اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام تبریک میگم به همه دوستان بابت نتایجشون امیدوارم که خستگی این یه سال استرس و فشار دزسی زیادی که به تنتون بوده با دیدن نتیجتون در اومده باشه و در ادامه راه و در مقطع ارشد قدرتمندانه ادامه بدین ;)

uchiha_keyvan

عضو جدید
ای بابا خود این رتبه داغونم کرده دیگه اذیت کردن بقیه پیشکش! :(
واسه مخابرات سیستم چه دانشگاهایی احتمال قبولی دارم روزانه؟ تهران؟

پارسال که بصورت تقریبی تا حدود 800 من شنیدم روزانه مخابرات سیستم شهید بهشتی آوردن
حالا راجبه میدان و رمزش نمیدونم شاید امیدش باشه که بیاری
اگم شهید بهشتی نشد دیگه 95% باقیه شهرا بجز اصفهان قطعیه ایشالا

راجبه یه سال دیگه خوندنم سعی کن با حساب کتاب تصمیم بگیری و با خودت دو دو تا چهار تا کنی

من خودم فقط سیستم شریف و الک دیجیتال شریفو میزنم که بعید میدونم بیارمشون و تصمیمم برا ساله بعد قطعیه
اینم در نظر گرفتم که حتی شاید ساله بعد نتونم همین رتبرم تکرار کنم

حالا شمام باید تصمیمه خودتو بگیری و رو منطق ببینی دلیلت برا ادامه تحصیل چیه

موفق باشی;)

uchiha_keyvan

عضو جدید
سلام .گرایش کنترل تا چه رتبه ای تهران روزانه پذیرش داره ؟ شبانه چطور؟

کنترلم تقریبا تا همون حدودایه 700- 800 روزانه تهران میاره(تقریبا همشونم ختم میشن به شهید بهشتی که برا کنترل میشه عباسپور)
شبانم کمی بالاتر از این

mahmoodjh

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من رتبه 1124 قدرت (کد ضریب 2 ) رو آوردم
میخواستم بدونم با این رتبه میشه دانشگاه های خوب قبول شد
کدوم دانشگاه ها ؟
خودم ارومیه هستم

scrat_68

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من رتبه 1124 قدرت (کد ضریب 2 ) رو آوردم
میخواستم بدونم با این رتبه میشه دانشگاه های خوب قبول شد
کدوم دانشگاه ها ؟
خودم ارومیه هستم
سلام بر قدرتی های عزیز
چرا نمیشه البته تخمین های ما تا حدودی درست در میاد چون اگر قبولی های سال 93 و 94 رو با هم مقایسه کنید رتبه ها ی قبولی و دانشگاه ها خیلی متفاوت هست در یک باور خوشبینانه میتونید دانشگاه صنعتی سهند تبریز قبول بشید اما در بد بینانه ترین حالت دانشگاه ارومیه یا روزانه محقق اردبیل حتما قبولید

paiizan

عضو جدید
سلام
دوستان با رتبه ي ٤٤٠ الكترونيك،ديجيتال شبانه ي امير كبير ممكنه قبول بشم؟
با ٤٠٠ بيو،بيو الكتريك امير كبير چطور؟

amir-chiko

عضو جدید
بچه ها یه سوال من با رتبه ی ۹۸۶ مخابرات و ۱۰۲۰ مهندسی پزشکی ممکنه فردوسی ، تبریز ، اصفهان یا شیراز هم نیارم؟ مخابرات سیستم می خوام و روزانه هم می خوام...
100 درصد میارین روزانه فردوسی تا 1100 پارسال گرفته.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال من با رتبه ی ۹۸۶ مخابرات و ۱۰۲۰ مهندسی پزشکی ممکنه فردوسی ، تبریز ، اصفهان یا شیراز هم نیارم؟ مخابرات سیستم می خوام و روزانه هم می خوام...

اگه مخابرات سیستم منظورتونه شیراز و فردوسی بعید میدونم.چون من مخابرات سیستم صنعتی شیراز بودم همکلاسیام با رتبه 900 و 1000 شیراز رو نیاورده بودن. فردوسی هم توی رنج شیرازه. تبریز رو صد در صد میارین.صنعتی اصفهانم واسه سیستم زیر 800 میخواد. واسه مهندسی پزشکی با رتبه 1000 سال پیش شبانه تهران هم نیاورده بودن.مهندسی پزشکی فردوسی مشهد دوره دکترا نداره. مهندسی پزشکی دانشگاه شیرازم در دانشکده فناوری اطلاعات و کامپیوترش برگزار میشه

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
افراد دیگه نتایج نگفتن

خیلی بودین که!
مخابراتی ها کجا هستن الان!

حتی اگر رتبه هاتون هم خیلی خوب نشده مشورت کنید هیچ ریسکی نکنید
حتما انتخاب رشته کنید واقعا در ارشد هیچ چیز معلوم نمی کنه خیلی با رتبه های بد قبول شدن
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
یک نکته در پست هام یادم رفت بگم
دانشگاه های مصاحبه چون ریزش در مصاحبه زیاد هست احتمال قبولیش بیشتر هست

فقط کافیه شما در مصاحبه رای مثبت بگیری کلی جلو هستی

آخرین ویرایش:

uchiha_keyvan

عضو جدید
یعنی این بچه ها کجان؟!!!!!!!!!

امیدوارم که خراب نکرده باشن و اگم نتیجشون بابه میلشون نبود بخدا اتفاقی نیفتاده

ادم به امید زندس

بازم تلاش کنین

پارسال اینموقع ها تاپیک میترکید!!!

فک کنم مدیر باید تاپیک ارشدی های 96 رو افتتاح کنه بجای این تاپیک:biggrin:

shab.tarik

عضو جدید
اینم کارنامه من برای عبرت اینده گان.
من تقریبا از اول اذر با روزی به طور میانگین 6 ساعت شروع کردم ولی وسطای بهمن ناامید شدم و کنکور گذاشتم.:cry:
Untitled1.jpg

alice7952

عضو جدید
یعنی این بچه ها کجان؟!!!!!!!!!

امیدوارم که خراب نکرده باشن و اگم نتیجشون بابه میلشون نبود بخدا اتفاقی نیفتاده

ادم به امید زندس

بازم تلاش کنین

پارسال اینموقع ها تاپیک میترکید!!!

فک کنم مدیر باید تاپیک ارشدی های 96 رو افتتاح کنه بجای این تاپیک:biggrin:
شما اعجوبه این به خدا رتبه به این خوبی رو ممکنه با انتخابتون از دس بدین من همین الانش کرک و پرم ریخته !( البته خیلی خوبه هااا کلی ازت انرژی میگیرم :) ) ولی تهرانو از دس ندین تهران هم جزو دانشگا های برتره و جزو رنکینگ جهانی هست.حیفه رتبه تون! چون ممکنه شریف مخصوصا اگه روزانه بخواین نیارین! من خودم ممکنه فردوسی هم نیارم به قول یکی از دوستان!

keyhan386

عضو جدید
اینم از کارت پایان خدمت بالاخره تموووم شد اوه ... یادم رفت سلام کنم :D

سلام به همه دوستان
خسته نباشید و تبریک به دوستان مخصوصا دوستانی که مجاز به انتخاب رشته شدند ;) امیدوارم همه قبول بشن:) برن دانشگاه ...

keyhan386

عضو جدید
اینم کارنامه من :D منکه دیگه نه حوصله دارم نه انگیزشو بشینم یک سال دیگه بخونم.چون ناموسا امسال خیلی خونده بودم. مشاهده پیوست 258493

سلام دوست عزیز
شوخی میکنی ... خیلی خوندی مغناطیس و کنترل 0 زدی :surprised: اگه یکم میخوندی چند میزدی لابد منفی :D
اگر مثل من بیکاری بهترین انگیزه برای درس خوندنه نه برای این که با درس خوندن کار گیرت میاد فقط برای این که یکاری کرده باشی بیکار نباشه :D

amir-chiko

عضو جدید
سلام دوست عزیز
شوخی میکنی ... خیلی خوندی مغناطیس و کنترل 0 زدی :surprised: اگه یکم میخوندی چند میزدی لابد منفی :D
اگر مثل من بیکاری بهترین انگیزه برای درس خوندنه نه برای این که با درس خوندن کار گیرت میاد فقط برای این که یکاری کرده باشی بیکار نباشه :D
سلام شما منو مگه میشناسی که قضاوتم میکنی که کم خوندم یا زیاد؟!!! من بدون کنترل مغناطیس میتونستم به نتیجه دلخواهم برسم ولی خب بدلایلی نشد سوما با این طرز بیانت زیاد سعی کن کسی نصیحت یا کلا رهنمود نکنی!!

saanei

عضو جدید
این هم کارنامه بنده البته نمیدونم چه اتفاقی افتاده که سی درصد از مدارم که حساب کرده بودم کمتر است( البته از روی کلید فهمیدم سه تا سوال آخر رو جابجا زدم از عجله) باید رتبه ام خیلی بهتر میشد طبق برآورد اولیه ولی بازم راضیم 13 سال بعداز فارغ اتحصیلی برای اولین بار شرکت کردم این هم نتیجه اش نباید بهترم میشد

Karnameh.jpg

و چندتا سوال از دوستان:
1- اینکه چون شاغل هستم حتماً باید تهران بخونم تا جایی که میتونم آیا با این رتبه امیدی به تران میشه داشت؟
2- اینکه من اصلاً بعد از اینهمه سال شناخت چندانی روی اکثر گرایش ها ندارم آیا گرایشی هست که اگر بخوام تهران بخونم حرتش رو بخورم که کاش مثلاً قزوین میخوندم و این رشته بهتر میرفتم؟

uchiha_keyvan

عضو جدید
سلام شما منو مگه میشناسی که قضاوتم میکنی که کم خوندم یا زیاد؟!!! من بدون کنترل مغناطیس میتونستم به نتیجه دلخواهم برسم ولی خب بدلایلی نشد سوما با این طرز بیانت زیاد سعی کن کسی نصیحت یا کلا رهنمود نکنی!!

بابا ناراحت نشو

معلومه داره باهات شوخی میکنه:biggrin:

من میفهممش خدمتش تموم شده الان سرخوشه :biggrin:

keyhan386

عضو جدید
شما اعجوبه این به خدا رتبه به این خوبی رو ممکنه با انتخابتون از دس بدین من همین الانش کرک و پرم ریخته !( البته خیلی خوبه هااا کلی ازت انرژی میگیرم :) ) ولی تهرانو از دس ندین تهران هم جزو دانشگا های برتره و جزو رنکینگ جهانی هست.حیفه رتبه تون! چون ممکنه شریف مخصوصا اگه روزانه بخواین نیارین! من خودم ممکنه فردوسی هم نیارم به قول یکی از دوستان!

سلام دوست عزیز
شما اگر قصد اپلای دارید توی ارشد سخت روی پایان نامه و مقاله کار کنید البته نه هر مقاله ای فرض را بر این بگیریم که شما مخابرات سیستم قبول شدید ابتدا چند دانشگاهی که مد نظرتون است را پیدا کنید و با کار های اساتید اون دانشگاه در زمینه مخابرات سیستم آشنا بشید مثل زمینه فعالیت اون استاد مقاله و پایان نامه های مربوط به استاد بعد شما باید توی همون زمینه کاری استاد غرق بشید و به حددی برسید که توانایی ایده و نظر دادن توی زمینه فعالیت استاد را داشته باشید ( یک جورایی با دادن مقالات جدید توی زمینه مورد نظر استاد خودتون را بهش ثابت کنید ) بعد با مکاتبه با استاد مورد نظر از دانشگاه اپلای بگیرید ;)
البته محل تحصیل شما در ایران توی اپلا تاثیر گذاره اما زمینه کاری شما توی ارشد مهم تر است به عنوان مثال اگر شما توی زمینه پردازش سیگنال و یا تئوری اطلاعات مقاله ارائه بدهید خیلی تاثیر زیاد توی پذیرش شما دارد تا توی زمینه مثلا پردازش تصویر موفق باشید

uchiha_keyvan

عضو جدید
اینم از کارت پایان خدمت بالاخره تموووم شد اوه ... یادم رفت سلام کنم :D

سلام به همه دوستان
خسته نباشید و تبریک به دوستان مخصوصا دوستانی که مجاز به انتخاب رشته شدند ;) امیدوارم همه قبول بشن:) برن دانشگاه ...

داداش تبریک:w23:

باور کن بهترین نعمته دنیا اینه ذهنت مشغول خدمت نباشه

من یه ساله برگشتم هنوز به پایان دورم فکر میکنم قر میاد تو کمرم:w33:

keyhan386

عضو جدید

من از شما عذر میخوام

uchiha_keyvan

عضو جدید
من کارناممو گداشتم که دوستان نطر بدن کجاها امیدی هست که ارزش رفتن داشته باشه ن اینکه یکی بگه کم خوندی یا نه

بی تعارف بگم
روزانه امید داری تقریبا
اما تو اخرین دانشگاه و ضعیفترین رشته

اگه میخوای نظره شخصیمم بدونی میگم اصلا نرو که دوسالت بر باد نره

اگه درس خوندونو دوست داری که یه سال دیگم بخون

و اگه حوصله نداری درس بخونی اصلا انتخاب رشته نکن و شروع کن برو دنبال کار

حالا دیگه تصمیمه خودته که با توجه به شرایطت خودت از همه بهتر میتونی راجبش تصمیم بگیری

موفق باشی داداش

amir-chiko

عضو جدید
بی تعارف بگم
روزانه امید داری تقریبا
اما تو اخرین دانشگاه و ضعیفترین رشته

اگه میخوای نظره شخصیمم بدونی میگم اصلا نرو که دوسالت بر باد نره

اگه درس خوندونو دوست داری که یه سال دیگم بخون

و اگه حوصله نداری درس بخونی اصلا انتخاب رشته نکن و شروع کن برو دنبال کار

حالا دیگه تصمیمه خودته که با توجه به شرایطت خودت از همه بهتر میتونی راجبش تصمیم بگیری

موفق باشی داداش
مرسی که نظرتو گفتی.حتما خودت میدونی وضعیت کار چجوریاس دیگه .خودم 6 7 ماه کار کردم قبل اینکه واسه ارشد برق بخونم انصافا نه به تواناییات انچنان اضافه میشه نه حقوق درست حسابی میدن تازه دهنتم سرویس میکنن:biggrin: در ضمن من سال قبل کنکور MBA شرکت کردم شبانه قبولم شدم ولی تصمیم گرفتم برق بخونم.دیگه انرژی ندارم بشینم یک سال دیگه بخونم

uchiha_keyvan

عضو جدید
مرسی که نظرتو گفتی.حتما خودت میدونی وضعیت کار چجوریاس دیگه .خودم 6 7 ماه کار کردم قبل اینکه واسه ارشد برق بخونم انصافا نه به تواناییات انچنان اضافه میشه نه حقوق درست حسابی میدن تازه دهنتم سرویس میکنن:biggrin: در ضمن من سال قبل کنکور MBA شرکت کردم شبانه قبولم شدم ولی تصمیم گرفتم برق بخونم.دیگه انرژی ندارم بشینم یک سال دیگه بخونم

دقیقا قبول دارم حرفتو

بقولی زندگی تو ایران و کار گیر آوردن (اگه پارتی نداشته باشی) نهایتش ختم میشه به یه شرکت خصوصی که یه لیسانس یا فوق لیسانس برقو میذارن پایه یه دستگاه و بهش میگن هر ده دقیقه این دکمه سبزو فشار بده اگم برق قطع شد قرمزرو بزن:biggrin: (تعبیری شدیم از فیلم مدرن تایمه چاپلین)

اما آدمی میتونه تو زندگیش به آرامش برسه که اولن شرایطه خودشو درک کنه و بشناسه و بعدش با توجه به اون سعی کنه بهترین تصمیمو برا خودش بگیره

واقعا هیچ وقت دوست نداشتم و ندارم که به کسی بگم چکار کنه یا چکار نکنه برا زندگیش

چون شرایطه ادما عجیب باهم متفاوته و قضاوت و نگاه کردن به زندگی کسی از زاویه دید خودم کاملا اشتباهه

واسه همین میگم سعی کن خودت بهترین تصمیمو بگیری و هرچیم بود خودت تا تهش پاش وایسا(درگیر چرندیاته مردمه اطرافتو عرفه جامعه نباش:D )

بازم میگم موفق باشی برادر;)

alice7952

عضو جدید
بچه ها من خیلی ذهنم درگیره : پارسال آخرین رتبه قبولی مخابرات سیستم یا مهندسی پزشکی فردوسی چند بوده ؟ روزانه هااااااااااااااااااا؟ لطفا اگه می دونین بگین شنیدم پارسال مهندسی پزشکی خیلی طرفدار داشته و امسال هم ممکنه بدتر بشه!! سال 93 با 1200 روزانه قبول شده ولی پارسالو نمی دونم!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا