آزمون نظام مهندسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farhad8432

عضو جدید
اقا سوال هواساز با کنترل رطوبت ودما من خودم عیبشو صر وصدا زدم ولی درستش اینه که انرژی مصرفی زیادی داره

farhad8432

عضو جدید
یه سوال من نمی دونم سوال 1 تا 10 من جوابش اکثرا 1 می شد عجیب بود بعد از اون اکثرا 3 می شد سوال دستشویی تعدادشم من 10-10 زدم

respina_518

کاربر فعال
اقا سوال هواساز با کنترل رطوبت ودما من خودم عیبشو صر وصدا زدم ولی درستش اینه که انرژی مصرفی زیادی داره

مهندس اصلا یکی از مزیت های ریهیتر اینه که اتلاف انرژی کمتر میشه. بعد اینو اومده بود گذاشته بود تو معایب

silverman24

عضو جدید
سوال کمترین ضخامت ورق : فولادی=0.75 آلومینیومی=0.85 ؟
یه سوالم جوابش ذرات معلق میشد.

farhad8432

عضو جدید
اقا کسی جواب نداد سوال 1 تا 10 من اکثرا جواباش 1 می شد برا شما چیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییی

respina_518

کاربر فعال
اقا کسی جواب نداد سوال 1 تا 10 من اکثرا جواباش 1 می شد برا شما چییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

دقیقا یادم نیست مگه دفترچه ها کد بندی نبود. گزینه ها جابجا میشه. برا من104 بود اف.
گزینه هاش بود:
گازهای سمی
گازهای قابل اشتعال
گازهای با ذرات معلق

chego

کاربر فعال
اقا کسی جواب نداد سوال 1 تا 10 من اکثرا جواباش 1 می شد برا شما چیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییی

دوست عزیز شما مگه عمران نیستین فکر کنم سوالات مکانیک با عمران فرق داره تازه حتی فکر کنم سوالات مکانیک هم گزینه هاش جابجاست

farhad8432

عضو جدید
نه برا ما که کدبندی نبود برا همه یکی بود منظورم سوال 2 حجم منبع انبساط بود که من 3/2 اوردم بعدش چند تا سوال بود که همه 1 میشد یه سوالم اون وسطا در مورد ضریب شیر بود که خفن تبدیل واحد داشت

respina_518

کاربر فعال
نه برا ما که کدبندی نبود برا همه یکی بود منظورم سوال 2 حجم منبع انبساط بود که من 3/2 اوردم بعدش چند تا سوال بود که همه 1 میشد یه سوالم اون وسطا در مورد ضریب شیر بود که خفن تبدیل واحد داشت

دوست عزیز شما عمران بودی یا مکانیک؟
یعنی سوالات عمران و مکانیک یکی بودن؟
منظورتون همون شیر سه راهس که cv رو میخواست؟

farhad8432

عضو جدید
بابا من مکانیکم اشتباهی زدم عمران سوالای ما مال همه یکی بود بله اون شیر را میگم

bahramielahe

عضو جدید

حجم منبع انبساط رو من 1.6 زدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.