ایران من

hrs2004

عضو جدید
غرورآفرین

غرورآفرین

به همت ها افتخار می کنم
به رجایی هاافتخار می کنم
به ایرانی افتخار می کنم
وعاشق امام ورهبر،کشورم هستم و تاآخرین نفس خواهم بود ومی مانم

گرچه من سرباز هیچ و ساده ام سرخوشم مهدی(عج)بود فرمانده ام
گرچه شد فرمانده ام غائب ولی دلخوشم بر نائبش سید علی

hrs2004

عضو جدید
غرورآفرین

غرورآفرین

به همت ها افتخار می کنم
به رجایی هاافتخار می کنم
به ایرانی افتخار می کنم

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به همت ها افتخار می کنم
به رجایی هاافتخار می کنم
به ایرانی افتخار می کنم

سلام به تو ای ارانی
اگر مابلی غضو گروه ما بشی لطفا پست اول در صفحه ی اولو بخون و اگر موافق بودی پیام شخصی بده

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعضا

1.FaraSystem
2.Moien_13

3.Sanaz
4.wWwolf
5.Masoud.avard
6.bme.masood
7.lady bayat
8.Nomber_van
9. غضنفر خان
10.Mina jojo
11.barg
12-joliet_arch

13. roya-arian

14.???

hrs2004

عضو جدید
به نام خدا

گروه ایران من

سلام دوستان
امیدوارم هرجا و تو هرمکانی هستین موفق و سلامت باشین
ما این گروه و به نام ایران منتشکیل دادیم برای اینکه تمامی کسایی که فکر میکنن و میتونن از ایران خودشون مقابل دشمنانش محافظت و حمایت کنن بیان حرفاشونو بزنن
تو این گروه هرجو ادمی از هر قشر و مذهبی و گروهی هست . (سبز-قرمز و ....)
اینجا و این گروه برای اثبات ایرانی بودن اینجا هستن و نه جنگ و دعوا.ما اینجا اومدیم برای پشتیبانی از نقطه نقطه ی کشورمون
از خلیج فارس گرفته تا دریای مازندران.از کردستان گرفته تا سیتان و بلوچستان
چون ما ایرانی هستیم و ایرانی میمونیم
زنده باد ایران
اعضا

1.FaraSystem
2.Moien_13
3.Sanaz
4.wWwolf
5.Masoud.avard
6.bme.masood
7.lady bayat
8.Nomber_van
14-hrs2004
9. ???
14-hrs2004
jjjjjjjjjjjj

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....

میشه مباحثی که قراره تو این تاپیک بحث بشه را بگید؟؟!!!:surprised:

من ترجیح می دم در مورد مشکلات کشور که الان زیر بار این رنگ بازی های سیاسی مدفون شده بحث کنیم......:cry:

دوست دارم که تاپیک پر محتوایی باشه.... و البت امیدوارم!!! خیلی خیلی زیاد.... مگه می شه Farasystem و moein_13 باشند ولی این تاپیک پر محتوا نشه ;);)

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام....

میشه مباحثی که قراره تو این تاپیک بحث بشه را بگید؟؟!!!:surprised:

من ترجیح می دم در مورد مشکلات کشور که الان زیر بار این رنگ بازی های سیاسی مدفون شده بحث کنیم......:cry:

دوست دارم که تاپیک پر محتوایی باشه.... و البت امیدوارم!!! خیلی خیلی زیاد.... مگه می شه Farasystem و moein_13 باشند ولی این تاپیک پر محتوا نشه ;);)

سلام عزیزم
ممنون از لطفت

ما مبحث بحثمون در مورد ایزان - مشکلات ایران از قبیل اینده و گذشتش و چرا اینطور شده هست
ما تو این گروه در مورد برطرف کردن مشکلات بحث میکنیم نه ایجاد اونها

ما اینجا هیچ رانگی نداریم جز:

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم
ممنون از لطفت

ما مبحث بحثمون در مورد ایزان - مشکلات ایران از قبیل اینده و گذشتش و چرا اینطور شده هست
ما تو این گروه در مورد برطرف کردن مشکلات بحث میکنیم نه ایجاد اونها

ما اینجا هیچ رانگی نداریم جز:

عالیه.. پس من منتظر می مونم که بحثتون را شروع کنید!!!!:gol::gol::gol:

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عالیه.. پس من منتظر می مونم که بحثتون را شروع کنید!!!!:gol::gol::gol:

حتما من چنتا تاپیک مربوط به این گروه زدم اما باید براش تبلیغات کینیم تا حسابی پی بگیره:gol:

لینکشو برات میذارم

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
براى خيزش سراسرى در 22بهمن، سالگرد انقلاب ضدسلطنتى به پاخيزيم
قيام آفرينان ارتش بزرگ آزادى،
خبرگزاريهاى بين المللى ساعتى پيش بيانيه و فراخوان مشترك اتحاديه اروپا و ايالات متحده آمريكا را در مورد التزام حكومت آخوندى به رعايت حقوق مردم ايران، به ويژه در روز 22بهمن منتشر كردند.
اكنون جهان در كنار شما ايستاده است.
حاكميت از آن جمهور مردم ايران است.
روزگار آخوندهاى اشغالگر رو بهپايان است.
زمان برخاستن است. زمان برخاستن تمام مردم ايران فرا رسيده است.
ايرانزمين خيزش يكايك فرزندانش را مىطلبد.
با شعار «مرگ بر اصل ولايتفقيه» و «مرگ بر ديكتاتورـ مرگ بر خامنهاى» بپا خيزيد!
بركشيد از دهن گرگ برون، انقلابى كه به سرقت بردند!
رود خروشان خون شهيدان
در پرتو مهرتابان مقاومت و آزادى ايران
ضامن پيروزى محتوم خلق ماست
http://www.youtube.com/watch?v=KiEguzCCznA&feature=PlayList&p=A0B2532BF12FE5A8&index=0&playnext=1
*****شكن مناسب را از اين وبلاگها انتخاب كنيد
www.ashenafilter.tk
http://01.kordiblog.com/news/1490/
http://googlenew.blogfa.com/page/f.aspx
http://sup5041.pardisblog.com/
http://www.jasjoo.com/web/?show=norm&ask=پرکسی

ممنون دوست عزیز فقط ما اینجا از ایران و ایرانی حمایت میکنیم نه تبلیغ از گروه خاص

بیایید برای ایران تلاش کنیم

amin_rf

عضو جدید
گروهی که درست کردید مزخرفه :biggrin: ولی به هر حال آزادیه دیگه:surprised:
کار شما بیشتر به کار انسان های دو رو شبیهه!
امبدوارم به تفرقه دامن نزنید:cry:

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گروهی که درست کردید مزخرفه :biggrin: ولی به هر حال آزادیه دیگه:surprised:
کار شما بیشتر به کار انسان های دو رو شبیهه!
امبدوارم به تفرقه دامن نزنید:cry:

خوب شما هم بلاخره نظرتو گفتی ممنون از نظرت
بعدش نظر شما بیانگر بیتفاوتی شما نسبت به ایندتونه و اینم به خود شخص برمیگرده

enginier_sign

عضو جدید
ای ایران ای مرز پر گهر

ای خاكت سرچشمه هنر
دور از تو اندیشه بدان
پاینده مانی و جاودان
ای … دشمن ارتو سنگ خاره ای من آهنم
جان من فدای خاك پاك میهنم
مهر تو چون شد پیشه ام
دور از تو نیست اندیشه ام
در راه تو ، كی ارزشی دارد این جان ما
پاینده باد خاك ایران ما

سنگ كوهت دُر و گوهر است
خاك دشتت بهتر از زر است
مهرت از دل كی برون كنم
برگو بی مهر تو چون كنم
تا … گردش جهان و دور آسمان بپاست
نور ایزدی همیشه رهنمای ماست
مهر تو چون شد پیشه ام
دور از تو نیست ، اندیشه ام
در راه تو ، كی ارزشی دارد اين جان ما
پاینده باد خاك ايران ما

ایران ای خرم بهشت من
روشن از تو سرنوشت من
گر آتش بارد به پیكرم
جز مهرت بر دل نپرورم
از … آب و خاك و مهر تو سرشته شد دلم
مهرت ار برون رود چه می شود دلم
مهر تو چون ، شد پیشه ام
دور از تو نیست ، انديشه ام
در راه تو ، كی ارزشی دارد اين جان ما

پاینده باد خاك ایران ما

سلام به همه ی آریایی های خوش قلب
منم عضو نهم هستم

enginier_sign

عضو جدید
به نام خدا

گروه ایران من

سلام دوستان

امیدوارم هرجا و تو هرمکانی هستین موفق و سلامت باشین

ما این گروه و به نام ایران منتشکیل دادیم برای اینکه تمامی کسایی که فکر میکنن و میتونن از ایران خودشون مقابل دشمنانش محافظت و حمایت کنن بیان حرفاشونو بزنن

تو این گروه هرجو ادمی از هر قشر و مذهبی و گروهی هست . (سبز-قرمز و ....)

اینجا و این گروه برای اثبات ایرانی بودن اینجا هستن و نه جنگ و دعوا.ما اینجا اومدیم برای پشتیبانی از نقطه نقطه ی کشورمون

از خلیج فارس گرفته تا دریای مازندران.از کردستان گرفته تا سیتان و بلوچستان

چون ما ایرانی هستیم و ایرانی میمونیم

زنده باد ایران

اعضا

1.FaraSystem
2.Moien_13
3.Sanaz
4.wWwolf
5.Masoud.avard
6.bme.masood
7.lady bayat
8.Nomber_van
9.enginier_sign

10-???

همه ی جان و تنم وطنم وطنم وطنم...:gol::gol::gol:

همه با هم برای ایران

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعضا :

1.FaraSystem
2.Moien_13
3.Sanaz

4.wWwolf
5.Masoud.avard
6.bme.masood
7.lady bayat
8.Nomber_van
9. غضنفر خان
10.Mina jojo
11.barg
12-joliet_arch

13. roya-arian
14.enginer_sign

15.???

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
صدا و سیما دیش ماهواره ای در اختیار شهروندان قرار می دهد

صدا و سیما دیش ماهواره ای در اختیار شهروندان قرار می دهد

عزت الله ضرغامی، رییس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، اعلام کرد این سازمان دیش های ویژه ای را در اختیار شهروندان قرار می دهد.
آقای ضرغامی روز یکشنبه گفت با این دیش ها که آرم صدا و سیما روی آنها حک شده، تنها می توان شماری از شبکه های ماهواره ای را دریافت کرد.
وی زمان دقیق توزیع دیش های صدا و سیما را اعلام نکرد.
عزت الله ضرغامی همچنین شبکه های ماهواره ای از جمله کانال "فارسی وان" را رقیب صدا و سیما خواند و گفت، صدا و سیما "با وجود محدودیت هایی" که در ایران وجود دارد، در جذب مخاطب موفق بوده است.

منبع: wWw.RadioFarda.com

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر کسی بخواهد خيابان‌ها را در چهارشنبه ‌سوری ببندد با او قاطعانه برخورد می‌کنيم

اگر کسی بخواهد خيابان‌ها را در چهارشنبه ‌سوری ببندد با او قاطعانه برخورد می‌کنيم

به گزارش خبرگزاري ایلنا اسماعیل احمدی مقدم، فرمانده نيروی انتظامی با اشاره به نزدیک شدن به آخرین چهارشنبه سال گفته است «بايد قاطعانه از حوادث آن روز جلوگيری شود».

اسماعیل احمدی مقدم در مراسم تودیع و معارفه معاون عملیات نیروی انتظامی ضمن بیان این موضوع که «با طرح تساهل و تسامح، همه درها به روی جاسوس ها باز شد، به طوری که سعی کردند که خارجی و دشمن مفهومی نداشته باشد» گفت: « بی بی سی، رسانه‌ای در اختيار MI6 (سازمان اطلاعات و امنیت بریتانیا و صدای آمریکا متعلق به سازمان سی آی ای (سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا) است. احمدی مقدم گفت: «برخی با آنها تماس می‌گيرند و بيانيه عليه ملت ايران می‌دهند. می‌خواهند قبح اين دشمن را بريزند و دستگاه اطلاعاتی را تضعيف کنند».

این چندمین بار است که مقامات امنیتی جمهوری اسلامی با انتساب رسانه‌های فارسی خارج از ایران به دستگاه‌های اطلاعاتی غربی، افرادی را که با این رسانه‌ ها تماس گرفته‌ اند به جاسوسی متهم می‌کنند.

پیشتر برخی از مقامات وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی، هر گونه ارتباط با رسانه‌های فارسی خارج از کشور را ممنوع و از مصادیق مشارکت در براندازی نرم عنوان کرده بودند. در ماه های گذشته بسیاری از بازداشت شدگان به همکاری با رسانه های خارجی و جاسوسی متهم شده اند.

فرمانده نيروی انتظامی، آزادی را دستاورد انقلاب دانست و گفت: «در جامعه آزاد قرار نيست جاسوس آزاد باشد و قرار نيست به اسم آزادی، امنيت ملی مخدوش شود».

اسماعیل احمدی مقدم گفت اقدامات افراد در ارسال خبر و گزارش‌ها به سرويس‌های بيگانه کنترل و در حسابشان ثبت می‌شود. او گفت: «اگر به بعضی‌ها گفته نمی‌شود فکر نکنند که نمی‌دانيم».

فرمانده نيروی انتظامی ضمن بیان این که «جا برای فتنه گری در جامعه نباید وجود داشته باشد» گفت: «ضد انقلاب رسمی، منافقين، کمونيست و فراری همه اينها در طيف دستگيرشده‌ها هستند و طيف دستگيری‌ها مشخص است. از اين رو ديگر آنها که انتقاد از عملکرد می‌کنند آن‌ قدر باهوش هستند که انتقادشان با مخالفت با اصل نظام يکی نباشد».

در ماه های پس از انتخابات ریاست جمهوری و اعلام پیروزی محمود احمدی نژاد صدها تن از تظاهرکنندگان معترض خیابانی، روزنامه نگاران و فعالان سیاسی بازداشت شدند، بسیاری از آنان مورد شکنجه و حتی تجاوز جنسی در زندان ها قرار گرفتند، شماری از آنان اعدام و شماری به حبس های طولانی مدت محکوم شدند.

دستگيرشدگان، از ضد انقلاب تا فراری

اسماعیل احمدی ‌مقدم در ادامه سخنانش درباره وقایع پس از انتخابات گفت: «اين آقا بيانيه می‌دهد که من فلان ساعت می‌آيم فلان نقطه و رمز عمليات ضد انقلاب صادر می‌کند و بعد می‌گويد ما با آنها کاری نداريم. با زدن اين حرف‌های ابلهانه فکر می‌کند ما اينجا نشسته‌ایم».

احتمالا اشاره آقای احمدی مقدم به حضور از پیش اعلام شده مهدی کروبی از چهره های شاخص منتقد به انتخابات ریاست جمهوری است که یک بار پیش از برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان و بار دیگر پیش از برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن، زمان و مکان پیوستن خود به راهپیمایان را اعلام کرد. آقای کروبی و یا نزدیکانش، در هر دو بار با برخورد قهرآمیز نیروهای امنیتی و انتظامی مواجه شدند.

رئيس پليس کشور با اشاره به نزدیک شدن به جشن چهارشنبه سوري گفت: «بايد قاطعانه از حوادث آن روز جلوگيری شود». او گفت: « اگر افراد با وسايل کم‌خطر و حضور پدر و مادر شادی کنند ما مانع نمی‌شويم اما اگر بخواهند جای ديگر بروند خيابان را ببندند و ايجاد مزاحمت کنند، برخورد می‌شود».

او در بخش دیگری از سخنان خود از تکمیل نظارت بر شهرها، راه‌ها و مرزها تا پایان برنامه پنجم خبر داد و هشدار داد «عده‌ای مغالطه نکنند که این دوربین‌ها برای کار اطلاعاتی است و حریم خصوصی مردم را نشانه گرفته است».

چندی پیش برخی کارشناسان گفتند دستگاه های امنیتی برای کنترل و شناسایی معترضان از دوربین های مداربسته کنترل ترافیک استفاده می کنند.

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
افتخاری دیگر توسط سربازان گمنام امام زمان

افتخاری دیگر توسط سربازان گمنام امام زمان

عبدالمالک ريگي سرکرده گروهک تروريستي شرق ايران دستگير شد.

روابط عمومي وزارت اطلاعات اعلام کرد: «سربازان گمنام امام زمان (عج) در يک عمليات مهم عبدالمالک ريگي سرکرده گروهک تروريستي شرق ايران را بازداشت کردند.»

جزئیاتی از دستگیری عبدالمالک ریگی

وزير كشور صبح امروز در بدو ورود به بيرجند با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص جزئيات دستگيري عبدالمالك ريگي گفت: «اين فرد شرور كه در اختيار نيروهاي امنيتي اطلاعاتي كشورهاي بيگانه قرار داشت و دست به شرارت مي‌زد با هوشياري نيروهاي امنيتي و سربازان گمنام امام زمان در يك فرصت مناسب خارج از كشور دستگير و به داخل منتقل شد.»

وي تصريح كرد: «اين اقدام نيروهاي امنيتي و اطلاعاتي جمهوري اسلامي نشان دهنده اشراف اطلاعاتي و امنيتي جمهوري اسلامي به منطقه است.»

وزير كشور با تبريك به فرماندهي معظم كل قوا و نيروهاي نظامي و سربازان گمنام امام زمان اظهار داشت: «عبدالمالك ريگي كه درصدد بود از نقطه‌اي به نقطه ديگر براي طراحي شرارت جديدي عازم شود با تور امنيتي كه از قبلا پهن كرده بوديم، وي را دستگير كرديم و الان در چنگال ملت ايران است.»

بازتاب دستگیری ریگی در خبرگزاری های خارجی
خبرگزاري هاي خارجي روز سه شنبه به نقل از رسانه هاي ايران از دستگيري "عبدالمالک ريگي" سرکرده گروهک تروريستي در جنوب شرق ايران خبر دادند.

خبرگزاري رويترز به نقل از شبکه "العالم" ايران گزارش داد: "ريگي در شرق ايران بازداشت شد."

آسوشيتدپرس نيز به نقل از راديو سراسري ايران اعلام کرد: نيروهاي امنيتي ايران، ريگي، رهبر گروه تروريستي موسوم به "جندالله" را بازداشت کردند. اين گروه مسووليت چندين انفجار در ايران را که چندين کشته به جا گذاشت، به عهده گرفته است.
فرانس پرس نيز به نقل از شبکه العالم، از بازداشت ريگي در شرق کشور خبر داد.

به گزارش اين خبرگزاري، ريگي رهبر يک گروه شورشي موسوم به جندالله است که دست به حملات متعددي در استان سيستان و بلوچستان زده است.

ريگي سرکرده گروهگ تروريستي و عامل قتل ده ها شهروند بيگناه در مناطق شرقي کشور است.

اين گروهک تروريستي علاوه بر جنايات بيشمار از جمله جنايات "تاسوکي"، عامل شهادت سردار "نورعلي شوشتري" فرماندار قرارگاه شرق و معاون فرمانده نيروي زميني سپاه و سردار "محمد زاده" فرمانده سپاه سيستان و بلوچستان و شماري از سران قبايل بلوج است.

ریگی کیست؟
عبدالمالک ريگی احتمالا متولد سال 1358 است. «ريگی» يکی از قبايل بلوچستان شمالي است، مانند قبايلی چون براهوئي، مری، ناروئي، شهنوازی، کهرازهی، گمشادزهی، بارکزهی. او یکی از اعضای طایفه ریگی است.

عبدالمالک تحصيلات کلاسيک ندارد و تنها چند سال در یکی از حوزه های علمیه اهل سنت مشغول به تحصیل بوده که البته از آنجا نیز اخراج شده است. ریگی خودش را "خادم جندالله" میخواند. او دارای سابقه شرارت و یک مورد چاقو کشی بخاطر مسائل قبیله ای در داخل شهر زاهدان است و به همین خاطر مدتی هم زندانی شد اما بعد از آزادی خود را زندانی سیاسی معرفی نمود.

بنا به گفته خودش از سن نوزده سالگي اسلحه به دست گرفته و به عمليات تروريستي پرداخته است. گفته می شود ریگی پیش از آغاز فعالیت های تروریستی برای جلب حمایت علمای اهل سنت منطقه -که به مولوی ها مشهور هستند - نزد آن ها رفت اما آن ها برای حرفهایش اهمیتی قائل نشدند.

گزینه بعدی ریگی قاچاقچیان عمده مواد مخدر بودند. آن ها به دلیل اینکه علاقه داشتند جبهه تازه ای در برابر نیروهای انتظامی و امنیتی استان به وجود آید از ریگی استقبال کردند و با در اختیار گذاشتن اسلحه و پول به حمایت از او برخواستند.

به این ترتیب ریگی گروه خود را پایه گذاری کرد. گروهی که پس از نخستین حمله تروریستی نام «جندالله» را بر خود گذاشت. این گروه هدف اصلی خود را «دفاع ازحقوق ملی و مذهبی قوم بلوچ و اهل سنت در استان سیستان و بلوچستان اعلام کرده» اما بسیاری از مردم غیر نظامی منطقه نیز قربانی عملیات تروریستی او و گروهش شده اند.

جندالله پس از مدتی نام «جنبش مقاومت ملی ایران!» را بر خود گذاشت. این تغییر نام نمایانگر تغییر حامیان و خط دهندگان اصلی به گروه ریگی بود. پس از این تغییر نام بود که صدا و عکس ریگی به بسامد برخی شبکه های تلویزیونی سلطنت طلب تبدیل شد . جالب اینکه یکی از مجریان این شبکه ها در مصاحبه های مکرر خود با ریگی او را «دکتر ریگی» نامید!

یکی از مجاری تبلیغاتی ریگی رادیو صدای بلوچ است که از استکهلم سوئد پخش می شود. گروه ریگی علاوه بر آن بارها از شبکه العربیه که مالک اصلی آن حاکمان عربستان سعودی هستند به عنوان بلندگوی تبلیغاتی خود استفاده کرده است. این شبکه در اقدامی بحث بر انگیز تصاویر کشته شدن مرزبانان به گروگان گرفته شده ایرانی را پخش کرد. العربیه پیش از آن اقدام مشابهی را نیز در مورد گروگان های غربی اسیر القاعده انجام داده بود.

گروه «جندالله» در سال ۱۳۸۴ شمسی ۹ مرزبان ایرانی رابه گروگان گرفت و در قبال آزادی آنها خواهان آزادی برخی از اعضای گروه خود شد که در دادگاه های انقلاب به عنوان مفسد فی‌الارض به اعدام محکوم شده بودند.

جندالله همچنین در حمله ای که بعدها به کشتار تاسوکی معروف شد ۲۱ تن از مردم غیر نظامی را به قتل رساند.

دربهمن ماه سال ۱۳۸۵ شمسی شهر زاهدان شاهد انفجار بمب هایی بود که هدف آنها اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان سیستان و بلوچستان بودند. در این بمب گذاریها یازده تن از پاسداران انقلاب اسلامی به شهادت رسیدند.

ریگی همچنین باصدای آمریکا مصاحبه داشته‌است. این مصاحبه از سوی مقامات جمهوری اسلامی ایران به دلیل حمایت علنی از تروریسم و نقض قرارداد الجزیره به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

اردیبهشت ۱۳۸۷ شانزده سرباز و پرسنل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در حمله اعضای جندالله به یک پاسگاه درسراوان به گروگان گرفته شدند. این گروه خواستار آزادی برادر عبدالمالک ریگی شد و دو تن از گروگانها را به قتل رساند.

فاطمه محبی

عضو جدید
تو این مدت کوتاه که عضو این باشگاه شدم تو تاپیکای مختلف نظرات خیلیارو خوندم که داشتم از هم وطنام ناامید میشدم.اما الان دوباره امیدوار شدم مرسی خوشحالم کردید;);););)

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو این مدت کوتاه که عضو این باشگاه شدم تو تاپیکای مختلف نظرات خیلیارو خوندم که داشتم از هم وطنام ناامید میشدم.اما الان دوباره امیدوار شدم مرسی خوشحالم کردید;);););)

ما برای ایران و ایرانی تلاش میکنم