بایگانی (اموزش مقدماتی اسکیس)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
رابین عزیز ، می دونم که تاخیر دارم ولی باید منو ببخشید و به خاطر آزمون ارشد ، قول می دم بعد از آزمون ارشد ، هم خبرهای خوشی بدم و هم اموزشها رو کاملتر ادامه بدم . در ضمن تاپیک رو با عکسهای جدید از سر شروع می کنم تا به امید خدا ، نتیجه بهتری بگیریم .

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
خوشحالم که می بینم بر خلاف چند وقت پیش که هیچ اموزشی در اینترنت برای اسکیس نبود ، با حرکتی که به لطف شما در اینجا شروع کردم ، عزیزانی هم دست به کار شدن و در سایتهای مختلف ، به ارائه کار و آموزشهایی پرداختن. صرفنظر از جنبه های مادی این موضوعات ، می شه از راهنمایی های همه استفاده کرد. در این پست دو تا آدرس مربوط به آموزش های مقدماتی کوتاه رو جهت اطلاع دوستان میذارم و درخواستم اینه که دوستان این مطالب رو حداقل یکبار بخونن تا متوجه بشن که اسکیس هدف نیست ، وسیله است

http://www.shahinfathisketching.blogspot.com/
http://www.sketch-fathi.blogfa.com/

معمارباشی

عضو جدید
سلام.من تازه عضو شدم و خیلی تصادفی این صفحه رو دیدم.برا اینکه پیگیر این آموزش اسکیس باشم هر سری که میام تو سایت چه جوری این مطالبو پیدا کنم؟بعد تو آموزش ترسیم دایره بعد از اتمام مطالبتون نوشتین ترسیم دایره به این شکل:
یعنی نحوه کشیدنو جایی نشون دادین ؟ آخه من رو هر چی کلیک کردم دایره ای ندیدم.ببخشید شاید سوالام یکم ابتدایی باشه ولی چون تازه واردم یکم سایت برام گیج کننده است
کافیه در تاپیک اشتراک شین ... برای این منظور از بالای تاپیک مورد نظر ! قسمت ابزارهاي تاپیک را زده و در موضوع مشترک می شوید ...

سپس هر بار که به صفحه ی تنظیمات شخصی خود بروید در همان صفحه اول لیست تاپیک هایی که مشترک شده اید رو می بینید ...

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقا مدیر!من میخوام کارامو رنگ کنم به نظر شما از چه ماژیکایی استفاده کنم بهتره؟مرسی

ببخشید اگه من خودمو قاطی کردم ها....ولی طبق گفته ی وروجک اینا خوبه:

ماژیک :مارک تاچ عالیه TOUCH
مدادرنگ: fabel-castell
پاستل : chiky-chiky

archi_arch

مدیر بازنشسته
اینجا قبلا یه لینک دانلود کتاب اسکیس گذاشته بودن
اگه اشتباه نکنم مهناز عزیز گذاشته بود
میشه بگین الان کجاست؟

مولایی

عضو جدید
سلام استاد
اگر لطف کنید مشکل عکسهای پستهای قبلی رو برطرف کنید ممنون میشم من تمرینها رو انجام دادم اما میخوام نمونه هایی که گذاشتین هم ببینم.

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام استاد
اگر لطف کنید مشکل عکسهای پستهای قبلی رو برطرف کنید ممنون میشم من تمرینها رو انجام دادم اما میخوام نمونه هایی که گذاشتین هم ببینم.

سلام . حتما این کاررو می کنم .
از ابتدای آموزش اسکیس باز نگری می کنم در طول همین هفته تمام عکسها رو ترمیم می کنم . انشا الله .

مولایی

عضو جدید
سلام
بابت عکسها ممنونم. با این مطالبی که میزارین انرژی و روحیه میدین من که کلی از پستهای این چنینی انگیزه میگیرم.:w27:

بازم ممنون که اینقدر دلسوزانه وقت میگذارین:gol:

monir arch

عضو جدید
سلام و خسته نباشید.از اموزش اسکیس خیلی ممنون ولی یه مشکلی پیش اومده من عکسا رو نمیبینم. نمیدونم همه اینطورن یا فقط برا من اینجوریه.میشه کمک کنین؟بدون عکس زیاد متوجه نمیشم

architectinium

عضو جدید
doomannعزیز بخاطر تلاش و احساس مسئولیتی که داری تحسینت میکنم و از اطلاعات و آموزشهای مفیدی که میدی واقعا ممنونم امیدوارم که همه دوستان قدر این باشگاه رو بدونند و به پربارتر شدن اون کمک کنند.
به امید روزی که آفت بزرگ حسادت و خود بزرگ بینی از بین بره و همه طعم خوش یاد دادن رو بچشند.

62HAMID62

عضو جدید
مهم : قابل توجه دوستانی که قصد آماده شدن برای آزمون سال 88 رو دارن:

با توجه به اینکه بعضی از دوستان در این جمع امکان داره که قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رو داشته باشن ، و بعضا به دلیل نبود امکانات یا کلاس تخصصی در شهرشون به همین موارد اکتفا می کنن ، لازم دونستم تا به همه عزیزان تذکر بدم که روندی که در حال حاضر در این تاپیک در حال جلو رفتنه ، مربوط به این عزیزان نمی شه و برای آماده شدن برای آزمون امسال می بایست تمرینات تخصصی و حرفه ای تری رو دوستان انجام بدن . این پست رو برای اطلاع این دوستان نوشتم و از این دوستان در خواست می کنم در صورتی که منبع کامل و متخصصی در اختیار ندارن و نمی تونن به موسسه یا فردی مراجعه کنن ، با پیام شخصی به من اطلاع بدن تا در صورت نیاز من بتونم بهشون کمک کنم تا آماده آزمون امسال بشن.

سلام
من میخوام خودمو واسه کنکور آماده کنم
لطفا کمک کنید

sara.ff

عضو جدید
saalaaam duste khubam
khodkar
???

shayad begi ravannevis behtar bashe

chun un o aksaran shenidan
unipine karaei behtari dare

فرخنده

عضو جدید

عزیزم یونیپن یک روان نویسه که معمولا باید از فروشگاههای تهیه کنی که معمولا وسایل نقشه کشی و معماری رو می فروشن . این یونیپین می تونه جای راپیت برات کار کنه با ضخامتهای مختلفش .

استاد سلام.
عکسها نمی آد یعنی نیستش
جون من یه کاری بکنید بتونم عکسها رو ببینم.
مرسی موفق باشید

love memari

عضو جدید
سلام به منم كمك كنيد
ميخوام كارم خوب باشه نياز به راهنمايي هاي شما دارم
البته تا حدودي تمريناتو انجام دادم فقط عكسارو نميبينم

برگزاری مسابقه و نمایشگاه اسکیس کیارش کیانیان با حضور مهندس دریانی

برگزاری مسابقه و نمایشگاه اسکیس کیارش کیانیان با حضور مهندس دریانی

با حضور:
مهندس مهدی دریانی
مهندس حسن نوبهار
خانم مهندس مردانی
زمان برگزاری ۵ - ۱۱ آذرماه ۱۳۸۹
مسابقه اول در تاریخ ۹/۹/۸۹ ساعت ۲ تا ۶ بعد از ظهر
مسابقه دوم در تاریخ ۱۰/۹/۸۹ ساعت ۲ تا ۶ بعد از ظهر
سخنرانی مهندس مهدی دریانی و نقد و بررسی آثار و اهدای جوایز در تاریخ ۱۱/۹/۸۹ ساعت ۱ - ۵:۳۰
برای اطلاعات بیشتر:
۰۹۳۵۷۷۴۴۵۹۴ / ۰۹۱۲۸۰۴۹۳۳۲
مکان:خوزستان-دزفول-مجتمع فرهنگی و سینمایی
www.croquis.blogfa.com

alyans

عضو جدید
سلام باتشکر از مطالبی که گذاشتید من تازه وارده این باشگاه شدم نمتون تاپیکهای را که گذاشتید وتوضیح دادید ببینم

safora_m

عضو جدید
به من ترم اولی کمک کنید :cry::cry::cry::cry::cry: میخوام اسکیس ذو یاد بگیرم...:cry::cry::cry:...چرا عکسا رو نمیبینم:cry::cry::cry::confused::confused::confused: کمک کمک کمک کمک

safora_m

عضو جدید
این تاپیک خیلی قدیمی شده عزیزم عکسا هم رفته
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=41385&cid=1&stc=1 من خودم میدووووووووووووونمممممممممممممممممم اینم تکراریه ولی ازین بدتر هم مگه میشه به سر یه دانشجو ترم اولی بیااااااددددددددددددددد:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:

پیوست ها

• cartoon (201).jpg
    cartoon (201).jpg
    50.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

javad60

عضو جدید
سلام وقت بخير
دستت درد نكنه خيلي زحمت كشيدي ، خدا خيرت دهد

mf8065

عضو جدید
cheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeera akshaaaaaaaaaaaaaaaaa baznemishan?
intamrinha bedoon aks che arzeshiiiiiiiiiiiiiii daran
chera hich kas residegi nemikoneeeeeeeeeeeeeeeeeee?

وضعیت
موضوع بسته شده است.