بحث و گفتگو- صنایع غذایی (برنامه ریزی،ادامه تحصیل،... )

malo00os

عضو جدید
دوستان عزیز از کجا می تونم آزمون های پارسه رو پیدا کنم

ازمون های پارسه خیلی کمکی نمیکنه اما تا جایی که می تونی جزوه هاشو خوب بخون...البته ناگفته نماند که 1 سوال از ازمونهای پارسه در کنکور89تکرار شده بود.......

*mitra*

عضو جدید
سلام عزیزم منم موافقم که نکنولوژی بهتره

البته اگه علاقه داشته باشی.

گرایش میکروبیولوژی هم خوبه. اگه پشتکار داشته باشی ایشال.. قبول میشی

sara850

عضو جدید
سلام:gol: منم از ابان شروع کردم ولی اگرم قبول نشم واسه سال دیگه پایم :Dفقط اگه قراره بخونیم اقای مهندس بهتر نیست منابعو با هم هماهنگ کنیم؟:)اصلا شما واسه امسال پایه میخوای یا سال دیگه:surprised:؟ من پارسه میخونم نمیرسم کتاب بخونم منابع تو امضای momo-lavishزیادن سرذر گم شدم که اگه بخوام واسه سال دیگه منابعمو تکمیل کنم کدومو بگیرم؟شما چی میگید؟

مهندس شکوفه

عضو جدید
سلام:gol: منم از ابان شروع کردم ولی اگرم قبول نشم واسه سال دیگه پایم :Dفقط اگه قراره بخونیم اقای مهندس بهتر نیست منابعو با هم هماهنگ کنیم؟:)اصلا شما واسه امسال پایه میخوای یا سال دیگه:surprised:؟ من پارسه میخونم نمیرسم کتاب بخونم منابع تو امضای momo-lavishزیادن سرذر گم شدم که اگه بخوام واسه سال دیگه منابعمو تکمیل کنم کدومو بگیرم؟شما چی میگید؟
به نظر من همون پارسه کافیه دیگه نیازی به منابع نداری
پارسه همه ی مطالبی که واسه ی قبولی لازمه بخونی رو یه جا حمع کرده
ولی خب اگه تو فکر رتبه های تک رقمی هستی منابع رو هم بخون

reza pahlavan

عضو جدید

اون منابعی که معرفی کردم واقعا کاملا ولی یه چیز رو در نظر داشته باشید که اکثر کتابها مثل هم اند شاید مثلا یه کتاب یه نکته ای داشته باشه که کتابه دیگه نداشته باشه.مثلا کتابهای تکنولوژی همشون در یه مورد صحبت میکنن شاید 20% باهم تفاوت کنن.آیا غیر از اینه؟
شما وقتی دارین یه کتاب دیگه میخونید چون عملا مثل هم اند دقیقا انگار دارید دوباره میخونید و تکرار می کنید.امیدوارم منظورمو رسونده باشم
من خودم پارسه دارم ولی سنگینه.مخصوصا شیمی موادش.ولی واقعا عالیه.:smile:

dokhtare bala

عضو جدید
بحث و صحبت در مورد آزمون ارشد

بحث و صحبت در مورد آزمون ارشد

بچ هایی که ارشد دادید چطور بود خوب دادید

mak_food

عضو جدید
کنکور ارشد چطور بود؟

کنکور ارشد چطور بود؟

سلام به همه ،
خدا قوت به دوستانی که امروز آزمون دادند !به نظر شما چطور بود؟

بالا