اعلام همکاری برای تیم مدیریتی تالار برق

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستان من میتونم در بخشهای الکترونیک - کنترل و مخابرات تا جای که در توان دارم کمک کنم منتها من هفته ای فقط 1 ساعت میتو نم on شم
:smile:
با سلام
خوشحالیم از حضورتون در جمع ما
اگر در قسمت سوالات کنترل بتونید به دوستان کمک کنید خیلی خوبه چون اون قسمت متاسفانه یه کم به کمک نیاز داره
در صفحه 2 می تونید نحوه کمک رسانی را مطالعه کنید
میتونید تو قدرت رو منم حساب کنید;)
تازه من تو بخش صنعت هم یه کارایی میتونم انجام بدم:w08:
با سلام دوست عزیز
ممنون از تاپیک ها و فعالیت های مفیدتون
شما هم برای آشنایی بیشتر با کمک رسانی صفحه 2 را مطالعه کنید
و در صفحه آشنایی اگر براتون مقدرو بود از میزان تحصیلات و توانایی هاتون برامون بگین

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من هرگونه که بتونم به تالار برق خدمت می کنمک در زمینه های قدرت و الکترونیک توانایی دارم
در ضمن اگه هر کاری باشه برای بهبودی تالار انجام میدم
سلام
ممنون از لطفتن
اگر امکان داره خودتون را معرفی می کنید کدام گرایش خوندین ، ترم چند هستین و ..
نحوه کمک رسانی در صفحه دوم گفته شده اگر به ما ملحق بشین بسیار خوشحال می شیم
منتظرتون هستیم :gol:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام به همگی

امیدوارم اسمونتون ابی
باشه

چند وقتی یادی از اینجا نکرده بودم

راستی مدیران عزیز من سرقولم هستم فقط کم میام ولی سعی می کنم مفید بیام :smile:

موفق باشین

ازنا

عضو جدید
با سلام به هه دوستان
از همه عزیزانی که توانایی کمک کردن در جهت بهبود وضع تالار و توانایی پاسخگویی به سوالات دوستان را دارن درخواست کمک و همکاری می کنیم
لطفا دوستان بیان کنن که در کدوم یک از گرایش ها و تخصص ها توانایی کمک کردن را دارن
گرایش ها
الکترونیک
مخابرات
کنترل
قدرت

و همچنین کمک به دوستان در تالار های زیر

کتاب های مهندسی برق
جزوات و مقالات برق
نرم افزار های مهخندسی برق

و همچنین دوستانی که تمایل به کمک در پاکسازی تالار دارن
لطفا اعلام کنن تا بعد که نحوه کمک رسانی و همکاری را با نظر خود دوستان مشخص کنیم
با تشکر از همکاری همه شما دوستان
همیشه از ماست که بر ماست
موفق باشیم
یا حق....:gol:

سلام
من مهندس برق -گرایش مخابراتم
تو قسمت نرم افزار و جزوات آموزشی میتونم کمک کنم
یا علی

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من مهندس برق -گرایش مخابراتم
تو قسمت نرم افزار و جزوات آموزشی میتونم کمک کنم
یا علی
سلام دوست عزیز
ممنون از همکاریتون
تنها یک نکته دوستانی که می خوان فایل برای دانلود قرار بدن تنها لینک مستقیم بزارن
و سایت منبع را هم تحت عنوان منبع قرار بدن
با تشکر:gol:

kk20097

عضو جدید
سلام بچه ها در زمينه راه اندازي كارخانه ـ تابلوهاي بانك خازني ـ خطوط انتقال
ومحاسبات شناورها و پمپ و دينام ميتونيد رو من حساب كنيد اميدوارم با هم بيشتر همكاري داشته باشيم;)

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر نوشابه کف این تاپیک ریخته! کی این همه نوشابه رو باز کرده. احساسات داره موج می زنه به ساحل تاپیک.:w31::w36:

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هر چیزی میل دارین بفرمایین بیاریم :lol:
کدوم قسمت برای شما بنویسم ؟:victory:
من تو رژیمم چیزی میل ندارم:biggrin:،
فقط یک پیشنهاد دارم، چرا تالار یا زیر تالاری برای تاسیسات الکتریکی نداریم؟ اگه این تالار راه اندازی بشه خیلی از تاپیک های تالار برق قدرت و تعدادی از تاپیک های سایر تالارها می تونه تو تالار تاسیسات مطرح بشه. اینطوری موضوعات متنوع تاسیسات الکتریکی میتونه تو این تالار مطرح بشه. و کمک میکنه تالارها هدفمند تر بشه;) . ضمنا نمیشه گفت تاسیسات صرفا زیر مجموعه تالار برق قدرت هست چون به نوعی شامل تمامی گرایشها می شه.
رو این پیشنهاد فکر کنید.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من تو رژیمم چیزی میل ندارم:biggrin:،
فقط یک پیشنهاد دارم، چرا تالار یا زیر تالاری برای تاسیسات الکتریکی نداریم؟ اگه این تالار راه اندازی بشه خیلی از تاپیک های تالار برق قدرت و تعدادی از تاپیک های سایر تالارها می تونه تو تالار تاسیسات مطرح بشه. اینطوری موضوعات متنوع تاسیسات الکتریکی میتونه تو این تالار مطرح بشه. و کمک میکنه تالارها هدفمند تر بشه;) . ضمنا نمیشه گفت تاسیسات صرفا زیر مجموعه تالار برق قدرت هست چون به نوعی شامل تمامی گرایشها می شه.
رو این پیشنهاد فکر کنید.
سلام ممنون از ایده خوبتون :gol:
حالا تعارف نکنید یه چیزی بگید فوقش ببرین برای خونواده :lol:
اگر تعداد تاپیک های تاسیسات زیاد باشه حتما این کار را انجام می دیم
شمما فقط هر وقت همچین تاپیک هایی دیدین گرازش کنید که به تاسیسیات منتقل بشه همین که به حد نساب رسید انشالله زیر تالار براش زده می شه :victory:

navidkhob

عضو جدید
منم قابل بدونید

منم قابل بدونید

سلام به مدیران و دوستان عزیز.
راستش من چند وقتی هست که به فکرم و دارم یه جورایی سعی می کنم هوای تالار رو داشته باشم.
شاید اگه کل پست ها و تایپک هایی رو که زدم ببینید فقط چند تا (به اندازه تعداد انگشت های فقط یک دست)در تالار های دیگه باشن.چون تالارمون رو دوست دارم و می خوام مثل دانشگاه که همیشه برقی ها متفاوت هستن اینجا هم تالارمون از همه نظر اول باشه که هست.
اگه حس کنم داره ضعیف میشه ،نمی دونم چرا اما دوست دارم تمام سعیم رو بکنم که اینجور نشه.
دوستان سوء تفاهم نشه این حرف ها گفتن نداره کارم هم درست نیست که اینارو می گم اما خب شما هم دوستامید دیگه باهاتون راحتم.
احساسمو گفتم که بدونید همه ما اینطور هستیم و باید این رو تقویت کنیم.
من در هر موردی در تالار که سوادشو داشته باشم و یا بتونم لینکی باشم واسه کمک رسانی می تونم کمک کنم.
هستم خدمت شما دوستای گلم، تالار عزیزم و مدیرای دوست داشتنیمون.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به مدیران و دوستان عزیز.
راستش من چند وقتی هست که به فکرم و دارم یه جورایی سعی می کنم هوای تالار رو داشته باشم.
شاید اگه کل پست ها و تایپک هایی رو که زدم ببینید فقط چند تا (به اندازه تعداد انگشت های فقط یک دست)در تالار های دیگه باشن.چون تالارمون رو دوست دارم و می خوام مثل دانشگاه که همیشه برقی ها متفاوت هستن اینجا هم تالارمون از همه نظر اول باشه که هست.
اگه حس کنم داره ضعیف میشه ،نمی دونم چرا اما دوست دارم تمام سعیم رو بکنم که اینجور نشه.
دوستان سوء تفاهم نشه این حرف ها گفتن نداره کارم هم درست نیست که اینارو می گم اما خب شما هم دوستامید دیگه باهاتون راحتم.
احساسمو گفتم که بدونید همه ما اینطور هستیم و باید این رو تقویت کنیم.
من در هر موردی در تالار که سوادشو داشته باشم و یا بتونم لینکی باشم واسه کمک رسانی می تونم کمک کنم.
هستم خدمت شما دوستای گلم، تالار عزیزم و مدیرای دوست داشتنیمون.
ایضا من!

Mehdi_tsu

عضو جدید
مدیر عزیز من یه پیشنهاد دارم

میتونیم گرایش قدرت و به 2 یا 3 تا زیر انجمن بسط بدیم ؟؟
ببینید الان تاپیک ها واقعا پراکندست و کاربرا برای اینکه به هدف برسن باید چند صفحه ای رو بگردن
به نظر من اگه برق ( به طور مثال قدرت ) این طور باشه هم نظم بیشتری داره هم پیچیدگی کمتر

سیستم های قدرت، ماشین های الکتریکی و ترانسفور ماتورها ، تاسیسات و نیرو گاهها

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به هه دوستان
از همه عزیزانی که توانایی کمک کردن در جهت بهبود وضع تالار و توانایی پاسخگویی به سوالات دوستان را دارن درخواست کمک و همکاری می کنیم
لطفا دوستان بیان کنن که در کدوم یک از گرایش ها و تخصص ها توانایی کمک کردن را دارن
گرایش ها
الکترونیک
مخابرات
کنترل
قدرت

و همچنین کمک به دوستان در تالار های زیر

کتاب های مهندسی برق
جزوات و مقالات برق
نرم افزار های مهخندسی برق

و همچنین دوستانی که تمایل به کمک در پاکسازی تالار دارن
لطفا اعلام کنن تا بعد که نحوه کمک رسانی و همکاری را با نظر خود دوستان مشخص کنیم
با تشکر از همکاری همه شما دوستان
همیشه از ماست که بر ماست
موفق باشیم
یا حق....:gol:
بسیار اقدام خوبی کردین از اون دسته اقداماتی که کم دیده میشه و حقیقتا جای قدردانی دارین :gol::gol::gol:
من حقیقتش دانشجوی رشته الکترونیکم ولی فکر کنم هنوز به این مرز نرسیدم که بتونم کمک رسون باشم و بیشتر من به کمک دوستان نیاز دارم تا اینکه من کمکشون کنم . با این حال در تمامی زمینه هایی که گفتین آماده همکاریم ولی میگم انتظار زیادی از من نداشته باشین

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ممنون از همه دوستان
برای شروع کار فیدبک خوبی بود هر چند که بعضی از دوستان فعالیت های خودشون را شروع کردن و از حق نخوایم بگزریم یه دست مزیزاد حسابی به همه بدهکارم
از دوستان هم عذر می خوام که امتیازات من هم کم هست و نمی تونم از خجالت همه در بیام هر روز پست های بسیار مفید همه دوستان را می خونم منتها چون تشکر ها محدوده امکان جبران نیست پس حمل بر بی توجهی نشه هر چند که دوستان بزرگوار تر از این حرف هستن
با توجه به صحبت های خود دوستان می رم سر اصل مطلب تقسیم وظایف
من بیشتر نگرانیم برای تالار قدرت بود که وضعش یه کم از بقیه تالار ها بد تر بود ولی شکر خدا الان به لطف دوستان خیلی وضعه بهتری پیدا کرده و جا داره از آقای hosseinassar که توی این مدت اکثر سوالات قدرتی را پاسخ دادن تشکر کنم و همچنین سایر دوستان
پس برای تالار قدرت دوستان
hosseinassar
MILAD AHWAZI
eskan
pesare irani

برای تالار مخابرات دوستان

daneshpajooh ( که تا الان هم زحمت های زیادی کشیدن :gol:)
hibye2020

بای تالار الکترونیک هم

hibye2020
saghar 64
و خودم :redface:
تالار کتاب و جزوات و مقالات

imannasa2000 ( که زحماتشون معرف حضور دوستان هست )

البته آقا hosseinassar هم در دادن مقالات به دوستان هم بسیار فعال بودن و من با اجازشون اسمشون را در اینجا هم ذکر می کنم

تالار نرم افزار هم دوستمون

Benefic.H
و البته چون نرم افزار ها متعلق به همه رشته ها هست سایر دوستان هم یه نیم نظری به این تالار داشته باشن بد نیست ;)

و نخبه برق هم که خودم با این ایدشون در بست خدمتشون هستم و کلی باهاشون کار دارم و فکر کنم این بخش معرفی ، خودش بار علمی بسیاری را به همراه داشته باشه
و اما کار هایی که باید دوستان انجام بدن

1)
اولا که کاره ما یک کاره تیمی هست پس دوستانی که با هم در یک گروه قرار دارن باید از وضع هم مطلع و با هم در ارتباط باشن تا در صورت نبود یکی ، دیگری بیشتر حواسش به تالار مربوطه باشه تا هیچ وقت تالار بی مسئول نمونه پس با هم در ارتباط باشین لطفا :gol:

2) چک کردن مرتب تاپیک سوالات و درخواست های مربوط به بخش واگذار شده و اعلام سوالاتی که پرسیده شده و پس از مشخص شدن این که هیچ یک از اعضای اون قسمت قادر به پاسخگوییش نیستن به قسمت مدیریت تا هرچه سریعتر جواب سوال پیدا بشه و سوالی بی جواب نمونه

3) گزارش کردن پست های اسپم ، نامربوط ، حذفی ، انتقالی و ... قسمت مربوطه که برای این کار کافیه تنها بر روی مثلث قرمز پایین هر پست کلیک کنید و داخل کادر کاری را که باید انجام بشه بنویسد مثلا
بنویسید این پست یا تاپیک منتقل شود به لینک زیر ( و لینک جایی که مد نظرتون هست را وارد کنید ) یا بنویسید حذف به دلیل تبلیغ یا هر دلیلی که باعث شده اون پست را گزارش بدین

4) آگاهی دادن به تازه وارد هایی که در قسمت شما به اشتباه پست و یا درخواست دادن به گونه ای کاملا مودبانه و شایسته که نه اون شخص سرخورده و ناراحت بشه و هم این که باعث بشه اون تازه وارد خودش هم به فعالیت در تالار علاقه مند بشه پس لطفا روی این مورد یه کم صبر و حوصله و انرژی بزارید ;)

و در آخر این که
چون در حال حاضر امکان این که عنوان همکار را به دوستان بدم نیست و ادماین این را منوط به فعالیت بیشتر بچه ها کردن پس دوستان با فعالیت خودشون می تونن شایستگی هر چه بیشتر خودشون را نشون بدن و هم این که این کار ها و کمک به دیگران باعث این می شه که بر اطلاعات و دانسته های خود ما هم افزوده بشه و من هم با دست پر پیش ادماین برم و عناوینی را که به حق لایقشون هست را طلب کنم :)
همون طور که گفتن زکات علم نشر آن هست و هر کدام از ما هم بسیاری از مطالب را خودمون نمی دونستیم و با کمک دیگران آن ها یاد گرفتیم و همیشه مدیون اونهاییم

و مثله همیشه منتظره انقادات ، پیشنهادات و ایده های تازه شما دوستان هستیم
با تشکر از همه شما دوستان
هر گونه سوال و کمکی هم باشه من در خدمتم
دست حق به همراه
یا حق ...:gol:
اِه ! پس بازم دیر رسیدیم از یه لحاظ خوشحالم از یه لحاظ ناراحت:surprised::( . منم امیدوارم دوستان همکاری و تعامل کافی با هم داشته باشن و انشاالله این تالار پر بارتر از امروز گردد .
گفتید انتقاد یه انتقاد کوچولو کنم چرا اطلاع رسانی در مورد بودن چنین تایپیکهایی که بی نظیرهست باید انقدر کم باشه . من شانسی امروز دیدم وقت اضافه اوردم گفتم ببینم ارسالهای جدید چیه ؟ البته باز خدا خیرتون بده شما لااقل مهمش کردین که برای همیشه باشه . بازم ممنون:gol::gol::gol:
پیشنهادم یکی از دوستان دادن اینکه تایپیکهای جداگانه برای مباحث رشته های برق ایجاد بشه تا جست و جو راحتتر بشه

hosseinassar

مدیر ارشد
مدیر عزیز من یه پیشنهاد دارم

میتونیم گرایش قدرت و به 2 یا 3 تا زیر انجمن بسط بدیم ؟؟
ببینید الان تاپیک ها واقعا پراکندست و کاربرا برای اینکه به هدف برسن باید چند صفحه ای رو بگردن
به نظر من اگه برق ( به طور مثال قدرت ) این طور باشه هم نظم بیشتری داره هم پیچیدگی کمتر

سیستم های قدرت، ماشین های الکتریکی و ترانسفور ماتورها ، تاسیسات و نیرو گاهها

سلام
خیلی ممنون از پیشنهاد تون :gol::gol:
ان شاءالله باکمک هم هر روز شاهد بهتر شدن تالار برق بشیم

mohammad-iee

عضو جدید
سلام
من هم خوشحال می شم که بتونم کمکی کنم، ضمنا من تو زمینه های میکروکنترلر هابه ویژه 8051 ، مدارات فرمان و پی ال سی تخصص دارم
با تشکر

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام
من هم خوشحال می شم که بتونم کمکی کنم، ضمنا من تو زمینه های میکروکنترلر هابه ویژه 8051 ، مدارات فرمان و پی ال سی تخصص دارم
با تشکر

من در ضمینه برق کشی صنعتی اماده هر گونه همکاری هستم

خیلی خوش آمدید
ان شاءالله شاهد حضور فعال شما باشیم