آزمون نظام مهندسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

danger66

عضو جدید
با تبریک به اونایی که قبول شدن و امید موفقیت تو آزمونای بعدی برا کسایی که قبول نشدن. منم شدم 82.:D

k1keyvan27

عضو جدید
منم 62 شدم قبولی همگی مبارک باشه اونایی هم که بدشانسی آوردن انشاالله امتحان بعدی قبول بشن

hamidp

عضو جدید
حالا باید چیکار کنیم
اون سابقه هایی که میگن چطور تهیه کنیم؟

juliosezar

عضو جدید

خب خداروشکر منم قبول شدم.تبریک به قبول شده ها.اونایی هم که قبول نشدن غصه نخورن،مثل برق و باد آزمون بعدی سر میرسه.
;)

حالا باید چیکار کنیم
اون سابقه هایی که میگن چطور تهیه کنیم؟

فعلاً که گفتن 20 فروردین به بعد.کی میتونه تا اون موقع تحمل کنه؟؟؟:cry:

mehran.bash

عضو جدید
تبریک به قبول شده ها و ارزوی موفقیت برای بقیه.منم قبول شدم .دوستان سابقه نمیخواد گرچه من 3 سالی بیمه دارم

hamidp

عضو جدید
پس اون کاربرگ شماره پنج چیه؟مگه مربوط به سابقه نیست؟
اصلا روال کار واسه دریافت پروانه چطوریه؟چقدر طول میکشه؟

mehran.bash

عضو جدید
پس اون کاربرگ شماره پنج چیه؟مگه مربوط به سابقه نیست؟
اصلا روال کار واسه دریافت پروانه چطوریه؟چقدر طول میکشه؟

سلام دوستان من در مورد سابقه کار پرسیدم.در استان ما همدان فقط یک نامه ساده از شرکت یا ارگان برای اثبات سابقه کافیه و لازم به استناد به بیمه تامیین اجتماعی نیست کافیه از یک شرکت اشناتون یک معرفی نامه بگیرید حتما لازم نیست اونجا کار کرده باشین همین

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من 1 سوال داشم نحوه کار پس از اخذ مدرک نظام مهندسی به چه شکل است؟ منظورم اینه که بعد میشه با این مدرک استخدام شرکت های تاسیساتی شد یا اینکه دفتر تاسیس کرد؟ برای کسی که تجربه عملی توی این زمینه ندارهچطوره؟ کلا خود اشتغالیه یا کارمندیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

4540

عضو جدید
عنوان: قابل توجه متقاضیان آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، حرفه ای کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی تاريخ: دوشنبه 5 اسفند 1392
قابل توجه متقاضیان آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، حرفه ای کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی

بدینوسیله به آگاهی می رساند، آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی احتمالا در 22 و 23 خرداد ماه سال 1393برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است شروع ثبت نام آزمون های فوق از تاریخ 10/12/1392 از طریق وب سایت دفتر انجام خواهد شد. ضروریست داوطلبان قبل از انجام ثبت نام راهنما ودستورالعمل ثبت نام آزمونهای فوق را مطالعه واز مفاد آن آگاه باشند

juliosezar

عضو جدید
عنوان: قابل توجه متقاضیان آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، حرفه ای کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی تاريخ: دوشنبه 5 اسفند 1392
قابل توجه متقاضیان آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، حرفه ای کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی

بدینوسیله به آگاهی می رساند، آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی احتمالا در 22 و 23 خرداد ماه سال 1393برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است شروع ثبت نام آزمون های فوق از تاریخ 10/12/1392 از طریق وب سایت دفتر انجام خواهد شد. ضروریست داوطلبان قبل از انجام ثبت نام راهنما ودستورالعمل ثبت نام آزمونهای فوق را مطالعه واز مفاد آن آگاه باشند

یعنی هنوز تکلیف قبول شده های جدید مشخص نشده،آزمون بعدی رو راه انداختن؟؟؟:eek:

2aria2

عضو جدید
یعنی هنوز تکلیف قبول شده های جدید مشخص نشده،آزمون بعدی رو راه انداختن؟؟؟:eek:

اشکال نداره .نگران نباش یکم به فکر اونایی که قبول نشدن هم باشیم . من خودم اگه قبول نشده بودم خوشحال میشدم زودتر امتحان بعدی برگزار بشه

Mr. Specific

عضو جدید
احتمال اینکه این آزمون آخرین آزمون برگزار شده با حد نصاب پنجاه درصد باشه خیلی زیاده.
پس دوستان با این دیدگاه که آخرین آزمون هست آمادگی لازم رو داشته باشند. ایشالا که همه دوستان موفق باشند.

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
احتمال اینکه این آزمون آخرین آزمون برگزار شده با حد نصاب پنجاه درصد باشه خیلی زیاده.
پس دوستان با این دیدگاه که آخرین آزمون هست آمادگی لازم رو داشته باشند. ایشالا که همه دوستان موفق باشند.

یعنی چی؟ بعدش قرار هست به چه صورت برگزار شود؟

Mr. Specific

عضو جدید
Re: آزمون نظام مهندسی 92

یعنی چی؟ بعدش قرار هست به چه صورت برگزار شود؟

طبق شنیده های بنده از سازمان نظام مهندسی، یا حدنصاب رو می برند بالاتر (۷۰٪) و یا تعداد مشخصی از کسانی که حدنصاب پنجاه درصد رو دارند قبول می کنند. مثلا در هر شهر بیست نفر اول

ali429

عضو جدید
من مبحث 21 و 21 و ويرايش جديد مبحث 15 آسانسور رو دانلود كردم و دارم

salehbt

عضو جدید
حق نظارت برای کارشناسی ناپیوسته سیالات

حق نظارت برای کارشناسی ناپیوسته سیالات

سلام من کاردانی مکانیک خودرو گرفتم و کارشناسی ناپیوسته مهندسی مکانیک حرارت سیالات از دانشگاه آزاد.
امروز که به نظام مهندسی مراجعه کردم گفتن فقط به کسانی که پیوسته بودن حق طراحی تعلق میگیره و میتونن تو آزمون شرکت کنن وناپیوسته ها فقط حق نظارت دارن.
آیا این امکان برای کارشناسی ناپیوسته وجود نداره؟یا راهی هست؟مثلا ارشد تبدیل انرژی بخونیم چطور؟

katolbashi

عضو جدید
سلام دوستان

کارشناسی در رشته مکانیک نیروگاه خوندم که استاتیک 2 واحد و ریاضی مهندسی نداشت ارشد را هم در زمینه سیستم های انرژی تموم کردم آیا میتوانم در آزمون نظام مهندسی شرکت نمایم در کدام زمینه آزمون نظام مهندسی میتوانم شرکت نمایم که از نظر درآمد مناسب تر است؟

ali_pishtaz

عضو جدید
سلام...

من کارشناسیم مکانیک سیالات بودم و الانم دانشجوی ارشد و هنوز سه سال از فارغ شدن از کارشناسیم نگذشته..

از الان میخوام برم عضو نظام مهندسی بشم..خواستم بدونم چه مزایایی داره؟..اگه مزایای خاصی نداره نرم عضو بشم...

ممنون از همگی

وضعیت
موضوع بسته شده است.