بررسی آزمون طراحی - 2 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام،مهندس از ایشون پرسیدید که دوره بعد کی هست،اگه نوبت دومی باشه نباید الان ثبت نام شروع می شد؟ نتایج که اومده منتظر چی هستن پس؟

اتفاقا پرسیدم که شنیدم که آزمون دگ ای در امسال نداریم...گفت خیر تا آخر امسال یک دوره دگ هم برگزار میکنیم
من فکر میکنم چون هنوز اعضا جدید نظام مهندسی به طور کامل وارد نشدند این ثبت نام تاخیر افتاده...ولی به ایشون گفتم برای دوره بعد بنده استارت کلاس ام رو بزنم گفتن بزن....:D

رها

عضو جدید
مهمترین ایراد کارتون که صد در صد واسه همین نمره قبولی ندادن کد های ارتفاعیتونه مثلا شما کد پارکینگ رو زدین 1.44- و از همون کد فقط با 5 تا پله رفتید پایین که با فرض هر پله 20 سانت کد اون قسمت میشه 2.44- و از اونجا که کد تجاری 1. 0 هست پس ارتفاع مناسب تامین نمیشه پس شما یکی از نکات سوال که همین بود رو رعایت نکردید وگرنه پلانهاتون رو خوب حل کردید

ارتفاع موتورخونه و سرویس بهداشتی و انبارم شده 2.29 ، این کمه؟؟

رها

عضو جدید
با سلام
رها خانوم ایراد کار شما در مورد قبول نشدنتون فقط و فقط سرگیری رمپه که خیلی عقب نشینی دادی بهش و اگه این ایرادو نداشتی مطمئنا بالای 30 میشدی

بله درست می گید :((
نمیدونم چرا محاسبه م اشتباه شد ، فکر کردم که غیرعادی شده هاا

alizare49

عضو جدید
من عرض رمپ 3/5 گرفتم 24 شدم و فکر میکنم دلیلش عرض رمپه
در ضمن توی مبحث 4 اینکه مشخصا عرض رمپه پارکینگ کوچک رو 2/5 بگه پیده نکردم
فقط عرض معبر ورودی رو 2/5 متر ذکر کرده
نظر دوستان چیه؟

nosh

عضو جدید
من عرض رمپ 3/5 گرفتم 24 شدم و فکر میکنم دلیلش عرض رمپه
در ضمن توی مبحث 4 اینکه مشخصا عرض رمپه پارکینگ کوچک رو 2/5 بگه پیده نکردم
فقط عرض معبر ورودی رو 2/5 متر ذکر کرده
نظر دوستان چیه؟

اتفاقا عرض رمپت درسته شک نکن/

• Like
واکنش ها: draz

alizare49

عضو جدید
آخه یکی از دوستام که 31 شده عرض رمپو 2/5 گرفته و بقیه کارش حدودا مشابه منه
دوستان خواهشا 3 خط اول صفحه 74 مبحث 4 رو که راجع به عرض رمپ پارکینگ کوچک هست دقیق بخونن که به یه اجماع واسه آزمون بعد برسیم

• Like
واکنش ها: draz

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه یکی از دوستام که 31 شده عرض رمپو 2/5 گرفته و بقیه کارش حدودا مشابه منه
دوستان خواهشا 3 خط اول صفحه 74 مبحث 4 رو که راجع به عرض رمپ پارکینگ کوچک هست دقیق بخونن که به یه اجماع واسه آزمون بعد برسیم

در این ازمون هم از دوستانی که رمپ رو 3.5 گرفتن و ارتفاع پارکینگ رو 2.4 گرفته بودن قبولی داشتن وهم دوستانی که رمپ رو 2.5 و ارتفاع پارکیگ رو 2.2 گرفتن. پس رد یا قبولی کسی به این موضوع ارتباطی نداشته ولی چه چیزی برای قبولی مد نظر داشتن خیلی واضح نیست یا حداقل برای ما اینطور بوده.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
در این ازمون هم از دوستانی که رمپ رو 3.5 گرفتن و ارتفاع پارکینگ رو 2.4 گرفته بودن قبولی داشتن وهم دوستانی که رمپ رو 2.5 و ارتفاع پارکیگ رو 2.2 گرفتن. پس رد یا قبولی کسی به این موضوع ارتباطی نداشته ولی چه چیزی برای قبولی مد نظر داشتن خیلی واضح نیست یا حداقل برای ما اینطور بوده.

مزخرفیه داستان همینجاست دیگه
بقول یکی از دوستان میگه که نمیفهمیم ایراد کارمون کجاست بازم میریم تکرارش میکنیم
متاسفانه خیلی واسه خودشون جای فرار گذاشتن

mms_6613

کاربر فعال
به شهرشون هم ربط داره...بهم ثابت شده این موضوع...حتی روی نمره هم این شهر تاثیر میزاره...نیاز شهر ها و موقعیتشون

بااین حرفتون کاملا موافقم....شهرما در ابتدا یک طراح داشت...بعدش 6 نفر مجاز بودن واسه طراحی،جالب اینکه هر 6 نفر قبول شدن...( سال 91)....از اون زمان هیچکس قبول نشده از جمله خودم

نمراتتم با اینکه همیشه روند رو به رشدی داشته چه از نظر تکنیک چه از نظر برآوردن خواسته ها....اما متاسفانه ...
جالب تر اینه که اون 7 نفر اگه امروز امتحان بدن قطعا قبول نمیشن، چراکه شناخت کافی داریم از هم

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
بااین حرفتون کاملا موافقم....شهرما در ابتدا یک طراح داشت...بعدش 6 نفر مجاز بودن واسه طراحی،جالب اینکه هر 6 نفر قبول شدن...( سال 91)....از اون زمان هیچکس قبول نشده از جمله خودم

نمراتتم با اینکه همیشه روند رو به رشدی داشته چه از نظر تکنیک چه از نظر برآوردن خواسته ها....اما متاسفانه ...
جالب تر اینه که اون 7 نفر اگه امروز امتحان بدن قطعا قبول نمیشن، چراکه شناخت کافی داریم از هم
سلام مهندس جان ما هم همچین موردی داشتیم دقیقا
شک نکنید که طبق اعلام نیاز استانها قبولی میدهیم
شما کدام استان هستید ؟

sallarmelli

عضو جدید
سلام کسی از نتیجه اعتراض به آزمون نظام مهندسی طراحی معماری خبری داره؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام کسی از نتیجه اعتراض به آزمون نظام مهندسی طراحی معماری خبری داره؟
اومد جوابش که ... باید برید کارنامتونو چک کنید اگر قبولی زده باشه که قبول شدید .. یه تعدادی نمره شون تغییر کرد

nedata

عضو جدید
دوستم من یه نگاه کوچولو به کارت انداختم چون تازه شروع کردم خوندن جوابارو نمیبینم فعلا.اما نورگیری اتاق خواب بالاسمت چپ وهمینطور اتاق غذاخوری ایراد داره.جهت پله تاسیساتم اگر میخاستین ارتفاع بیشتر بشه برعکس زدین.رمپم ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.