بررسی آزمون طراحی - 2 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجتبی جان منم دوره های اول و دوم فکر میکردم الکی نمره میدن ولی دوره سوم
با وجود اینکه کارم خوب بود و همه میگفتن قبولی ولی قبول نشدم و بعدا وقتی کارم رو نشان
اساتید با تجربه دادم دو دلیل برای رد شدن کارم گفت که واقعععععا منطقی بود
و هیچکدام از ماها نمیدونستیم ولی این دوره تمام موارد را رعایت کردم و شکر خدا
قبول شدم.
دوستان حتی یک کد اشتباه میتونه باعث رد شدن بشه
کمپین هم فایده نداره چون اگه زیاد اعتراض بشه ممکنه ازمون بشه سالی یک بار

آخرین ویرایش:

پروفسور پرو

عضو جدید
دوستان برای ازمون بعدی شما توی کدام گروه هستید که از راهنمایی هاتون استفاده کنم

سلام حسین
1-زیزمین ستون گذاری اشتباه
2-جانمایی اشتباه تاسیسات
3- در انباری رو به بیرون
4-پرتی سرگیر
5-پارتیشن بندی اشتباه
6-لابی عدم نور
7-جانمایی اشتباه آ -پ
8-ط اول تقسیم اتوبوسی واحد اشتباه
9-عدم رعایت ص33 مبحث 4 دید از پ به سرویس
10 - دیوار تقسیم به صورت افقی برای رسیدن به نور ج
11-واحد کوچک رو به شمال
12-خ و عدم ص 33
13-تعویض ـآبا پ
14-پرتی فضای خواب واحد بزرگتر
15-عدم پارتیشن بندی مناسب
16-عدم رعایت ضوابط معلول در تجاری
17- عدم کانال کولر
18-عدم دیوار بتنی
19-عدم رعایت آکس
20- عدم برسی کامل سوال
21-پرتی فضای جلوی باکس پله و تونل
22-جانمایی اشتباه پله به صورت عمودی
23-عدم دسترسی معلول به حیاط
24-عدم پیش فضا در ورودی همکف
موفق حسین
موفق حسین

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
با وجود اینکه کارم خوب بود و همه میگفتن قبولی ولی قبول نشدم و بعدا وقتی کارم رو نشان
قبول شدم.
میشه بدونم اون دو تا ایراد کارتون چی بوده؟؟؟
خب بشه سالی یک بار؟! مشکلش چیه ؟
حداقل کمتر پول میده تو جیبشون .... فکر میکردم شما نظرتون اینه این آزمون مزخرف و غیر استاندارده، چقدر یهو نظرتون عوض شد

holooooooo

کاربر ممتاز
اعتراض به آزمون طراحی نظام مهندسی

اعتراض به آزمون طراحی نظام مهندسی

سلام دوستان
اول تبریک میگم به دوستانی که قبول شدن
و دوم برای زدن اعتراض به نتایج آزمون کی و کجا و چجوری باید اعتراض بزنیم؟؟؟
[Forwarded from ...]
#نحوه_اعتراض_به_نتیجه_آزمون_نظام_مهندسی_مرداد ۹۴_
به صورت کتبی و انفرادی

طبق اعلام سامانه آزمون ورود به حرفه دفتر امور مقررات ملّي ساختمان، شركت كنندگاني كه حدنصاب قبولي در آزمونها را كسب ننموده اند برای اعتراض به نتیجه آزمون نظام مهندسی مرداد ۹۴ به شیوه زیر عمل کنند:

الف – با توجه به بررسيهاي دقيق و كنترلهاي مكرري كه در كليه مراحل تصحيح پاسخنامه هاي تستي انجام گرفته است، نتايج اعلامي فاقد مشكل ميباشد لكن چنانچه داوطلبي نسبت به نتيجه آزمون خود معترض باشد ميتواند درخواست خود را صرفاً بصورت كتبي با ذكر مشخصات كامل (شماره داوطلبي، نام و نام خانوادگي، شماره شناسنامه، تاريخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقيق و شماره تماس) حداكثر تا پايان وقت اداری چهارم آبان ۹۴ از طريق پست سفارشي به شرح زير ارسال نمايد:

⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️ آزمون رشته معماري طراحي: به صندوق پستي تهران، به شماره 573-19935دفتر مقررات ملّي ساختمان⛔️⛔️⛔️⛔️

ب – به لحاظ برنامه ريزيهاي انجام شده به درخواستهايي كه بعد از تاريخ مقرر تحويل پست گردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

ج – امتياز سؤالاتي كه به تاييد كميتههاي تخصصي نامفهوم، مبهم يا داراي اشكال هستند در تصحيح پاسخنامه هاي داوطلبان لحاظ شده است، لذا به اعتراضهاي در اين ارتباط ترتيب اثر داده نخواهد شد.

روش دوم سایت زیر
#ثبت_اعتراض_درسایت_راه_و_شهرسازی http://www.mrud.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=cc257a21-4ed0-4666-9644-52388fe49235
⛔️موضوع پیام: اعتراض به نحوه تصحیح کردن آزمون طراحی معماری پایه 3 نظام مهندسی ساختمان ⛔️
متن پیام: با سلام، بدین وسیله به استحضار می رساند که در نحوه تصحیح کردن نقشه های ترسیمی برای ورد به حرفه مهندسان پایه3 آزمون طراحی معماری نظام مهندسی ساختمان شبهاتی وجود دارد به طوری که باعث اعتراض بسیاری از داوطلبان من جمله بنده شده است. چون داوطلبانی بوده اند که با وجود عدم رعایت مباحث 22 گانه در طراحی نمره قبولی کسب کرده اند و بسیاری از داوطلبان که هم از نظر طراحی هم از نظر ترسیم نقشه ها عملکرد درستی داشته اند متاسفانه به نتیجه نرسیده اند. لذا از آن مقام محترم خواهشمند است به این مهم رسیدگی کنند تا شفاف سازی در نحوه تصحیح کردن آزمون و اعلام نتایج به صورت کارنامه تشریحی صورت پذیرد. با تشکر

متن پیامتون تو سایتم میتونه این باشه

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بدونم اون دو تا ایراد کارتون چی بوده؟؟؟
خب بشه سالی یک بار؟! مشکلش چیه ؟
حداقل کمتر پول میده تو جیبشون .... فکر میکردم شما نظرتون اینه این آزمون مزخرف و غیر استاندارده، چقدر یهو نظرتون عوض شد
مهندس عزیز شکی در غیر استاندارد بودن نیست
ولی که نمیشه تستی اش کرد طراحی را .خوب اگه شما بودید چکار میکردید
اون دوتا اشکال یکی کد لابی رو اشتباه زدم ده سانت
دوم سقف رمپ مدور من اجرایی نبود

EHSAN.1984

عضو جدید
متاسفانه دوستان وفتی ابن امتجان رو پشت یز میگذارن بهش ایمان میارن. این امتخان شده بلیط بخت آزمایی هر سری یه عده که اشتباهشون دیده نمیشه قبوا میشن و اگر قبولی ها بار دیکه شرکت کنن جزو مردودین هستند. واسه اونایی که قیوا نشدن آرزو دارم بلیط بخت سری بعد نسیبتون بشه.

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبول شدم.

سلام اقا امین اول که تبریک میگم بهتون بالاخره نتیجه زحمتتون رو گرفتید. ولی این حرفا از شما بعیده بحث اینجاست که اونها وقتی برگه ها رو تصحیح کردند بالاخره دلیلی برای مردود کردن داشتند که ما حداقل انتظار داریم همون دلیل رو داخل کارنامه بذارن که بدونیم چی میخوان ازمون های بعدی اونو تکرار نکنیم .
یا وقتی کارهایی رو میبینیم شبیه به هم ولی یکی قبول میشه یکی دیگه نه بحث سر اینه که تعداد قبولیا سهمیه بندی برای هر استان یا نه.

hamed2mt

عضو جدید
?????? متن نامه :

مدیریت محترم دفتر سازمانهای مهندسی وتشکلهای حرفه ای جناب دکتر شیبانی اصل
سلام علیکم
با احترام به استحضار میرساند اینجابان امضا کنندگان ذیل این برگه
شکایت خود را نسبت به نتایج ونحوه تصحیح طراحی معماری مردا 94
بابت مغایر بودن نتایج با انتظارات و همچنین وجود شبهات در نحوه ی تصحیح
و دوگانگی نتایج در بین شرکت کنندگان اعلام و
تقاضای بررسی مجدد و تجدید نظر بر اوراق و همچنین شفاف سازی بر چگونگی تصحیح را خواهشمندیم.

باتشکر

?????? محل قرار برای جمع آوری امضاها :

مهندسين گرامى جهت امضاى طومار مبنى بر اعتراض به نحوه ى تصحيح آزمون طراحى معمارى روز سه شنبه مورخ ٩٤/٨/٥ از ساعت ٩ به آدرس كرج - چهارراه كارخانه قند -ميدان شهيد فهميده - ضلع جنوب غربي ميدان -ساختمان ايرانمهر يا كاوه سابق- طبقه 3 واحد 7
انجمن بانوان مهندس استان البرز
32724771 و 32724772 تشريف آورده تا صداى خود را با جمع كردن هرچه بيشتر امضاها به گوش مسئولين رسانده و از حق خود دفاع كنيم.
به اميد ديدار تك تك شما عزيزان

?????? دوستان روز و ساعت محل مورد نظر تغيير نخواهد كرد.بنده با دشوارى تمام تونستم اين وقت رو از انجمن بگيرم.
بنابراين توقع دارم شما هم همكارى كنين تا به خواسته ى خود برسيم.ممنون

??????مهندسين عزيز از هرجاى ايران ميتونن براى دادن امضا تشريف بيارن.محدوديتى براى استان خاصى وجود نداره ، دوستان شهرستانی با پیام خصوصی شماره داوطلبی به همرا نام خود را به سرکار خانوم نوشین رضاییه ارسال کنند تا با نوشتن شماره داوطلبی شان در طومار حضورشان را اعلام کنند.

?????? دوستان اين قضيه قرارِ رسانه اى بشه اما قبل از هرچيز به وجود شما نيازمنديم.من انتظار دارم با توجه به ميزان اعتراضات حداقل تمامى دوستان كرج و تهرانى همكارى لازم رو با تشريف فرماييشون به عمل بيارن.شماره داوطلبى در مورد عزيزانى كه شهرستان هستند اعمال خواهد شد.

?????? از هرکسی که معترض هست دعوت کنین تا به جمع ما بپیوندد. هرچه تعداد بیشتر ، صدای اعتراض رسا تر ، نتیجه بهتر.

?????? از هرج و مرج و موازی کاری های خارج از عرف و حدود به هر روش و طریقی بپرهیزید.

hamed2mt

عضو جدید
اعتراض به آزمون طراحی

اعتراض به آزمون طراحی

🔴 متن نامه :

مدیریت محترم دفتر سازمانهای مهندسی وتشکلهای حرفه ای جناب دکتر شیبانی اصل
سلام علیکم
با احترام به استحضار میرساند اینجابان امضا کنندگان ذیل این برگه
شکایت خود را نسبت به نتایج ونحوه تصحیح طراحی معماری مردا 94
بابت مغایر بودن نتایج با انتظارات و همچنین وجود شبهات در نحوه ی تصحیح
و دوگانگی نتایج در بین شرکت کنندگان اعلام و
تقاضای بررسی مجدد و تجدید نظر بر اوراق و همچنین شفاف سازی بر چگونگی تصحیح را خواهشمندیم.

باتشکر

🔴 محل قرار برای جمع آوری امضاها :

مهندسين گرامى جهت امضاى طومار مبنى بر اعتراض به نحوه ى تصحيح آزمون طراحى معمارى روز سه شنبه مورخ ٩٤/٨/٥ از ساعت ٩ به آدرس كرج - چهارراه كارخانه قند -ميدان شهيد فهميده - ضلع جنوب غربي ميدان -ساختمان ايرانمهر يا كاوه سابق- طبقه 3 واحد 7
انجمن بانوان مهندس استان البرز
32724771 و 32724772 تشريف آورده تا صداى خود را با جمع كردن هرچه بيشتر امضاها به گوش مسئولين رسانده و از حق خود دفاع كنيم.
به اميد ديدار تك تك شما عزيزان

🔴 دوستان روز و ساعت محل مورد نظر تغيير نخواهد كرد.بنده با دشوارى تمام تونستم اين وقت رو از انجمن بگيرم.
بنابراين توقع دارم شما هم همكارى كنين تا به خواسته ى خود برسيم.ممنون

🔴مهندسين عزيز از هرجاى ايران ميتونن براى دادن امضا تشريف بيارن.محدوديتى براى استان خاصى وجود نداره ، دوستان شهرستانی با پیام خصوصی شماره داوطلبی به همرا نام خود را به سرکار خانوم نوشین رضاییه ارسال کنند تا با نوشتن شماره داوطلبی شان در طومار حضورشان را اعلام کنند.

🔴 دوستان اين قضيه قرارِ رسانه اى بشه اما قبل از هرچيز به وجود شما نيازمنديم.من انتظار دارم با توجه به ميزان اعتراضات حداقل تمامى دوستان كرج و تهرانى همكارى لازم رو با تشريف فرماييشون به عمل بيارن.شماره داوطلبى در مورد عزيزانى كه شهرستان هستند اعمال خواهد شد.

🔴 از هرکسی که معترض هست دعوت کنین تا به جمع ما بپیوندد. هرچه تعداد بیشتر ، صدای اعتراض رسا تر ، نتیجه بهتر.

🔴 از هرج و مرج و موازی کاری های خارج از عرف و حدود به هر روش و طریقی بپرهیزید.

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام اقا امین اول که تبریک میگم بهتون بالاخره نتیجه زحمتتون رو گرفتید. ولی این حرفا از شما بعیده بحث اینجاست که اونها وقتی برگه ها رو تصحیح کردند بالاخره دلیلی برای مردود کردن داشتند که ما حداقل انتظار داریم همون دلیل رو داخل کارنامه بذارن که بدونیم چی میخوان ازمون های بعدی اونو تکرار نکنیم .
یا وقتی کارهایی رو میبینیم شبیه به هم ولی یکی قبول میشه یکی دیگه نه بحث سر اینه که تعداد قبولیا سهمیه بندی برای هر استان یا نه
.
دقیقا موافقم باهاتون اینکه از رو هوا میریم یه امتحان مسخره رو میدیم آخرشم نمیهمیم چرا رد شدیم بعد میبینیم کارمون دقیقا شبیه کار یه نفر دیگس که اتفاقا نمرشم بالا شده !! به فرضم که آره ما یه اشتباهی داریم اوکی قبوله... اما نباید بدونیم این اشتباه چی بوده؟ باید بلانسبت دوباره مثل احمقا بریم سر آزمون بعدی تکرارش کنیم ... شدیم موش کور... خودمو میگم به کسی جسارت نمیکنم

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا موافقم باهاتون اینکه از رو هوا میریم یه امتحان مسخره رو میدیم آخرشم نمیهمیم چرا رد شدیم بعد میبینیم کارمون دقیقا شبیه کار یه نفر دیگس که اتفاقا نمرشم بالا شده !! به فرضم که آره ما یه اشتباهی داریم اوکی قبوله... اما نباید بدونیم این اشتباه چی بوده؟ باید بلانسبت دوباره مثل احمقا بریم سر آزمون بعدی تکرارش کنیم ... شدیم موش کور... خودمو میگم به کسی جسارت نمیکنم
بلا نسبت شما مهندس عزیز
من هم کاملا موافقم باید ایرادات هر شخص چه قبول چه مردود مکتوب برای هر داوطلبی ارسال شود
کاملا درسته
ولی کوووووووو گوش شنوا
اگه اینجور بود خوب عالی مبشد امثال ما و شما بار اول ایراد خود را میدانستیم و نهایتا
دوم و سوم نمیرسید ولی الان چه اکثرا بار چهار و پنج و شش قبول میشیم

arefeh

کاربر ممتاز
متاسفانه دوستان وفتی ابن امتجان رو پشت یز میگذارن بهش ایمان میارن. این امتخان شده بلیط بخت آزمایی هر سری یه عده که اشتباهشون دیده نمیشه قبوا میشن و اگر قبولی ها بار دیکه شرکت کنن جزو مردودین هستند. واسه اونایی که قیوا نشدن آرزو دارم بلیط بخت سری بعد نسیبتون بشه.

کاملا موافق این صحبت شما هستم.
تا زمانی ک قبول نشدند با سیستم برگزاری و همه نفرین میفرستم.... تا قبول میشن استاد میشن و.... یا به دروغ چیزی میگن ک صحت نداره و خودشون هم باور میکنند
از دروغ و ادعا متنفر هستم
برای همینم با این افراد خیلی دعوام شده.
چون میگم همونی ک هستید باشید صداقت عامل پیشرفت هست... نه تنها این آزمون ک همه مسایل دگ...
توصیه بنده به همه
اگر اعتقاد داشته باشید به استعدادتان و قناعت داشته باشید و صداقت، قطعا در همه چیز موفق خواهید بود... این آزمون ک یه چیز بی ارزش هست.

saraafsoon

عضو جدید
این که قسمت زیادی از قبولی تواین ازمون شانسی منم قبول دارم واقعا موندم چرابعضیامثل هلو چراقبول نشدن بااین اطلاعات ...بایدقبول کردقسمتی ازمردودین واقعا بدشانسی اوردن هرچنددرکنار این افراد افرادیم هستن که واقعا ضوابط وتمرینو تلاش نداشتندونمرشون بااناییکه واقعا تلاش....زیادی داشتن برابره متاسفانه عدالت هیچ وقت کامل برقرارنمیشه من به این معتقدم تودنیایی که زندگی میکنیم اینطوری اینم یه قسمت اززندگی وبایدقبول کنیم چاره ای نداریم.

nosh

عضو جدید
سلام به همه دوستان تقریبا صفحات قبلو خوندم اول اینکه خیلی خوشحال شدم برا دوستانی که خبر قبولیشونو شنیدم وخیلی هم ناراحت برا دوستانی که با تمام زحماتی که کشیدن متاسفانه قبول نشدن ...به قبولی ها که باید هزاران تبریک گفت ...ولی دوستانی که نشده که اون چیزی که میخواستن بشه بدست بیارن امید داشته باشید میدونم خیلی سخت باید باشه زحمت بکشی وقت بذاری و....بعد ناامیدت کنند...همه ما آدما هرروز داریم آزمون میدیم وتمومی نداره توکلتونو از دست ندید من مطمنم حقتون بیشتر از این هاست ...دوستانی قبولی یادتون نره سری بعد کمک کنیم همه به حقشون برسن...به یاری یزدان موفق باشید.

arefeh

کاربر ممتاز
لیست اصلاحیه باید بخوره چون به مرور خبر قبولی دوستانی که سهمی اندک در قبولیشون داشتم اضافه میشه

در این باشگاه علاوه بر عزیزانی که اسمشون در لیست هست به تعداد معدودی هم کمک کردم
هر عزیزی نیاز به مشاوره داشت با هماهنگی این عزیزان میتونه باهاشون صحبت کنه...
کافیه به بنده ایمیل بزنید
7 نفر از لیست بالا برایآولین بار بود آزمون میدادند که 6 نفر قبول شدند
بهشهری ها و گلوگاه و یک نفر از گرگان که همشون به استثناء یک نفر که آقا بود...همه خانم بودند
و عزیز دیگر از گرگان بار اول با نمره 8 رد شده بود و این بار قبول شدند به لطف خدا و تلاش خودشون
بهتر بگم که خانمی که از گلوگاه شرکت کردند اولین قبولی در آزمون طراجی در شهرشون هستند و صاحب اولین پروانه طراحی خواهند شد و مایه افتخار

تمامی این عزیزان کارنامه شون رو بنده در دست دارم و این جدول کاملا از روی صداقت جمع اوری شده هر عزیزی خواست اطمینان پیدا کنه کافیه بگه من شماره اون شخص رو بهشون بدم...و خداروشکر چون شهرها متفاوت کد شماره همراه ها هم متفاوت و نمیشه ظن پیدا کرد که ممکن همه اینها دروغ باشه و پشت خط یک نفر هست که به جای همه پاسخ میده
مرسی که در بالارفتن درصد قبولی بنده منو همراهی کردند...واقعا دوستتون دارم برای همتون آرزوی بهترین ها رو دارم

پروفسور پرو

عضو جدید
لیست اصلاحیه باید بخوره چون به مرور خبر قبولی دوستانی که سهمی اندک در قبولیشون داشتم اضافه میشه

در این باشگاه علاوه بر عزیزانی که اسمشون در لیست هست به تعداد معدودی هم کمک کردم
هر عزیزی نیاز به مشاوره داشت با هماهنگی این عزیزان میتونه باهاشون صحبت کنه...
کافیه به بنده ایمیل بزنید
7 نفر از لیست بالا برایآولین بار بود آزمون میدادند که 6 نفر قبول شدند
بهشهری ها و گلوگاه و یک نفر از گرگان که همشون به استثناء یک نفر که آقا بود...همه خانم بودند
و عزیز دیگر از گرگان بار اول با نمره 8 رد شده بود و این بار قبول شدند به لطف خدا و تلاش خودشون
بهتر بگم که خانمی که از گلوگاه شرکت کردند اولین قبولی در آزمون طراجی در شهرشون هستند و صاحب اولین پروانه طراحی خواهند شد و مایه افتخار

تمامی این عزیزان کارنامه شون رو بنده در دست دارم و این جدول کاملا از روی صداقت جمع اوری شده هر عزیزی خواست اطمینان پیدا کنه کافیه بگه من شماره اون شخص رو بهشون بدم...و خداروشکر چون شهرها متفاوت کد شماره همراه ها هم متفاوت و نمیشه ظن پیدا کرد که ممکن همه اینها دروغ باشه و پشت خط یک نفر هست که به جای همه پاسخ میده
مرسی که در بالارفتن درصد قبولی بنده منو همراهی کردند...واقعا دوستتون دارم برای همتون آرزوی بهترین ها رو دارم
من هم پیشنهادم به بچه های تهران و گرگان و سایر شهرهایی که ایشون میتونن تشریف ببرن خانم مهندس زهرا نجاتی هست دقت کنید با شناختی که من و همه از ایشون داریم این آمار قبولی واقعی بوده و ایشون جزوه نفرات برتر آزمون خرداد 93 هستن البته اگه خدایی بخوایم حساب کنیم بچه های باشگاهم باید بیایم رو این آمار قبولی البته بچه های دیگه هم تو این باشگاه زحمت میکشن که باید ار همه شون تقدیر کرد .

arefeh

کاربر ممتاز
من هم پیشنهادم به بچه های تهران و گرگان و سایر شهرهایی که ایشون میتونن تشریف ببرن خانم مهندس زهرا نجاتی هست دقت کنید با شناختی که من و همه از ایشون داریم این آمار قبولی واقعی بوده و ایشون جزوه نفرات برتر آزمون خرداد 93 هستن البته اگه خدایی بخوایم حساب کنیم بچه های باشگاهم باید بیایم رو این آمار قبولی البته بچه های دیگه هم تو این باشگاه زحمت میکشن که باید ار همه شون تقدیر کرد .

سپاس از لطف شما...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا وقتی کارهایی رو میبینیم شبیه به هم ولی یکی قبول میشه یکی دیگه نه بحث سر اینه که تعداد قبولیا سهمیه بندی برای هر استان یا نه.

موافقم
واقعا هم باید همینطور باشه، توضیحات تکمیلیو خانوم هلو فرمودن.
این ی موضوع.
موضوع دوم اینکه: چرا تقریبا همه رو 25 دادن ؟!!! اینجوری میخواستن بگن خودشون نمره قبولیو دادن؟؟؟
اینجوری که آدم نمیفهمه کدوم طرح بهتره کدوم ن که آدم بتونه اون طرح های بهترو الگوبرداری کنه خب.
واقعا یسری چیزاشون تعریف نشده هست، که باید مشخص کنن، مخصوصا همین قضیه ایرادات امتحانات رو.

honaramuz

عضو جدید
دوستان خوب و همراه در تالار مهندسی لطفا خونسردیتون رو حفظ کنید .همه کسانی که اینجا هستن با هر موقعیتی حق دارن که احساس و درکشون رو بیان کنند .اونایی که مردود شدن حق دارن ناراحت و معترض باشن .اونایی هم که قبول شدن حق دارن خوشحال باشن و افتخار کنند .هر کدوم توی هر کدوم از این موقعیت ها باشیم احساس مقابل رو داریم نمیشه گفت شما ناراحت و معترض نباش و همه چیز گویای عدم کسب نمره شماست .دوستان خیلی زحمت میکشن و واقعا طاقت فرساست و همین طور به دوستانی که قبول شدن متوقع باشم که بگن همه چی الکی بوده و ما اساسا شانسی قبول شدیم بدون کسب مهارت و زحمت و....... و حتی دوستانی که اینجا زحمت کشیدن واقعا خیلی خوب مشاوره دادن و همین جمع آوری مهارت میتونه برای کسب درآمد خوب هم مورد استفاده اون شخص قرار بگیره چه اشکالی داره .ما همه گی داریم تلاش میکنیم برای زندگی و باید از موقعیت ها خوب و بجا استفاده داشته باشیم.اینجا محیط مجازی و خوبی تشکیل شده دوستان خوب همدیگر رو راهنمایی میکنن و به یک نوعی بهم انگیزه میدن .که بیشترین کمک هم همین هست .البته این نوع صادقانه جواب دادن دوستان هم خودش میتونه برای خیلی از دوستان کسب اطلاعات و تجربه باشه......

rap_w2w

عضو جدید
[Forwarded from ...]
#نحوه_اعتراض_به_نتیجه_آزمون_نظام_مهندسی_مرداد ۹۴_
به صورت کتبی و انفرادی

طبق اعلام سامانه آزمون ورود به حرفه دفتر امور مقررات ملّي ساختمان، شركت كنندگاني كه حدنصاب قبولي در آزمونها را كسب ننموده اند برای اعتراض به نتیجه آزمون نظام مهندسی مرداد ۹۴ به شیوه زیر عمل کنند:

الف – با توجه به بررسيهاي دقيق و كنترلهاي مكرري كه در كليه مراحل تصحيح پاسخنامه هاي تستي انجام گرفته است، نتايج اعلامي فاقد مشكل ميباشد لكن چنانچه داوطلبي نسبت به نتيجه آزمون خود معترض باشد ميتواند درخواست خود را صرفاً بصورت كتبي با ذكر مشخصات كامل (شماره داوطلبي، نام و نام خانوادگي، شماره شناسنامه، تاريخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقيق و شماره تماس) حداكثر تا پايان وقت اداری چهارم آبان ۹۴ از طريق پست سفارشي به شرح زير ارسال نمايد:

⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️ آزمون رشته معماري طراحي: به صندوق پستي تهران، به شماره 573-19935دفتر مقررات ملّي ساختمان⛔️⛔️⛔️⛔️

ب – به لحاظ برنامه ريزيهاي انجام شده به درخواستهايي كه بعد از تاريخ مقرر تحويل پست گردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

ج – امتياز سؤالاتي كه به تاييد كميتههاي تخصصي نامفهوم، مبهم يا داراي اشكال هستند در تصحيح پاسخنامه هاي داوطلبان لحاظ شده است، لذا به اعتراضهاي در اين ارتباط ترتيب اثر داده نخواهد شد.

روش دوم سایت زیر
#ثبت_اعتراض_درسایت_راه_و_شهرسازی http://www.mrud.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=cc257a21-4ed0-4666-9644-52388fe49235
⛔️موضوع پیام: اعتراض به نحوه تصحیح کردن آزمون طراحی معماری پایه 3 نظام مهندسی ساختمان ⛔️
متن پیام: با سلام، بدین وسیله به استحضار می رساند که در نحوه تصحیح کردن نقشه های ترسیمی برای ورد به حرفه مهندسان پایه3 آزمون طراحی معماری نظام مهندسی ساختمان شبهاتی وجود دارد به طوری که باعث اعتراض بسیاری از داوطلبان من جمله بنده شده است. چون داوطلبانی بوده اند که با وجود عدم رعایت مباحث 22 گانه در طراحی نمره قبولی کسب کرده اند و بسیاری از داوطلبان که هم از نظر طراحی هم از نظر ترسیم نقشه ها عملکرد درستی داشته اند متاسفانه به نتیجه نرسیده اند. لذا از آن مقام محترم خواهشمند است به این مهم رسیدگی کنند تا شفاف سازی در نحوه تصحیح کردن آزمون و اعلام نتایج به صورت کارنامه تشریحی صورت پذیرد. با تشکر

متن پیامتون تو سایتم میتونه این باشه

سلام هلوجان
من از طریق سایت شهرسازی اعتراضم رو فرستادم
اما کتبی.... میشه یه نمونه متن تنظیم کنیم و همه مشترک با هم یک چیز رو بفرستیم...
اینطوری خیلی بهتر و شاید موثر تر باشه

rap_w2w

عضو جدید
خدا رو شاکرم که اولین طراح شهرستان بیله سوار آقای نوجوان با نمره 25 در اولین باری که تو آزمون شرکت کردند از کلاس مرداد 94 اینجانب قبول شدند همچنین خانم کریمی از اردبیل که با نمره 27 قبول شدند من فعلا دو قبولی داشتم و متاسفانه قویترین شاگردم که اسم نمیارم و اعتراض دادیم به نتیجه اش و کلا سوالو یعنی برگه رو سرو ته دیده و سرو ته کشیده و 21 شده به امید موفقیت همه ی عزیزان .

سلام بزرگوار
متن اعتراض رو برای من هم قرار میدید تا من هم ارسال کنم اعتراضم رو.....

پروفسور پرو

عضو جدید
سلام بزرگوار
متن اعتراض رو برای من هم قرار میدید تا من هم ارسال کنم اعتراضم رو.....

ببینید ما شرایط برگه های خودمونو تایپ کردیم و شرایط شمام فرق میکنه فکر نمیکنم تو دو سال اخیر کسی از اعتراض نتیجه گرفته باشه ولی باز آدم باید دنبال حق خودش باشه من احساسم از نمره ها و قبولی ها اینه که در بین مصصححین عزیز تغییراتی به وجود اومده و افراد عوض شدن البته این دهنیت منه که تجربه 5 آزمون و دارم .

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید ما شرایط برگه های خودمونو تایپ کردیم و شرایط شمام فرق میکنه فکر نمیکنم تو دو سال اخیر کسی از اعتراض نتیجه گرفته باشه ولی باز آدم باید دنبال حق خودش باشه من احساسم از نمره ها و قبولی ها اینه که در بین مصصححین عزیز تغییراتی به وجود اومده و افراد عوض شدن البته این دهنیت منه که تجربه 5 آزمون و دارم .

احتمالا حرف شما درست باشه
ولی بیشتر به ازمون بر میگرده چون کمی ساده تر بود تعداد قبولی بیشتر بود
البته ساده تر به معنی تعداد شیت میگم
به هر حال همه دوستان بهتره اعتراض کنن احتمال کم است ولی ناممکن نیست

rap_w2w

عضو جدید

ادرسی رو که بهش نامه اعتراض رو ارسال کردین رو میشه برام بزارید......

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان خوب و همراه در تالار مهندسی لطفا خونسردیتون رو حفظ کنید .همه کسانی که اینجا هستن با هر موقعیتی حق دارن که احساس و درکشون رو بیان کنند .اونایی که مردود شدن حق دارن ناراحت و معترض باشن .اونایی هم که قبول شدن حق دارن خوشحال باشن و افتخار کنند .هر کدوم توی هر کدوم از این موقعیت ها باشیم احساس مقابل رو داریم نمیشه گفت شما ناراحت و معترض نباش و همه چیز گویای عدم کسب نمره شماست .دوستان خیلی زحمت میکشن و واقعا طاقت فرساست و همین طور به دوستانی که قبول شدن متوقع باشم که بگن همه چی الکی بوده و ما اساسا شانسی قبول شدیم بدون کسب مهارت و زحمت و....... و حتی دوستانی که اینجا زحمت کشیدن واقعا خیلی خوب مشاوره دادن و همین جمع آوری مهارت میتونه برای کسب درآمد خوب هم مورد استفاده اون شخص قرار بگیره چه اشکالی داره .ما همه گی داریم تلاش میکنیم برای زندگی و باید از موقعیت ها خوب و بجا استفاده داشته باشیم.اینجا محیط مجازی و خوبی تشکیل شده دوستان خوب همدیگر رو راهنمایی میکنن و به یک نوعی بهم انگیزه میدن .که بیشترین کمک هم همین هست .البته این نوع صادقانه جواب دادن دوستان هم خودش میتونه برای خیلی از دوستان کسب اطلاعات و تجربه باشه......

حرفتان کاملا درست....

من به شخصه از اقای مهندس به خاطر سو تفاهم شان عذر میخواهم.... هر چند برخلاف ایشون هیچ توهینی نکردم ولی این رفتار ایشون رو میزارم پای استرس و فشاری ک این مدت متحمل شدند.
هر کسی قبول داشت و دوست داشت اینجا باز هم میمونه و به بقیه کمک میکنه دوست نداشت نمیمونه...
همینطور مردودی های عزیز
دنیا ادامه دار هست. به امید عاقبت به خیری همه

arefeh

کاربر ممتاز
سلام هلوجان
من از طریق سایت شهرسازی اعتراضم رو فرستادم
اما کتبی.... میشه یه نمونه متن تنظیم کنیم و همه مشترک با هم یک چیز رو بفرستیم...
اینطوری خیلی بهتر و شاید موثر تر باشه

حضوری برید... ان شاء الله نتیجه بگیرید.... صحبتها ضد نقیض عده ای میگن ما با اعتراض قبول شدیم عده ای میگن فایده نداشت اعتراض.... اما آدمها و شرایط و همه چی برای همه یکسان نیست.... فقط پیگیر باش امیدت از دست نده.... آدرس حضوری میدان آرژانتین هست

rap_w2w

عضو جدید
حضوری برید... ان شاء الله نتیجه بگیرید.... صحبتها ضد نقیض عده ای میگن ما با اعتراض قبول شدیم عده ای میگن فایده نداشت اعتراض.... اما آدمها و شرایط و همه چی برای همه یکسان نیست.... فقط پیگیر باش امیدت از دست نده.... آدرس حضوری میدان آرژانتین هست

متاشفانه من امکان حضوری رفتن رو ندارم
چون مرخصی ندارم
میخواستم بدونم به کجا باید این نامه اعتراض رو پست کرد
حضوری پیش کی باید برم؟

rap_w2w

عضو جدید
کارهای خودم رو توو صفحه 3و 4 همین تاپیک گذاشته بودم...
میشه دوباره زحمت بکشید و نگاه کنید
به نظر خودم و با توجه به کارهای دوستان که 25 شدن((البته قصد زیر سوال بردن هیچ کاری رو ندارم)) ایا واقعا نمره من باید 20 میشد...
یعنی نذاشتن راه ارتباط با حیاط . یا دسترسی به انبارها در یک کد ارتفاعی پایین تر . یا نبود رعایت عمق 7 متر برای اشپزخانه دلایلی برای این نمره پایین هست؟؟؟؟؟؟
واقعا نمیدونم چرا ولیدهر چقدر که به کارا نگاه میکنم و مقایسه میکنم یه خورده در حقم کم کاری و کم دقتی شده.....
یا شاید به دلیل اینکه تعداد مصحح ها زیاد بوده از شانس من مصححی که ورقه من رو تصحیح کرده بسیار بسیار با سخت گیری بهش نگاه کرده و امتیاز داده
چون دیگه حداقل فکر میکردم 25 بشم ولی......
این حقم نیست
خیلی از دوستان توی این سایت و جاهای دیگه هم کارهای من رو دیدن و متحد القول میگن کار من نباید میافتاد و حداقل 25 امتیاز رو می تونست داشته باشه
حالا از شما بزرگواران میخوام دوباره به کارام نگاه کنید

• Like
واکنش ها: gima
وضعیت
موضوع بسته شده است.