بررسی آزمون طراحی آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amin16228

عضو جدید
دوستان سلام واقعا خسته نباشید انشاالله همه قبول بشن .من شدم 30 و خیلی خوشحالم

amin16228

عضو جدید
سلام دوستان من هم برش رو به دلیل این که باکس پله هام در جهت عرضی بود و بهتر کد ارتفاعی دیده میشد کشیدم .البته در صورت سوال ندیدم که نوشته باشه از طولی .مشاهده پیوست 226431مشاهده پیوست 226430
طبقه همکف و دوم لطفا نظر بدین .
به نظرتون من قبول میشم؟

اینم کارم:victory:

simai

عضو جدید
الهی که خیر نبینن . من کارم خیلی خیلی شبیه اقای امین بود اصلا نمی تونم باور کنم قبول نشدم.هر چی نفرین الهی دامنشونو بگیره

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهی که خیر نبینن . من کارم خیلی خیلی شبیه اقای امین بود اصلا نمی تونم باور کنم قبول نشدم.هر چی نفرین الهی دامنشونو بگیره
تنها کاری که میتونیم بکنیم کارها یی رو که شبیه بودن بزاریم مقایسه کنیم و دلیل رد شدن و قبول شدن ها رو پیدا کنیم البته
من اعتراض خواهم کرد و باید اشکالات م رو بهم بگن

ZAHRAFADAVIl

عضو جدید
سلام.
آقای امین تبریک میگم.
من تازه به جمع شما اضافه شدم.
یه سوال دارم؟
سر جلسه اجازه میدن دوربین برد ؟
اگر اجازه بدن و ببریم خیلی عالیه . هرکس مثل شما از کارش عکس بگیره بعدا با دوستان دیگه مقایسه بشه خب ایراداتمون را میتونیم دربیاریم.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
آقای امین تبریک میگم.
من تازه به جمع شما اضافه شدم.
یه سوال دارم؟
سر جلسه اجازه میدن دوربین برد ؟
اگر اجازه بدن و ببریم خیلی عالیه . هرکس مثل شما از کارش عکس بگیره بعدا با دوستان دیگه مقایسه بشه خب ایراداتمون را میتونیم دربیاریم.
اجازه نمیدن ولی زرنگ باشی میشه دوربین برد و عکس گرفت

volga_red

عضو جدید
بی خیال منم قبول نشدم؛ آزمون بعدی دوم مرداده, یه کم دیره ولی باید ازین تجذبه استفاده کرد برا آزمون بعدی

pezhmanrahimi67

عضو جدید
خدا رو شکر.....من با 25 قبول شدم.....دفه ی اولم بود......به بقیه ی دوستانی که قبول شدن تبریک میگم.....و دوستانی که قبول نشدن امیدشونو از دست ندن!......زیاد تحت تاثیر حرف بقیه نباشید که وای چقد سخته و اصلا نمیشه قبول شد!.....خوشبین باشید و تلاش کنید حتما قبول میشید.....خود من اینقد توی این تایپیک های مربوط به آزمون طراحی نظام میومدم و دیدم ببیشتر حرف از سختی آزمون طراحیه و این استرس منو بیشتر میکرد!.....ولی دیگه نیومدم!.....نشستم توی خونه و با خونسردی تمرین میکردم....مدت زیادیم تمرین نکردم......شاید دو هفته.....اعتراف میکنم که خودمم شانس آوردم تا حدی برای قبولی!....ولی با این حال به دوستان گلم توصیه میکنم برای آزمون خونسرد باشن و تلاش کنن......ایشالا که همه قبول بشن.....

neek

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
این آزمون کلا بی حساب کتابه چون سلیقه ای تصحیح میشه
این دوست عزیزی که قبول شدن من کارشونو دیدم.
جسارتا ایرادات زیادی داشت ولی نقاط قوت زیادی هم داشت مثل اون جک معلول که واقعا خوشم اومد از فکرشون.
اگر فقط با همین 4 پلان نمره 30 گرفتن ایشون باید یه تجدید نظری توی پاسخ دادن کرد.
بنده علاوه بر پلان ها که جانمایی پله و پارکینگ و رامپم مشابه ایشون بود پلان بام و برش هم کشیده بودم با رقوم ارتفاعی درست.
بنده شدم 16
تا الان نزدیک به 20 نفر تدریس کردم که از پایه هیچی نمیدونستن به قول معروف صفر کیلومتر بودن.
همشون قبول شدن:eek:
:biggrin:
فقط باید امیدوار بود پاسخ نامت دست آدم مناسب بیفته
متاسفانه این ایراد بزرگ آزمون طراحیه.

amin16228

عضو جدید
من همه رو تقریبا کشیدم به نظرم چنتا چیز بود که کار منو جلو انداخت .اول باکس پله دوم سایبان برای ضلع غربی سوم ورودی های اضطراری و یک جا بودن ورودی ساختمان با اداری

sharang221

عضو جدید
سلام دوستان
منم قبول شدم
کار خیلی شبیه به کار دوستمون بود
فقط جای پله و آسانسور برعکس ایشون گذاشته بودم
امیدوارم همه قبول شوند و موفق باشن

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
منم قبول شدم
کار خیلی شبیه به کار دوستمون بود
فقط جای پله و آسانسور برعکس ایشون گذاشته بودم
امیدوارم همه قبول شوند و موفق باشن

تبریک میگم،چندشدین؟
کارتون یعنی شبیه کار آقای امین بود؟

• Like
واکنش ها: MK6

MK6

کاربر بیش فعال
ممنونم.
آره جای رمپ و پله ها مثل همینکار بود
من مقطع نداشتم و 25 شدم

تبریک میگم، موفق باشید دوست من پس دیگه واقعا مطمین شدم که کارم ایراد نداشته و این نامردا حسی نمره دادن، برای منم شبیه کارای اقای مهندس بود فقط با این تفاوت که تو طبقات طراحی تک واحدیام فرق میکرد، فقط پلان بام نکشیدم، اونم اصلا شیتش داخل برگه هام نبود که بکشم نمیدونم برای من یادشون رفته بود بزارن، یا وقتی برگه ها رو از هم جدا کردم زیر صندلیای پشت سرم که تا سقف تلنبار شده بود افتاد و من پیداش نکردم، من فقط پوستیام رو دارم که له شدن این هفته کنکور دارم بعد کنکورم مرتبشون میکنم داخل تاپیک میزارم، تا بیشتر به نامردی این نامردا پی ببریم، من که ازشون نگذشتم خدام ازشون نگذره.

آخرین ویرایش:

مهدیه+

عضو جدید
سلام بچه ها اینقدر ذهنتون و درگیر نکنید که چجوری برگه ها تصحیح میشه .من دفعه پیش قبول شدم پیش شخصی که کلاس رفتم میگفت چند سال پیش مصحح آزمون بوده .

میگفت یه نقشه اصلی دست همه مصحح ها میدن هر نقشه ای به اون نزدیکتر باشه نمره بالاتر میگیره .
ولی اگه اشکال اجرایی و اساسی داشته باشه بی چون و چرا برگش میره کنار .

مثلا سرگیری رمپ داشته باشی اصلا بقیه شیتها تصحیح نمیشه یا پارکینگت اشتباه باشه کلا رد میشی .

این نحوه صحیح کردنه .یعنی اصول کلی بی چون و چرا باید درست باشه .اینکه میگین شیت من شبیه این فرده چرا من قبول نشدم ممکنه چندسانت سرگیری اشتباه باعث رد شدن اون شخص شده.

برای همتون آرزوی موفقیت دارم

MK6

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها اینقدر ذهنتون و درگیر نکنید که چجوری برگه ها تصحیح میشه .من دفعه پیش قبول شدم پیش شخصی که کلاس رفتم میگفت چند سال پیش مصحح آزمون بوده .

میگفت یه نقشه اصلی دست همه مصحح ها میدن هر نقشه ای به اون نزدیکتر باشه نمره بالاتر میگیره .
ولی اگه اشکال اجرایی و اساسی داشته باشه بی چون و چرا برگش میره کنار .

مثلا سرگیری رمپ داشته باشی اصلا بقیه شیتها تصحیح نمیشه یا پارکینگت اشتباه باشه کلا رد میشی .

این نحوه صحیح کردنه .یعنی اصول کلی بی چون و چرا باید درست باشه .اینکه میگین شیت من شبیه این فرده چرا من قبول نشدم ممکنه چندسانت سرگیری اشتباه باعث رد شدن اون شخص شده.

برای همتون آرزوی موفقیت دارم

مهدیه جان گفته شما کاملا دقیق و منطقیه و درموردش هیچ شکی نیست، اما دوستانی که معترض به نمره هاشون هستند کسایی هستن که کارشون ایراد اساسی برای رد شدن نداشت و شاید ایرادای کوچیکی که با توجه به بارمبندی که داشت میتونست ازشون نمره کم بشه، کسانیم که کلا از بیس درست طراحی نمیکنن مثل نحوه آرایش پارکینگ و باکس پله کلا زیر 10 مردودشون می کنن نه اینکه با نمره 21،22 رد بشن و اینکه باعث ناراحتی و تاسف.

سلام بچه ها اینقدر ذهنتون و درگیر نکنید که چجوری برگه ها تصحیح میشه .من دفعه پیش قبول شدم پیش شخصی که کلاس رفتم میگفت چند سال پیش مصحح آزمون بوده .میگفت یه نقشه اصلی دست همه مصحح ها میدن هر نقشه ای به اون نزدیکتر باشه نمره بالاتر میگیره .ولی اگه اشکال اجرایی و اساسی داشته باشه بی چون و چرا برگش میره کنار .مثلا سرگیری رمپ داشته باشی اصلا بقیه شیتها تصحیح نمیشه یا پارکینگت اشتباه باشه کلا رد میشی .این نحوه صحیح کردنه .یعنی اصول کلی بی چون و چرا باید درست باشه .اینکه میگین شیت من شبیه این فرده چرا من قبول نشدم ممکنه چندسانت سرگیری اشتباه باعث رد شدن اون شخص شده.برای همتون آرزوی موفقیت دارم
سلام نه بابا دوت از دوستام خرداد سرگیر رمپ یادشون رفته بود قبول شدن

وضعیت
موضوع بسته شده است.