بررسی آزمون طراحی -بهمن 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shabdin

عضو جدید
ازمون چطوربود..دوستان اگه طرحی دارن بزارن.
:(:(

آخرین ویرایش توسط مدیر:

بهروز27

عضو جدید
بررسی آزمون طراحی -بهمن 1394

بررسی آزمون طراحی -بهمن 1394

خسته نباشید ... ایشالله همگی قبول بشید ... ازمون چطور بود...:gol:

rap_w2w

عضو جدید
خسته نباشید ... ایشالله همگی قبول بشید ... ازمون چطور بود...:gol:

7.jpg
طبق معمول در یک نگاه کلی آسون ولی وقتی درگیر میشدی با ابعاد و اندازه ها داستان خیلی تغییر میکرد
طبقه زیر زمین 12 انبار 2 متری + 1 سرویس + تاسیسات 9 متری
طبقه همکف در +0.70
12 پارکینگ در طبقات زیرزمین و همکف باید گنجانده میشد
طبقه 1 2 3 4 پلان تیپ میخواست
2 واحد 55 متری و 1 واحد 90 متری
جانمایی رمپ در حیاط رو هم میخواست................. یعنی 2 تا رمپ میخواست یکی میرفت پایین و اون یکی میومد بالا

rap_w2w

عضو جدید
کد های ارتفاعی به ترتیب
زیرزمین 2.02-
همکف 0.70+
اول 3.42+
ذوم 6.48+
سوم 9.54+
چهارم 12.60+
سقف آخر 15.66+
سقف با جان پناه 16.76+
خرپشته 18.46+

طول رمپ به زیرزمین 14.13
طول رمپ به ارتفاع 0.70+ میشه 5.33

MK6

کاربر بیش فعال
مشاهده پیوست 256438
طبق معمول در یک نگاه کلی آسون ولی وقتی درگیر میشدی با ابعاد و اندازه ها داستان خیلی تغییر میکرد
طبقه زیر زمین 12 انبار 2 متری + 1 سرویس + تاسیسات 9 متری
طبقه همکف در +0.70
12 پارکینگ در طبقات زیرزمین و همکف باید گنجانده میشد
طبقه 1 2 3 4 پلان تیپ میخواست
2 واحد 55 متری و 1 واحد 90 متری
جانمایی رمپ در حیاط رو هم میخواست................. یعنی 2 تا رمپ میخواست یکی میرفت پایین و اون یکی میومد بالا
نسبت ب سری قبل کمی متفاوت بوده, ولی زیاد سخت نیست حل کردتش

gony

عضو جدید
به نظرم از این سختتر دیگه امکانش نبود برگزار بشه

من که فقط پلان زیر زمین وهم کف رو زدم.:(:(:(

nima karimii

عضو جدید
سلام وخسته نباشبد.. من پله رو گوشه بالاسمت راست گذاشتم.. تا ساعت 12 فک میکردم که تو شمال نقشه حیاط داریم... همکف وزیرزمینو در آورده بودم ... ولی وقتی فهمیدم که سوالو خوب نخوندم هر کاری کردم نتونستم طبقاتمو در بیارم ... چون با قراردادن پله در اونجا اصلا متراژهای خواسته شده رو نمیشد تامین کرد... باید یه نورگیر در شمال قرار میدادم و با یه راهروی طولانی به واحدهای جنوبی میرسیدم که اصلا متراژها در نمیومد... از این بدتر نمیشد... دور قبل 21 شده بودم ولی این سری افتضاح بود... به امید موفقیت همگی دوستان... دیگه فک نمیکنم که دوباره بخوام امتحان بدم

معمار111

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید.... کسی نمره هر آیتم یادش هست؟!
زیرزمین 11
همکف11
طبقات13
حیاط؟برش؟ بام؟

MK6

کاربر بیش فعال
سلام وخسته نباشبد.. من پله رو گوشه بالاسمت راست گذاشتم.. تا ساعت 12 فک میکردم که تو شمال نقشه حیاط داریم... همکف وزیرزمینو در آورده بودم ... ولی وقتی فهمیدم که سوالو خوب نخوندم هر کاری کردم نتونستم طبقاتمو در بیارم ... چون با قراردادن پله در اونجا اصلا متراژهای خواسته شده رو نمیشد تامین کرد... باید یه نورگیر در شمال قرار میدادم و با یه راهروی طولانی به واحدهای جنوبی میرسیدم که اصلا متراژها در نمیومد... از این بدتر نمیشد... دور قبل 21 شده بودم ولی این سری افتضاح بود... به امید موفقیت همگی دوستان... دیگه فک نمیکنم که دوباره بخوام امتحان بدم
خسته نباشید دوستان, ولی وقتی سخت سوال طرح میشه برای همه سخت , یعنی خیلی ب ندرت پیدا میشن که عالی داده باشند پس نگران نباشید , توکلتون ب خدا باشه, فعلا که چیزی معلوم نیست, ولی انگار این سری نه تنها طراحی ازمون نظارتم خیلی سخت بوده برای تمامی رشته ها, معلوم نیست که چیکار دارن میکنن. در کل توکلتون به خدا باشه.

gony

عضو جدید
خسته نباشید دوستان, ولی وقتی سخت سوال طرح میشه برای همه سخت , یعنی خیلی ب ندرت پیدا میشن که عالی داده باشند پس نگران نباشید , توکلتون ب خدا باشه, فعلا که چیزی معلوم نیست, ولی انگار این سری نه تنها طراحی ازمون نظارتم خیلی سخت بوده برای تمامی رشته ها, معلوم نیست که چیکار دارن میکنن. در کل توکلتون به خدا باشه.

بخدا خیلی سخت بود،اصلا فکرشو نمیکردم همچین سوالی طرح کنن.برای حلش چندین ساعت زمان لازم بود.ترسیمش که دیگه جای خود دارد.
کاش میشد همه به سخت بودن این دوره امتحان طراحی اعتراض کنیم.:(

MK6

کاربر بیش فعال
نه دوست عزیزم باید تمام واحدهای مسکونی تحت هر شرایطی نور طبیعی بگیره.حتما حتما

nima karimii

عضو جدید
ترسیمت خوبه ولی ایرادات خیلی زیاده به ویژه توی طبقات.
زیرزمین خروج دوم ندادی، ورودی پیاده همکفت هم نامشخصه.

به نظر من سختترین امتحان طراحی بود... من که نتونستم به جواب برسم ... ولی پلان طبقاتشون خوبه به نظر من...البته اگه متراژها صحیح باشن

وضعیت
موضوع بسته شده است.