اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد برق 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ضمن عرض سلام و سلامت باش به همه و مخصوصا دوستانی که قراره ان شالله بعد چند ماه تلاش نتیجه ی تلاششون رو ببینند

در این تاپیک نتایج اولیه کنکور ارشد برق سال 94 به همراه کارنامه و یا درصد ها، رتبه ها و... برای مقایسه و استفاده دوستان قرار خواهد گرفت.
(از دوستان عزیز خواهشمندم که حتی المقدور اگر بنا به دلایلی کارنامه ی خود را قرار نمی دهند لطفا رتبه ی سایر گرایش های خود و همچنین معدل موثر خود را در کنار بهترین رتبه ی گرایش خود اعلام بفرمایند )

دوستان توجه نمایند بحث حول نتایج بوده و بحث در مورد منابع، موسسات، اساتید، و... ممنوع می باشد.

تاپیک زمان اعلام نتایج بازگشایی خواهد شد.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امسال آزمایشی شرکت کرده بودم هر چی از دانشگاه یادم بود زدم
گرایش هم قدرتی هستم الک و سیگنال و مدار منطقی رو شانسی زدم
انشالله امسال که دارم میخونم دو رقم از رتبم بیفته ترجیحا دو رقم همین امسال تو قدرت از سمت راست بیفته:D
مشاهده پیوست 239924
خ ریزه
یکی دیگه بذارین
مرسی

zavareh89

عضو جدید

دوستان من اینجا زیاد سر میزدم میخوندم پست هاتونو خیلیاش کمکم کرد مخصوصا مشاوره ها و کارنامه هایی که اینجا میزاشتید از همتون ممنونم ببخشید زیاد اهل پست دادن نبودمو کم کاری کردم

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
دوستانی که علاقه مندن همچون سال گذشته در لیست کارنامه کلی انجمن باشند رتبه و عکس کارنامه خودشون را ( در صورت تمایل) در تاپیک مربوطه ارسال کنند، مدیریت فقط نتایجی که در اون تاپیک ارسال بشه را ثبت میکنه.

با تشکر و آرزوی موفقیت.

کارنامه کلی اعضای مهندسی برق انجمن مهندسین ایران در کنکور ارشد 94

Kaka_s

عضو جدید
سلام کاوه جان...نه بابا کجاش خوبه....با این رتبه فقط میشه شهرستان قبول شد که من نمیتونم برم شهرستان

شاهد و مالک اشتر شانس داری. منم مثل خودتم دقیقا سعید جون شهرستان نمیتونم برم.

آخرین ویرایش:

Pencil

عضو جدید
سلام
من آزمایشی شرکت کردم رتبه ام 3800 شده؛
امسال سال تازه میخوام منابع بخرم جدی بخونم برام دعا کنید که من برای همتون دعا میکنم هر جا هستید خدا پشتتون باشه....
:gol:

پیوست ها

• my rank.jpg
    my rank.jpg
    31 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Devilinator

عضو جدید
سلام به همه تبریک به همه امیدوارم راضی باشید از نتایج و مزد تلاشتون رو گرفته باشید . ۳۰۹ الکترونیک شدم هروقت رفتم پا پی سی کارنامم میزارم . ولی دو تا از درسام درصدش پایینتر از حساب قبلیم شده . اگه کسی درباره اعتراض اطلاع داره میشه منو راهنمایی کنه . مرسی

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد برق 94

سلام بروبچ..تبریک ب اونایی ک رتبه خوب اوردن.. منم ک طبق اون چیزی ک فکرشو میکردم اماده میشم واسه سال اینده.. سال اولم بود رتبم شد ۱۱۰۰۰ .. شاید اگه ریاضی و زبان رو منفی نمیزدم تا چهارپنج هزار هم میومدم ..گرچه هر دوش افتضاحه..
ایشالله سال اینده. :D

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا