بحث و گفتگو در مورد آزمونها (کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا)

magnet

عضو جدید
سه شنبه ، اعلام اسامی قبولی های تکمیل ظرفیت

سه شنبه ، اعلام اسامی قبولی های تکمیل ظرفیت

پيرو انتشار اطلاعيه قبلی سازمان سنجش بدين وسيله به اطلاع مي‌رساند فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي براي ثبت‌نام در مؤسسه آموزش عالي ذيربط و همچنين معرفي شدگان چند برابر ظرفيت طي اطلاعيه‌اي كه در روز سه شنبه مورخ 21/7/88 در سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت، قابل رويت مي‌باشد.
منبع: سایت سنجش http://www6.sanjesh.org/Arshad/1388/880719_01.php

البته بعید میدونم از بچه های اینجا کسی باشه ولی بازم زدم شاید مفید باشه.

Maany Emo

عضو جدید
پيرو انتشار اطلاعيه قبلی سازمان سنجش بدين وسيله به اطلاع مي‌رساند فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي براي ثبت‌نام در مؤسسه آموزش عالي ذيربط و همچنين معرفي شدگان چند برابر ظرفيت طي اطلاعيه‌اي كه در روز سه شنبه مورخ 21/7/88 در سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت، قابل رويت مي‌باشد.
منبع: سایت سنجش http://www6.sanjesh.org/Arshad/1388/880719_01.php

البته بعید میدونم از بچه های اینجا کسی باشه ولی بازم زدم شاید مفید باشه.

ببخشید این مورد برای چند برابر ظرفیت مربوط به روزانه است یا همه هستند
و تا چه رتبه ای امکان قبولی وجود داره؟

reza_1364

مدیر بازنشسته

magnet

عضو جدید
ببخشید این مورد برای چند برابر ظرفیت مربوط به روزانه است یا همه هستند
و تا چه رتبه ای امکان قبولی وجود داره؟

قبلآ زدم رشته هاشو.
كلا 4نفر سراميك شيراز روزانه ميخواستن + 1نفر روزانه و 1نفر شبانه كرمان.
مجازها ميتونستن انتخاب كنند رتبه شم مشخص نميشه.

آخرین ویرایش:

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلآ زدم رشته هاشو.
كلا 4نفر سراميك شيراز روزانه ميخواستن + 1نفر روزانه و 1نفر شبانه كرمان.
مجازها ميتونستن انتخاب كنند رتبه شم مشخص نميشه.

امسال تا 620 روزانه شناسایی کرمان قبول شده.. منم تو تکمیل ظرفیت شرکت کردم برا روزانه....
البته بعید میدونم با رتبه 664 قبول بشم.... فردا خبرشو بهتون میدم....

magnet

عضو جدید
امسال تا 620 روزانه شناسایی کرمان قبول شده.. منم تو تکمیل ظرفیت شرکت کردم برا روزانه....
البته بعید میدونم با رتبه 664 قبول بشم.... فردا خبرشو بهتون میدم....

جدی رتبه ات 664 بود؟؟؟:eek:
ااااااه !
فقط 3تا اختلاف داشتیم!!!
ایشالا میاری.

omidshsh

عضو جدید
من یه خبرایی شنیدم که قراره ضرایب کنکور امسال عوض بشه ولی خود درسا عوض نمیشه(بجز برای بیومتریال)

فرهنگ

مدیر بازنشسته
من یه خبرایی شنیدم که قراره ضرایب کنکور امسال عوض بشه ولی خود درسا عوض نمیشه(بجز برای بیومتریال)

اخرین تغییرات کنکور ارشد خیلی وقته که تو پیک سنجش اعلام شد و مواد هیچ تغییری نداشته. نگران نشید . به نظر نمیاد که بعد اون تغییری اعلام شه.:)

omidshsh

عضو جدید
اخرین تغییرات کنکور ارشد خیلی وقته که تو پیک سنجش اعلام شد و مواد هیچ تغییری نداشته. نگران نشید . به نظر نمیاد که بعد اون تغییری اعلام شه.:)
وقتی 100% مشخص میشه که دفترچه ها بیاد بیرون
سال پیش هم همون موقع بود که یه دفعه همه چیز عوض شد!!
اینجا ایرانه کاکو

فرهنگ

مدیر بازنشسته
وقتی 100% مشخص میشه که دفترچه ها بیاد بیرون
سال پیش هم همون موقع بود که یه دفعه همه چیز عوض شد!!
اینجا ایرانه کاکو

من یادم نمیاد سال قبل سنجش یه چنین تغییراتی رو توی روزنامه اعلام کرده باشه. اما امسال خیلی مشخص و منظم اعلام کرد. من بعید میدونم(دعا کنید که همینجوری باشه که برنامه ریزی کسی بهم نخوره)در ضمن بعید میدونم طرح همه ضریب 1 رو یک سال فقط اجرا کنن:)

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یادم نمیاد سال قبل سنجش یه چنین تغییراتی رو توی روزنامه اعلام کرده باشه. اما امسال خیلی مشخص و منظم اعلام کرد. من بعید میدونم(دعا کنید که همینجوری باشه که برنامه ریزی کسی بهم نخوره)در ضمن بعید میدونم طرح همه ضریب 1 رو یک سال فقط اجرا کنن:)
آره خدا كنه درسا تغييري نكنه ولي به نظرم ضرايب تخصصي بيشتر بشه بهتره .

mohsend

عضو جدید

مهرداد.ک

عضو جدید
ارشد،به جز مواد!

ارشد،به جز مواد!

سلام دوستان.

جدیدا به سرم زده ارشد چیز دیگه ای بخونم. نمی دونم کار عاقلانه ای هست یا نه. الان ترم 3 کارشناسیم.می دونم کار سختیه. به خصوص اینکه میخوام در سطح دانشگاه های سراسری سطح اول بخونم. به همین خاطر قصد دارم همین الان تصمیمم رو بگیرم که یا تو این رشته بمونم یا اگه نه وقت کافی برای جبران داشته باشم.

حداقل میخوام به رشته ای مربوط برم. نمی دوم، مکانیک، صنایع، م.شیمی یا ... .
تازگیها هم که MBA و مهندسی صنایع خیلی پرطرفدار شده.

میخوام ببینم نظر شما راجع به تغییر رشته چیه و آیا چند نفرو میشناسید که ارشد تغییر رشته دادن؟

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلام دوستان.

جدیدا به سرم زده ارشد چیز دیگه ای بخونم. نمی دونم کار عاقلانه ای هست یا نه. الان ترم 3 کارشناسیم.می دونم کار سختیه. به خصوص اینکه میخوام در سطح دانشگاه های سراسری سطح اول بخونم. به همین خاطر قصد دارم همین الان تصمیمم رو بگیرم که یا تو این رشته بمونم یا اگه نه وقت کافی برای جبران داشته باشم.

حداقل میخوام به رشته ای مربوط برم. نمی دوم، مکانیک، صنایع، م.شیمی یا ... .
تازگیها هم که MBA و مهندسی صنایع خیلی پرطرفدار شده.

میخوام ببینم نظر شما راجع به تغییر رشته چیه و آیا چند نفرو میشناسید که ارشد تغییر رشته دادن؟

به نظد من که خیلی عاقلانه نیست. ارشد مواد کارش خوبه.
منم یه زمانی میخواستم مکانیک بدم فوق رو. اما استاد راهنمام که لیسانسش مکانیک بوده و بعد متال . کاملا مخالفت کرد و گفت توی مواد اوضاع خیلی بهتره.

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروسی که در کنکور ارشد میاد
1-ریاضی مهندسی
2-زبان تخصصی
3-استحاله فازها
4-خواص مکانیکی
5-خواص فیزیکی
6-دروس تخصص(جوشکاری-انجماد-ریخته گری-خوردگی-شکل دادن)
موفق باشید

بالا