اعلام همکاری برای تیم مدیریتی تالار برق

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام به هه دوستان
از همه عزیزانی که توانایی کمک کردن در جهت بهبود وضع تالار و توانایی پاسخگویی به سوالات دوستان را دارن درخواست کمک و همکاری می کنیم
لطفا دوستان بیان کنن که در کدوم یک از گرایش ها و تخصص ها توانایی کمک کردن را دارن
گرایش ها
الکترونیک
مخابرات
کنترل
قدرت

و همچنین کمک به دوستان در تالار های زیر

کتاب های مهندسی برق
جزوات و مقالات برق
نرم افزار های مهخندسی برق

و همچنین دوستانی که تمایل به کمک در پاکسازی تالار دارن
لطفا اعلام کنن تا بعد که نحوه کمک رسانی و همکاری را با نظر خود دوستان مشخص کنیم
با تشکر از همکاری همه شما دوستان
همیشه از ماست که بر ماست
موفق باشیم
یا حق....:gol:

hibye2020

عضو جدید
با سلام به هه دوستان
از همه عزیزانی که توانایی کمک کردن در جهت بهبود وضع تالار و توانایی پاسخگویی به سوالات دوستان را دارن درخواست کمک و همکاری می کنیم
لطفا دوستان بیان کنن که در کدوم یک از گرایش ها و تخصص ها توانایی کمک کردن را دارن
گرایش ها
الکترونیک
مخابرات
کنترل
قدرت

و همچنین کمک به دوستان در تالار های زیر

کتاب های مهندسی برق
جزوات و مقالات برق
نرم افزار های مهخندسی برق

و همچنین دوستانی که تمایل به کمک در پاکسازی تالار دارن
لطفا اعلام کنن تا بعد که نحوه کمک رسانی و همکاری را با نظر خود دوستان مشخص کنیم
با تشکر از همکاری همه شما دوستان
همیشه از ماست که بر ماست
موفق باشیم
یا حق....:gol:
با سلام
خوشحال میشم بتونم کمک کنم
من بیشتر در زمینه الکترونیک و کمی مخابرات میتونم با ها تون همکاری داشته باشم
موفق باشید
:gol:

نخبه برق

کاربر بیش فعال
با سلام

من يك سايت محصولات الكتريكي دارم و اين توانايي را دارم كه براي دوستان اين محصولات را توضيح داده و به سوالاتشون پاسخ بدم

منظورم از محصولات الكتريكي محصولاتي است كه در صنعت استفاده مي شه.

سافت استارتر
موتور
درايو
و....

خوشحام ميشم تالار محصولات الكتريكي راه بيافته چون براي آينده شغلي بچه ها هم مفيده.

من خودم دانشجو برق هستم و هنوز انتخاب گرايش نكردم

eskan

عضو جدید
سُلام.من دانشجوی ترم 6 مهندسی برق قدرت هستم.خیلی دوست دارم عضو تیم مدیریتی برق باشگاه مهندسین باشم.من اپراتور برق منطقه ای مازندران هستم.و در زمینه مقالات و پرسش و پاسخ میتونم به دوستان عزیزم تا جایی که از دستم بر میاد کمک کنم.
پس هر سوالی در مورد شبکه های فشار قوی ، تجهیزات پست فشار قوی و نیروگاهی داشتین میتونین رو کمک من حساب کنید.
با سپاس و احترام

www.bargh-ghodrat.ir

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام :surprised:

تو گرایش قدرت:D

اگر کمکی از دست بر بیاد در خدمتیم:smile:

• Like
واکنش ها: sh85

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
خوشحال میشم بتونم کمک کنم
من بیشتر در زمینه الکترونیک و کمی مخابرات میتونم با ها تون همکاری داشته باشم
موفق باشید
:gol:

سلام فکر کنم تو گرایش قدرت بتونم کمک کنم

منم بخش نرم افزار رو دوست دارم ساپورت کنم D-:

منم هستم در زمینه الکترونیک;)

سلام من دانشجوی ترم اخر قدرت ام. قصد دارم برای ارشد سال اینده شرکت کنم خوشحال می شم

کمکی کنم موفق باشید یاعلی

من مخابراتي هستم و در زمينه ي مخابرات ميتونم فعاليت كنم . . .

با سلام

من يك سايت محصولات الكتريكي دارم و اين توانايي را دارم كه براي دوستان اين محصولات را توضيح داده و به سوالاتشون پاسخ بدم

منظورم از محصولات الكتريكي محصولاتي است كه در صنعت استفاده مي شه.

سافت استارتر
موتور
درايو
و....

خوشحام ميشم تالار محصولات الكتريكي راه بيافته چون براي آينده شغلي بچه ها هم مفيده.

من خودم دانشجو برق هستم و هنوز انتخاب گرايش نكردم

سُلام.من دانشجوی ترم 6 مهندسی برق قدرت هستم.خیلی دوست دارم عضو تیم مدیریتی برق باشگاه مهندسین باشم.من اپراتور برق منطقه ای مازندران هستم.و در زمینه مقالات و پرسش و پاسخ میتونم به دوستان عزیزم تا جایی که از دستم بر میاد کمک کنم.
پس هر سوالی در مورد شبکه های فشار قوی ، تجهیزات پست فشار قوی و نیروگاهی داشتین میتونین رو کمک من حساب کنید.
با سپاس و احترام

www.bargh-ghodrat.ir

سلام :surprised:

تو گرایش قدرت:D

اگر کمکی از دست بر بیاد در خدمتیم:smile:

منم حاضر کمکی کرده باشم و در خدمت دوستان باشم.
خوب ممنون از همه دوستان
برای شروع کار فیدبک خوبی بود هر چند که بعضی از دوستان فعالیت های خودشون را شروع کردن و از حق نخوایم بگزریم یه دست مزیزاد حسابی به همه بدهکارم
از دوستان هم عذر می خوام که امتیازات من هم کم هست و نمی تونم از خجالت همه در بیام هر روز پست های بسیار مفید همه دوستان را می خونم منتها چون تشکر ها محدوده امکان جبران نیست پس حمل بر بی توجهی نشه هر چند که دوستان بزرگوار تر از این حرف هستن
با توجه به صحبت های خود دوستان می رم سر اصل مطلب تقسیم وظایف
من بیشتر نگرانیم برای تالار قدرت بود که وضعش یه کم از بقیه تالار ها بد تر بود ولی شکر خدا الان به لطف دوستان خیلی وضعه بهتری پیدا کرده و جا داره از آقای hosseinassar که توی این مدت اکثر سوالات قدرتی را پاسخ دادن تشکر کنم و همچنین سایر دوستان
پس برای تالار قدرت دوستان
hosseinassar
MILAD AHWAZI
eskan
pesare irani

برای تالار مخابرات دوستان

daneshpajooh ( که تا الان هم زحمت های زیادی کشیدن :gol:)
hibye2020

بای تالار الکترونیک هم

hibye2020
saghar 64
و خودم :redface:
تالار کتاب و جزوات و مقالات

imannasa2000 ( که زحماتشون معرف حضور دوستان هست )

البته آقا hosseinassar هم در دادن مقالات به دوستان هم بسیار فعال بودن و من با اجازشون اسمشون را در اینجا هم ذکر می کنم

تالار نرم افزار هم دوستمون

Benefic.H
و البته چون نرم افزار ها متعلق به همه رشته ها هست سایر دوستان هم یه نیم نظری به این تالار داشته باشن بد نیست ;)

و نخبه برق هم که خودم با این ایدشون در بست خدمتشون هستم و کلی باهاشون کار دارم و فکر کنم این بخش معرفی ، خودش بار علمی بسیاری را به همراه داشته باشه
و اما کار هایی که باید دوستان انجام بدن

1)
اولا که کاره ما یک کاره تیمی هست پس دوستانی که با هم در یک گروه قرار دارن باید از وضع هم مطلع و با هم در ارتباط باشن تا در صورت نبود یکی ، دیگری بیشتر حواسش به تالار مربوطه باشه تا هیچ وقت تالار بی مسئول نمونه پس با هم در ارتباط باشین لطفا :gol:

2) چک کردن مرتب تاپیک سوالات و درخواست های مربوط به بخش واگذار شده و اعلام سوالاتی که پرسیده شده و پس از مشخص شدن این که هیچ یک از اعضای اون قسمت قادر به پاسخگوییش نیستن به قسمت مدیریت تا هرچه سریعتر جواب سوال پیدا بشه و سوالی بی جواب نمونه

3) گزارش کردن پست های اسپم ، نامربوط ، حذفی ، انتقالی و ... قسمت مربوطه که برای این کار کافیه تنها بر روی مثلث قرمز پایین هر پست کلیک کنید و داخل کادر کاری را که باید انجام بشه بنویسد مثلا
بنویسید این پست یا تاپیک منتقل شود به لینک زیر ( و لینک جایی که مد نظرتون هست را وارد کنید ) یا بنویسید حذف به دلیل تبلیغ یا هر دلیلی که باعث شده اون پست را گزارش بدین

4) آگاهی دادن به تازه وارد هایی که در قسمت شما به اشتباه پست و یا درخواست دادن به گونه ای کاملا مودبانه و شایسته که نه اون شخص سرخورده و ناراحت بشه و هم این که باعث بشه اون تازه وارد خودش هم به فعالیت در تالار علاقه مند بشه پس لطفا روی این مورد یه کم صبر و حوصله و انرژی بزارید ;)

و در آخر این که
چون در حال حاضر امکان این که عنوان همکار را به دوستان بدم نیست و ادمین این را منوط به فعالیت بیشتر بچه ها کردن پس دوستان با فعالیت خودشون می تونن شایستگی هر چه بیشتر خودشون را نشون بدن و هم این که این کار ها و کمک به دیگران باعث این می شه که بر اطلاعات و دانسته های خود ما هم افزوده بشه و من هم با دست پر پیش ادماین برم و عناوینی را که به حق لایقشون هست را طلب کنم :)
همون طور که گفتن زکات علم نشر آن هست و هر کدام از ما هم بسیاری از مطالب را خودمون نمی دونستیم و با کمک دیگران آن ها یاد گرفتیم و همیشه مدیون اونهاییم

و مثله همیشه منتظره انقادات ، پیشنهادات و ایده های تازه شما دوستان هستیم
با تشکر از همه شما دوستان
هر گونه سوال و کمکی هم باشه من در خدمتم
دست حق به همراه
یا حق ...:gol:

آخرین ویرایش:

efa_67

عضو جدید
سلام من دير رسيدم كه اعلام آمادگي كنم:redface::surprised:
ولي از دوستان خواهشمندم كه اين همكاري را هميشه ادامه بدن و هر وقت هم نميرسن به مديريت اطلاع بدن تا يه نفر ديگه را به جاي ايشون قرار بدن تا هميشه تالارمون نظم داشته باشه با نظم هست كه ميتونيم پيشرفت كنيم
موفق باشيد

MaFia

عضو جدید
سلام دوستان .

من هم خيلي خوشحال ميشم بتونم كمكي به دوستان بكنم ؛ حالا كه علاقه مند زياده كه چه بهتر .

عالي ميشه كه توي تالار برق تاپيكي بي جواب نمونه .

گرايش من الكترونيك هست . تا اونجايي كه از دستمون بر بياد كمك ميكنيم .

قربون شما

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر بنده اینه که تو تالار کتاب و جزئات و مقالات موضوعات و تاپیک های مهمی ایجاد شود مبنی بر به طور مثال کتاب های مورد نیاز در ارشد
کتاب های استفاده شده در دانشگاه های معرو ف دنیا

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نظر بنده اینه که تو تالار کتاب و جزئات و مقالات موضوعات و تاپیک های مهمی ایجاد شود مبنی بر به طور مثال کتاب های مورد نیاز در ارشد
کتاب های استفاده شده در دانشگاه های معرو ف دنیا
ایده خوبیه ;)
بیشتر منظورتون بردن نام کتاب هست یا قرار دادن خود کتاب؟

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایده خوبیه ;)
بیشتر منظورتون بردن نام کتاب هست یا قرار دادن خود کتاب؟

هر 2 تاش اگه باشه بهتره
البته خوب یک سری از کتب مخصوصا فارسی هستند حق نشر تو اینترنتی ندارند یا هنوز منتشر نشده اند به دلیل حمایت از حقوق ناشر و نویسنده این کتاب ها رو هم که در بازار موجود است میشه واسه دوستان نام برد فقط

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تقدیر ، تشکر و درخواست

تقدیر ، تشکر و درخواست

ممنون از همه دوستان که تا الان به شدت لطف و همکاری خودشون را ثابن کردن
وضع تالار های الکترونیک و قدرت و مقالات و کتاب ها به نسبت گذشته بهتر شده و تقریبا در تاپیک سوالات اکثر سوالات به لطف و همکاری دوستان به جواب رسیده :D
ولی متاسفانه در گرایش کنترل به شدن کمبود هست و این تالار وضع نامناسبی داره
دوستان اگر کسی را می شناسن که در این گرایش تخصص داره لطفا معرفی کنن تا این تالار هم وضعی مناسب و شایسته پیدا کنه
با تشکر از همه دوستان :gol:

موفق باشیم
یا حق ...:gol:;)

hosseinassar

مدیر ارشد
دوست خوب من eee.eee99
می تونه گرایش کنترل رو ساپورت کنه فقط نمی دونم چند روزیه کم پیدا شده من ازشون خواستم ولی هنوز جوابی نگرفتم .امیدوارم هر چی زود تر به جمع ما بپیونده

آخرین ویرایش:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوشحال میشم تو بخش گرایش قدرت کمک کوچیکی باشم
ممنون از لطفتون
پس شما همکار دوستان زیر می شین
hosseinassar
MILAD AHWAZI
eskan
pesare irani

در صفحه 2 همین تاپیک کمک هایی که می تونید انجام بدین نوشته شده
ممنون از لطفتون
یا حق ..:gol:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
منم فوق تخصص مبارزه با اسپم با پنج سال سابقه کار مفید ....:child:

از کدوم تاپیک شروع کنم کارمو .... :w01:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
sh85 گل برای کنکور ارشد سراسری 90 یعنی کنکور سال اینده می تونی رو من حساب کنی .
ممنون از لطفتون
پس تاپیک های ارشد دستتون را می بوسه

منم فوق تخصص مبارزه با اسپم با پنج سال سابقه کار مفید ....:child:

از کدوم تاپیک شروع کنم کارمو .... :w01:
خوب شما که اصلا مفید برای کل تالارین :D
اسپم های تالار را گزارش کنید فکر کنم یه 5 سال دیگه هم به سوابقتون اضافه می شه ;)

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانوم مدیر :razz: خوبی؟:razz:
راستش از وقتی که به من گفتی چرا نمی آی تو تالار برق وجدانم معذب شده :razz:
گفتم بیام اینجا هم افتخار بدم :smile: راستی من ترم 6 , گرایش قدرتم :cool:

و نمی تونم باهات همکاری کنم :razz::D چون علاوه بر وقتش تواناییشو ندارم:redface::D

• Like
واکنش ها: sh85

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خانوم مدیر :razz: خوبی؟:razz:
راستش از وقتی که به من گفتی چرا نمی آی تو تالار برق وجدانم معذب شده :razz:
گفتم بیام اینجا هم افتخار بدم :smile: راستی من ترم 6 , گرایش قدرتم :cool:

و نمی تونم باهات همکاری کنم :razz::D چون علاوه بر وقتش تواناییشو ندارم:redface::D
سلام آقا آرش
ممنون از لطفتون
شما خوبین ؟
خدا را شکر مستدام باد :D
اتفاقا بچه های قدرتی خیلی خوبی اینجا داریم که مسلما دوستای خوبی هستن براتون
البته توانایی و وقتش را دارین :razz:
پس حداقل نه به عنوان همکار که به عنوان یه عضو حضور داشته باشید ;)
موفق و پایدار باشید :gol: