اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zavareh89

عضو جدید
سلام بچه ها لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره دقیق راهنماییم کنه

شدیدا اضطراریه وضعیتم

دقیقا من اعتراضم به درصدامو باید به کجا بفرستم؟ باید حضوری بیام تهران برم سنجش؟

مطمئنم درصد ریاضیمو کم زدن

کارنامه رتبه یکو ببینین درصده ریاضیش شده 75.76% یعنی این عزیز یازده تا سوالو زده که دوتاش غلط بوده درصدش شده 75.76 و تنها راهی که اینجور درصدی بدست بیاد اینه که یه سواله ریاضیرو سنجش حذف کرده باشه

با این حساب امکان نداره درصد ریاضیه من 58.33 بشه چون من هفتا سوال زدم که مطمئنم جوابشون درست بود و اگه سنجش یه سوالو حذف کرده باشه باید درصدم بشه 63.64%
(چون تقسیم بر 33 میشه نه 36)
یعنی امکان داره سنجش فقط سوالو برا کسایی که اشتباه زدن حذف کرده باشه و اون سوال برا من جز همون هفتا باشه که با کلید اولیه درست بود برام؟

ترازام نبود گفتم مهم نیست اما اینو دیگه نمیتونم بیخیال بشم

این میتونه وضعیتمو زیر و رو کنه

دوستان یه لطفی بکنین اگه جایی اشتباه حساب میکنم راهنماییم کنین
لطفا سریعتر نظر بدید تا فرصته انتخاب رسته شروع نشده حلش کنم

سلام دوست عزیز. تو خود کارنامه مگه کلید خودتونو نذاشته؟ اونجا مشخصه دیگه کدوم سوالو غلط زدید کدومو درست یه بار دیگه برید نگاه کنید و دوباره حساب کنید

uchiha_keyvan

عضو جدید
:w11::w11:
سلام دوست عزیز. تو خود کارنامه مگه کلید خودتونو نذاشته؟ اونجا مشخصه دیگه کدوم سوالو غلط زدید کدومو درست یه بار دیگه برید نگاه کنید و دوباره حساب کنید

دمت گرم داداش
من این قسمتشو اصلا ندیده بودم
فک کردم فقط کلیده سوالاس نه جوابایه من
غروب با مشاوره مدرسانه شریفم صحبت کردم مث که چند نفر دیگم این مشکلو دارن

درصدم 63.64 باید بشه برا ریاضی
و 81.82
واسه مدار:w11:
سوالای حذف شده برام محاسبه شده

دوستانه دیگم دقیق درصداتونو با پاسخ نامه چک کنین ببینین اشتباه نشده باشه

alice7952

عضو جدید
:w11::w11:

دمت گرم داداش
من این قسمتشو اصلا ندیده بودم
فک کردم فقط کلیده سوالاس نه جوابایه من
غروب با مشاوره مدرسانه شریفم صحبت کردم مث که چند نفر دیگم این مشکلو دارن

درصدم 63.64 باید بشه برا ریاضی
و 81.82
واسه مدار:w11:
سوالای حذف شده برام محاسبه شده

دوستانه دیگم دقیق درصداتونو با پاسخ نامه چک کنین ببینین اشتباه نشده باشه
نه جوابای ما هم هست ستون اول..با دقت نگاه کن شاید گزینه رو غلط وارد کردی مث من :( راستی بچه ها سوال ۶۰ کنترل گزینه ۲ درست بوده!!!!:confused:

آخرین ویرایش:

alice7952

عضو جدید
نه جوابای ما هم هست ستون اول.. راستی بچه ها سوال ۶۰ کنترل گزینه ۲ درست بوده!!!!

اشکال درصد الکترونیکمم حل شد گزینه رو اشتباه وارد کردم ... :( سوال ۱۰۶ رووو اشتباه تو پاسخ نامه وارد کردم!مطمئنم جوابو درس به دس آورده بودم.الان یادم نیس ولی همون موقع سریع رفتم جوابای اساتیدو گرفتم و چک کردم . :( تو محاسباتم من ۷ تا سوال ال زده بودم که سوال ۱۰۳ رو چون شک داشتم سر جلسه مثبت منفی رو اشتباه نکرده باشم یه غلط برای خودم در نظر گرفته بودم که درصدم میشد ۴۷ درصد!!! ولی الان دیدم اونو درست زدم ! ولی دو تا سوال دیگه که مطمئنم محاسباتم درست بود رو اشتباه تو گزینه وارد کرد!!! سوال ۱۰۷ هم با خودم گفتم جواب میشه ۲ و رفتم گزیته ۲ رو زدم!!! عدد ۲ جواب باعث شده گزینه ۲ رو به غلط وارد پاسخنامه کنم که محال بود جواب اون بشه ینی ۴/۳ خخخخخ ینی این دردووو به کی بگم! این ساده ترین سوال ال امسال بود ! و الا درصدم الم میشد ۵۸ !!!! این جوز اشتباها واقعا اعصاب خورد کنه! به خاطرش تو تهران درس خوندنو از دس دادم! ۲۲ درصد توی ال کم نیس !:crying2: ولی بقیه درصدام درسته جز اینکه فک نمی کردم سوال ۶۰ کنترل بشه گزینه ۲!

SEPAS94

عضو جدید
سلام بچه ها لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره دقیق راهنماییم کنه

شدیدا اضطراریه وضعیتم

دقیقا من اعتراضم به درصدامو باید به کجا بفرستم؟ باید حضوری بیام تهران برم سنجش؟

مطمئنم درصد ریاضیمو کم زدن

کارنامه رتبه یکو ببینین درصده ریاضیش شده 75.76% یعنی این عزیز یازده تا سوالو زده که دوتاش غلط بوده درصدش شده 75.76 و تنها راهی که اینجور درصدی بدست بیاد اینه که یه سواله ریاضیرو سنجش حذف کرده باشه

با این حساب امکان نداره درصد ریاضیه من 58.33 بشه چون من هفتا سوال زدم که مطمئنم جوابشون درست بود و اگه سنجش یه سوالو حذف کرده باشه باید درصدم بشه 63.64%
(چون تقسیم بر 33 میشه نه 36)
یعنی امکان داره سنجش فقط سوالو برا کسایی که اشتباه زدن حذف کرده باشه و اون سوال برا من جز همون هفتا باشه که با کلید اولیه درست بود برام؟

ترازام نبود گفتم مهم نیست اما اینو دیگه نمیتونم بیخیال بشم

این میتونه وضعیتمو زیر و رو کنه

دوستان یه لطفی بکنین اگه جایی اشتباه حساب میکنم راهنماییم کنین
لطفا سریعتر نظر بدید تا فرصته انتخاب رسته شروع نشده حلش کنم

سلام دوست من.ميتوني در همون صفحه كارنامه يك كادر بالا هست كه در صورت اعتراض ميتوني اون صفحه رو بري قرار داده .ميري توي صفحه باسخكو يي اونجا ثبت نام ميكني بعد ثبت نام وارد صفحه اصلي كه شدي از منو سمت راست سوال جديد رو انتخاب ميكني بعد در جدول اومده ميزني كزينه اعتراض به محاسبه نمره،اون صفحه اعتراض به نمره اومد،دروسي كه به درصداش اعتراض داري رو تيك ميزني، دقت كني همه كزينه هايي كه ميدوني دوباره بايد محاسبه كنن رو بزني كه اين صفحه يكبار برات هست.
از خود سايت سنجش هم ميتوني وارد سايت باسخكويي بشي:ميري سايت سنجش ،قسمت بالا سمت جب اين صفحه هست كه ميتوني بري.

mashhud

عضو جدید
با رتبه 1050 قدرت با امتیاز دانش آموختگان رتبه اول دوره کارشناسی (شاگرد اولی)، به نظرتون میشه تهران روزانه قبول شد؟ بدون این امتیاز چطور؟

ile

عضو جدید
دوستان متقاضی برق کم شده؟ بادمه سه سال پیش که در این فروم فعالیت میکردیم در چنین روزهایی فروم خیلی شلوغ میشد.

alice7952

عضو جدید
دوستان متقاضی برق کم شده؟ بادمه سه سال پیش که در این فروم فعالیت میکردیم در چنین روزهایی فروم خیلی شلوغ میشد.

الان ملت هجوم بردن به رشته های پزشکی و مدیریت ! دوستم ارشد برقه تازه راه افتاده بره یکی از رشته های علوم تجربی رو بخونه! به قول خودش به پرستاری هم قانعه!!بهتر از بیکاریه... یا درس نخوندن پسرا میرن سراغ کار و دخترا شوهر داری!

• Like
واکنش ها: ile

arvin saeedi

عضو جدید
سلام.
به نظرتون مخابرات سیستم تربیت مدرس بهتره یا علم و صنعت؟
از هر کی پرسیدم جواب درست و حسابی بهم نداد

alice7952

عضو جدید
سلام.
تو انتخاب رشته مجازی ای که انجام دادم تربیت مدرس رو بالاتر زده بود ... ( بر اساس رنکینگ دانشگاه هاا نتیجه رو خواسته بودم )

باز دقیق ترشو بچه ها میان جواب میدن

Sh.ma

عضو جدید
تو انتخاب رشته مجازی ای که انجام دادم تربیت مدرس رو بالاتر زده بود ... ( بر اساس رنکینگ دانشگاه هاا نتیجه رو خواسته بودم )

باز دقیق ترشو بچه ها میان جواب میدن

ببخشید برای انتخاب رشته مجازی از کدوم سایت استفاده کردین

ile

عضو جدید
الان ملت هجوم بردن به رشته های پزشکی و مدیریت ! دوستم ارشد برقه تازه راه افتاده بره یکی از رشته های علوم تجربی رو بخونه! به قول خودش به پرستاری هم قانعه!!بهتر از بیکاریه... یا درس نخوندن پسرا میرن سراغ کار و دخترا شوهر داری!

یه اشتباه تاکتیکی دارن انجام میدن. رشته های علوم تجربی شاید همین الان بازار کار بهتری داشته باشن که فکر نکنم زیادم خوب باشه.اما 5 سال بعد اوضاع فرق خواهد داشت. الان کسایی که مهندسی میخونن آینده بهتری خواهند داشت

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
ممنون از راهنمایی تون فک کنم تا ۳۱ ام وقت داریم

من در مورد دانشگاه های تحریم از استادم براتون پرسیدم
گفتن مالک اشتر تحریم هست اما دانشگاه های دیگه نیستن

به نظر خودم هم تحریم هم اگر بعضی دانشگاه ها باشن دوره ای هست اما مالک اشتر کلا تحریم هست...مثلا چند وقت پیش رییس دانشگاه شریف از تحریم های این دانشگاه می گفت

عجب امتحانی هم دادیم من نمیدونم لفظ open book از کجا امد...البته نمیشه گفت سخت بود اما سرم گیج میره:confused:

scrat_68

عضو جدید
سلام دوستای عزیز
کسی هست که مدیریت انرژی خونده باشه یا اطلاعاتی راجع به این گرایش قدرت داشته باشه ؟

pourya80

عضو جدید
شلام
با رتبه 535 میتونم مخابرات میدان علم وصنعت یا تربیت مدرس قبول بشم؟
میدان شبانه امیرکبیر چطور؟

*fred*

عضو جدید

من خودم توی صنعت مشغول بکار هستم وباید بگم اکثر مهندسین اعم از برق ومکانیک و.... اواخر کارشون هست وحداکثر تا 5سال دیگه بازنشسته میشن والبته همین الانم خیلیاشون سالانه بازنشسته میشن و برای جبران نبودشون از نیروهایی که تجربه دارند نه مدرک استفاده میکنند ومیشه گفت تا5سال اینده نیاز شدید به مهندسین پیدا میکندد ودریغ از یک مهندس!

nasrin1990

عضو جدید
..

..

سلام.

صد در صد تربیت مدرس!!!!!! من خودم امیرکبیرم..سیستمش جالب نیست خیلی..مدرس از امیرکبیرم بهنتره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا