بحث و گفتگو در مورد آزمونها (کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا)

behtam

عضو جدید
بابا تاپیکت منو کشته فقط می خواستی امتاز بیگیری ها؟

با سلام

با سلام

من محمد جواد عبتسی هستم .دانشجوی رشته مواد گرایش متالوژی صنعتی هستم. می خواستم ب÷رسم چه کتابهایی برای کارشناسی ارشد گرایش شناخت و انتخاب مواد در کنکور میاید.

اینشتین2

عضو جدید
سلام خواهش میکنم اطلاعاتی راجع به گرایشهای رشته ی متالوژی صنعتی در ارشدو دروس امتحانی ارشد ودانشگاه های ارائه دهنده ی ان بنویسید:)

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
این نرم افزار رو تهیه کن:
یادآوران دانش.. نشریه پردازش گران.
آزمون های کارشناسی ارشد.

reza_1364

مدیر بازنشسته

سلام اگه کسی جزوه های اساتید معروف مواد را برای کنکور ارشد میخواد من شیمی فیزیک و ترمودینامیک - خواص مکانیکی 1 و 2 - استحاله ها را دارم.

hadimohammadi

عضو جدید
جزوه

جزوه

سلام
من جزوات دروس برای امتحان کارشناسی ارشد را می خوام اگه لطف کنی یه جوری به من برسونی(تمام درسارا)
دستتت درد نکنه

hadimohammadi

عضو جدید
چه کتابهایی بخونیم

چه کتابهایی بخونیم

سلام
چه کتابایی و از چه موسساتی و چه نوسنده هایی برای قبولی در کارشناسی ارشد بخونیم؟
ضرایب دروس چجوری است؟

با تشکر

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام.من دانشگاه نجف ابادم باهام هماهنگ بکن تا بدستت برسونم

hadimohammadi

عضو جدید
سلام
منم دانشگاه نجف آبادم
شماره تلفنمو برات می فرستم(پیام خصوصی)
ممنون

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه بتونید جزوه های ترمو رو برسونی ممنون میشم
eng2007ali@YAHOO.COM
راستی در مورد نانو کامپوزیت چیزی نداری؟

آخرین ویرایش:

nrcss

عضو جدید

از دوستانی که در کنکور 87 شرکت کردند می خوام در مورد کنکور امسال نظر بدهند. و کلا در یک مقایسه با کنکور های سالهای گذشته تغییرات ایجاد شده در نوع سوالات ،وقت،تعداد سولات و.... را ذکر کنند.

nrcss

عضو جدید
سلام
اگه منظورتون معرفی منابع است که من می تونم یک لیست کامل از منابع مفید برای کنکور ارشد در اختیارتون بذارم
و اگر منظورتون اینه که از کجا تهیه کنید؟از همون جایی که سایر کتاب ها را تهیه می کنید
البته یک آدرس از یک کتابفروشی دارم که می تونم در اختیارتون بذارم
لطفا مشخص کنید دقیقا به چه چیزی نیاز دارید

somayeh_2

عضو جدید
به نظر من امسال کنکور رو شدیدا آسون گرفته بودن به جز زبان که اون هم تاثیر زیادی روی رتبه نداره بنابر این امسال میانگین در صد ها خیلی خو ب می شه

Hamid1000

عضو جدید
سلام
اگه منظورتون معرفی منابع است که من می تونم یک لیست کامل از منابع مفید برای کنکور ارشد در اختیارتون بذارم
و اگر منظورتون اینه که از کجا تهیه کنید؟از همون جایی که سایر کتاب ها را تهیه می کنید
البته یک آدرس از یک کتابفروشی دارم که می تونم در اختیارتون بذارم
لطفا مشخص کنید دقیقا به چه چیزی نیاز دارید
بله همون لیست منابع رو منظورم هست!
ممنون میشم;)

nazeri

عضو جدید
به نظر من امسال کنکور رو شدیدا آسون گرفته بودن به جز زبان که اون هم تاثیر زیادی روی رتبه نداره بنابر این امسال میانگین در صد ها خیلی خو ب می شه
etefaghan konkure emsal aslan rahat nabood v vaghte emtahan dar moghayese ba sakhtie soalat kam bood:cry:

nazeri

عضو جدید
از دوستانی که در کنکور 87 شرکت کردند می خوام در مورد کنکور امسال نظر بدهند. و کلا در یک مقایسه با کنکور های سالهای گذشته تغییرات ایجاد شده در نوع سوالات ،وقت،تعداد سولات و.... را ذکر کنند.
konkure emsal az nazare tedade soalat motefavet ba salaye pish bood tedade soalat kamtr bood v in ghodrate entekhab dar gozineshe soalat ro kam mikard va

nrcss

عضو جدید
منم با نظر شما موافقم
فكر مي كنم دوستمونomayeh_2 كنكور خودشون(مكانيك) را گفتن راحت بوده .ولي من در مورد كنكور ارشد مهندسي مواد نظر دوستان را خواستن
كلا سوالات نسبت به سالهاي گذشته تغييرات زيادي داشت
به راحتي افرادي كه دروس را سطحي يا حتي در حد متوسط مطالعه كرده بودن بين گزينه ها دچار ترديد مي شدن

tarak

عضو جدید
سلام

سلام

سلام اگه کسی جزوه های اساتید معروف مواد را برای کنکور ارشد میخواد من شیمی فیزیک و ترمودینامیک - خواص مکانیکی 1 و 2 - استحاله ها را دارم.

منم میخوام،ولی چطور میتونم بگیرم؟امکان میل اونها هم هست؟

tarak

عضو جدید
کی میتونه برا کنکور دکترا کمک کنه :que:مثلا تست های کنکوردکترای دانشگاههای مختلف رو چطور میشه گیر اورد:que:
ممنون میشم اگه کسی کمک کنه.:gol::gol::gol:

بالا