اعضا معمار نظام مهندسی استان گیلان

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آره این طور که تو سایت نطام زده.
گزارشش هست

dar be dar

عضو جدید
آره این طور که تو سایت نطام زده.
گزارشش هست

سلام دوستان
غیبت مارو ببخشید.درگیر بودم/ممنونم با حضور گرمتون سایتو سرپا نگه میدارید.
راستی نشریه چیزی توش هست که باری داشته باشه؟تا الان نگرفتم
برای دوستان ازمونها هم ارزوی موفقیت دارم
خودمم طراحی دارم..به امید روزهای بهتر
باید کم کم یه قرار بزاریم تو مجمع ببینیم همدیگرو تا اتحادمون بیشتر شه.ایشالاه بتونیم چنتا قدم موثر تر برداریم و بیشتر رو به جلو باشیم/دم همتون گرم

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
غیبت مارو ببخشید.درگیر بودم/ممنونم با حضور گرمتون سایتو سرپا نگه میدارید.
راستی نشریه چیزی توش هست که باری داشته باشه؟تا الان نگرفتم
برای دوستان ازمونها هم ارزوی موفقیت دارم
خودمم طراحی دارم..به امید روزهای بهتر
باید کم کم یه قرار بزاریم تو مجمع ببینیم همدیگرو تا اتحادمون بیشتر شه.ایشالاه بتونیم چنتا قدم موثر تر برداریم و بیشتر رو به جلو باشیم/دم همتون گرم
من دوتا از شماره های مجله رو خوندم
یکم صفحه ارائی مجله بده .
پر از مصاحبه های صفحه پر کنِ ژُرنالیِ ِ بی محتواست و البته آگهی آگهی آگهی . دوسه تا مطلب خوب هم پیدا کردم ، اما فک می کنم یه تجدید نظری رو مطالبی که تو نشریه می زارند و کاربردی کردنش صورت بگیره خیلی بهتره .
حالا در قالب پیشنهاد به تحریریه نشریه پیشنهادم رو اطلاع می دم .
.
.
.
بچه ها ی نظارت از امتحان راضی نبودن ، ان شا الله که امتحان فردا خوب باشه .
موفق باشید .

dar be dar

عضو جدید
من دوتا از شماره های مجله رو خوندم
یکم صفحه ارائی مجله بده .
پر از مصاحبه های صفحه پر کنِ ژُرنالیِ ِ بی محتواست و البته آگهی آگهی آگهی . دوسه تا مطلب خوب هم پیدا کردم ، اما فک می کنم یه تجدید نظری رو مطالبی که تو نشریه می زارند و کاربردی کردنش صورت بگیره خیلی بهتره .
حالا در قالب پیشنهاد به تحریریه نشریه پیشنهادم رو اطلاع می دم .
.
.
.
بچه ها ی نظارت از امتحان راضی نبودن ، ان شا الله که امتحان فردا خوب باشه .
موفق باشید .

سلام دوست عزیز
ممنونم بابت این اطلاعات
بد بختی اینجاست من شرق ترین نقطه استانمکم پیش میاد رشت بیام و خودم بگیرم مجله رو
امتحان بد نبود اما همه چیش شانسیه و بستگی به استاد محصص هم داره
بازم ممنونم

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
ممنونم بابت این اطلاعات
بد بختی اینجاست من شرق ترین نقطه استانمکم پیش میاد رشت بیام و خودم بگیرم مجله رو
امتحان بد نبود اما همه چیش شانسیه و بستگی به استاد محصص هم داره
بازم ممنونم

الان که دیگه شعبات نظام داره تو شهرستانها دایر می شه . هر بار یکی از شهرستانها دفتر نمایندگی نظام رو افتتاح می کنند و اونطور هم که من تصور می کنم و تو استانهای دیگه دیدم شعبات نظام معمولا مجلات و بروشورها رو دارند .
مطمئنن شما تلاشتون رو کردید ان شا الله نتیجه هم خوب باشه.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سمانه جان مجله خود سازمان رو می گید؟ فن وهنر؟ جز کدوم دسته از مجلات حساب میشه؟

دوستان این دوره های جدید رو کسی رفته؟
lsf - شواری حقوقی و..... این چند وقت فکر کنم نظام 2-3 تا دوره داشت

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سمانه جان مجله خود سازمان رو می گید؟ فن وهنر؟ جز کدوم دسته از مجلات حساب میشه؟

دوستان این دوره های جدید رو کسی رفته؟
lsf - شواری حقوقی و..... این چند وقت فکر کنم نظام 2-3 تا دوره داشت
:smile:جز دسته خاصی نیست
یه که خبر ها ی نظام مهندسی ، دیدگاههای مسئولین نظام مهندسی ، تبلیغات و مقالات بعضی از اعضار و چاپ می کنه.
__________________ ------------------------------___________________
دوره های Lsf ؟ نظام گیلان همچین دوره ای گزاشت؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:smile:جز دسته خاصی نیست
یه که خبر ها ی نظام مهندسی ، دیدگاههای مسئولین نظام مهندسی ، تبلیغات و مقالات بعضی از اعضار و چاپ می کنه.
__________________ ------------------------------___________________
دوره های Lsf ؟ نظام گیلان همچین دوره ای گزاشت؟

نمایندگی نظام ما به دفاتر میده این مجله رو. اتفاقا با رییس نظام مون صحبت کردیم اگر بنویسم عضو نمایندگی شما هستیم زودتر مقاله هامون چاپ میشه؟ ق.ل همکاری داد:D

آخرین ویرایش:

dar be dar

عضو جدید
الان که دیگه شعبات نظام داره تو شهرستانها دایر می شه . هر بار یکی از شهرستانها دفتر نمایندگی نظام رو افتتاح می کنند و اونطور هم که من تصور می کنم و تو استانهای دیگه دیدم شعبات نظام معمولا مجلات و بروشورها رو دارند .
مطمئنن شما تلاشتون رو کردید ان شا الله نتیجه هم خوب باشه.
سلام
ممنونم/حتما پیگیرش میشم ببینم میارن یا نه تو نمایندگی ما
راستی بچه ها اگه خبرای درون استانی دارید یا بخشنامه و چیزی که مربوط به استان خودمونه حتما به اشتراک بزارید.
یه دنیا ممنون

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جلسه هم اندیشی بانوان عضو دفاتر شرق گیلان . 28 آبان ---- ساعت 14-16 در محل دفترنمایندگی لاهیجان برگزار می گردد.

soudabeh.k

عضو جدید
دوستان گیلانی من سلام
سوال دارم
من نظارت و اجرا رو دوره قبل قبول شدم که طبق اعلام نظام تو ماه دی باید اقدام کنم برای گرفتن مدرکم.
میخوام بدونم با حق نظارت و اجرا میشه دفتر زد؟ اگه دفتر فنی ثبت کنم بهتره یا شرکت؟
از مزایای مالیش هم اگه خبر دارین راهنمایی کنین ممنون میشم
مثلا وام به دفتر یا شرکت تعلق میگیره؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان گیلانی من سلام
سوال دارم
من نظارت و اجرا رو دوره قبل قبول شدم که طبق اعلام نظام تو ماه دی باید اقدام کنم برای گرفتن مدرکم.
میخوام بدونم با حق نظارت و اجرا میشه دفتر زد؟ اگه دفتر فنی ثبت کنم بهتره یا شرکت؟

اگر اشتباه نکنم. برای تاسیس دفتر طراحی باید پروانه طراحی در یکی از 4 رشته نظام داشته باشید.(دفاتر در قالب دفاتر طراحی هستند نه نظارت و اجرا)
شرکت که ماجراش جداست.و راحت تر هم هست و به پروانه هم ارتباط نداره .
تو مبحث 2 کامل توضیح داده دفاتر رو.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جلسه هم اندیشی بانوان عضو دفاتر شرق گیلان . 28 آبان ---- ساعت 14-16 در محل دفترنمایندگی لاهیجان برگزار می گردد.

من این جلسه رو رفتم. کسی از دوستان نبودن؟
درباره وظایف ناظر و ناظر هماهنگ کننده توضیح دادن و جلسه پرسش و پاسخ هم بود

سمینار "ماسوله شهرپیاده" و نشست راهیابی معظلات ماسوله ،پنج شنبه 93/8/23 ساعت 17 . سالن اجتماعات سازمان نظام مهندسی

متاسفانه فرصت نمیشه که برم. دوستانی که می تونن برن و نتایج و برا ما تعریف کنند:smile:

آخرین ویرایش:

dar be dar

عضو جدید
دوستان گیلانی من سلام
سوال دارم

سلام
تا اونجایی که من میدونم میتونید با این دوتا حق امضا فقط دفتر اجرا بزنید به شرطی که 10 امتیاز لازم تایید اجرا رو بگیرید/اما برای دفتر معماری باید طراحی بگیرید.البته مطمین نیستم /
در مورد دفتر و شرکت باید به خودتون رجوع کنید /چون مسایل دفتر با شماست اما تو شرکت چنتا مهندسین و باید روابط مالی و کاری اکی داشته باشین با هم چون مسایل مالی زیادی مطرح میشه تو کار که بهتره شما با هم شرکتیاتون خیلی با هم روابط مطمینی داشته باشین

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
فردا هم یه نشست هست. با سخنرانی "دکتر مژگان خاکپور" ساعت 16-18
با موضوع : معماری برونگرا، فرهنگ برونگرا

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من این جلسه رو رفتم. کسی از دوستان نبودن؟
درباره وظایف ناظر و ناظر هماهنگ کننده توضیح دادن و جلسه پرسش و پاسخ هم بود

سمینار "ماسوله شهرپیاده" و نشست راهیابی معظلات ماسوله ،پنج شنبه 93/8/23 ساعت 17 . سالن اجتماعات سازمان نظام مهندسی

متاسفانه فرصت نمیشه که برم. دوستانی که می تونن برن و نتایج و برا ما تعریف کنند:smile:

سارا من فکر کردم رفتی این سمینار رو ، می خواستم اگر فردا دیدمت راجع بهش بپرسم
حیف شد من نبودم :razz:
سلام دوستان.
فردا هم یه نشست هست. با سخنرانی "دکتر مژگان خاکپور" ساعت 16-18
با موضوع : معماری برونگرا، فرهنگ برونگرا
من فردا میرم .
صرفا جهت آشنای با خانوم دکتر
بعد ان شا الله اینجا میگم چه خبر بود .

آخرین ویرایش:

dar be dar

عضو جدید
سارا من فکر کردم رفتی این سمینار رو ، می خواستم اگر فردا دیدمت راجع بهش بپرسم
حیف شد من نبودم :razz:

من فردا میرم .
صرفا جهت آشنای با خانوم دکتر
بعد ان شا الله اینجا میگم چه خبر بود .
بچه ها ممنونم از خبر رسانیتون دوستان
کاش این سمینارها به مرکزیت یه شهر شرق و یه شهر غرب گیلانی هم برگزار شه
واسه اومدن به رشت و یه سمینار باید حداقل دور یه روزو خط بکشیم و 300 کیلومتر بریمو بیایم
این واقعا نا ادلانه هست....امیدوارم اینو پیگیر شیم و حل شه
مرسی دوستان

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها ممنونم از خبر رسانیتون دوستان
کاش این سمینارها به مرکزیت یه شهر شرق و یه شهر غرب گیلانی هم برگزار شه
واسه اومدن به رشت و یه سمینار باید حداقل دور یه روزو خط بکشیم و 300 کیلومتر بریمو بیایم
این واقعا نا ادلانه هست....امیدوارم اینو پیگیر شیم و حل شه
مرسی دوستان
سلام دوست عزیز
درسته
مطمئنن این سیاست رو اعمال می کنند و در شعبات مختلف این همایش ها رو به مرور برگزار می کنند .
این همایش برای من خیلی پر محتوا بود اگر چه فقط مرور گذشته و معماری برونگرای گذشته بود اما خیلی خوب بود
خصوصا با قدرت بیان فوق العاده ای که خانوم خاکپور داشتن مخاطب مطالب رو خیلی خوب برداشت می کرد .
اگر به موضوع همایش معماری برونگرا علاقه مند هستید من مطالب رو ضبط کردم (صدا البته) برای یکی دیگه از دوستان که نتونستن حضور داشته باشند ایمیل کردم بهم اطلاع بدید براتون ایمیل کنم .

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستانی که در حال حاضر ناظر معماری و هماهنگ کننده هستند منو راهنمایی کنند لطفا.
از شروع بکار چه برگه هایی رو باید حتما امضا کنیم و به کجا ارائه بدیم؟؟ بجز نامه های خلاف. در حالت روال عادی بدون خلاف

لطفا نگید از نظام بپرس که کلا راهنمایی هاشون مفید نیست.
برا شروع ی پروژه سازه رو پیدا نمی کردم.هر چی زنگ میزدم به مدت 10 روز جواب نمی داد. از اون ور مجری و دفتر طراحی هم هرچی زنگ میزدن جواب نمی داد.از نظام پرسیدم که در این حالت چکار کنیم.(بدون معرفی خودم و پروژه گفت ی پیام میدید و شروع میکنید !!!) بعد از تو شماره های تو کارتابل خونه شون زنگ زدم و پیام گذاشتم. بعدش زنگ زد. گفتم که نتونستیم تو این هفته باشما تماس بگیریم. بسیار شاکی که شما دروغ میگید!!! هیچ تماسی رو موبایل من نبود. 2 بار هم تازه پیام دادم. میگه نیومد. طرف پایه 1 هم هست. کارمند یکی از دانشگاه ها هم هست.بسیار رفتار زشت. و حالت مچ گیری. گوشی ش رو اورده این اسم شما چرا تماس نداشتم !! بعد جل من زنگ زده به دفتر طراحی میزاره رو پخش .....
خلاصه کلا رفتار عجیب عریب و شاکی و آخرش هم گفت شما ها دروغ میگید و تازه کار هستی و...... :D
منم گفتم اشکال از مخابرات بود حتما.
ولی خیلی دلم میخواست پیرینت بگیرم بزارم جلوش .
تجربه بسیار بدی بود.
اون یکی پروژه همه چیز آروم هست فعلا
حالا منو راهنمایی کنید چه کنم؟

dar be dar

عضو جدید
دوستانی که در حال حاضر ناظر معماری و هماهنگ کننده هستند منو راهنمایی کنند لطفا.
از شروع بکار چه برگه هایی رو باید حتما امضا کنیم و به کجا ارائه بدیم؟؟ بجز نامه های خلاف. در حالت روال عادی بدون خلاف

لطفا نگید از نظام بپرس که کلا راهنمایی هاشون مفید نیست.
برا شروع ی پروژه سازه رو پیدا نمی کردم.هر چی زنگ میزدم به مدت 10 روز جواب نمی داد. از اون ور مجری و دفتر طراحی هم هرچی زنگ میزدن جواب نمی داد.از نظام پرسیدم که در این حالت چکار کنیم.(بدون معرفی خودم و پروژه گفت ی پیام میدید و شروع میکنید !!!) بعد از تو شماره های تو کارتابل خونه شون زنگ زدم و پیام گذاشتم. بعدش زنگ زد. گفتم که نتونستیم تو این هفته باشما تماس بگیریم. بسیار شاکی که شما دروغ میگید!!! هیچ تماسی رو موبایل من نبود. 2 بار هم تازه پیام دادم. میگه نیومد. طرف پایه 1 هم هست. کارمند یکی از دانشگاه ها هم هست.بسیار رفتار زشت. و حالت مچ گیری. گوشی ش رو اورده این اسم شما چرا تماس نداشتم !! بعد جل من زنگ زده به دفتر طراحی میزاره رو پخش .....
خلاصه کلا رفتار عجیب عریب و شاکی و آخرش هم گفت شما ها دروغ میگید و تازه کار هستی و...... :D
منم گفتم اشکال از مخابرات بود حتما.
ولی خیلی دلم میخواست پیرینت بگیرم بزارم جلوش .
تجربه بسیار بدی بود.
اون یکی پروژه همه چیز آروم هست فعلا
حالا منو راهنمایی کنید چه کنم؟

سلام
به یه چیزی اعتقاد دارم اونم اینه که کمرنگ ترین خودکار از قوی ترین حافضه موندگار تره
پس در درجه اول باید همه چیو کتبی بنویسید
من رفتم نظام و برگه هارو امضا کردم مربوط به قرار داد
معمولا 45 روز بعد به شما زنگ میزنن که برید نسخه قراردادهارو به عنوان ناظر هماهنگ کننده تحویل بگیرید
شما میری تحویل میگیری بعد شماره تماسه همه از جمله مجری روش هست
شما با تک تک تماس میگیری قرار میزاری کجا بهشون قراردادهارو تحویل بدی
اما نکته همینجاس/تو لحظه تحویل یه برگه میدی که توش نوشتی فلانی نقشه و قرارداد را به عنوان ناظر فلان تحویل گرفته است
اما برای قرار داد مجری تو برگه مینویسی که 72 ساعت قبل از هر عملیاتی با شما به عنوان هماهنگ کننده به صورت کتبی ی ی ی ی ی ی هماهنگ شود و خلاص
اینجوری مجری دیگه دم در نمیاره
این حق شماست که همه این افراد باید برگه رو امضا و مهر کنن
در ضمن یه شماره فکس برا مجری بزارید و یه موبایل که همیشه جواب گو هستین
تذکر بدبد فکس اگه نمیکنه با اس ام اس بگه که سند دستت باشه
دوستان اگه جواب و راهنمایی دقیق تری دارید بگید منم استفاده کنم

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
به یه چیزی اعتقاد دارم اونم اینه که کمرنگ ترین خودکار از قوی ترین حافضه موندگار تره
پس در درجه اول باید همه چیو کتبی بنویسید
من رفتم نظام و برگه هارو امضا کردم مربوط به قرار داد
معمولا 45 روز بعد به شما زنگ میزنن که برید نسخه قراردادهارو به عنوان ناظر هماهنگ کننده تحویل بگیرید
شما میری تحویل میگیری بعد شماره تماسه همه از جمله مجری روش هست
شما با تک تک تماس میگیری قرار میزاری کجا بهشون قراردادهارو تحویل بدی
اما نکته همینجاس/تو لحظه تحویل یه برگه میدی که توش نوشتی فلانی نقشه و قرارداد را به عنوان ناظر فلان تحویل گرفته است
اما برای قرار داد مجری تو برگه مینویسی که 72 ساعت قبل از هر عملیاتی با شما به عنوان هماهنگ کننده به صورت کتبی ی ی ی ی ی ی هماهنگ شود و خلاص
اینجوری مجری دیگه دم در نمیاره
این حق شماست که همه این افراد باید برگه رو امضا و مهر کنن
در ضمن یه شماره فکس برا مجری بزارید و یه موبایل که همیشه جواب گو هستین
تذکر بدبد فکس اگه نمیکنه با اس ام اس بگه که سند دستت باشه
دوستان اگه جواب و راهنمایی دقیق تری دارید بگید منم استفاده کنم

ممنون که وقت گذاشتید.
قرارداد مجری رو که به هماهنگ کننده نمیدن. کلا 4 تا قرار داد دادن .مربوط به ناظرین.
خوب این کار رو انجام دادم و امضا هم گرفتم.
برای شروع بکار نامه ای میزنیم ؟
یکی از دوستام میگه برای شروع هم نامه میزنیم که فرمت نداره و خودمون می نویسیم و به شهرداری پست می کنیم و برا نظام دستی می بریم. پروژه های خودش رو اینکار رو کرد. اما شهر ها متفاوت هست. میخوام بدونم این کلی هست.

الان تو ی پروژه من نمی دونم چرا دفتر طراحی ش برا خودش جدا زنگ میزنه نماینده مجری جدا. کارفرما هم که کلا شماره اش نیست . جاش نماینده مجری هست.بعد این 2 نفر با هم هماهنگ نیستن. دفتر ی چیز میگه نماینده مجری و کارفرما ی چیز دیگه.

faeze dey

عضو جدید
سلام دوستان.نمونه سوال ازمون استخدامی نظام مهندسی دفاتر رابط. نمیدونین از کجا میشه تهییه کرد؟

hane65

عضو جدید
سلام دوستان . روال کار توهمه استانها اینجوریه ؟ من بیش از 2 ماهه که قرار دادوامضا کردم حتی نقشه هاروهم امضا کردم ولی خبری از تحویل قراردادها نیست.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان . روال کار توهمه استانها اینجوریه ؟ من بیش از 2 ماهه که قرار دادوامضا کردم حتی نقشه هاروهم امضا کردم ولی خبری از تحویل قراردادها نیست.

تو استانهای مختلف متفاوت هست.

soudabeh.k

عضو جدید
دوستان لطفا منو راهنمایی کنین
قبلا هم راجع به تاسیس دفتر ازتون سوال پرسیده بودم و راهنماییم کرده بودین که از همگی ممنونم
من حق طراحی معماری برای تاسیس دفتر رو ندارم.جای دفتر رو دارم که 6 ماهه داره خاک میخوره و من منتظرم نتیجه طراحیم بیاد که حالا معلومم نیست قبول بشم یا نه
میخوام از کارت محاسبات یک مهندس عمران برای ثبت دفتر استفاده کنم.حالا سوالات من اینه که
طراحی نقشه ها رو میتونم تا اومدن نتیجه طراحی خودم بدم به مهندس دیگه ای امضا کنه که جز دفتر ما نیست؟یا باید معمار هم عضو دفتر باشه؟ من فعلا نمیخوام دفترم اعضا زیاد داشته باشه
از نظر مالی سهم طراح معمار و عمرانی که فقط از امضاشون استفاده میشه و طراحیو خودم انجام بدم چقدره؟

dar be dar

عضو جدید
ممنون که وقت گذاشتید.
قرارداد مجری رو که به هماهنگ کننده نمیدن. کلا 4 تا قرار داد دادن .مربوط به ناظرین.
خوب این کار رو انجام دادم و امضا هم گرفتم.
برای شروع بکار نامه ای میزنیم ؟
یکی از دوستام میگه برای شروع هم نامه میزنیم که فرمت نداره و خودمون می نویسیم و به شهرداری پست می کنیم و برا نظام دستی می بریم. پروژه های خودش رو اینکار رو کرد. اما شهر ها متفاوت هست. میخوام بدونم این کلی هست.

الان تو ی پروژه من نمی دونم چرا دفتر طراحی ش برا خودش جدا زنگ میزنه نماینده مجری جدا. کارفرما هم که کلا شماره اش نیست . جاش نماینده مجری هست.بعد این 2 نفر با هم هماهنگ نیستن. دفتر ی چیز میگه نماینده مجری و کارفرما ی چیز دیگه.[/QUOTEسلام
خواهش میکنم
انجام وظیفه هست
والا من تا الان 5 تا ساختمون ناظر هماهنگ کننده بودم و نمایندگی رودسر هم بهم ارجاع میده و تو همشون من قرارداد مجری رو هم تحویل دادم.اینکه این قانونی هست یا نه نمیدونم اما اینجا اینجوریه
در ضمن شما که ناظر هستی قدرت دستته
نامه به شهر داری میزنی و به نظام شهری که ارجاع داد میریو نامه میدی دستی
اما در مورد اینکه کسی به کسی نیست شما یه نامه بزن به نظام شهری که بهت ارجاع داد و با ذکر دلیل توقف کار اعلام کن و از مجری و سایر ناظرین درخاست جلسه کن تو جلسه صورت جلسه کتبی با امضا و مهر بگیر از همه که با هم هماهنگ باشین.محترمانه و قدرتمند بگو در غیر این صورت توقف پا برجاست.قدرت دسته شماست پس راحت باش.راستی نامه شروع به کار و اجازه شروع به کارو فقط زمانی بزن که پروانه تایید شده شهرداری بهت مجری نشون بده و یه کپی با مهر اصلی زیرش بزنه و بنویسه بدون تغییر تا زمان شروع اجرا و بده به شما
این وظیفه مجری
اگه نداد فقط نامه توقف به شهرداری و نظام بزن و خلاص/مجری باید بفهمه رییس کیه وگرنه تا اخرش ازارت میدن