اخه چراااااااااااا؟

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
امکان نداره نشه فهمید
فقط باید حواسش جمع میبود نه اینکه فکر کنه تو دنیا یه نفر هست اونم همین پسره که میخواد شوهرش بشه
اخه خیلی خودشو خوب نشون میداد و 3 ماه بیشتر نبود که میشناختش راستی واسه خودت پیش اومده تاحالا؟

آفرودیته

عضو جدید
واسه منم یبار پیش اومد خیلی واسم سخت بود چون واقعا انتظارش نداشتم

ماجرای من یذره پیچیدست ولی در کل وقتی فهمیدم تا یک ماه نصفه شبا بیدار میشدم و گریه میکردم.

درحالی که طرف و سوسکش کرده بودم ولی باز دلم آروم نمیگرفت.

هنوزم وقتی بهش فکر میکنم احساس میکنم قلبم الان از زدن وایمیسته.

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماجرای من یذره پیچیدست ولی در کل وقتی فهمیدم تا یک ماه نصفه شبا بیدار میشدم و گریه میکردم.

درحالی که طرف و سوسکش کرده بودم ولی باز دلم آروم نمیگرفت.

هنوزم وقتی بهش فکر میکنم احساس میکنم قلبم الان از زدن وایمیسته.
من بدتر از تو چون نخواستم ازش انتقام بگیرم بی صدا رفتم هیچکس حتی نفهمید ارزوی بدبختیشو میکنم هر روز

آفرودیته

عضو جدید
من بدتر از تو چون نخواستم ازش انتقام بگیرم بی صدا رفتم هیچکس حتی نفهمید ارزوی بدبختیشو میکنم هر روز

هرجا و به هرکسی که بدی کنی باید منتظر باشی تا یه جایی از این دنیای خاکی یه نفر جواب کارتو بهت بده.

پس اصلا ناراحت نباش.البته من میگم ناراحت نباش ولی اصلا نمیشه.درکت میکنم عزیزم.

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خدا واگذارش کردم ........
به عقیده من هیچی با ارزش تر از یه دوست با وفا نجیب وبا وجدان نیست.اگر کسی وجدان داشته باشه خدا رو درنظر بگیره به هرکاری دست نمیزنه

گل سرخ 22

عضو جدید
منم درکتون میکنم گلهای من
توکل بخدا همه چیزو حل میکنه مطمئن باشید همچین آدمایی لایق مهر شما ها نبودن و نخواهند بود:gol::gol:

گل سرخ 22

عضو جدید
به عقیده من هیچی با ارزش تر از یه دوست با وفا نجیب وبا وجدان نیست.اگر کسی وجدان داشته باشه خدا رو درنظر بگیره به هرکاری دست نمیزنه
خدا هم براش بسه
وکیل خوبی برا خودت انتخاب کردن ماهرترین و آگاه ترین وکیل عالم...خدا...

آفرودیته

عضو جدید
باهات موافقم عزیزم.
منم درکتون میکنم گلهای من
توکل بخدا همه چیزو حل میکنه مطمئن باشید همچین آدمایی لایق مهر شما ها نبودن و نخواهند بود:gol::gol:

مرسی گل قشنگم.

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خب دلیلش رو ازش پرسیدن؟؟؟

چه دلیلی داشته؟؟؟

در هرصورت کارش رو تایید نمیکنم.

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دلیلش رو ازش پرسیدن؟؟؟

چه دلیلی داشته؟؟؟

در هرصورت کارش رو تایید نمیکنم.
هیچی میگه دختره میخاد خودشو بهم غالب کنه ولی دروغ میگه خودش میرفته دنبالش چون اون دختره ساپورت مالیش میکرده و ......

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا این خانم رو دوست داشته که نذاشته اول زندگی بدبخت شه و اون آقا پسر هم درس میگیره که سر دختر مردمو شیره نماله و بهش خیانت نکنه که عاقبت خوشی نداره

artinbala999

عضو جدید
همه بر و بچ میدونن که چقدر رو این مساله حساسم ولی خوب بازم مثل همیشه میگم دوستی یه مسئله دیگست ولی وقتی با یکی قول و قرار داری خیانت تنها چیز غیر غابل قبوله مرد سرش بره قولش نمیره !!!! البته بهتره یه طرفه به قاضی نریم شاید با دختره به هم زده بوده و ازین چیزا وگرنه که شدیدا با این کارا مخالفیم!!!

jamaka

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد خدا دوستتو دوس داشته که همین اولش بهش ذات پلید پسررو نشون داده به دوستت بگو به جای غصه خوردن و اشک ریختن بره خداروشکر کنه و صدقه بندازه که 1ماه دیگه بیوه نمیشه و اسم کثیف اون پسره رو تو شناسنامش یدک نمیکشه و سرش جلوی خودش پایین نیس

milad gholami

عضو جدید
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای خدای من
منم بر عکسشو دیدم
پسره به نظر من با حوسش داره زندگی میکنه نه عقلش بهتره بیخیال پسره شه چون تکیه گاه محکمی نیست.

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه بر و بچ میدونن که چقدر رو این مساله حساسم ولی خوب بازم مثل همیشه میگم دوستی یه مسئله دیگست ولی وقتی با یکی قول و قرار داری خیانت تنها چیز غیر غابل قبوله مرد سرش بره قولش نمیره !!!! البته بهتره یه طرفه به قاضی نریم شاید با دختره به هم زده بوده و ازین چیزا وگرنه که شدیدا با این کارا مخالفیم!!!
نه دوست من به بهش قول داده بود که این ماه میاد خاستگاریش درحالی که نامزد داشت و ما اونارو باهم دیدیم که فهمیدیم ولی باز از پر رویی کم نمیکرد اومد پیش ما و گفت این دختره خودشو به من میچسبونه پیره زنه .همون موقع برمیگشت پیش اون همینارو راجع دوستم بهش میگفت وکلا نامزدیشو انکار کرد واسه اون

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
به دوستتون بگید بی خیالش شه//و خدا رو هم شاکر باشه//
هوس باز بوده//

artinbala999

عضو جدید
نه دوست من به بهش قول داده بود که این ماه میاد خاستگاریش درحالی که نامزد داشت و ما اونارو باهم دیدیم که فهمیدیم ولی باز از پر رویی کم نمیکرد اومد پیش ما و گفت این دختره خودشو به من میچسبونه پیره زنه .همون موقع برمیگشت پیش اون همینارو راجع دوستم بهش میگفت وکلا نامزدیشو انکار کرد واسه اون
خوب پس آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است!!!

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واسم سواله که چرا یه پسر همزمان میتونه دو تا رابطه داشته باشه و به هردو ابراز علاقه کنه و با هر دو بیرون بره به هردو قول ازدواج بده و............چرا یه پسر میتونه اینجوری باشه و 2 نفر باهم دوس داشته باشه
من اصلا تو کتم نمیره
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
من واسم سواله که چرا یه پسر همزمان میتونه دو تا رابطه داشته باشه و به هردو ابراز علاقه کنه و با هر دو بیرون بره به هردو قول ازدواج بده و............چرا یه پسر میتونه اینجوری باشه و 2 نفر باهم دوس داشته باشه
من اصلا تو کتم نمیره
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برعکسشم هستاااااااا//
من داشتم با یکی کارمون به ازدواج میکشید//
درست لحظه قبل از خواستگاری دستش رو شد//
همزمان با من با 5 نفر دیگه هم دوست بود و رابطه داشت//
هنوز شبا که یادم میاد میخوام زمینو گاز بگیرم//
البته بدبختش کردم//
ولی من دیگه یه مرده ای بیش نیستم//

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرف رسما بیمار بوده...
اینجور آدما معمولا به بهانه خواستگاری و ازدواج میان جلو چون معمولا هیچ دختری حاضر نیست عشق و آبرو احساسشو به پای یه دوستی مسخره بی سر و ته بذاره!
خدا میدونه که این وسط چه دروغایی که نمیگن!!
من خودم یکی رو میشناسم...یارو حتی تا در خونشون اومد که با پدر دختره صحبت کنه...اما دختره نذاشت...گفت چند وقت دیگه!
بعدش هم که یه مدت سر کار موند پسره اومد با کمال پررویی گفت کاش زودتر پیدات میکردم ولی اونی که دو ساله به پام نشسته چی؟!
معلوم شد آقا دو ساله نامزد کرده.... ( ای تو روحت که به اون نامزد بدبختت هم رحم نکردی!چه خریه اون که دو ساله به پات نشسته!)
خلاصه با یه حلالم کن ساده رفت و اشک و آه و ناله نفرینای دختره بدرقه راهش شد که امیدوارم یه روزی دامنشو بگیره!!