اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد برق 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir3620

عضو جدید
سلام به دوستانی که کنکور ارشد را با کوله باری از تجربه وبا موفقیت به پایان بردن لطفا کسانی که درصدهای بالایی کسب کردن منابع شون وخلاصه جزواتشون رو در انجمن سایت به اشتراک بگذارند وهمچنین نحوه برنامه ریزی شون رو من فعلا در گیر پروژه زیرم: اگه اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید تا زودتر بتونم برای ارشد اماده بشم (( درباره ی مقایسه کننده صوت با میکرو اطلاعاتی داره می خوام صوت روتوسط میکروفون وازطریق a/dمیکرو در بسکام بریزم وبار بعد اون رو با صوتی که ذخیره شده بصورت بیت به بیت مقایسه کنم...))

آخرین ویرایش:

hoomif

عضو جدید
سلام
با این رتبه ها کجا ها میتونم قبول بشم

الکترونیک 3263
مهندسی پزشکی 1393
کنترل 2300

اصفهان امیدی هست ؟؟؟
با تشکر :smile:

تو گرایش مهندسی پزشکی شاید شبانه اصفهان...یا حتی شبانه فردوسی
الکترونیک غیر انتفایی فقط قبول میشی شبانه خیلی بعیده.
کنترل هم شبانه بوعلی همدان ، روزانه شاهرود شانس زیادی داری

دانشگاه به درد بخور نه...ولی شبانه قبول میشی اگه 2500 باشی.

2700
پردیس چی؟؟
شبانه مثلا کجا؟؟

پردیس که هر جا بخوای قبولی.
شبانه مثلا زاهدان و از قبیل دانشگاهها دیگه یعنی آخرین دانشگاهی که پر میشه

مشکل اینجاست که دیگه سیستم امیرکبیری وجود نداره...کلا شده بدون گرایش .... محدود هم یعنی واسه دکتری آدم به مشکل برمی خوره و زمینه فعالیت آدم تو یه فیلد کوچیکی محدود میشه...

خوب اینکه ادغام شده خیلی خوبه...به نفع کسی هست که گرایش واسش خیلی مهمه...
به نظر همون قدر که سیستم جای کار داره حفاظت هم جای کار داره...این 2 تا از هم جدا نیستند. انتخابش به علاقت بستگی داره. شما میتونی با سیستمی ها لینک بشی و کارای پژوهشی انجام بدید. اما اگر واسه دکتری و مخصوصا خارج تصمیم داری الکترونیک قدرت بهتره...ولی به نظر من بازم به علاقت نگاه کن. ببین تو کارشناسی از الکترونیک صنعتی بیشتر خوشت میومد یا بررسی 1 و 2 یا ماشین 1و 2...

alielec

عضو جدید
به نظرتون می شه همزمان دوباره برای کنکور ارشد بخونی بعد شبانه هم یه جا بخونی؟یه ترمه دیگه!خیلی سخت می شه؟

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
به نظرتون می شه همزمان دوباره برای کنکور ارشد بخونی بعد شبانه هم یه جا بخونی؟یه ترمه دیگه!خیلی سخت می شه؟

چه کاریه !! شما الان تصمیمتو زودتر بگیر دیگه . اونجوری نه از جایی که قبول شدی راضی هستی نه خوب میشینی برای کنکور میخونی .

hoomif

عضو جدید

اشتباه محضه! اگر به دکتری فکر میکنی امسال رو بمون که یک جای خوب روزانه قبول بشی...

alielec

عضو جدید
اشتباه محضه! اگر به دکتری فکر میکنی امسال رو بمون که یک جای خوب روزانه قبول بشی...

یه عده بهم می گن دانشگاه خیلی مهم نیست مهمترین چیز تلاش خود فرده یه عده هم می گن اصلاً غیر از این حدود 10 تا دانشگاه برتر کشور ارزشش رو نداره خوندن.قبول شدن توی دانشگاههای تهران هم از موقع کنکور برام عقده شده!موندم چکار کنم

hoomif

عضو جدید
یه عده بهم می گن دانشگاه خیلی مهم نیست مهمترین چیز تلاش خود فرده یه عده هم می گن اصلاً غیر از این حدود 10 تا دانشگاه برتر کشور ارزشش رو نداره خوندن

هر دو تا گروه درست میگن...ولی شما ببین هدفت از ارشد خوندن چیه؟ با خودت روراست باش. اگه دور همی با بچه ها نشستی خوندی که از قافله عقب نمونی همون شبانه رو برو و خوب کار کن...اگر به دکتری چه در ایران و چه اونور فکر میکنی 1 سال بمون و توی یه دانشگاه خوب قبول شو و ببین چقدر امکاناتش فرق میکنه...اگر از من بپرسی نمیگم 10 تا دانشگاه بلکه نهایت 5 تا دانشگاه ایران تو دنیا اسم و رسم داره...تصمیم با خودته

navidba

عضو جدید
شبانه کلا خوابگاه نمیدن؟...از یه سریا شنیدم می گن اولش اذیت می کنن بعدش خوابگاه می دن و این حرفا....

hamid mn

عضو جدید
سلام دوستان
الکترونیک 2100
مهندسی پزشکی 2300
مخابرات 2400
امکان قبولی شبانه هستش؟مرسی

shahabelec

عضو جدید
کارنامه بنده

شریف پر
تهران پر
شبانه هم تهرانم فکر کنم چیزی گیره چه الکترونیک چه مخابرات و کمتراز اونم راضی نیستم. فکر کنم امیر کیبر بشه نه؟ به کمتر ازتهران راضی نیستم.
منکه شروع کردم از الان برا سال بعد. حداقل رتبم خیلی بد نشده و جای امیوداری هست. فک می کردم خیلی بدتر ازاین بد تر بشه اصلا چکنکدم بهد امتحان235

رتبه 1 235
رتبه 3 209
معدل 16/10
سلام
با این تفاسیری که گفتی رتبه ات بد نشده!! خیلیم خوب شده با همین رتبه احتمال قبول شدن در تهران گرایش الکترونیک و مخابرات حتی روزانه رو هم داری! این رو با توجه به قبولیای سالهای گذشته میگم. تجربه میگه یک سال دیگه وقت نذارین !!! مگر اینکه قبولی در دانشگاه خاصی رو مد نظر داشته باشی.

آخرین ویرایش:

hoomif

عضو جدید
واقعا مخابرات سیستم خواجه نصیر میارم؟؟؟
چرا میگید مهندسی پزشکی نرم؟

بعید نیست.
نمیگم نرید . گفتم اگر جای شما بودم...به خاطر اینکه بازار کار و آینده و دکتری و ... در مخابرات خیلی بیشتر از پزشکیه

سلام دوستان
الکترونیک 2100
مهندسی پزشکی 2300
مخابرات 2400
امکان قبولی شبانه هستش؟مرسی

بله . امکان قبولی شبانه در الک و مخابرات 100% هست فقط کدوم دانشگاه معلوم نیست...

شبانه کلا خوابگاه نمیدن؟...از یه سریا شنیدم می گن اولش اذیت می کنن بعدش خوابگاه می دن و این حرفا....

بله خوابگاه روزانه ها رو نمیدن...ولی یه سری خوابگاه هست داخل شهر به اسم خودگردان اونجا میتونید برید...مشکل اسکان پیدا نخواهید کرد مگر اینکه دانشگاه خارج شهر باشه...

kavosh90

عضو جدید
شهید بهشتی ارزش رفتن داره؟؟ یا بعد خواجه نصیر دانشگاه شیراز رو بزنم؟

طلا.

عضو جدید
سلام.بچه ها خواهش میکنم کمکممممم کنیدو من تو گرایش 1 رتبه ام 8000 شده نوشته در رشته های غیر از پیام نور و غیرانتفاعی مجازم . من از دانشگاه شبانه قبول میشمممم؟؟؟ از چه شهری؟

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
شهید بهشتی ارزش رفتن داره؟؟ یا بعد خواجه نصیر دانشگاه شیراز رو بزنم؟

ارزش داره ، اساتید خوبی داره این دانشگاه مثل دکتر نقاشان ، دکتر سپاسیان ، دکتر عاملی ، دکتر قاضی زاده ، دکتر وحیدی نسب ، دکتر احمدی و... .
شما موقعیت کار توی تهران و افزایش هزینه برای رفت آمد و هزینه خوابگاه رو هم درنظر داشته باش ، با این وضع شهیدبهشتی گذینه خوبیه . به نظرم از شیراز بهتره .

sajadrazavi

عضو جدید
سلام.بچه ها خواهش میکنم کمکممممم کنیدو من تو گرایش 1 رتبه ام 8000 شده نوشته در رشته های غیر از پیام نور و غیرانتفاعی مجازم . من از دانشگاه شبانه قبول میشمممم؟؟؟ از چه شهری؟

نه غیر انتفاعی و پردیس هم قبول نمی شی

hoomif

عضو جدید

شبانه که نه متاسفانه. ولی غیرانتفایی (بعضی هاش) و پردیس خودگردان قبول میشی.

kavosh90

عضو جدید
ارزش داره ، اساتید خوبی داره این دانشگاه مثل دکتر نقاشان ، دکتر سپاسیان ، دکتر عاملی ، دکتر قاضی زاده ، دکتر وحیدی نسب ، دکتر احمدی و... .
شما موقعیت کار توی تهران و افزایش هزینه برای رفت آمد و هزینه خوابگاه رو هم درنظر داشته باش ، با این وضع شهیدبهشتی گذینه خوبیه . به نظرم از شیراز بهتره .

مخابرات سیستم رو می خوام بزنم.... چطوره؟
به هرحال من هم شیراز و هم تهران خوابگاهی هستم.

طلا.

عضو جدید
پس چرا نوشتهههههههههههههههه مجازززززززززززززززززز؟ اخرین فرد قبولی چه طوررررررررررررررررررر 18000؟؟؟

kavosh90

عضو جدید

اساتیدی که نام بردید چرا تو این صفحه نیستن؟؟
http://ece.sbu.ac.ir/Default.aspx?tabid=1174

hoomif

عضو جدید
پس چرا نوشته مجاز؟؟اخه اخرین فرد قبولی 18000؟ غیرانتفاعی تبریز چی

گفته مجاز نگفته که قبول!!! شما انتخاب کن دیگه یا میشه یا نمیشه دیگه

نه تهران نیستم.
گرایش مخابرات سیستم

شیراز خیلی بهتر از بهشتیه...بهشتی فقط چون تهرانه زودتر پر میشه...واسه کار هم چون تو شهر خودت نیستی خیلی سخته واست و نمیتونی بمونی اونجا...به نظرم هر کدوم واست نزدیکتره بزن

مخابرات سیستم رو می خوام بزنم.... چطوره؟
به هرحال من هم شیراز و هم تهران خوابگاهی هستم.

سیستم گرایش خوبیه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا