اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد برق 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atena2

عضو جدید
شاهد هم که هم خیلی دوره نزدیک بهشت زهرا هم برای خانومها چادراجباری داری . مالک هم چادراجباری داره . اما شاهد سخت گیر تره

y-azarakhsh

عضو جدید
دوستان بین دانشگاههای بیرجند و لرستان و ملایر کدوم بهتره واسه گرایش قدرت؟بیرجند واسه من خیلی دوره ارزششو داره برم؟

NSMNSM

عضو جدید
با 822 مکاترونیک کجا میشه قبول شد(روزانه - شبانه) تهران میشه؟

به نظرتون شبانه خواجه نصیر میشه؟اگر میشه این بهتره یا روزانه مالک اشتر؟

monajo

عضو جدید

شبانه خواجه نصیر قبولی
ضمن اینکه از مالک اشتر بهتره

hoomif

عضو جدید
دوستان با رتبه 1800 قدرت روزانه های دانشگاههای بیرجند-ملایر-مدنی تبریز-لرستان-دزفول-صنعتی کرمانشاه رو مارم؟اگه میارم ترتیبشون رو چجوری بزنم؟بچه مهابادم .دانشگاه مدنی قبول میشم؟

بیرجند روزانه معلوم نیست ولی احتمال قبولی داری...لرستان که حتما قبولی...بیرجند رو زودتر بزن...تبریز و ملایر اذیت میشی...

دوستان بین دانشگاههای بیرجند و لرستان و ملایر کدوم بهتره واسه گرایش قدرت؟بیرجند واسه من خیلی دوره ارزششو داره برم؟

بیرجند بهتره...3 تا دانشیار داره و 5 تا استادیار...در کل خیلی از لرستان و ملایر اسم و رسم دار تره...

شبانه خواجه به احتمال زیاد قبولی. خواجه خیلی بهتره...

هزینه چقدره؟
وام میدن؟
خوابگاه چطوره؟

کل دوره 7.5 میلیون میشه ترمی 1 میلیون و 900 تقریبا...
وام میدن حدودا ترمی 1 میلیون که بعد 2 سال از فارغ التحصیلی با کارمزد 4% پس میدیش...
خوابگاه خوب نه...ولی خوابگاه خودگردان خارج دانشگاه هست.

NSMNSM

عضو جدید
شبانه خواجه به احتمال زیاد قبولی. خواجه خیلی بهتره...

کل دوره 7.5 میلیون میشه ترمی 1 میلیون و 900 تقریبا...
وام میدن حدودا ترمی 1 میلیون که بعد 2 سال از فارغ التحصیلی با کارمزد 4% پس میدیش...
خوابگاه خوب نه...ولی خوابگاه خودگردان خارج دانشگاه هست.

شبانه که خوابگاه نداره اما پانسیون اینا هست
وام بله می دن
هزینه رو که تو دفترچه نوشته احتمالا ترمی حدود 2 تومان در بیاد

خوابگاه خودگردان یا پانسیون به چه صورته ؟ هزینه خوابگاه چطوری؟

به نظر شما با توجه به اینکه من شیراز هستم ارزش داره شبانه خواجه نصیر به روزانه مالک اشتر ؟
حالا با توجه به دوری راه ، هزینه دانشگاه ، کرایه ، خوابگاه ، خورد و خوراک و ...

hoomif

عضو جدید
خوابگاه خودگردان یا پانسیون به چه صورته ؟ هزینه خوابگاه چطوری؟

به نظر شما با توجه به اینکه من شیراز هستم ارزش داره شبانه خواجه نصیر به روزانه مالک اشتر ؟
حالا با توجه به دوری راه ، هزینه دانشگاه ، کرایه ، خوابگاه ، خورد و خوراک و ...

هر دانشگاهی برای دانشجوهای شبانش خوابگاه خودگردان خارج دانشگاه داره. از اسمش مشخصه یعنی پولش بیشتر از خوابگاههای داخل دانشگاهه...قیمتش فرق میکنه دیگه بستگی به دانشگاه داره ولی فکر کنم الان تقریبا ترمی 300 هزار در بیاد...بستگی به دانشگاهش داره.

شما اگه روزانه یا شبانه دانشگاه شیراز قبول میشید ارزش نداره بری شبانه خواجه نصیر چون شیراز و خواجه نصیر تو یک سطح هستند...تازه تو شهر خودت خیلی بهتر میتونی فرصت های کاری پیدا کنی چون به فرض اگر هم تو تهران بتونی کار کنی در آینده اونجا که نمیخوای بمونی ، دوباره باید برگردی شیراز و ...نظر من اینه که خواجه ارزش تهران شبانه خوندن رو نداره اما در جواب سوالت باید بگم خواجه از همه نظر از مالک اشتر بهتره... موفق باشی

mohandes_maryam

عضو جدید
سلام.دوستان کسی میدونه شبانه دیجیتال امیرکبیر ، پارسال تا چه رتبه ای گرفته؟
با رتبه 300 احتمال قبولی هست؟

farhad1371

عضو جدید
سلام.دوستان کسی میدونه شبانه دیجیتال امیرکبیر ، پارسال تا چه رتبه ای گرفته؟
با رتبه 300 احتمال قبولی هست؟

سلام من خودم قدرتی ام ولی براتون از دوست های الکیم (بخوانید eleki) پرسیدم متاسفانه خیر تا 200 بیشتر نمی گیره

farhad1371

عضو جدید
سلام من خودم قدرتی ام ولی براتون از دوست های الکیم (بخوانید eleki) پرسیدم متاسفانه خیر تا 200 بیشتر نمی گیره

آخ آخ ببخشید نه می یارید من اشتباه سوالو از دوستم پرسیدم روزانه رو تا 200 بیشتر نمی گیره شبانه رو می یارید

redhat7

عضو جدید

دوست عزیز اطلاع دارید تربیت مدرس و علم و صنعت (قدرت-سیستم روزانه) تا چه رتبه ای حدودا می گیرن؟
همینطور روزانه مدیریت انرژی امیرکبیر.
بقیه عزیزان هم اگه اطلاعاتی دارن بگن لطفا.
ممنون;)

leonleon

عضو جدید
دوست عزیز اطلاع دارید تربیت مدرس و علم و صنعت (قدرت-سیستم روزانه) تا چه رتبه ای حدودا می گیرن؟
ممنون;)

سلام.به نظر من سمت انرژی اینچیزا نرو.واسه دکترا مشکل پیدا می کنی. تربیت هم میدونی بچه ها واسه قدرت بالاتر از علم و صنعت میزنن. یکی از بچه های قدرت که 119شده میگفت مدرس نمیاره.

navidba

عضو جدید
ممنون;)
پارسال رتبه های 82 83 87 105 قدرت رفتن علم و صنعت و تربیت هم از رتبه 110 شروع شده. تا چند گرفته رو نمی دونم

hamed_mir

عضو جدید
سلام میخواستم بدونم دانشگاه امیر کبیر پردیس گرمسار تو مدرکش پردیس گرمسار قید میشه؟

comet_utob

عضو جدید
سلام بچه ها کسی میدونه مکاترونیک و رباتیک امیرکبیر تا چه رتبه ای میگیره؟ (روزانه)

hamed_mir

عضو جدید
سلام بچه ها تورو خدا کسی از اخرین رتبه قبولی مدیریت انرژی امیرکبیر پردیس شبانه اطلاع داره به منم بگه؟منتظرم

hoomif

عضو جدید
طبق آخرین اطلاعاتی که از دوستانم رسیده آخرین رتبه های قبولی به قرار زیر است:

فردوسی الکترونیک
روزانه: 978
شبانه: 1050

گیلان قدرت
روزانه سیستم: 800
روزانه ماشین: 1100
شبانه سیستم: 1250
شبانه ماشین: 1400

سمنان قدرت
شبانه ماشین: 2014

آخرین ویرایش:

mortezamom

عضو جدید
سلام بچه من رتبه 370 مخابرات به نظرتون مخابرات میدان علم و صنعت انتخاب کنم یا تربیت مدرس
میگن علم صنعت سخت گیری غیر منطقی میکنن

leonleon

عضو جدید
ایشالا بچه ها به اونچیزی که دوس دارن برسن.من ک از الان تا شهریور کلا ذهنم بهم میریزه. ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا