اعضا معمار نظام مهندسی مشهد

برقيان

عضو جدید
باسلام. لطفا سوالات و مشكلات خودتون رو در زمينه معماري نظام مهندسي مشهد مطرح كنيد..!

برقيان

عضو جدید
باسلام. لطفا سوالات و مشكلات خودتون رو در زمينه معماري نظام مهندسي مشهد مطرح كنيد..!
از كليه دوستان و همكاران معمار مشهدي خانم و آقاي عزيز..! و همچنين بقيه دوستان معمار شهرستان هاي اطراف عضو در نظام مهندسي مشهد. خواهشمندم در اينجا جمع شويم تا انشالله بتوانيم تمامي مشكلاتمون رو همسو و هدفمند كنيم. و جهت احياء حقوق معماران شريف خراسان رضوي گام برداشته...!
از كليه دوستان خواهشمند هستم در صورت تمايل اسم و فاميل و همچنين شماره تلفن خود را براي اطلاع رساني و هماهنگي بيشتر حتما منظور بفرمايند

memar_sh

عضو جدید
سلام جناب برقیان عزیز ما رو هم در کنار خود پذیرا باشید از هم دوره ای های دورا ن دانشگاه خیام
والا مشکلی که نیست منتها زیاده خواهی دوستان در سازمان نمیزاره به ما هم کاری برسه اصلا ژایه سه رو جمع کنن خیال همه رو راحت کنن !!! شرمنده اگه جمع کنن این همه پول حق عضویت امتحان کلاس از جا در بیارن خرج سازمان کنن

memar_sh

عضو جدید
سلام دوستان معمار مشهد ی ما داریم انجمن صنفی کارفرمایی راه اندازی مجدد مکنیم بیاین هرکی یه گوشه رو بگیره بلندش کنیم
art_sh63 ایمیلم با من تماس بگیرین

memar_sh

عضو جدید
سلام دوستان معمار مشهد ی ما داریم انجمن صنفی کارفرمایی راه اندازی مجدد مکنیم بیاین هرکی یه گوشه رو بگیره بلندش کنیم
art_sh63 ایمیلم با من تماس بگیرین

قابل توجه معماران عضو ویا غیر عضو سازمان نظام مهندسی استان خراسان
فعالیت های صنفی به در قالب کمیته ها شروع به فعالیت نموده هر شخص معماری هم متواند وارد این فعالیت یا به صورت آزاد شرکت در جلسات داشته باشد

memar_sh

عضو جدید
قابل توجه معماران عضو ویا غیر عضو سازمان نظام مهندسی استان خراسان
فعالیت های صنفی به در قالب کمیته ها شروع به فعالیت نموده هر شخص معماری هم متواند وارد این فعالیت یا به صورت آزاد شرکت در جلسات داشته باشد

با سلام جلسات کمیته های حقوقی ،روابط عمومی ، آموزش آغاز به کار نموده
معماران میتوانند در این جلسات شرکت نمایند

memariranian

عضو جدید
سلام دوستان من کارت آزمون طراحی معماری رو خریدم ولی متاسفانه نمیتونم شرکت کنم.
دوستان هرکس میخواد شرکت کنه. من میفروشم. ممنون میشم هرکس خواست بگه... تا اینم سوز نشه.

یکی از دوستام گفت. بعداز ازمون برمیگردونن. درسته این حرف یا نه؟
ممنون

memar_sh

عضو جدید
تا اونجا که من اطلاع دارم بر میگردونن بازم میتونی از اقای یا وری تو نظام مهندسی استان سوال کنی