آزمون نظام مهندسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kamran22

عضو جدید
با سلام..خدمت دوستان عزیز.این تایپیک رو شروع کردیم برای آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی برای دوستان که قصد دارن آزمون بدن..ایشالله با هم تبادل اطلاعات کنیم...
ممنونم از همه...اگر کسی هست بیاد معرفی کنه...تا با هم هماهنگ بشیم...

a2.pakzad

عضو جدید
سلام.من لیسانس جامدات دارم.3 سال ازگرفتن مدرکم میگذره اما نه سابقه بیمه درام نه اینکه معدلم بالای 14 هستش(12.8 )میتونم شرکت کنم؟

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام.
آزمون نظام مهندسی امسال برگزار میشه؟؟ اگه برگزار میشه تاریخش برای کی هستش؟؟

kamran22

عضو جدید
سلام.من لیسانس جامدات دارم.3 سال ازگرفتن مدرکم میگذره اما نه سابقه بیمه درام نه اینکه معدلم بالای 14 هستش(12.8 )میتونم شرکت کنم؟

سلام..مهم نیست..شما فقط باید 3 سال تا شهریور از مدرکت گذشته باشه...راجب معدلتم فک نکنم مانعی باشه...شما توگوگل سرچ کن نظلام مهندسی مرکز اون استانی که هستی..تو قسمت عضویت اعضای حقیقی نوشته...شما باید اول اینترنتی ثبت نام کنی..

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

بعد از مدتهای مدید شاهد یه تاپیک بسیار خوب هستم.

اول از همه باید از موسس محترم تاپیک تشکر کنم بابت این اقدام شایسته.

خب این حقیر هم سال 87 لیسانس گرفتم و بارها تصمیم گرفتم در آزمون شرکت کنم که همیشه به دلایل شغلی متاسفانه موفق به این کار نشدم.

ولی واقعا امیدوارم ایندوره وبا کمک و مشورت شما عزیزان بتونیم در این ازمون موفق بشیم.

chego

کاربر فعال
باسلام دوست عزیز بعید میدونم بذارن شرکت کنی چون باید یک سری واحد خاص رو پاس کرده باشی چون من خودم سال89 کارشناسی ناپیوسته سیالات گرفتم ولی الان نظام مهندسی استان بهم گفتن فقط واسه نظارت و اجرا میتونم شرکت کنم و طراحی نمیتونم

kamran22

عضو جدید
با سلام..این بحث ها قبلا تو تایپیک های دیگه هست..اینجا صرفا بحث و تبادل کسایی هست که بخوان امسال امتحان بدن.
.همین...هر جامدتای میتونه شرکت کنه ولی طراحی بهش نمیدن فقط نظارت..تمام...
سیالات ها اکثرا میتونن صرفا کسی نیستند که اون چارت درسی رو پاس نکرده باشند که خیلی خیلی کم پیش میاد...معمولا پاس شده...جامداتی ها هم به همین نحو...

vahid sonami

عضو جدید
با سلام
من میخوام امسال تو آزمون نظام مهندسی شرکت کنم.
چند تا سوال داشتم:
1- سه سال از مدرک لیسانسم گذشته اما سابقه کار (سابقه بیمه) ندارم. آیا میتونم تو آزمون شرکت کنم؟
2- چه فرقی میکنه مهر نظام مهندسی چه استانی رو داشته باشه؟ من استان سمنانم، میتونم مهر نظام مهندسی تهران بگیرم.؟

Doctor.mech

عضو جدید
با سلام..این بحث ها قبلا تو تایپیک های دیگه هست..اینجا صرفا بحث و تبادل کسایی هست که بخوان امسال امتحان بدن.
.همین...هر جامدتای میتونه شرکت کنه ولی طراحی بهش نمیدن فقط نظارت..تمام...
سیالات ها اکثرا میتونن صرفا کسی نیستند که اون چارت درسی رو پاس نکرده باشند که خیلی خیلی کم پیش میاد...معمولا پاس شده...جامداتی ها هم به همین نحو...

منم میخوام امسال شرکت کنم، 4 سال از گفتن لیسانس جامداتم میگذره !!!!!!!!

هر کدوم از دوستان به این سه سئوال من جواب بدن، ممنون میشم :

1- اینکه برای گرایش جامدات، طراحی نمیدن و فقط نظارت میدن آیا ارزشی داره؟

2- اون واحدهای خاصی که جامدات اگر بره اضافه پاس کنه طراحی هم میگیره معرفی کنین؟

3- برای قبول شدن چه قدر زمان مطالعه بذاریم کافیه؟

شعله2108

عضو جدید
راستش منم امسال می خوام شرکت کنم. الان هم دنبال منابع می گردم. زمان ثبت نام رو اگه می دونیم اعلام کنید لطفا

golabi2007

عضو جدید
منم میخوام امسال شرکت کنم، 4 سال از گفتن لیسانس جامداتم میگذره !!!!!!!!

هر کدوم از دوستان به این سه سئوال من جواب بدن، ممنون میشم :

1- اینکه برای گرایش جامدات، طراحی نمیدن و فقط نظارت میدن آیا ارزشی داره؟

2- اون واحدهای خاصی که جامدات اگر بره اضافه پاس کنه طراحی هم میگیره معرفی کنین؟

3- برای قبول شدن چه قدر زمان مطالعه بذاریم کافیه؟

سوال 1 بله تفاوت دارد شما با داشتن پروانه طراحی هزینه آن را هم می توانید دریافت کنید برای دیدن میزان اخلاف دریافتی به سایت سازمان استان خود بروید و مبالغ دریافتی را ببینید
2 همچین موردی دیگر وجود ندارد فقط بر اساس واحد های پاس شده در دوران دانشگاه می باشد
3 بستگی به خودتون دارد اما به نظر من این کتاب ها رو بخونید الف ) مباحث نظام مهندسی ب ) کتاب تاسیسات طباطبایی ج )نمونه سوال های 4 دوره قبل

golabi2007

عضو جدید
راستش منم امسال می خوام شرکت کنم. الان هم دنبال منابع می گردم. زمان ثبت نام رو اگه می دونیم اعلام کنید لطفا

برای منابع سوالات و زمان آزمون و دریافت سوالات دوره های قبل به سایت زیر مراجعه کنید www.inbr.ir

babakv

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
برای قبولی در آزمون نظام مهندسی کتاب های زیر رو توصیه میکنم . یعنی اینا به نوعی مکمل همدیگه هستن
1.کتاب تاسیسات طباطبایی
2.مرجع کامل تاسیسات هادیزاده http://www.noavarpub.com/viewBooks.a...ook&Serial=487
3.نشریه 128 و نشریه 172 http://bpms.mporg.ir/Portal/View/Vie...0-ac690b57bc93
4.کتاب تهویه مطبوع و حرارت مرکزی دکتر محمد مقیمان دانشگاه فردوسی مشهد
5.و یک جزوه دستی شامل نکات مهم آزمون تاسیسات نظام هستش که خیلی عالیه ضمن اینکه مواردی رو در چند صفحه حاوی نکاتی است که خودم از مراجع مختلف بهش رسیدم رو اضافه کردم.
مورد 2 و 5 رو اکیدا سفارش میکنم
اینو هم باید بگم که بنده با این منابع تونستم جزو رتبه هاب برتر آزمون گذشته باشم
موفق باشید;)
اگر تمایل داشتید پیغام خصوصی دهید.

kiaee1369

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
برای قبولی در آزمون نظام مهندسی کتاب های زیر رو توصیه میکنم . یعنی اینا به نوعی مکمل همدیگه هستن
1.کتاب تاسیسات طباطبایی
2.مرجع کامل تاسیسات هادیزاده http://www.noavarpub.com/viewBooks.a...ook&Serial=487
3.نشریه 128 و نشریه 172 http://bpms.mporg.ir/Portal/View/Vie...0-ac690b57bc93
4.کتاب تهویه مطبوع و حرارت مرکزی دکتر محمد مقیمان دانشگاه فردوسی مشهد
5.و یک جزوه دستی شامل نکات مهم آزمون تاسیسات نظام هستش که خیلی عالیه ضمن اینکه مواردی رو در چند صفحه حاوی نکاتی است که خودم از مراجع مختلف بهش رسیدم رو اضافه کردم.
مورد 2 و 5 رو اکیدا سفارش میکنم
اینو هم باید بگم که بنده با این منابع تونستم جزو رتبه هاب برتر آزمون گذشته باشم
موفق باشید;)
اگر تمایل داشتید پیغام خصوصی دهید.

با سلام
مهندس جان بنده لیسانس سیالات دارم . می خواستم بدونم من که توی زمینه نفت و گاز کار می کنم و تا حالا پروژه تاسیساتی کار نکردم هم می تونم پروانه نظام مهندسی ساختمان بگیرم؟ توی سایتشون یه لیست سابقه کار دیدم که باید هشت تا پروژه ای که قبلا کار کردیم رو توش می نوشتیم و دو نفر مهندس پایه یک باید امضا می کردن . اصلا چطور میشه دو نفر رو پیدا کرد که امضا کنن؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
با سلام
مهندس جان بنده لیسانس سیالات دارم . می خواستم بدونم من که توی زمینه نفت و گاز کار می کنم و تا حالا پروژه تاسیساتی کار نکردم هم می تونم پروانه نظام مهندسی ساختمان بگیرم؟ توی سایتشون یه لیست سابقه کار دیدم که باید هشت تا پروژه ای که قبلا کار کردیم رو توش می نوشتیم و دو نفر مهندس پایه یک باید امضا می کردن . اصلا چطور میشه دو نفر رو پیدا کرد که امضا کنن؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
اون سابقه كار كه نوشته سوري هست!
بيشتر نظرشون روي اينه كه سه سال از روي تاريخ مدركت گذشته باشه.
فرقي هم نميكنه كه توي چه زمينه اي كار ميكني، ميتوني پروانه نظام را بگيري.
الان اونايي كه سابقه كار تاسيساتي ندارن دو تا مهندس آشنا پيدا ميكنن در نقش پارتي!!! تا واسشون اون برگه سابقه كار را پر كنه.
ميتونم بهت بگم 98درصد كسانيكه پروانه دارن تا قبل اون هيچي كار تاسيساتي نكردن!
واسه همه ميشه گفت ي جورايي شغل دوم هست.

alr.ramezani

عضو جدید
سلام
اگر تبلیغ نشه:D
از سایت زیر هم می تونید کمک بگیرید
azmoonline.com
ازمون های آزمایشی به تعداد دلخواه انجام بدید به علاوه می توانید از تیم مهندسی سایت نیز مشاوره بگیرید.
البته ناگفته نمونه که این سایت را چند مهندس مثل خود شما نگه داری می کنن که همگی خوشان در نظام مهندسی نیز هستند و این سایت به هیچ جای دولتی متصل نیست و فقط از روی علاقه مندی این سایت را نگه داری میکنند و بنده هم افتخار دارم که از لحاظ برنامه نویسی وبسایت در اختیارشان باشم.

AMIR843232

اخراجی موقت
سلام خدمت همه مهندسان گل خواستم یه سایت معرفی کنم که خودم امتحانش کردم و پسر خاله ام هم از این سایت استفاده کرد و قبول شد به امید موفقیت شما

www.mohandeci.ir

AMIR843232

اخراجی موقت
اون سابقه كار كه نوشته سوري هست!
بيشتر نظرشون روي اينه كه سه سال از روي تاريخ مدركت گذشته باشه.
فرقي هم نميكنه كه توي چه زمينه اي كار ميكني، ميتوني پروانه نظام را بگيري.
الان اونايي كه سابقه كار تاسيساتي ندارن دو تا مهندس آشنا پيدا ميكنن در نقش پارتي!!! تا واسشون اون برگه سابقه كار را پر كنه.
ميتونم بهت بگم 98درصد كسانيكه پروانه دارن تا قبل اون هيچي كار تاسيساتي نكردن!
واسه همه ميشه گفت ي جورايي شغل دوم هست.

سلام خدمت همه مهندسان گل خواستم یه سایت معرفی کنم که خودم امتحانش کردم و پسر خاله ام هم از این سایت استفاده کرد و قبول شد به امید موفقیت شما

www.mohandeci.ir

babakv

عضو جدید

www.mohandeci.ir

نیازی به اینهمه هزینه نیس
خواهشا دوستان رو با راهنمایی و معرفی سایت هایی که هدفشون فقط مباحث مالی هست گمراه نکنید.
منابعی رو که در پست های قبلی عنوان کردم بعنوان یک پکیج کامل با هزینه ای ناچیز قابل تهیه است

AMIR843232

اخراجی موقت
سلام خدمت مهندسان زحمت کش مکانیک به خصوص گرایش تاسیسات من سال پیش تو ازمون قبول شدم اونم بعد از 4 سری شرکت ولی بالاخره راز قبولی رو فهمیدم

1- خواندن کتاب های تاسیسات 77
2-خواندن کتاب تاسیسات مکانیکی وکیل ارعیا
3- بدست اوردن جزوات طلایی مباحث 14،16،17 که خیلی کم گیر میاد ولی من از این سایت خریدم ارزششو داشت و خیلی کمک کرد www.mohandeci.ir
4- خواندن سوالات سالهای گذشته مخصوصا 5 سال اخیر
5-تهیه یه فهرست بندی جالب از مطالب کتاب و بردن سر جلسه
6-مرور کامل مباحث مربوط به اسانسور ها مهمه
7- توکل به خدا
موفق باشید

AMIR843232

اخراجی موقت
نیازی به اینهمه هزینه نیس
خواهشا دوستان رو با راهنمایی و معرفی سایت هایی که هدفشون فقط مباحث مالی هست گمراه نکنید.
منابعی رو که در پست های قبلی عنوان کردم بعنوان یک پکیج کامل با هزینه ای ناچیز قابل تهیه است

من چهار سال مثل شما فکر میکردم و میگفتم چرا هزینه کنیم امتحان که اوپن بوکه ولی بعد از 7 دفعه مردودی فهمیدم بدون داشتن جزواتی که فرمولی هست امکان نداره قبول شیم

babakv

عضو جدید
من چهار سال مثل شما فکر میکردم و میگفتم چرا هزینه کنیم امتحان که اوپن بوکه ولی بعد از 7 دفعه مردودی فهمیدم بدون داشتن جزواتی که فرمولی هست امکان نداره قبول شیم

من نمیگم هزینه نکنید
گفتم مواردی که معرفی کردید هزینه بالایی داره!
دوستان رو الکی به خرج نندازید
منابعی که معرفی کردم به مراتب هزینه پایین تری دارد
نتیجش هم قبولی 100 در 100 کسایی بود که در آزمون اسفند این جزوات رو از من تهیه کردند
موفق باشید

انیشتن

عضو جدید
من نمیگم هزینه نکنید
گفتم مواردی که معرفی کردید هزینه بالایی داره!
دوستان رو الکی به خرج نندازید
منابعی که معرفی کردم به مراتب هزینه پایین تری دارد
نتیجش هم قبولی 100 در 100 کسایی بود که در آزمون اسفند این جزوات رو از من تهیه کردند
موفق باشید
شما اگه مردی مجانی ر احتیار همه قرار بده اگه ناچیز هس زکات علم نشر آن است.شماکه قبول شدی دیگه چرا هزینه می خوای؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.