[اسکیس/کروکی] كارگاه اسكيس و کروکی

reza767

عضو جدید
درود به همگی اوقاتتون خوش.
من حدودا یک ماهه که کروکی زدن رو شروع کردم خیلی هم دوست دارام که دستم قوی بشه. توی فیگور کشیدن و کروکی درخت و این چیزا ضعیفم ولی درکم از پرسپکتیو خوبه اما چون نمیتونم کروکی درخت بزنم طرحام خیلی لخت هستن. منه آماتورو یه راهنمایی بکنین تورو خدا!!!!

علی رجبی0811

عضو جدید
سلام اول بشین چندتا از کتابهای کروکی موجود توی بازار رو نگاه کن یه چندتا از روشون بکش بعد جوابشو بهم خبر بده

imamin

عضو

سلام. خوبه
ولی سعی کن با نقطه گریز پرسپکتیو بزنی. چون در غیر این صورت پرسپکتیوت تعادل نخواهد داشت. خودت دقت کنی میفهمی
موفق باشی

draz

عضو جدید
مشاهده پیوست 151285
مشاهده پیوست 151285این یه نمونه از اسکیسهاییه که ترم سه هرهفته ازمون امتحان میگرفتن..دوستان نظرشونو بگن که کارای بعدیمم بزارم:sweatdrop::)راستی یادم رفت بگم.. ایده،طرح و اسکیس تو چهار ساعت
دستگلت درد نکنه
نمیدونم چقدر کار کردی ولی نمی خوام نا امیدت کنم ولی هیچ ایده ای که به چشم بیاید توش ندیم ولی باز کار کنید بهتر خواهد شد

mahdiyar.memar

عضو جدید
سلام بچه ها من نمیدونم شما این عکسارو از کجا میارید اما اگر منبع خاصی دارید یا خودتون سرچ میکنید ممنون میشم که لینکش رو تو تایپیک عنوان کنید اگر هم کار خودتون یا استاد تون هست اگر بیشتر بزارید ممنون میشم ...
سلام
دوست عزیز شما میتونید کتاب های دکتر صدیق رو بگیرید
و یا اگه از اینترنت بخواین از این لینک میتونید اقدام کنید
http://www.arcdownload.ir/index.php/component/search/?searchword=اسکیس&ordering=&searchphrase=all
رفتین که اینجا پایین یه سری نوشته هست مثل اسکیس آسمان و اسکیس مدرسه و اینا.روشون کلیک کنید و دانلود کنید

mahdiyar.memar

عضو جدید
سلام دوستان
یه سوال غیر مرتبط با این تاپیک داشتم اما به کمکتون احتیاج دارم.
ما (گروه آموزشی معماری بُعد) با همکاری دانشگاه هنر تبریز میخوایم یه همایش برگزار کنیم.
حالا موندیم که چه کسی رو به این همایش دعوت کنیم.
خیلی ممنون میشم شما هم کمک کنین که چه کسی مناسبه.
البته افرادی بجز آقایان : دانشمیر - شیردل - کورش حاجی زاده - قبادیان چون این افراد تازگیا اومده بودن و همایش داشتن.
مد نظر ما آقای حسین امانته.حالا ممنون میشم شما هم نظرتون رو بهم بگین و راهنماییم کنین.

mahshid shz

عضو جدید
سلام دوستان
یه سوال غیر مرتبط با این تاپیک داشتم اما به کمکتون احتیاج دارم.
ما (گروه آموزشی معماری بُعد) با همکاری دانشگاه هنر تبریز میخوایم یه همایش برگزار کنیم.
حالا موندیم که چه کسی رو به این همایش دعوت کنیم.
خیلی ممنون میشم شما هم کمک کنین که چه کسی مناسبه.
البته افرادی بجز آقایان : دانشمیر - شیردل - کورش حاجی زاده - قبادیان چون این افراد تازگیا اومده بودن و همایش داشتن.
مد نظر ما آقای حسین امانته.حالا ممنون میشم شما هم نظرتون رو بهم بگین و راهنماییم کنین.

فقط حیف که ایشون ایران نیستند!

هومن بالازاده، ایمان رئیسی، کمال یوسف پور، ... بد نیست یه کم نسل جوون تر هم برای بچه ها صحبت کنن!

neda kamali

عضو جدید
خیلی مشکل دارم توی پرسپکتیو :( چیکار کنم قوی شه ؟

تمرین و تمرین و تمرین. اگر با مبحث پرسپکتیو اشنا نیستی حتما کتابش رو تهیه کن.فکر کنم تو همین سایت هم شیوه های مختلف ترسیمی وجود داشته باشه. مراجعه کن و حتما کار کن تا ازمون ارشد با مشکل مواجه نشی.در ترسیماتت جسارت به خرج بده. همینطور تو راندوت عزیزم.کارت خوبه ادامه بده

metalika777_h_g

عضو جدید
سلام یکی از دوستام ترم اوله واسه بیان معماری اسکیس مفهومی از خاک تا افلاک رو دادن بهشون ، دوستان کسی چیزی به ذهنش میرسه ؟ ;)
ممنون

rezaarmin

عضو جدید
سلام
دوستان بهترین تمرین برای قوی شدن دست چی و همین طور پیدا کردن تناسب درست خواهشا راهنمایی بفرماید:(

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان میشه نمونه پرسپکتیو های سخت رو بذارید.ممنون

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای قوی شدن دست تمرین خط
قوی و معمارانه خط بکشید نه با ترس
نمونه تمریناشو چیدا میکنم میزارم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/545393-تمرین-گروهی-اسکیس-93
سلام
دوستان بهترین تمرین برای قوی شدن دست چی و همین طور پیدا کردن تناسب درست خواهشا راهنمایی بفرماید:(

آخرین ویرایش:

آرشیداا

اخراجی موقت
سلام بچه ها با اینکه دیر شروع کردم ولی منم میخوام از همین الان اسکیس تمرین کنم. میشه بگین اولین قدم چیه؟

بالا