هنرهای اسلامی ...( در دل تکنولوژی) با مصالح مدرن

چهار طاقی - اب انبار - چلیپا - حوضخانه -حیاط مرکزی(ولی از حیاط نورگیری ندارم)

ورودی را که مثل اب انبار گرفتم با تو رفتگی از خیابان
بعد تو پلان و برش سلسله مراتب گذاشتم
....>فصای باز(روشن)....>فضای نیمه باز(نیمه روشن)....< فضای یسته (تاریک)

تو این موضوع بیشترین نمره را پلان و برش داره بنظرم

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر ممتاز
تئوریش رو بد ندادم..ولی اسکیس فقط یه پلان و مقطع مزخرف کشیدم.... واسه دولتی هم نا امید شدم...

منم برای اسکیس واقعا نا امید شدم....:cry:منم یه پلان و یه مقطع و یه پرس نصفه نیمه زدم....سئوالهام رو هوام نمیدونم چی زدم...:razz:

عزییییییییییییزم چه عذابی ...یادمه شبه کنکور ارشدم سراسری شبش ساعت 4 خوابیده بود اونم در شرایط عذاب آور....;)
ایشالله علوم تحقیقات قبولی...:)

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
آزمون امسال خیلی اسون بود به نظرم نسبت به پارسال ولی واسه اسکیس وقت کم اوردم
من موضوع اسکیس به این چشم نگاه کردم
نمایشگاه هنرهای اسلامی ...( در دل تکنولوژی) با مصالح مدرن

چهار طاقی - اب انبار - چلیپا - حوضخانه -حیاط مرکزی(ولی از حیاط نورگیری ندارم)

ورودی را که مثل اب انبار گرفتم با تو رفتگی از خیابان
بعد تو پلان و برش سلسله مراتب گذاشتم
....>فصای باز(روشن)....>فضای نیمه باز(نیمه روشن)....< فضای یسته (تاریک)

تو این موضوع بیشترین نمره را پلان و برش داره بنظرم
من نمایشگاه آثار هنری زدم.حتما مقطع و پرسپکتیو و دیاگرام مهم ترین های نمره ها هستند.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
:exclaim::exclaim::exclaim:
خدا بگم چیکار نکنه اونی که سوال تاریخ رو در اورده بود:mad::mad:
اخه اینم کنکوربود...اه
درکش خوب بود...
من کلا نا امید شدم..احتمالا منفی زده باشم خیلی زیاد واسه تاریخ ..فن هم تعریفی نداشتم..فقط درک خوب بود:(
بعد 4 ماه وقت گذاشتن اخرش بشه این...
کاش حداقل سوالاش استاندارد بود..خاک تو سرشون
خدااااااااا:(

arefeh

کاربر ممتاز
میگم تستی هارو کمک نمیکنید جواب بدیم؟؟؟
درک رو بگم :
اون مقیاس 1.350 میشد 5 به 7؟
اون سن وسط گزینه هاش یادم نی...موسیقی هم بود؟؟؟من خودم یه چی تووو مایه های نمایشی همچین چیزی داشت؟؟؟اونو زدم
اون کاغذ آ4 میشد 1.16؟؟؟
پارکینگ ابعاد خودرو بین دو دیوار :3

وضعیت
موضوع بسته شده است.