بررسی آزمون طراحی آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

وسعت

عضو جدید
رفیق من از تنبلی ترک تحصیل کرد بعد گرفتن دیپلم ریاضی بعدش یکی دوسال بعد آزمون واسه همین موسسه ها کا الان شدن بانک داد قبول شد الان ماشالله درآمدش به اندازه ده تا از ماست داره به ریشمون هم می خنده!!
با این همه سختی و مشقت باز خدایا شکرت.

نه بابا حقوق موسسات برای داخل شعبه ها 700-800 هست من شنیدم

آرت میس

عضو جدید
من رمپو نچرخوندم مثل کار دوستمون که 4.5 فضا تا دیوار مونده!به نرتون رد میشم!:(

آرت میس

عضو جدید
چرا جوابا نمیاد!من آزمونای اجرا و نظارتم قبول نشدم!تمام امیدم به این طراحی بود!اونم که اینطور که پیداست با این اشتباها به نتیجه نمیرسم!:cry:

galexy s4

عضو جدید
سلام دوستان.ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم.ولی احساس کردم بهترین جا برای مطرح کردن سوالم همین جاست.

میخواستم بدونم نظارت و اجرا و طراحی کدومشون بهتره!حالا از هر لحاظی!

در مورد هر سه تاشون یه توضیح کوچیکی بدین ممنون میشم.

ان شاالله که همتون موفق میشین.

reza1423

عضو جدید
کلا ما بچه های دوره 60 از تحصیل شانس نیاوردیم، رو پیشونیمون حک شده جاده صاف کن، والا یادمه وقتی داشتیم کنکور می دادیم، بیشترین شرکت کننده های کنکورم مقارن بود با دوره کنکور ما، با چه مصیبتی کنکور قبول شدیم، درسمون که تموم شده بعد ما دانشگاهها فله ای ورودی برداشتن و عملا این همه تلاشمون شد هیچ، فقط سختیش رو ماها کشیدیم، ماشالله پذیرش بدون کنکور رشته مهندسی علی الخصوص معماریم که بی داد کرده، پس چرا رشته های پزشکی رو بدون کنکور پذیرش نمی کنن، کدوم دانشگاه رو می شناسید که پزشکی بدون کنکور برداره؟؟؟؟؟
اینا همه ضعف سیستم آموزش ماست چیکار دارن کی داره چیکار میکنه، راه رو برای تحصیل باز گذاشتن جوون مردم وقتی به خودش میاد که شده 30 و اندی ساله با مدرک دکتری ولی ای دل غافل که هنوز کاری نداره و تمام استخداما هم شدن شرایط سنی (نهایتا30 ساله ) و جوون مردم می مونه با مدرک دکتری و کارشناسی ارشد که کاغذ پاره ای بیش نیست.

من داداشم متولد 72 هست.2 سال پیش کنکور داد تربیت معلم قبول شد. از الان دارن بهشون حقوق میدن سربازی هم ندارن اینده شغلشون هم تضمینه.انوقت من باید با مدرک فوق لیسانس و کارت پایان خدمت در به در دنبال کار بگردم...خب یکی نیست به این مسئولین بگه خب به جای گرفتن نیروی تربیت معلم که باید 4 سال خرجشون کنید تازه سربازی هم ندارن بیان از جوان های بدبخت لیسانس و فوق لیسانس نیرو بگیرید.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من داداشم متولد 72 هست.2 سال پیش کنکور داد تربیت معلم قبول شد. از الان دارن بهشون حقوق میدن سربازی هم ندارن اینده شغلشون هم تضمینه.انوقت من باید با مدرک فوق لیسانس و کارت پایان خدمت در به در دنبال کار بگردم...خب یکی نیست به این مسئولین بگه خب به جای گرفتن نیروی تربیت معلم که باید 4 سال خرجشون کنید تازه سربازی هم ندارن بیان از جوان های بدبخت لیسانس و فوق لیسانس نیرو بگیرید.

واقعا موافقم...

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم.ولی احساس کردم بهترین جا برای مطرح کردن سوالم همین جاست.

میخواستم بدونم نظارت و اجرا و طراحی کدومشون بهتره!حالا از هر لحاظی!

در مورد هر سه تاشون یه توضیح کوچیکی بدین ممنون میشم.

ان شاالله که همتون موفق میشین.

طراحی از همه بهتره چون هم تعداد کسایی که پروانه دارن کمتره هم کار رو مستقیم میتونی خودت از کار فرما بگیری اما نظارت چون که بچه های عمران هم هستند وضع خرابه اجرا هم که تازه شروع به ازمون گرفتن کردن

وسعت

عضو جدید
طراحی از همه بهتره چون هم تعداد کسایی که پروانه دارن کمتره هم کار رو مستقیم میتونی خودت از کار فرما بگیری اما نظارت چون که بچه های عمران هم هستند وضع خرابه اجرا هم که تازه شروع به ازمون گرفتن کردن

همشون اشنا میخاددددددددددددددددددد
ولی داری میخونی همه را امتحان بده ی جا قبول شی تموم شه بره انشالههههههههههه

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان احتمال زیاد هفته آینده این موقع جواب طراحی رو گرفتیم امیدوارم همگی خوشحال و شاداب باشیم و راضی.
بنظرم اگه بخوابیم خدمت بزرگی به دوستان دوره های بعد بکنیم بهتره ه هممون طرحهامون رو با نمره ای که گرفتیم اینجا بزاریم
حالا چه موفق و چه خدایی نکرده نا موفق چون اینجور میشه پیشبینی کرد چجوری کار کنی قبولی و چجوری کار کنی قبول نیستی
هلوجان این مسولیت خطیر رو به تو می‌سپاریم
آرشیو نمرات شرکت کنندگان طراحی آبان 93

holooooooo

کاربر ممتاز
دوستان احتمال زیاد هفته آینده این موقع جواب طراحی رو گرفتیم امیدوارم همگی خوشحال و شاداب باشیم و راضی.
بنظرم اگه بخوابیم خدمت بزرگی به دوستان دوره های بعد بکنیم بهتره ه هممون طرحهامون رو با نمره ای که گرفتیم اینجا بزاریم
حالا چه موفق و چه خدایی نکرده نا موفق چون اینجور میشه پیشبینی کرد چجوری کار کنی قبولی و چجوری کار کنی قبول نیستی

باشه صبر کن جوابا بیاد حتمااا..

eli elhami

عضو جدید
بیاین یک تایپیک روز شمار برای اعلام نتایج بزنیم
ایشالا تو اون تایپیک خبر قبولیمون رو بهم بدیم

hamedzjg

عضو جدید
کارشون حساب کتاب نداره اصلا که بشه روزشمار زد و این حرفا..
ممکنه هفته دیگه نتایجو بدن و ممکنه تا 1 ماه دیگه هم ندن..

MK6

کاربر بیش فعال
کارشون حساب کتاب نداره اصلا که بشه روزشمار زد و این حرفا..
ممکنه هفته دیگه نتایجو بدن و ممکنه تا 1 ماه دیگه هم ندن..

هفته آینده حتما اعلام میشه من از نظام مهندسی پرسیدم، انشالله همه دوستان کارنامه هاشون رو دست راستشون بگیرن.

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
بخدا دارم عقلمو از دست میدم! هر شب تا صبح خواب ندارم
دیشب خواب دیدم پسر عمه م شده مصحح!!! بعد هی بهش التماس می کردم می گفتم بین برگه ها اونی که سه تا نقشه ش راپیدی و دو تاش مدادیه مال منه تورو خدا قبولم کن! :w47:

holooooooo

کاربر ممتاز
دیشب خواب دیدم پسر عمه م شده مصحح!!! بعد هی بهش التماس می کردم می گفتم بین برگه ها اونی که سه تا نقشه ش راپیدی و دو تاش مدادیه مال منه تورو خدا قبولم کن! :w47:
یاااااااااخداااااااا :surprised: بیخیاال ،توکلتون ب خدا باشه هر چی قسمت باشه همون میشه..

hamedzjg

عضو جدید

خیلییییی خوب بوده خوابت مهندس مجتبی:w25::w25:
امیدوااااارم قبول بشی حتما پسر

MK6

کاربر بیش فعال
[h=4][FONT=&quot]وقتی چترتان خداست بگذارید ابر سرنوشت هرچه می خواهد ببارد[/FONT][FONT=&quot]…[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]وقتی از اینکه آنچه را خواسته اید ،به دست نیاورده‌اید، افسرده‌اید، فقط محکم بنشینید و شـــاد باشید خداوند در[/FONT] فکر دادن چیـز بهتــــری به شماست.[/h]

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز

نگران نباش مهندس دیگه چیزی نمونده فردا پس فردا جواب میاد هممون اینجور هستیم تو خواب هم راحت نمی شیم از دست استرس و آزمون

وضعیت
موضوع بسته شده است.