اتاق مشورت کنکوری های ارشد مواد 95

ali.metal.eng

عضو جدید
با سلام

تو این تاپیک میتونیم در خصوص کنکور ارشد 95 متالورژی بحث و گفت و گو بپردازیم

با تشکر

misento

عضو جدید
السلام عیلکم اهل الکنکور
کیا شروع کردن؟ من هنوز شروع نکردم :cry::cry::cry::w45::w47:

m.saha

عضو جدید
سلام،

چه اتاق مشورت سوت و کوری!! کنکوریهای امسال ظاهرا یا حسابی سرشون تو درسه و وقت سر زدن به اینجاها رو ندارن :):confused: یا کلا حال و حوصله مشورت دادن و مشورت گرفتن و این حرفها رو ندارن :biggrin:
آقا حالا برای شروع، دوستان نیمه فعال بیان بگن دفترچه امسال رو خوندن؟ ظاهرا کنکور 95 تغییر خاصی نسبت به پارسال نداره البته به جز زمانش.
منم تازه دارم شروع می کنم و البته شاغل هم هستم! (الان شروع کردن با این اوضاع کارمندی و وقت کم نوبره البته! :redface:). کسی می تونه نظر بده و راهنمائی کنه که از چه درسی و چه مرجعی شروع کنم خوبه؟

fateme.h.b

عضو جدید
سلااااااااااااااام جناب اقای مواد
خوبی؟
چی دوس داری بخونی؟
به نظرم جوش بخون عالیه
من خاستم بخونم کلی کتاب و جزو هم جمع کردم دورم بعد دیدم کلن فایده نداره ارشد بخونم بیخیال شدم
ایشالا هرکسی ثبت نام کرده امسال موفق باشه

fateme.h.b

عضو جدید
بچه ها اصلا کنکور سخت نیست با دقت که بخونید هیچ مشکلی واستون پیش نمیاد
با توجه به اینکه ضریب ریاضی 2 هست و زمان هم دارید واسه ریاضی وقت بدارید ضرر نمیکنید.
و اینکه ار همین امشب هر شب فقط نیم ساعت زبان بخونید .
واسه همتون ارزوی موفقیت میکنم.

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااام جناب اقای مواد
خوبی؟
چی دوس داری بخونی؟
به نظرم جوش بخون عالیه
من خاستم بخونم کلی کتاب و جزو هم جمع کردم دورم بعد دیدم کلن فایده نداره ارشد بخونم بیخیال شدم
ایشالا هرکسی ثبت نام کرده امسال موفق باشه

خب کتاباتو طی یک عمل خوداپسندانه اهدا کن به من:cry::D
فعلا فقط درس :|....اول باید رتبه بیاد تا معلوم شه میشه چیزی خوند....یا باید رفت سربازی....;)
اگه نخوام مثل همه که شناسایی میخونن انتخاب رشته کنم : خوردگی....جوش...بیومتریال ( اصل ما میتونیم انتخاب کنیم؟؟ :| )

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بچه ها اصلا کنکور سخت نیست با دقت که بخونید هیچ مشکلی واستون پیش نمیاد
با توجه به اینکه ضریب ریاضی 2 هست و زمان هم دارید واسه ریاضی وقت بدارید ضرر نمیکنید.
و اینکه ار همین امشب هر شب فقط نیم ساعت زبان بخونید .
واسه همتون ارزوی موفقیت میکنم.
ریاضی میخوام دوتاشو بخونم.....شاید فقط یکیشو :|.....:confused:
خودم نظرم مهندسی و معادلاته....نظر شما چیه؟؟

alone in rain

عضو جدید
سلام دوستان.من تازه یه هفتس شروع کردم.به نظرتون برای اوردن رتبه تک رقمی کمی دیر نیست؟البته من فارغ التحصیل هستم و فعلا هم کاری ندارم.خیلی استرس گرفتم.کسی میدونه برا سرامیک شریف چه رتبه ای لازمه؟ممنون میشم جوابمو بدید.

Kavian_msh

عضو جدید
سلام دوستان وقتتون بخیر

من از مرداد شروع به خوندن کردم که البته اون موقع قرار نبود کنکور عقب بیفته ولی افتاد دیگه

اوضاعم هم بد نیست ، آزمونم مدرسان شرکت کردم ولی بعد از آزمون قبلی با بچه ها که صحبت میکردیم یه بحثی پیش اومد که گویا امسال جامعه آماری مهندسی مواد ماهان بالاتر رفته

من خودم و سایر دوستان که از خواجه نصیر هستیم همگی مدرسانیم ، بچه های شریف و تهرانم دیدم که مدرسان میان اکثرا

میخواستم بدونم کسی اینجا هست که ماهان آزمون بده؟

جامعه آماری چند نفره ماهان امسال؟

kimiaye_hasti

عضو جدید
سلام دوستان وقتتون بخیر

من از مرداد شروع به خوندن کردم که البته اون موقع قرار نبود کنکور عقب بیفته ولی افتاد دیگه

اوضاعم هم بد نیست ، آزمونم مدرسان شرکت کردم ولی بعد از آزمون قبلی با بچه ها که صحبت میکردیم یه بحثی پیش اومد که گویا امسال جامعه آماری مهندسی مواد ماهان بالاتر رفته

من خودم و سایر دوستان که از خواجه نصیر هستیم همگی مدرسانیم ، بچه های شریف و تهرانم دیدم که مدرسان میان اکثرا

میخواستم بدونم کسی اینجا هست که ماهان آزمون بده؟

جامعه آماری چند نفره ماهان امسال؟

مگه مدرسان جامعه آماریش چقدره؟ جامعه آماری ماهان همیشه از مدرسان بالاتر بوده، البته تو رشته ما

kimiaye_hasti

عضو جدید
سلام دوستان.من تازه یه هفتس شروع کردم.به نظرتون برای اوردن رتبه تک رقمی کمی دیر نیست؟البته من فارغ التحصیل هستم و فعلا هم کاری ندارم.خیلی استرس گرفتم.کسی میدونه برا سرامیک شریف چه رتبه ای لازمه؟ممنون میشم جوابمو بدید.

بعید میدونم تک رقمی بیاری :razz: آخه رقیبی مثه منو داری :biggrin::thumbsup2:
نه نگران نباش دیر نیست... چون هنوز من به صورت جدی شروع نکردم :D

Kavian_msh

عضو جدید
مگه مدرسان جامعه آماریش چقدره؟ جامعه آماری ماهان همیشه از مدرسان بالاتر بوده، البته تو رشته ما

مرسی از پاسختون

ما که میخواستیم ثبت نام کنیم دوستانی که پارسال از هم کلاسیامون کنکور دادن گفتن مدرسان جامعه آماریش بیشتر بوده

امسال 570~580 نفره که از پارسال کمتر شده

ماهان چند نفره؟

شما ماهان میدید آزمون؟

رتبتون و درصداتون چجوریه؟

misento

عضو جدید
بعید میدونم تک رقمی بیاری :razz: آخه رقیبی مثه منو داری :biggrin::thumbsup2:
نه نگران نباش دیر نیست... چون هنوز من به صورت جدی شروع نکردم :D
من که اصلا شروع نکردم همش امروز فردا کردم :d هفته ای یک سطر درس میخونم تازه قراره رتبه 1 هم بیارم :biggrin::):biggrin:

Kavian_msh

عضو جدید
دوستانی که آزمون شرکت میکنن از جامعه آماریشون بگن و درصد و رتبه های خودشون ببینیم اوضاع چطوره

کسی ماهان تمایل داره دفترچه تعویض کنیم با هم؟

دفترچه سوالای مدرسانو بدیم ماهانو بگیریم کپی کنیم به هم برگردونیم اگر کسی مایله

kimiaye_hasti

عضو جدید
مرسی از پاسختون

ما که میخواستیم ثبت نام کنیم دوستانی که پارسال از هم کلاسیامون کنکور دادن گفتن مدرسان جامعه آماریش بیشتر بوده

ماهان چند نفره؟

شما ماهان میدید آزمون؟

ماهان حدود 1100 نفر جامعه آماری داره

من فعلا یه آزمون دادم که اونم به صورت جدی نخونده بودم

kimiaye_hasti

عضو جدید
مرسی از پاسختون

ماهان چند نفره؟

شما ماهان میدید آزمون؟

مدرسان توی رشته های دیگه قویه اما توی رشته ما فقط ماهان
نه به خاطر اینکه خودم ماهان رفتم ها، نه... خودمم کلی تحقیق کردم ماهانو انتخاب کردم

ولی... مهم اینه که خودمون خوب درس بخونیم وگرنه آزمون آزمونه... مهم تلاش خودمونه... اینا همه وسیله اند.

chego

کاربر فعال
سلام به همه دوستان عزیز
خسته نباشید با اجازتون من پیرمرد هم میخوام امسال با کمک شما ارشد مواد ازمون بدم ولی رشته کارشناسیم مکانیک بوده پارسال رشته مواد امتحان دادم 74روز درس خوندم شبانه صنعتی همدان قبول شدم ازتون راهنمایی میخوام که چطوری میشه یه رتبه خوب اورد من چون خودم تو کار بازرسی جوشم و ازمونای موسسات رو نمیتونم شرکت کنم کتابای مدرسان رو گرفتم روزی 3-4 ساعت میتونم بخونم
پیشاپیش از راهنماییتون متشکر

najii

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز
خسته نباشید با اجازتون من پیرمرد هم میخوام امسال با کمک شما ارشد مواد ازمون بدم ولی رشته کارشناسیم مکانیک بوده پارسال رشته مواد امتحان دادم 74روز درس خوندم شبانه صنعتی همدان قبول شدم ازتون راهنمایی میخوام که چطوری میشه یه رتبه خوب اورد من چون خودم تو کار بازرسی جوشم و ازمونای موسسات رو نمیتونم شرکت کنم کتابای مدرسان رو گرفتم روزی 3-4 ساعت میتونم بخونم
پیشاپیش از راهنماییتون متشکر

سلام
من آزمون های ماهان دادم. جزوه های ماهان و دانشگاه رو خوندم. البته منابع هم داشتم که هرجا نمیفهمیدم از منابع می خوندم. رتبه دو رقمی آوردم. شما هم بخونید، امیدتون به خدا باشه

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
من آزمون های ماهان دادم. جزوه های ماهان و دانشگاه رو خوندم. البته منابع هم داشتم که هرجا نمیفهمیدم از منابع می خوندم. رتبه دو رقمی آوردم. شما هم بخونید، امیدتون به خدا باشه

درود
ازمون ماهان همشو شرکت کردین یا جامعاشو؟؟

Kavian_msh

عضو جدید
سلام

درود

خدا رو شکر پس یه مشاور خوب اینجا داریم

من آزمون جامع 50درصد اول مدرسان رتبم 8 شد ، این دو هفته هم مباحث تموم میشه و دیگه وارد جمع بندی میشیم ، فقط یه سوال داشتم

اول اینکه چقدر میتونم به رتبم توی مدرسان اعتماد کنم؟

دوم اینکه واسه جمع بندی ماه آخر شما (برای ما که زمان بیشتره میشه حدود دوماه آخر) چجوری تست زدید واسه جمع بندی؟
مثلا فقط کنکور 15 سال اخیر مواد رو زدید؟
میخوام ببینم مجموعه ی تستی که سوال مختلط داشته باشه و مبحثی نباشه برای مواد هست؟

به غیر از خوندن خلاصه نویسی ها چجوری بهتره که جمع بندی بشه آخر کار؟
پیشنهادی دارید برامون؟