اتاق مشورت کنکوری های 92

pouyan68

عضو جدید
d

d

سلام بچه ها با رتبه 763 و معدل موثر 16.51 کجاها امیدوار باشم؟
شبانه شناسایی صنعتی اصفهان میارم؟

مینو م

عضو جدید
سلام به همه دوستان. رشته من شیمی نساجیه. ولی امسال کنکور نانو مواد دادم. رتبه ام 106 شده . میشه راهنمایی کنید که روزانه کجا قبول میشم؟ دانشگاه اصفهان روزانه یاشبانه میارم؟( معدلم هم 29/16 است)

Houman

عضو جدید
من که اول خواص مکانیکی شروع کردم که 46 زدم
بعدشم ترمو که 48 زدم

Houman

عضو جدید
سلام
الان زوده، البته بستگی به خودتم داره
من سال87 فارغ التحصیل شدم،هیچی هم یادم نبود، از اوایل آذر شروع کردم،رتبمم شد159
درصدامم برات میذارم
زبان 15
ریاضی 15
خ ف 53
خ م 46
ترمو 48
معدل 13.15
البته من ریاضی و زبان نرسیدم بخونم،فقط یکم معادلات خوندم
تو ریاضی واقعا شانس آوردم

ferferfer

عضو جدید
اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره اعلام‌ رشته‌ محل‌هاي جديد و برخي اصلاحيات دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد) سال‌ 1392

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=939

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. یکی از رفیقام 690 آورده. شناسایی روزانه و یا شبانه امیرکبیر میاره یانه؟؟
1800 چی؟ممنون

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. یکی از رفیقام 690 آورده. شناسایی روزانه و یا شبانه امیرکبیر میاره یانه؟؟
1800 چی؟ممنون

سلام
690 = سرامیک شبونه پژوهشگاه - شناسایی روزانه قزوین - سرامیک قزوین - شبونه شناسایی سمنان - بیو شبونه یا روزانه سمنان - تهران اصلا روزانه نمیارن مگر اینکه کامپوزیت مالک اشتر باشه!
موفق باشید

12341232

عضو جدید
دوستان با رتبه 1375 به نظر شما تو چه گرایشی تو دانشگاه مالک اشتر قبول میشم؟
چون شنیدم پارسال با رتبه 1600 شکل دادن مالک اشتر اصفهان قبولی داشته
یه سوال دیگه هم داشتم: من اگه توی انتخاب رشته شناسایی مالک اشتر رو در اولویت قرار بدم و بعدش شکل دادن مالک اشتر رو بزنم .بعد مصاحبه هم قبول بشم اما مثلا" با توجه به رتبم شناسایی رو نیارم اما شکل دادن رو بیارم توی شکل دادن قبول میشم یا با توجه به اینکه شناسایی رو در اولویت قرار داده بودم دیگه کلا" رد میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تورو خدا زودتر جواب بدید باید انتخاب رشته کنم

icegirl

عضو
سلام دوستان
من خودم مهندسی شیمی هستم و همسرم مهندسی مواد
می خوام تو درس خوندن برای ارشد کمکش کنم
چندتا سوال داشتم اگه لطف کنید و راهنماییم کنید ممنون می شم.
دانشگاه چمران، روزانه و شبانه چه رتبه ای می خواد؟
از چه کتاب هایی بخونه بهتره؟ راهیان ارشد یا منبع دیگه ای؟
همسرم شاغله و زمان کمی داره. از چه کتاب هایی بخونه هر درس رو که بهتر باشه؟
ممنونم.

amin gh

عضو جدید
سلام دوستان
من خودم مهندسی شیمی هستم و همسرم مهندسی مواد
می خوام تو درس خوندن برای ارشد کمکش کنم
چندتا سوال داشتم اگه لطف کنید و راهنماییم کنید ممنون می شم.
دانشگاه چمران، روزانه و شبانه چه رتبه ای می خواد؟
از چه کتاب هایی بخونه بهتره؟ راهیان ارشد یا منبع دیگه ای؟
همسرم شاغله و زمان کمی داره. از چه کتاب هایی بخونه هر درس رو که بهتر باشه؟
ممنونم.

من مکانیکی و فیزیکی و ترمو جهش را توصیه میکنم هم درس رو خوب مطرح کرد و هم تست داره
کتاب استحاله های ماهان هم خویه و به نوعی تک هست
اما 2-3 سالی رفرنس خوندن به نظر مییاد بیشتر جواب میده تا تست زدن ( البته ترمودینامیک سوال ها یک فرمت خاص داره که هرچی تست کار کنی بهتره )
رفرنس هایی هم که معمولا سوالها ازون طرح میشه ایناست
مکانیکی ( دیتر و کتاب هرتزبرگ )
فیزیکی ( پورتر ، گلعذار ، اسمیت ، اونر )
ترمودینامیک ( گسکل ترجمه دکتر سعیدی )
جزوات درسی دکتر نوری هم برای کنکور جزوات مختصر و مفیدی هست

amir690

عضو جدید
سلام دوستان.کسی کتاب خواص فیزیکی رزاقیان رو خونده؟ چطوره؟ مکانیکی دکتر سجادی چطور؟ در مورد کلاس کنکور خوب هم هرکسی اطلاعی داره بگه ممنون میشم .;)

pary_69

عضو جدید
سلام .اخرين رتبه قبولي شناسايي روزانه اميركبير وسراميك روزانه شريف چند بوده؟
ظرفيت امسال اين 2 كدرشته كمتر از پارسال شده؟

بین نشین

عضو جدید
سلام بر همه دوستان

جواب نهایی آزمون ارشد 92 قراره هفته اول شهریور اعلام بشه

(مشاور عالی سازمان سنجش کشور با اشاره به ثبت‌نام 896 هزار 44 داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد 92، زمان اعلام نتایج نهایی این آزمون را هفته اول شهریور ماه اعلام کرد. خبرگزاری ایسنا

یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۲)
یعنی دقیقا یک ماه دیگه اگه از دوستان کسی هست که پروژه کارشناسی رو تا آخر شهریور تمدید کرده پیشنهاد می دم هرچه زودتر کارهاش رو انجام بده که بعد از آمدن جواب ها درگیر کارهای فارغ التحصیلی نشه من پروژم رو چند روز پیش تحویل دادم و نمرش رو ثبت کردن و با پاس کردن 143 واحد کارشناسی رو تمام کردم ، انجام کارهای نهایی پروژه مثل صفحه بندی و ویرایش و چاپ بیشتر از چیزی که فکر می کنید وقتتان رو می گیره پس انجام کارهاش رو نذارید برای روزهای آخر

امشب شب قدره شبی که ارزشش از هزار ماه بالاتره شبی که دعاها مستجابه اما من می دانم که خدا همیشه دستم رو گرفته یعنی این رو چند وقته که واقعا حس می کنم امشب ازش می خوام فقط دستم رو رها نکنه همین .

موفق باشید

mrsos256

عضو جدید
سلام بر همه دوستان

جواب نهایی آزمون ارشد 92 قراره هفته اول شهریور اعلام بشه

(مشاور عالی سازمان سنجش کشور با اشاره به ثبت‌نام 896 هزار 44 داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد 92، زمان اعلام نتایج نهایی این آزمون را هفته اول شهریور ماه اعلام کرد. خبرگزاری ایسنا

یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۲)
یعنی دقیقا یک ماه دیگه اگه از دوستان کسی هست که پروژه کارشناسی رو تا آخر شهریور تمدید کرده پیشنهاد می دم هرچه زودتر کارهاش رو انجام بده که بعد از آمدن جواب ها درگیر کارهای فارغ التحصیلی نشه من پروژم رو چند روز پیش تحویل دادم و نمرش رو ثبت کردن و با پاس کردن 143 واحد کارشناسی رو تمام کردم ، انجام کارهای نهایی پروژه مثل صفحه بندی و ویرایش و چاپ بیشتر از چیزی که فکر می کنید وقتتان رو می گیره پس انجام کارهاش رو نذارید برای روزهای آخر

امشب شب قدره شبی که ارزشش از هزار ماه بالاتره شبی که دعاها مستجابه اما من می دانم که خدا همیشه دستم رو گرفته یعنی این رو چند وقته که واقعا حس می کنم امشب ازش می خوام فقط دستم رو رها نکنه همین .

موفق باشید
تبریک می گم مهندس

E.nirvana

عضو جدید
سلام دوستان!!
من تازه عضو شدم و ی سوال درباره انتخاب رشته دارم لطفا به دور از تعصب و با دلیل و منطق ج بدین ،مرسی:gol:
من اولویتای اولیمو پر کردم و ب احتمال 90% اونا رو قبولم ولی با فرض قبول نشدن قبلیا بین مواد دانشگاهای تهران(امیر کبیر و تهران و ...) و مهندسی شیمی اصفهان و شیراز نمیدونم کدومو اول انتخاب کنم ؟؟
ممنون میشم تفاوتا و برتری های هر کدوم رو بهم بگین...خیلی تحقیق کردم ولی بازم مرددم!:(

509&

عضو جدید
سلام
ممنون از تاپیک خوبتون:)
من هنوز شروع نکردم می خواستم از مهر شروع کنم ولی وقتی این تاپیک و دیدم استرس گرفتم:cry: آخه وقت نمی کنم زودت شروع کنم:(
حالا چی کار کنم؟:que:

استرس که طبیعیه، اما ضربه می زنه جدا.از اول مهر کاملاً کافیه به نحوه خوندن بستگی داره...

کیوی

عضو جدید
سلام.ببخشیدمیشه بهم بگیدبایدچجوربرنامه ریزی کنم؟آخه تقریبا همه جزوات وکتاب تستارودارم ولی نمیدونم چجورشروع کنم؟تابستون نصفی درساروخوندم ولی الآن به نظرمیادرفرنس بایدخوند.لطفابگیدتست روباجزوه چجورتطبیق بدم؟ویه سوال دیگه برای ریاضی همین کتاب های تست که نکته گفته باتست کافیه یابیشتر؟
باتشکر.(فقط یه چیز من نمیدونم چراازهرکسی میپرسم آیاجوابمومیدند یانه ونمیدونم بایدچجوربفهمم؟)

کیوی

عضو جدید
سلام.ببخشیدروی مشورت بارتبه تک رقمی کلیک کردم ولی خطامیزنه.بایدچ کنم؟

arashmb

عضو جدید
جزوات شیمی فیزیک و ترمو دینامیک وخواص فیزیکی و استحاله داریوش کوکبی با قیمت بسیار مناسب به فروش میرسد.هر کسی خواست ایمیل بزنه بهم
a.malekian.b@gmail.com

dejan900

عضو جدید
سلام.دوستان یه سوال:از بین سه گرایش خوردگی و شناسایی و نانومواد کدوم بهتره؟ لطفا با هر دلیل و از هر جنبه ای که به فکرتون میرسه جواب بدید.... از تمامی دوستان میخام که راهنماییم کنن...

• Like
واکنش ها: mut

mut

عضو جدید
سلام.دوستان یه سوال:از بین سه گرایش خوردگی و شناسایی و نانومواد کدوم بهتره؟ لطفا با هر دلیل و از هر جنبه ای که به فکرتون میرسه جواب بدید.... از تمامی دوستان میخام که راهنماییم کنن...

سلام

شناسايي همون ليسانسه، يعني افتضاح.

نانو هم كه به عنوان رشته مجزا نه، ولي اگه علاقه مند باشي ميتوني درس اختياري هات رو توي اون زمينه برداري. نانو بودن پروژه هم محدوديتي براي ساير رشته ها نداره، من باشم ميگم همون شناساييه، بسته به سليقه يخته بهتر يا بدتر !!!

خوردگي خيلي خوبه اگه دانشكده قوي باشه.

بالا