اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

uchiha_keyvan

عضو جدید
با سلام و آرزوی موفقیت برای تمام دوستان

بهترین رتبه 1 کنترل و پزشکی

لینک عکس: http://s7.picofile.com/file/8256046700/dr_no_name.png

داداش تو چه کردی با من آخه؟:biggrin:

واقعا تبریک میگم بهتون ;)

درسارو ترکوندی خداییی

یه لطفیم بکن منابعتو تو تاپیک معرفی منابع برامون بنویس استفاده کنیم

alice7952

عضو جدید
بچه ها من امروز انتخاب رشته کردم ( از این الکی ها :) ) برام مهندس هسته ای گرایش پرتو ها رو تو امیر کبیر زد!!! می خوام بدونم این رشته اش چیه؟چطوریه؟ سال 93 با رتبه 1200 آورده بود روزانه شو؟!!!!!!!!!!

alice7952

عضو جدید
داداش تو چه کردی با من آخه؟:biggrin:

واقعا تبریک میگم بهتون ;)

درسارو ترکوندی خداییی

یه لطفیم بکن منابعتو تو تاپیک معرفی منابع برامون بنویس استفاده کنیم

آقا رتبه شما که حرف نداااره !!!پ ما درب و داغوناااا چی بگیم .....خخخخخ امیدوارم هر دو تون موفق باشین ;)

hosseinr2004

عضو جدید
ممکنه یه مقداری توضیح بدید؟
من شنیده بودم با دانشگاه آزاد میشه همچین حرکتی زد اما با غیر انتفاعی و پیام نور نشنیده بودم.
اگه رشته- گرایشم یکی باشه چه اتفاقی میافته؟
من نانو رتبه 300 آوردم، میتونم اونو بزنم، اگه اطلاعات بیشتری از چند و چون کار دارید خواهش میکنم یکی منو در جریان بزاره

از نظر سربازی یه قانون هست که یه نفر فقط یه بار میتونه توی یه مقطع از رشته قبلیش انصراف بده و حد اکثر بعد یه سال توی رشته جدید ثبت نام کنه ، حالا اینکه این دوتا رشته یکی باشن میشه یا نه رو از نظام وظیفه بپرسید

از نظر سنجش هم قبولی توی مقطع روزانه باعث میشه سال بعد نتونید کنکور بدید ، مگه اینکه جدیدا پیام نور غیر انتفاعی و شبانه رو هم اورده باشن جزءش

giga12

عضو جدید
والا با کارنامه این رفیقمون من ترجیح میدم فقط سکوت کنم:D

با سلام آقا کیوان به خاطر رتبه تون اولا تبریک میگم بعد یه سوال برام پیش اومد تو درصداتون جای درصد الکترومغناطیس خالی بود خوندید نتونستید برنید یا نه اصلا وفت نزاشتید آخه برای مخابرات ضریب 4 داره و اگر بتونید 20 درصد هم کسب کنید خیلی تو رتبه تاثیر داره؟ آخه همه نمی خونند و خالی می ذارن و خیلی تاثیر گذاره

uchiha_keyvan

عضو جدید
با سلام آقا کیوان به خاطر رتبه تون اولا تبریک میگم بعد یه سوال برام پیش اومد تو درصداتون جای درصد الکترومغناطیس خالی بود خوندید نتونستید برنید یا نه اصلا وفت نزاشتید آخه برای مخابرات ضریب 4 داره و اگر بتونید 20 درصد هم کسب کنید خیلی تو رتبه تاثیر داره؟ آخه همه نمی خونند و خالی می ذارن و خیلی تاثیر گذاره

ممنونم دوست عزیز
واقعیتش راجبه مغناطیس اصلا زمان براش نذاشتم(یعنی کلا اونو حذف کردم)
تو برنامم بود با بقیه درسا نبودشو جبران کنم که متاسفانه بخاطر مشکلی که بالاتر توضیح دادم درس الکترونیکو از دست دادم و یجورایی کارمو خراب کرد (جوریکه اگه حدود 70 درصدو تو این درس داشتم رتبم قطعا زیر ده میشده)

در کل برا بدست اوردن رتبه 1 حتی خوندن 5 درسم کافیه(کارنامه بالا که دوستمون رتبه 1 رو آورده گواه همین مطلبه)

معمولا خوندن هفتا درس کار مشکلیه و کمی زمان میبره همرو به تسلط برسین(خوندن یه درس اضافی بعضی وقتا به تنهایی باعث میشه تسلطه شما رو بقیه درسا پایین بیاد که کمی ریسک داره)

آخرین ویرایش:

giga12

عضو جدید
ممنونم دوست عزیز
واقعیتش راجبه مغناطیس اصلا زمان براش نذاشتم(یعنی کلا اونو حذف کردم)
تو برنامم بود با بقیه درسا نبودشو جبران کنم که متاسفانه بخاطر مشکلی که بالاتر توضیح دادم درس الکترونیکو از دست دادم و یجورایی کارمو خراب کرد

در کل برا بدست اوردن رتبه 1 حتی خوندن 5 درسم کافیه(کارنامه بالا که دوستمون رتبه 1 رو آورده گواه همین مطلبه)

معمولا خوندن هفتا درس کار مشکلیه و کمی زمان میبره همرو به تسلط برسین(خوندن یه درس اضافی بعضی وقتا به تنهایی باعث میشه تسلطه شما رو بقیه درسا پایین بیاد که کمی ریسک داره)

حرفتون رو قبول دارم مغناطیس هم درس سنگینیه و زمان بره چون کلا تجسمه امسال شبانه شریف شده هم میرید؟

uchiha_keyvan

عضو جدید
حرفتون رو قبول دارم مغناطیس هم درس سنگینیه و زمان بره چون کلا تجسمه امسال شبانه شریف شده هم میرید؟

شبانه که قطعا خیر(میخوام با خیال راحت درسمو بخونم نه اینکه درگیر هزینه ترمی 3 تومنی بشم )
روزانه الک دیجیتال و مخابرات سیستم و قدرت شریفو میزنم اگه آورد ( که قطعا نمیاره :biggrin: ) میریم اگم نیاورد ایشالا ساله بعد ( میدونم تصمیمه خرکیه ولی کاریش نمیتونم بکنم :D )

UIXC

عضو جدید
اینم کارنامه من

معدلارو عمدا گذاشتم درس عبرتی بشه برا بچه هایی که هنوز دانشجون و به معدلشون اهمیت نمیدن:biggrin:

همین معدل حسابی ضربشو به من زده (در حد از دست دادن دانشگاه شریف ):(

مشاهده پیوست 258516

اینم لینکه با کیفیت ترش برا کسایی که میخوان کارنامه هارو آرشیو کنن (که پیشنهاد میکنم همین کارو بکنین چون واقعا برا نظم ذهنیتون دیدنه این کارنامه ها مفیده)

38 مهندسی پزشکی و 51 کنترل

http://s7.picofile.com/file/8255965400/untitled.JPG

سلام دوست عزیز.
یک سوال داشتم. امیدوارم جوابتون این نباشه که سنجش سوتی داده.
شما الکترونیک که دارای ضریب 4 توی الکترونیک و ضریب 3 توی مخابرات هست 16 درصد زدی
همچنین سیگنال که دارای ضریب 4 توی مخابرات و ضریب 3 توی الکترونیک هست رو 44 درصد زدی
به نظر خودتون نباید رتبه مخابراتتون از الکترونیکتون بهتر باشه؟ اونم با اختلاف فاحش؟

ضمن اینکه کارنامه ای گذاشتین ستون تراز نداره و خیلی مشکوکه من با 10 سال سابقه دیدن کنکور تا حالا همچین چیزی ندیدم

shab.tarik

عضو جدید
سلام دوست عزیز.
شما الکترونیک که دارای ضریب 4 توی الکترونیک و ضریب 3 توی مخابرات هست 16 درصد زدی
همچنین سیگنال که دارای ضریب 4 توی مخابرات و ضریب 3 توی الکترونیک هست رو 44 درصد زدی
به نظر خودتون نباید رتبه مخابراتتون از الکترونیکتون بهتر باشه؟ اونم با اختلاف فاحش؟

ضمن اینکه کارنامه ای گذاشتین ستون تراز نداره و خیلی مشکوکه من با 10 سال سابقه دیدن کنکور تا حالا همچین چیزی ندیدم
با سلام.
ببخشید به من ربطی نداره که جواب بدم فقط دو نکته
1 . سیگنال برای الکترونیک هم ضریب 4 هستش.
2 . بخاطر نزدن مغناطیس رتبه مخابرات بیشتر شده.

uchiha_keyvan

عضو جدید
سلام دوست عزیز.

سلام دوست عزیز
اولا خوش اومدین به باشگاه
بعدش عرض کنم خدمت شما که ادم قبل حرف زدن باید کمی فکر کنه و البته چون میدونم تو مملکته ما فکر کردن همیشه تو اولویته آخر قرار میگیریه پیشنهاد میکنم حداقل تحقیق کنه!

خیر دوسته عزیز سنجش سوتی نداده شما اندکی سوتی دادی

شما که ده سال سابقه کنکور داری نمیدونی ضریب سیگنال برا هر دو رشته 4 هستش؟!
دلیل بهتر بودن جزیی رتبه الک نسبت به مخابرات همون شانزده درصد الکترونیک و صفر بودن مغناطیسه(ضمنن صرفا درصدا ملاک این نیست که شما اگه میانگینت تو الک بهتر بود رتبه الک از مخابرات بهتر بشه یا بالعکس
شرط اصلی درصد دوستان این دوتا رشته و حتی کنترله که شرایطو بهم میریزه)

راجبه ستونه ترازمم اگه به چند صفحه قبل(صفحه هفتم همین تاپیک) برگردی میبینی خودم اشاره کردم به این موضوع(چون نگران بودم برام مشکل ساز بشه)

این مسئلرم تو سایت اقایه کهن و باغستانی اشاره کردم که شما میتونی بری همونجا و جواب اون اساتیدو ببینید(گویا این مورد برا اولین بار نبوده و خیاله منم راحت شد)(مشخصا شما تو ده سال کله 10 میلیون کارنامرو ندیدی که اینقد قاطع نظر میدی)

یه نکته اضافیم اشاره کنم برا دوستانی که ساله بعد میخوان ارشد امتحان بدن
مهمترین مسئله شاید تو انتخاب دروس ارشد اول دونستن ضرایب درساس که نسبت به اونا درس بخونن قطعا نتیجه گیریشون بهتر میشه(که این باعث میشه تو همون سال اول قبول بشن و کارشون به 10 سال نکشه! شوخی کردم شمام ناراحت نشو:D )

و نکته دوم برا عزیزانی که برنامشون برا رتبه های دو رقمی و تک رقمیه
شاید بدلیل زیاد بود دانشجوها تو رتبه های سه رقمی و چهار رقمی بحثه تراز و معدل به دلیل راحت بودن تفکیک پذیری خیلی اهمیت نداشته باشه اما برای رتبه های زیر صد این مسئله کاملا خودشو نشون میده(بخصوص تو سه گرایش کنترل و مخابرات و الکترونیک که معمولا بچه هاش درساشون مشابه انتخاب میکنن)
جوری که حتی با توجه به درصدای متفاوت و معدله متفاوت بعضا دیده شده تو رتبه های زیر صد دونفر رتبه کاملا مشابه میارن(دقیق خاطرم نیست پارسال بود یا ساله قبلش که سه نفر تو گرایش کنترل رتبشون یکی شد کارنمشو تو ارشیو داشتم پیدا کنم میزارم بدرد میخوره حتما)
اگه به کارنامه دوستمون که تو کنترل 1 شدن دقت کنین میبینین که با توجه به اینکه این دوستمون کنترل و الکترونیکو دقیقا یه اندازه زده ( درس کنترل برا رشته کنترل ضریب 4 و الک ضریب 3 و برا رشته الکترونیک کاملا برعکسه) اما چون کنترل درسه سخت تریه و بچه ها کمتر میزننش اینجا تراز میاد وسط و رفیقمون تو کنترل رتبه 1 میشه اما تو الکترونیک رتبه 5 کشور با وجورد کاملا یکسان بودن میانگین درصداش تو هر دو رشته(این نکته بدردبخوریه برا دیدنه واضحه تاثیره تراز)

یکم بحثش پیچیدس و اینجا مجاله توضیحه کاملش نیست

خلاصه کنم برا دوستانی که برنامه جدی برا رتبه تاپ دارن سعی کنن قبل از شروع درسا اول حداقل صدتا کارنامرو بررسی کنن و تاثیر درصدا و معدلا و همچنین ترازارو از بر بشن که به اون نسبت برا خودشون برنامه ریزی کنن)(و البته ضریب دروسم با هم اشتباه نگیرن:D )

البته از دقته نظرتونم ممنونم
موفق باشید

آخرین ویرایش:

uchiha_keyvan

عضو جدید
غیرانتفاعی بهتره یا دانشگاه آزاد ؟

چون من خودم لیسانسو غیرانتفاعی بودم به شما اطمینان میدم آزاد خیلی از غیر انتفاعی بهتره

بخدا موسسات غیر انتفاعی بیشتر از حد تصورتون داغونن

چون خودم همونجا دانشجو بودم راحت نظر میدم پس دوستانی که غیر انتفاعی بودن دلخور نشن
معمولا موسساته غیر انتفاعی اساتید خوبی دارن غالبا همون اساتید دانشگاه هایه ملی شهرشونو میگیرن

اما اعتقاده شخصیه من اینه اساتید نیستن که سطح علمی دانشگاهو بالا میبرن بلکه مهم فضایه رقابتیه که بین دانشجوها برقراره (وقتی میری تو داشگاهی که اولویت دانشجوهاش ول چرخیدن تو محوطه دانشگاس تا سر کلاس رفتن بخدا پرفسور اپن هایمم از ام آی تی بیاد ناامید میشه و بیخیاله درس دادن میشه)

در نهایت به نظرم تو این دوره و صنعت قدرتمنده کشورمون نه آزاد ارزش داره نه غیر انتفاعی و نه حتی ملی شهرهای ضعیف!!!
این دانشگاهارو برا افراد شاغلی پیشنهاد میکنم که صرفا به جهت داشتن مدرک و بدست اوردن مزایاش برن بخونن
نه کسایی که میخوان با این مدرک تازه کارو زندگی راه بندازن
اما اگه قصدتون رفتنه پیشنهادم اینه همون ازادو بری که بعدا حداقل روت بشه بگی کجا درس خوندی:eek:
موفق باشید

آخرین ویرایش:

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
دوست عزیزی که کارنامه رتبه یک رو تو سایت قرار دادین ، خوش اومدین و رتبه بسیار بسیار عالیتون رو تبریک میگم. لطف کنین بیشتر در گفتگوی بچه ها شرکت کنید تا بچه هایی که سال بعد کنکور دارن بتونن از تجاربتون استفاده کنن.ممنون

ehsancompany

عضو جدید
ممنون بابت این همه لطف دوستان
این کارنامه مربوط به یکی از دوستان صمیمی من بود
قرار دادم فقط برای اطلاع دوستان

در ضمن اگر سوالی بود خود من در خدمتم چون از تمام منابع مطالعاتی و... ایشون باخبرم چرا که ایشون کسی بودن که با انگیزه ای که به خود من دادن منی که درس رو به کل کنار گذاشته بودم رو به رتبه 780 رسوندن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saanei

عضو جدید
خسته نباشید. این درصد ها بسیار خوب هستش. الکترونیک 58 زبان 52 کنترل 19. اینا واقعاً عالیه. اگر چند تا تست از ریاضی و سیگنال میزدید مطئمناً رتبتون زیره 300 میشد. در هر صورت ایشالا موفق باشید.

از لطف شما سپاسگزارم من شروع کارم از همین جا خیلی انرژی و راهنمایی گرفتم و هنوز هم میگیرم
کلام شما بسیار متین و صحیح است من متاسفانه در مدار هم یه سوال جا انداخته بودم رو در پاسخنامه اشتباه وارد کردم و سه سوال آخر رو با وجود اینکه به پاسخ صحیح رسیده بودم اشتبه وارد کردم دلیلشم این بود که دفترچه من رو میخواستن با حسابداری جمع کنند و واقعاً تمرکزم رو به هم ریخت! اون طوری واقعاً رتبه ام بهتر میشد.

ولی به هر حال ناراضی نیستم چون بعد از 13 سال که فارغ التحصیل شده بودم برای بار اول در کنکور شرکت کردم و با یه بچه و مشغله کاری سعی کردم حداکثر توانم و وقتم رو بذارم روی کنکور

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
دوستان توجه داشته باشند، کارنامه ها و نتایجی که در اینجا گذاشته میشه بر اساس احترام و اعتماد متقابل هست، در نتیجه نه من نه کس دیگری در جایگاهی نیست که بگیم کارنامه ای تقلبی هست و یا کارنامه ای واقعی هست و یا متعلق به فرد مورد نظر نیست، معمولا هم طی سالهای گذشته چنین مواردی نداشتیم و امسال شاهد بعضی مسایل هستیم.

ما به عنوان مدیریت دخالتی در کارنامه های افراد نداریم ولی اگه عزیزانی تمایل داشتند میشه براشون چک کنیم و میکنیم، البته اگر وقت داشته باشیم و توجه داشته باشید که کسی که کارنامه را چک میکنه مشخصاتتون را خواهد دید، اگر کسی تمایل داشته باشه به خود من پیام بده.

عزیزان به یاد داشته باشند که به هیچ وجه مجاری دیگری معرفی نکنند و تجربیات خودشون را در همین سایت برای استفاده همه عزیزان به اشتراک بگذارند.

موفق باشید.

uchiha_keyvan

عضو جدید
سلام بچه ها لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره دقیق راهنماییم کنه

شدیدا اضطراریه وضعیتم

دقیقا من اعتراضم به درصدامو باید به کجا بفرستم؟ باید حضوری بیام تهران برم سنجش؟

مطمئنم درصد ریاضیمو کم زدن

کارنامه رتبه یکو ببینین درصده ریاضیش شده 75.76% یعنی این عزیز یازده تا سوالو زده که دوتاش غلط بوده درصدش شده 75.76 و تنها راهی که اینجور درصدی بدست بیاد اینه که یه سواله ریاضیرو سنجش حذف کرده باشه

با این حساب امکان نداره درصد ریاضیه من 58.33 بشه چون من هفتا سوال زدم که مطمئنم جوابشون درست بود و اگه سنجش یه سوالو حذف کرده باشه باید درصدم بشه 63.64%
(چون تقسیم بر 33 میشه نه 36)
یعنی امکان داره سنجش فقط سوالو برا کسایی که اشتباه زدن حذف کرده باشه و اون سوال برا من جز همون هفتا باشه که با کلید اولیه درست بود برام؟

ترازام نبود گفتم مهم نیست اما اینو دیگه نمیتونم بیخیال بشم

این میتونه وضعیتمو زیر و رو کنه

دوستان یه لطفی بکنین اگه جایی اشتباه حساب میکنم راهنماییم کنین
لطفا سریعتر نظر بدید تا فرصته انتخاب رسته شروع نشده حلش کنم

آخرین ویرایش:

alice7952

عضو جدید
سلام بچه ها لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره دقیق راهنماییم کنه

شدیدا اضطراریه وضعیتم

دقیقا من اعتراضم به درصدامو باید به کجا بفرستم؟ باید حضوری بیام تهران برم سنجش؟

مطمئنم درصد ریاضیمو کم زدن

کارنامه رتبه یکو ببینین درصده ریاضیش شده 75.76% یعنی این عزیز یازده تا سوالو زده که دوتاش غلط بوده درصدش شده 75.76 و تنها راهی که اینجور درصدی بدست بیاد اینه که یه سواله ریاضیرو سنجش حذف کرده باشه

با این حساب امکان نداره درصد ریاضیه من 58.33 بشه چون من هفتا سوال زدم که مطمئنم جوابشون درست بود و اگه سنجش یه سوالو حذف کرده باشه باید درصدم بشه 63.64%
(چون تقسیم بر 33 میشه نه 36)
یعنی امکان داره سنجش فقط سوالو برا کسایی که اشتباه زدن حذف کرده باشه و اون سوال برا من جز همون هفتا باشه که با کلید اولیه درست بود برام؟

ترازام نبود گفتم مهم نیست اما اینو دیگه نمیتونم بیخیال بشم

این میتونه وضعیتمو زیر و رو کنه

دوستان یه لطفی بکنین اگه جایی اشتباه حساب میکنم راهنماییم کنین
لطفا سریعتر نظر بدید تا فرصته انتخاب رسته شروع نشده حلش کنم

منم در مورد درصد ریاضی ام همین مشکلو دارم !!!

amin_amini

عضو جدید
به همه دوستان تبریک میگم.
خیلی خوشحالم که دوستان چنیین زتبه ها و درصدهایی آوردن.
ایشالله دانشگاه مورد نظرتون رو بیرین.
اما خودم متاسفانه خراب کردم کنکور رو و روزانه مجاز نشدم.
8/1 اعزامم به خدمت. ایشالله بعد خدمت با انگیزه بیشتر خواهم خواند.

uchiha_keyvan

عضو جدید
به همه دوستان تبریک میگم.
خیلی خوشحالم که دوستان چنیین زتبه ها و درصدهایی آوردن.
ایشالله دانشگاه مورد نظرتون رو بیرین.
اما خودم متاسفانه خراب کردم کنکور رو و روزانه مجاز نشدم.
8/1 اعزامم به خدمت. ایشالله بعد خدمت با انگیزه بیشتر خواهم خواند.

داداش بزار قبله رفتن خیالتو راحت کنم
بخدا بهترین تصمیمو میگیری که میری
مظمئن باش برگشتنی هم قدر درسو کتابو بیشتر میدونی هم کله زندگیرو

خودت بعدا متوجه میشی
بدتریت ارگان برا خدمت انتظامیه
تو انتظامیم بدترین جاش مرزبانیه
تو مرزبانیم بدترین جاش برا خدمت اول سیستانه بعدش آذربایجانه غربی (که بخدا بدونه اغراق میگم آب برا بهداشته شخصیمونم نداشتیم)

حالا من ته بدشانسایه عالم دقیق افتادم مرزبانی ا غربی(وقتی برمیگشتیم مرخصی دقیقا 60 روز بود حموم نگرفته بودیم!!!)(60 روز توقف 15 روز مرخصیه اونجا)

اما همه اینارو گفتم بدونی که تو بدترین حالتشم(که ایشالا برا شما پیش نیاد) الان هر روز که از خواب پا میشم اول شکر میکنم که خدمتو رفتم و الان ذهنم برا هر جور برنامه ریزی از درسی تا کاری باز شده

شما ایشالا به سلامت بری وبرگردی و بهت قول میدم بهترین تصمیمو گرفتی;)

ستوان سوم وظیفه امینی سفرت سلامت:w08:

amin_amini

عضو جدید
داداش بزار قبله رفتن خیالتو راحت کنم
بخدا بهترین تصمیمو میگیری که میری
مظمئن باش برگشتنی هم قدر درسو کتابو بیشتر میدونی هم کله زندگیرو

خودت بعدا متوجه میشی
بدتریت ارگان برا خدمت انتظامیه
تو انتظامیم بدترین جاش مرزبانیه
تو مرزبانیم بدترین جاش برا خدمت اول سیستانه بعدش آذربایجانه غربی (که بخدا بدونه اغراق میگم آب برا بهداشته شخصیمونم نداشتیم)

حالا من ته بدشانسایه عالم دقیق افتادم مرزبانی ا غربی(وقتی برمیگشتیم مرخصی دقیقا 60 روز بود حموم نگرفته بودیم!!!)(60 روز توقف 15 روز مرخصیه اونجا)

اما همه اینارو گفتم بدونی که تو بدترین حالتشم(که ایشالا برا شما پیش نیاد) الان هر روز که از خواب پا میشم اول شکر میکنم که خدمتو رفتم و الان ذهنم برا هر جور برنامه ریزی از درسی تا کاری باز شده

شما ایشالا به سلامت بری وبرگردی و بهت قول میدم بهترین تصمیمو گرفتی;)

ستوان سوم وظیفه امینی سفرت سلامت:w08:

ایشالله.
آره خداییش . خدمتت رو که بگذرونی فکزت آزاد فشار های ذهنیت همه و همه چیز برطرف میشه و با خیال راحت به زندگیت میرسی
یکی از دلایلی که نتونستم خوب بخونم دغدغه خدمت بود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا