بررسی آزمون طراحی آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MK6

کاربر بیش فعال
سلام
ممنون از نظرات خوب و منطقی تون منم با دوتا نور گیر مخالف هستم
و با نظر شما در مورد موارد ی که ذکر کردین موافق هستم
امیدوارم قبول شیم
راستی مهندس کار شما کدوم بود یادم نمیاد؟

خواهش می کنم، والا آقای مهندس، حوزه امتحانی ما علاوه بر دوربین مداربسته به سنسورم مجهز بود (انگار قرار بود جمعی از خلافکارا امتحان بدن) برای همین کسی نمیتونست گوشی ببره داخل و مسلما نتونستم از کارام عکس بگیرم، ولی پوستیام هستن، اگه اجازه بدید بعد اعلام جوابای طراحی داخل تایپیک میذارم، فقط امیدوارم که این انتظار ختم به خیر بشه و همگی قبول بشیم.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا سایت سازمان باز نمی شه نکنه دارن جوابارو میزارن
خدا کنه اینجوری باشه احتمالش کمه ولی وجود داره
سایت شان معمولا وقتی خبر جدید بزارن باز نمیشه
ولی گمان نمیکنم تا یک اسفند از جواب طراحی خبری باشه

fatima 28

عضو جدید
سلام
دوستانی که در خرید گروهی شرکت کرده بودند و ایمیل فرستاده بودند جزوه به ایمیل ارسال شد
دوستانی هم که ایمیل نداده بودن بفرستین تا ایمیل کنم براشون
سلام مهندس
میشه لطفا جزوه رو واسه منم بفرستین؟ممنون میشم (fariba_afrugh@yahoo.com)

افروغ

عضو جدید
من اولین بارم بود آزمون دادم
تو ی طرح اینکه حمام را نزدیک درب ورودی گذاشته ایده خیلی خوبی نیست...
ولی جانمایی باکس و رمپ اش اوکی هست....
امیدوارم تو ترسیم نهایی ترسیم فنی اش تمیزتر بوده باشه
ولی برآیندش خوبه

انشالله نتیجه بیاد میبینیم چی مد نظر طراح ها هست...
توکل به خدا
انشالله قبولی همه

من خودم ته جلسه طراحی نتونستم یک چشم سیرررررررررر برگه هامو نگاه کنم....واقعا به دلم مونددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددده

سلام مهندس
با آرزوی قبولیتون...میخواستم اگههههههههه امکانش هست ،شابلونی که خودتون طراحی کردین،یه save as ازش بگیرین واسه CAD 2007 واسه من بذارین
متاسفانه من خیلی به 2007 عادت کردم...بنظر شما چه ورژنی استفاده کنم بهتره؟

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس
با آرزوی قبولیتون...میخواستم اگههههههههه امکانش هست ،شابلونی که خودتون طراحی کردین،یه save as ازش بگیرین واسه CAD 2007 واسه من بذارین
متاسفانه من خیلی به 2007 عادت کردم...بنظر شما چه ورژنی استفاده کنم بهتره؟
دوست عزیز برو توی قسمت شابلون اونجا زودتر نتیجه و جواب میگیری
هر موضوعی تایپ یک خاص خودش رو داره

negi20

عضو جدید
سلام بچه ها ببخشید استفاده از شابلون خیلی در امتحان طراحی موثره؟ یعنی میتونه آدم خیالش راحت باشه که کسی که شابلون دارد حداقل یک ساعت از کسی که شابلون ندارد جلوتر می افتد؟

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
صد درصد! من اگه شابلون نبود بیچاره میشدم!
به نظرم بعید نیست توی یکی از همین دوره ها شابلون رو هم ممنوع کنن. منظور شابلون های دست ساز هست که چیزهایی غیر از مبلمان توشه. مثل کاربن که ممنوع شد.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
صد درصد! من اگه شابلون نبود بیچاره میشدم!
به نظرم بعید نیست توی یکی از همین دوره ها شابلون رو هم ممنوع کنن. منظور شابلون های دست ساز هست که چیزهایی غیر از مبلمان توشه. مثل کاربن که ممنوع شد.
من هر دوره کاربن استفاده کردم هیچ کس هم کاری نداره

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
ایمان جان جالبه خیلی دوستان دیگه می گفتن که سر جلسه تذکر داده شده. به ما هم کسی هشداری در مورد استفاده از کاربن نداد، مام کاربنی نبره بودیم که تست کنیم ببینیم کتک رو از مراقب می خوریم یا نه :D

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایمان جان جالبه خیلی دوستان دیگه می گفتن که سر جلسه تذکر داده شده. به ما هم کسی هشداری در مورد استفاده از کاربن نداد، مام کاربنی نبره بودیم که تست کنیم ببینیم کتک رو از مراقب می خوریم یا نه :D
بخدا جدی میگم
آدم نباید بتر سه
ما ایرانیها متاسفانه همیشه ترس از کار یا عمل داریم چه بسا وقتی هم انجام میشه هیچ ترسناک نیست
دمت گرم شاب لون خوبی طراحی کردی واقعا حداقل یک ساعت منو جلو انداخت
قبولی بدون شاب لون خوب اصلا ممکن نیست بنظر من.
باز طبع شعری آم گل کرده
آری اگر قبول شوم چهار شاب لون دارم همه آنها را به بچه ها خواهم بخشید
آری از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد
ای آفریدگار بچه های طراحی را مایوس نکن بجز تو کسی صدای بی نوای ما را نمی شنود..
انتظار ما را ختم به خیر و خوشی بگردان. امین

MK6

کاربر بیش فعال
واقعا 3 ماه و نیمه دارن چیکار می کنن؟؟؟؟در خیال خودشون می خوان بفهموننن که حق هیچ بنی بشری رو ضایع نمیکن؟؟؟ یا اینکه برگه هامون داره توسط کادر کاملا مجرب اصلاح میشه؟؟؟

مهدیه+

عضو جدید
من دوستم از میز نور استفاده کرد هیچ کسی هم بهش حرفی نزد .
من خودم فقط ازشابلون مقطع پله استفاه کردم با اینکه وقتم زیاد آوردم از استرس سمت شابلون نرفتم .

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوستم از میز نور استفاده کرد هیچ کسی هم بهش حرفی نزد .
من خودم فقط ازشابلون مقطع پله استفاه کردم با اینکه وقتم زیاد آوردم از استرس سمت شابلون نرفتم .
اره منم دیدم تو محل آزمون ما هم بود اتفاقا
من خودم نمیتونم با این میزها کار کنم وگر نه میبردم.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
واقعا 3 ماه و نیمه دارن چیکار می کنن؟؟؟؟در خیال خودشون می خوان بفهموننن که حق هیچ بنی بشری رو ضایع نمیکن؟؟؟ یا اینکه برگه هامون داره توسط کادر کاملا مجرب اصلاح میشه؟؟؟

دارن اونایی که باید قبول بشنو از اونایی ک نباید قبول شن جدا میکنن..

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارن اونایی که باید قبول بشنو از اونایی ک نباید قبول شن جدا میکنن..

ایول مهندس چقدر فلسفی شد!
داریم ماشالله کم کم فیلسوف هم میشیم
یادمه دوران دانشجویی سال بالایی ها می گفتن! معماری اقیانوسی است به عمق یک متر.
از همه چه بلدیم ولی نه عمیق عمیق!!!!!!

MK6

کاربر بیش فعال
ایول مهندس چقدر فلسفی شد!
داریم ماشالله کم کم فیلسوف هم میشیم
یادمه دوران دانشجویی سال بالایی ها می گفتن! معماری اقیانوسی است به عمق یک متر.
از همه چه بلدیم ولی نه عمیق عمیق!!!!!!

دقیقا، مگه نشنیدید مهندسان معمار هم فیلسوفن، هم روانشناس، هم طراح (البته از فشار امتحانات و درس دوستان شاعرم شدن) ولی موقع عمل که میرسه هیچ کجای دنیا برای ما نیست.

eli elhami

عضو جدید
بخدا جدی میگم
آدم نباید بتر سه
ما ایرانیها متاسفانه همیشه ترس از کار یا عمل داریم چه بسا وقتی هم انجام میشه هیچ ترسناک نیست
دمت گرم شاب لون خوبی طراحی کردی واقعا حداقل یک ساعت منو جلو انداخت
قبولی بدون شاب لون خوب اصلا ممکن نیست بنظر من.
باز طبع شعری آم گل کرده
آری اگر قبول شوم چهار شاب لون دارم همه آنها را به بچه ها خواهم بخشید
آری از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد
ای آفریدگار بچه های طراحی را مایوس نکن بجز تو کسی صدای بی نوای ما را نمی شنود..
انتظار ما را ختم به خیر و خوشی بگردان. امین

من ک دارم دیوونه میشم از این انتظار... تو نظام شهر ما گفتن جوابا 30 بهمن میاد...بچه ها واقعا اگه قبول نشم دیگه امید ب زندگی کردنم ندارم... چون الان یک ماهه پروانه نظارت دارم ... هرجا میرم میگن نظارتی زیاده مهر طراحی میخایم... در کل پارتی باید داشته باشی ک نظارتت پرشه... حتی خدام پارتی ما نیست :(

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ک دارم دیوونه میشم از این انتظار... تو نظام شهر ما گفتن جوابا 30 بهمن میاد...بچه ها واقعا اگه قبول نشم دیگه امید ب زندگی کردنم ندارم... چون الان یک ماهه پروانه نظارت دارم ... هرجا میرم میگن نظارتی زیاده مهر طراحی میخایم... در کل پارتی باید داشته باشی ک نظارتت پرشه... حتی خدام پارتی ما نیست :(
نگران نباش مهندس خدا بزرگه
تنها پارتی ما خداست هیچکس دیگه نیاز نیست مهندس. مطمعن باش خیری توش هست که اینجور میشه.
پس فردا دقیقا میشه سه ماه

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم از ما.....مثلا قشر تحصیلکرده مملکتیم.....همش نگرانیم برای ی امتحان....فک کن!!!!!!!!!!!!
کلا درس خوندن

اشتباهه. عمر و جوانی‌مان الکی تلف شد به دنبال کنکور و درس و پایه و پروانه
ای کاش ده سال عقب میرفت هیچگاه دنبال درس و تحصیل نمی رفتم.هی میگیم یه مقطع بالاتر بریم بهتر میشه شرایط کاریمان ولی ارشد خوندنم هم اشتباه بود.

آخرین ویرایش:

eli elhami

عضو جدید
کلا درس خوندن

اشتباهه. عمر و جوانی‌مان الکی تلف شد به دنبال کنکور و درس و پایه و پروانه
ای کاش ده سال عقب میرفت هیچگاه دنبال درس و تحصیل نمی رفتم.هی میگیم یه مقطع بالاتر بریم بهتر میشه شرایط کاریمان ولی ارشد خوندنم هم اشتباه بود.

درست میگین شما... واقعا اگه از همون روز اول نمیزدیم رشته ریاضی فیزیک .میزدیم علوم تجربی. کم کمش میشدیم متخصص اتاق بیهوشی پرستار ک پایه حقوق کمشون یک میلیون و پانصد هزار تومنه ... دوستم هم رشته است با ما پول جهیزیه شو نداشت شوهرشم معمار بود ... بدون جشن عروسی رفتن سر خونه زندگیشون و خودش میگفت پدرشوهرش یک واحد واسشون خریده 60 متری و گرنه بیچاره بودیم ... اون طرف قضیه خواهرش تخصص بیهوشی هنوز طرح میگذرونه با یک شغل آزادی ازدواج کرد ...دوستم میگفت ... استغفرالله نیاز به خدا هم ندارن...
این سرنوشت ماست... گروههای تجربی نیومده از دانشگاه بیرون پول تو جیبشونه...

bahador memari

عضو جدید
درآمد مهندسی مخصوصا معماری به دلایل مختلف جزو کمترین درآمدها محسوب میشه . واقعا باید چکار کرد بعد کلی درس خوندن و سابقه کار باید به زحمت شغلی پیدا کنی و هر لحظه استرس تعطیل شدن پروژه را داشته باشی . مشهد که اوضاع ساخت و ساز خیلی خراب شده و بیشتر مهندسا بیکار شدن . تمام مملکت شده بانک هر روز آگهی استخدام برای بانک های مختلف می زنن نمی دونم چقدر بانک لازم داریم !!!!!!

وسعت

عضو جدید
خیره انشالله
ما ها برای دل خودمون درس خوندیم دیگه....
عیبی نداره....آدم سلامت باشه....پول میره و میاد...مهم اینه با برکت باشه.....توکل به خدا....

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
درست میگین شما... واقعا اگه از همون روز اول نمیزدیم رشته ریاضی فیزیک .میزدیم علوم تجربی. کم کمش میشدیم متخصص اتاق بیهوشی پرستار ک پایه حقوق کمشون یک میلیون و پانصد هزار تومنه ... دوستم هم رشته است با ما پول جهیزیه شو نداشت شوهرشم معمار بود ... بدون جشن عروسی رفتن سر خونه زندگیشون و خودش میگفت پدرشوهرش یک واحد واسشون خریده 60 متری و گرنه بیچاره بودیم ... اون طرف قضیه خواهرش تخصص بیهوشی هنوز طرح میگذرونه با یک شغل آزادی ازدواج کرد ...دوستم میگفت ... استغفرالله نیاز به خدا هم ندارن...
اره قبول دارم حیف که جوانی رفت....
الان هم پشت سر خراب روبرو سراب

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
درآمد مهندسی مخصوصا معماری به دلایل مختلف جزو کمترین درآمدها محسوب میشه . واقعا باید چکار کرد بعد کلی درس خوندن و سابقه کار باید به زحمت شغلی پیدا کنی و هر لحظه استرس تعطیل شدن پروژه را داشته باشی . مشهد که اوضاع ساخت و ساز خیلی خراب شده و بیشتر مهندسا بیکار شدن . تمام مملکت شده بانک هر روز آگهی استخدام برای بانک های مختلف می زنن نمی دونم چقدر بانک لازم داریم !!!!!!
رفیق من از تنبلی ترک تحصیل کرد بعد گرفتن دیپلم ریاضی بعدش یکی دوسال بعد آزمون واسه همین موسسه ها کا الان شدن بانک داد قبول شد الان ماشالله درآمدش به اندازه ده تا از ماست داره به ریشمون هم می خنده!!
با این همه سختی و مشقت باز خدایا شکرت.

MK6

کاربر بیش فعال

کلا ما بچه های دوره 60 از تحصیل شانس نیاوردیم، رو پیشونیمون حک شده جاده صاف کن، والا یادمه وقتی داشتیم کنکور می دادیم، بیشترین شرکت کننده های کنکورم مقارن بود با دوره کنکور ما، با چه مصیبتی کنکور قبول شدیم، درسمون که تموم شده بعد ما دانشگاهها فله ای ورودی برداشتن و عملا این همه تلاشمون شد هیچ، فقط سختیش رو ماها کشیدیم، ماشالله پذیرش بدون کنکور رشته مهندسی علی الخصوص معماریم که بی داد کرده، پس چرا رشته های پزشکی رو بدون کنکور پذیرش نمی کنن، کدوم دانشگاه رو می شناسید که پزشکی بدون کنکور برداره؟؟؟؟؟
اینا همه ضعف سیستم آموزش ماست چیکار دارن کی داره چیکار میکنه، راه رو برای تحصیل باز گذاشتن جوون مردم وقتی به خودش میاد که شده 30 و اندی ساله با مدرک دکتری ولی ای دل غافل که هنوز کاری نداره و تمام استخداما هم شدن شرایط سنی (نهایتا30 ساله ) و جوون مردم می مونه با مدرک دکتری و کارشناسی ارشد که کاغذ پاره ای بیش نیست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.