اعلام همکاری برای تیم مدیریتی تالار برق

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام.
من در رمینه کنترل .plc.نرم افزار در حد سنامی درخدمتم.

سلام دوست عزیز
اگر بتونید در زمینه کنترل باهامون همکاری کنید خوشحال می شیم
اگر بتونید یه دستی به سر و روی زیر تالار کنترل بکشید و هم هر روز به تاپیک سوالات و مشکلات زیر تالار کنترل سر بزنید و به سوالات و مشکلات دوستان پاسخ بدید ممنون می شیم
با تشکر

omidvarshoei

عضو جدید
man doroste to in sait taze karam vali dar zamine electronic va robotic doranio gozarandam age betonam komaki konam khoshhal misham hadafe man eijad ye saite khobo por ghodrato kamele
eradatmande shoma varshoei

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
man doroste to in sait taze karam vali dar zamine electronic va robotic doranio gozarandam age betonam komaki konam khoshhal misham hadafe man eijad ye saite khobo por ghodrato kamele
eradatmande shoma varshoei

از حضور شما در جمعمون خیلی خوشحالیم
اینجا قدیم و جدید نداریم خوشبختانه همه با هم رفیقن
انشالله که همکاری خوبی با هم بتونیم داشته باشیم

amin777

عضو جدید
آشنایی

آشنایی

سلام بچه ها از آشنایی با شما خوشحالم اسم من امین و رشته من مهندسی الکترونیک شغل من ابزار دقیق هم مطلب واسه شما دارم و هم به مطالب شما نیاز دارم ممنون .

pishgam sanat

عضو جدید
همکاری

همکاری

سلام گرم خدمت همه بچه های برق
منم یه مدت نبودم ولی امدم که در کنار تون باشم.
در زمینه نصب و راه اندازی تابلو های برق و یو پی اس میتو نم اطلاعاتی رو بهتون بدم .
همکاری با شما دوستان در پروژه ها ی برق رو دوست دارم و به امید آینده ای بهتر در کنار شما

natashkooh

عضو جدید
سلام به همه برقيا!!!!
محمدرضا هستم گرايش قدرت!!!
تا جايي كه بتونم دوست دارم كمك كنم!!!!
عملي بيشتر تا تئوري!!!!!

تین

عضو جدید
اعلام همکاری

اعلام همکاری

سلام
من در زمینه کنترل و جزوه و برنامه در زمینه برق میتونم همکاری کنم:smile:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همیاری

همیاری

با سلام به همه دوستان
ممنون از همه دوستانی که اعلام آمادگی کردن
یکی از راه هایی که ما می تونیم جبران کنیم در ازای مطالبی که به صورت رایگان از سایت دانلود می کنیم اینه که اون ها را در یک آپلود سنتر دیگه دانلود کنیم و به عنوان لینک کمکی در تاپیک مربوطه بزارم
چون احتمالا برای همه ما پیش آمده که فایلی را خواستیم دانلود کنیم و با اطلاعیه این که فایل پاک شده حسابی ناراحت شدیم
پس اگر هر کدام به سهم خودمون به زنده نگه داشتن لینک ها کمک کنیم مسلما این وضع به حداقل می رسه

چون دوستانی جدیدا به ما پیوستن راه های کمک رسانی را مجددا من در اینجا ذکر می کنم :

1) چک کردن مرتب تاپیک سوالات و درخواست های مربوط به بخش واگذار شده و اعلام سوالاتی که پرسیده شده و پس از مشخص شدن این که هیچ یک از اعضای اون قسمت قادر به پاسخگوییش نیستن به قسمت مدیریت تا هرچه سریعتر جواب سوال پیدا بشه و سوالی بی جواب نمونه

2) گزارش کردن پست های اسپم ، نامربوط ، حذفی ، انتقالی و ... قسمت مربوطه که برای این کار کافیه تنها بر روی مثلث قرمز پایین هر پست کلیک کنید و داخل کادر کاری را که باید انجام بشه بنویسد مثلا
بنویسید این پست یا تاپیک منتقل شود به لینک زیر ( و لینک جایی که مد نظرتون هست را وارد کنید ) یا بنویسید حذف به دلیل تبلیغ یا هر دلیلی که باعث شده اون پست را گزارش بدین

3) آگاهی دادن به تازه وارد هایی که در قسمت شما به اشتباه پست و یا درخواست دادن به گونه ای کاملا مودبانه و شایسته که نه اون شخص سرخورده و ناراحت بشه و هم این که باعث بشه اون تازه وارد خودش هم به فعالیت در تالار علاقه مند بشه پس لطفا روی این مورد یه کم صبر و حوصله و انرژی بزارید ;)

در پایان هر کدام از ما یک تکه کوچک از دانش را در اختیار داریم و تنها با اشتراک گذاشتن این میزان اندک می تونیم به دریا تبدیل بشیم
با تشکر از همه دوستان:gol:

iaush

عضو جدید
تالار تخصصی مهندسی اپتیک و لیزر در زیر شاخه تالار مهندسی برق قرار است اضافه شود من آمادگی برای کمک و پاسخگویی را دارا هستم

mlmilad

عضو جدید
سلام
منم میخوام همکاری داشته باشم.
دانشجوی کارشناسی ناپیوسته قدرتم
شاغلم هستم همچین

hpapa

عضو جدید
با سلام
در زمینه طراحی،اجرا،نظارت و نگهداری وتعمیرات در برق می توانیم راهنما باشیم.

r.anvar

عضو جدید
سلام
منم به عنوان عضو کوچک و تازه واردامیدوارم کمکی ازدستم بربیاد

rezaei.sp

عضو جدید
در زمینه کنترل و سیستم های کنترل پالایشگاه نفت و گاز ، بنده میتونم همکاری داشته باشم.

milad_aminaie

عضو جدید
سلام
اگه بتونم تو زمینه برق صنعتی و کتابها و جزوات مربوط به برق صنعتی خوشحال میشم کمک کنم