بررسی آزمون طراحی - 2 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان عزیز فارغ از ازمون، سلام به شما، و پر انرژی باشید.
آزمون طراحی هم ان شاالله با خیر و خوشی زمانش فرا رسیده و منتظر نتایج و خبرهای خوب از جانب همتون هستیم

تو این تاپیک آزمون طراحی دوم مرداد 1394 رو بررسی خواهیم کرد. با تشکر (گل)

لطفا دوستانی که از کارشون عکس انداختن، بگذارن اینجا در صورت تمایل، تا بررسی کنیم. ممنونیم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
امن و امان.تازه دستا گرم شده. مغزا متحرک
همه توی شُکِ پس از توزیع برنامه
:gol:
همگی موفق باشین و پر انرژی

arefeh

کاربر ممتاز
من اینجا منتظر دوستانم هستم که چند ماه و بلکه چند وقته اسیر این آزمون هستم....
عزیزان براتون دعا میکنم که الان لحظات خوبی رو در پیش داشته باشید...
اآرزوی موفقیت

razi.n

عضو جدید
منم برای همه آرزوی موفقیت میکنم... یه سوال داشتم اونم اینکه آزمون نظام چرا اومده مرداد؟ من 31 تیر 92 کارشناسم تموم شد ممکنه سال بعد هم مرداد باشه و من بتونم امتحان نظام شرکت کنم؟ دلیل اینکه از خرداد اومد مرداد چیه؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
منم برای همه آرزوی موفقیت میکنم... یه سوال داشتم اونم اینکه آزمون نظام چرا اومده مرداد؟ من 31 تیر 92 کارشناسم تموم شد ممکنه سال بعد هم مرداد باشه و من بتونم امتحان نظام شرکت کنم؟ دلیل اینکه از خرداد اومد مرداد چیه؟
شاید رمضان

aydaaaa

کاربر بیش فعال
سلام دوستان خسته نباشید چه کردید با این امتحان؟؟؟

سلام.این سری خیلی بهتر بود.تعداد پلانایی که خاسته بود یدونه کمتر بود نسیت به همیشه.تونستم همه شیتارو.پرکنم.یه ایراد دیدم تا حالا،اینکه تو سرگیری جک سرویسو گذاشتم.

MK6

کاربر بیش فعال
سلام.این سری خیلی بهتر بود.تعداد پلانایی که خاسته بود یدونه کمتر بود نسیت به همیشه.تونستم همه شیتارو.پرکنم.یه ایراد دیدم تا حالا،اینکه تو سرگیری جک سرویسو گذاشتم.

خوب خدا رو شکر که همه رو رسوندی، یعنی چی سرگیر شده؟ پله ندادی؟؟

مهندس ق.

عضو جدید
سلام وخسته نباشید،دوستان من نرسیدم برش طولی رو بکشم ولی پلانام کامل و درست بود به نظر خودم، به نظر شما قبول میشم؟؟خییییلی نگرانم،آخه میگن اگه یه صفحه رو سفید تحویل بدید کلا بررسیش نمیکنن!... خیییلی نامردیه... آیا واقعا صحت داره این حرف؟

ج.ع

عضو جدید
سلام دوستان
امتحان چطور بود؟
به نظر م خوب بود. برای اولین بار همه چی رو کامل کشیدم. راپیدی هم کردم.
امیدوارم شما هم امتحانتونو خیلی خوب داده باشید.

aydaaaa

کاربر بیش فعال
سلام وخسته نباشید،دوستان من نرسیدم برش طولی رو بکشم ولی پلانام کامل و درست بود به نظر خودم، به نظر شما قبول میشم؟؟خییییلی نگرانم،آخه میگن اگه یه صفحه رو سفید تحویل بدید کلا بررسیش نمیکنن!... خیییلی نامردیه... آیا واقعا صحت داره این حرف؟

منم اینو شنیدم ولی نمیدونم چقد صحت داره

نیما کریمی

عضو جدید
بچه ها چطور بودین؟ من همه رو کشیدم ولی از پارکینگم مطمئن نیستم... عکسشو دارم میذارم براتون...

MK6

کاربر بیش فعال
دوستان ماشین رو چطور پارک کردید؟3 تا تو یه ردیف یا 2 تا تو طول و یکی کنار باکس پله، بعد تموم شدن جلسه بحث سر این بود؟؟

رها

عضو جدید
منم همینکارو کردم .
در مجموع سوالش شبیه آذر 92 بود .
من بخاطر اینکه ناهار خوری واحد 120 متری نور نمیگرفت اولش نورگیر گذاشتم ، اما بعد دیدم مساحت واحد خیلی کم میشه ،پاکش کردم ...

بهروز27

عضو جدید
امتحان اسون بود من یکی ازاشپزخونه هام نور نگرفت طبقه اول 120 متری ...فکر نکنم قبول بشم بخاطر همین ولی بقیه کامل کشیدم ...:(

MK6

کاربر بیش فعال
منم اینطوری {2 تا تو طول و یکی کنار باکس پله } کشیدم
من ی بار 3 تا کنار هم کشیدم کل طبقات رو که در آوردم دیدم اونجوری واحدهایی که میخواست با اندازه کمتر از متراژ خواستش، با کنار باکس پله در آوردم متراژا درست در اومد، نمیدونم هر کسی ی چیزی میگفت سر جلسه گیج شدم؟؟؟

MK6

کاربر بیش فعال
نورگیر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا اندازه ها یه طوری بود که نمیشد نور گیر گذاشت
بستگی به طرحتون داشت من تو طرح اول که کشیدم بعد فهمیدم اشتباه متراژا درست در نمیان با نورگیر 12 حلش کرده بودم تا طرح نباشه نمیشه چیزی گفت .

aydaaaa

کاربر بیش فعال
دوستان ماشین رو چطور پارک کردید؟3 تا تو یه ردیف یا 2 تا تو طول و یکی کنار باکس پله، بعد تموم شدن جلسه بحث سر این بود؟؟

من دوتا عرضی و یکی طولی کنار پله تقریبا.یه. دختره. تو.کلاس ما هم اینجوری کشیده بود مثل من

وضعیت
موضوع بسته شده است.