بایگانی ( مراحل اجرای ساختمان از ابتدا و تا انتها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

moaqfe

کاربر بیش فعال

این تصویر نقص داره انتهای هر خرپا رو هم باید تو عکس میآوردی که نحوه فیکس کردنش روی زمین هم معلوم باشه

در زمن زمین و خاک انواع مختلف داره قبل از گذاشتن خرپا و حین خاک برداری با انواع خاک خصوصا" ریزشی و درشت دانه چه حوری باید برخورد کرد

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مرسی وروجک. این عکس ها رو از کجا گیر آوردی؟

برا درس ساختمان 1 هست همونطور که گفتم مراحل اجرای یک ساختمان هست

این تصویر نقص داره انتهای هر خرپا رو هم باید تو عکس میآوردی که نحوه فیکس کردنش روی زمین هم معلوم باشه

در زمن زمین و خاک انواع مختلف داره قبل از گذاشتن خرپا و حین خاک برداری با انواع خاک خصوصا" ریزشی و درشت دانه چه حوری باید برخورد کرد

شما اجازه بده باقی عکسا رو هم ببین رفیق - بله همه ی ما کم و بیش در مورد انواع خاک ها (دست خورده و دست نخورده) کم و بیش اطلاعات داریم -تو این عکساسعی شده مراحل اجرای عمومی نشون داده بشه و گرنه مسلما اگه زمین شیب دار باشه یا نباشه ، تو چه اقلیمی باشه ، حتما معدود تفاوت هایی داره
در ضمن ممنون از یاداوریت

کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا

ممنون...اگه وقت داشتی باقی عکسهاروهم بذار...

باشه رو چشم

خیلی خوب بود عزیزم:gol:
ممنون حتما

حالا که خوشتون آمد من در اولین فرصت سعی می کنم باقی عکسا رو هم به همسن منوالی که گذاشتم ادامه بدم
ممنون از همه

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
دیگه زجر کشمون نکن امتحان روشهای اجرایی نزدیکه باید یه مقدار تقویت بشم

:w16::w25:چشم

فقط خواهشی که دارم اینه که برا مفیدتر واقع شدن این تاپیک رفقایی که محبت می کنن و سئوال می پرسن یا تشکر میکنن برا نقل قول عکسا رو حذف کنن ممنون از همه

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام، پابرهنه یه پیشنهاد داشتم!
فکر کنم بهتر باشه که مختصر توضیحاتت رو بیشتر کنی!
برای این کار از تاپیک " ساختمون فرضی" تالار عمران می تونی کمک بگیری!
مثلاً اینکه بتن مگر چیه و فوایدش چیه.
البته اون ساختمونمون اسکلتش بتنی بود....

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
تو تصویر 17 چه جوری بعد از بتن ریزی دیوار کرسی چینی خراب نشده؟ چون هیچ خاکی پشتش نیست
علت عدم تخریب دیوار کرسی چینی، ملات خوب و استفاده و دیوار چینی صحیح هست نه خاک داخلش!
خاک داخل می تونه کمکی باشه برای عدم تخریب اما اینطور نیست که اگه خاک نباشه حتماً تخریب میشه. :thumbsup:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
تو تصویر 17 چه جوری بعد از بتن ریزی دیوار کرسی چینی خراب نشده؟ چون هیچ خاکی پشتش نیست
ممنون بابت سوال میگم شما عمرانی یا برق می خونی؟؟؟
سلام، پابرهنه یه پیشنهاد داشتم!
فکر کنم بهتر باشه که مختصر توضیحاتت رو بیشتر کنی!
برای این کار از تاپیک " ساختمون فرضی" تالار عمران می تونی کمک بگیری!
مثلاً اینکه بتن مگر چیه و فوایدش چیه.
البته اون ساختمونمون اسکلتش بتنی بود....

ممنون از توجهتون حقیقتش قصدم بیشتر عکسا بوده چون تو تاپیک های دیگه بچه ها زحمت کشیدن یه سری اطلاعات گذاشتن

علت عدم تخریب دیوار کرسی چینی، ملات خوب و استفاده و دیوار چینی صحیح هست نه خاک داخلش!
خاک داخل می تونه کمکی باشه برای عدم تخریب اما اینطور نیست که اگه خاک نباشه حتماً تخریب میشه. :thumbsup:
ممنون بابت جواب

وضعیت
موضوع بسته شده است.