آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام به دوستان خوبم
خوشحال میشم در این تاپیک حضور پیدا کنید و نمونه اسکیس های خودتون رو برای کرکسیون با استاد آرتور قرار بدین و از این فرصت پیش اومده به خوبی استفاده کنیم
سپاسگزارم

استاد آرتور امید آذری:

درصدد هستیم برای ارتقاء سطح علمی دانشجویان عزیز در زمینه طراحی معماری، اسکیس و پرزانته فضایی ایجاد کنیم تا به رشد و پرورش شما علاقمندان بپردازیم. برای محقق شدن این امر لازم است شما عزیزان پروژه های خود را در زمینه اسکیس و راندو برای ما ارسال نمائید تا به صورت آنلاین مورد نقد و بررسی قرار گیرد.
برای آشنایی بیشتر شما عزیزان به صورت هفتگی اسکیس ها و طرح های برگزیده ی خودم و دانشجویانم را در این جا به نمایش خواهم گذاشت.
امید است که این امر در یادگیری هر چه بیشتر شما موثر باشد.

تاپیک: کارگاه اسکیس و راندو استاد آرتور

neda mm

عضو جدید
ندا خانوم چون حجمش خیلی زیاده هیچکی تبدیل به پی دی اف اش نکرده تا بذاره و دوستان استفاده کنن
از طرفی هم امسال جزوه ایشون به صورت کتاب چاپ شده، بهتره کتاب رو تهیه کنید، قیمت کتابش دقیقا برابر قیمت جزوه کپی شده ایشونه

من بسیار ممنونم از راهنمایی شما

archi boy

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشین من دارم برا ارشد میخونم کسی بارم بندی سوالات کنکور داره؟اینکه از چه کتابی و چه مبحثی چند سوال اومده هرسال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا اگه کسی داره دریغ نکنه

seko

عضو جدید
پارادیم های پردیس (آزاده شاهچراغی)
باغ ایرانی (غلامرضا نعیما)
کهن الگو ( موزه هنرهای معاصر) یه سری مقاله در مورد باغ ایرانیه.... عکساش بیشتر مهمه
جزوه د. منصوری و د.متدین
نمونه سوالات سالهای گذشته البته با پاسخ تشریحی
کتاب عزاله روحانی .........خصوصا بحثهای مقیاس و رنگ

soodabe

عضو جدید
پارادیم های پردیس (آزاده شاهچراغی)
باغ ایرانی (غلامرضا نعیما)
کهن الگو ( موزه هنرهای معاصر) یه سری مقاله در مورد باغ ایرانیه.... عکساش بیشتر مهمه
جزوه د. منصوری و د.متدین
نمونه سوالات سالهای گذشته البته با پاسخ تشریحی
کتاب عزاله روحانی .........خصوصا بحثهای مقیاس و رنگ

جزوه ی منظر پارسه هم خیلی خوبه
جزوه عظمتی و مریم حسینی هم خوبه

soodabe

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشین من دارم برا ارشد میخونم کسی بارم بندی سوالات کنکور داره؟اینکه از چه کتابی و چه مبحثی چند سوال اومده هرسال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا اگه کسی داره دریغ نکنه

خب ببین اگه شما بشینی سوالای 10 سال گذشته هم چک کنی ک از کجا چنتا سوالاومده بازم به دردت نمی خوره . کنکور خبر نمیکنه که قراره از کجه سوال بیاره . هر سال یه جوره . مثلا یه سال تو دروس فنی چنتا سواله مصالح میاره ولی یه سال دیگه فقط یک سوال. بقیه درسا هم همینه

پریسا 69

عضو جدید
سلام و روز بخیر..
دوستان ممکنه یکی واسم "خط آسمان" و "موتیو" و"ابیانه" رو توضیح بده لطفا؟
ممنون میشم

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و روز بخیر..
دوستان ممکنه یکی واسم "خط آسمان" و "موتیو" و"ابیانه" رو توضیح بده لطفا؟
ممنون میشم

اینا کجا دیدی ؟
خط اسمان معمولا در مورد فرم . ارتفاع ساختمان و تاثیرش در محیط اطرافش ( اسمان هست ) در واقع خط اتصال ساختمان با اسمان هست .
نتونستم عکس خط اسمان واست اپلود کنم برو به این ادرس ببین : http://www.google.com/imgres?q=تعری...52&vpy=112&hovh=195&hovw=258&biw=1366&bih=674

ابیانه مگه اسم روستا نیست

پریسا 69

عضو جدید

توو جزوه ی دکتر منصوری بود...
الان که شما گفتی اسم روستاست،دوباره خوندمش؛جور دراومد،مرسی:)

موتیو هم میشه توضیح بدی لطفا؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان خوبم
خوشحال میشم در این تاپیک حضور پیدا کنید و نمونه اسکیس های خودتون رو برای کرکسیون با استاد آرتور قرار بدین و از این فرصت پیش اومده به خوبی استفاده کنیم
سپاسگزارم

استاد آرتور امید آذری:

تاپیک: کارگاه اسکیس و راندو استاد آرتور

یه سوالی ذهن منو مشغول کرده .. میشه بگید چرا اسم این آقا به هم نمیخوره ؟ آرتور امید آذری !!!!! یه جوریه ....

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
یه سوالی ذهن منو مشغول کرده .. میشه بگید چرا اسم این آقا به هم نمیخوره ؟ آرتور امید آذری !!!!! یه جوریه ....

اسم ایشون امید آذری هست و معروف به آرتور
اما اکثرا آرتور امید آذری صداشون میکنن

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوستان به گفته خود استاد آذری ؛ آرتور اسم هنری ایشون هست و از کلمه آرت art گرفته شده ...

و هم ایتکه مشتاقم که در تاپیک و کارگاه استاد شرکت بفرمائید تا بتونیم برنامه های بیشتر و گسترده تری داشته باشیم و بیشتر بتونیم از وجود ایشون بهره ببریم که هم بتونیم سوالات و نیاز های خودمون رو مطرح کنیم
سپاسگزارم

shiva2009

کاربر بیش فعال
موتیو نمی دونم راستش نشنیدم ببخشید .
اگر منظورتون موتیف باشه: موتیف یا نقش مایه به عناصر تکرار شونده ای میگن که ریتم وساختار(تم) اثر رو شکل میدن. موتیف به خاطر تکرارشونده بودنش می تونه تآثیر زیادی روی خاطره ی ذهنی ما از اثر بذاره در حدی که چکیده و نماینده ی اون بنا یا اثر هنری باشه.

آخرین ویرایش:

پریسا 69

عضو جدید
احتمالش هست که غلط املایی بوده باشه،چون تا الان داشته..
خیلی خیلی ممنونم از پاسختون:)

meriil

کاربر فعال
سلام
بچه ها اگه یکی زبان و تاریخش خوب باشه و فنیهاشم بد نباشه جفتشونم دوست داشته باشه کدوم رو واسه شناورش انتخاب کنه بهتره؟؟ به عبارت دیگه تو کدوم شانسش بیشتره؟؟؟

ati.n

عضو جدید
بچه ها واسه کتاب تست چی بزنم؟من دارم تو این فرصتی که دارم به جای کتاب های اصلی راهیان ارشد میخونم خوبه؟

marry behesht

عضو جدید
سلام دوستان میشه یه کتاب تست خوب و مناسب برای آزمون ارشد طراحی شهری معرفی کنید؟غیر از کنکورهای سالهای پیش....

arichigi

عضو جدید
سلام به همگی
خواستم بدونم تو کنکور آزاد ۹۱ از ایستایی و سیستم های سازه سوال اومده یا خیر؟؟
:eek:

marry behesht

عضو جدید
سلام دوستان-لطفا کمکم کنید و یه سری کتاب خوب تست البته غیر از کنکورای سالای پیش برای ارشد طراحی شهری بهم معرفی کنید...من چندتا کتاب خوندم ولی میدونم که بدون تست فایده ای نداره اصلأ هم نمیدونم چه کتابی خوبه!!!!!

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان-لطفا کمکم کنید و یه سری کتاب خوب تست البته غیر از کنکورای سالای پیش برای ارشد طراحی شهری بهم معرفی کنید...من چندتا کتاب خوندم ولی میدونم که بدون تست فایده ای نداره اصلأ هم نمیدونم چه کتابی خوبه!!!!!
بهترین کار اینه که یه سر به کتاب فروشی بزنین کتابای تست با هم مقایسه کنید اونی که به نظرتون جالب تر و مفید تر هست انتخاب کنید .

shakiba.lb

عضو جدید
سلام
من تازه با این سایت اشنا شدم،دانشجوی ترم 7 معماری هستم،الان دفترچه ارشد اومده و من دارم ثبت نام میکنم،1 ماه که میخوام ازتون مشاوره بگیرم،اما به دلایل مختلف مثل اینترنت دایل اپ،عقب بودن ،و..... نتونستم
میدونم خیلی دیره واسه شروع اما میخوام کمکم کنید و مشاوره بدید بهم که چطوری با شرایطی که دارم بخونم
اگه برنامه و کمک داشته باشم و این فشار و استرس زیاد کم شه تو این چند ماه همه توانم میزارم تا قبول شم
یکی از دوستانم گفت اینجا مشاوره شخصی بر اساس برنامه خودت بهت میدن،من نمی دونم چطوری و کجا
خواهش میکنم کمکم کنید :(

استاتیرا68

عضو جدید
سلام ببخشد من تازه چند روزی میشه که دفاع کردم حالا می خوام تازه از فردا شروع کنم می دونم که خیلی دیره ولی به نظرتون موفق میشم :surprised:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
من تازه با این سایت اشنا شدم،دانشجوی ترم 7 معماری هستم،الان دفترچه ارشد اومده و من دارم ثبت نام میکنم،1 ماه که میخوام ازتون مشاوره بگیرم،اما به دلایل مختلف مثل اینترنت دایل اپ،عقب بودن ،و..... نتونستم
میدونم خیلی دیره واسه شروع اما میخوام کمکم کنید و مشاوره بدید بهم که چطوری با شرایطی که دارم بخونم
اگه برنامه و کمک داشته باشم و این فشار و استرس زیاد کم شه تو این چند ماه همه توانم میزارم تا قبول شم
یکی از دوستانم گفت اینجا مشاوره شخصی بر اساس برنامه خودت بهت میدن،من نمی دونم چطوری و کجا
خواهش میکنم کمکم کنید :(

سلام ببخشد من تازه چند روزی میشه که دفاع کردم حالا می خوام تازه از فردا شروع کنم می دونم که خیلی دیره ولی به نظرتون موفق میشم :surprised:

دوست عزيز ساير تاپيك هاي مشاوره رو بخون
و توصيه ميكنم صفحه به صفحه ي اين تاپيكو بخوني
ميدونم كه لابلاي اين تاپيك اسپم زياده ولي چه ميشه كرد نميشه جلوشو گرفت
حرفاي بدرد بخور توش هست يه روز تايم بزاري حله
موفق باشي

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها اگه یکی زبان و تاریخش خوب باشه و فنیهاشم بد نباشه جفتشونم دوست داشته باشه کدوم رو واسه شناورش انتخاب کنه بهتره؟؟ به عبارت دیگه تو کدوم شانسش بیشتره؟؟؟
شانسش بيشتره كه نميشه رفيق
هر كدومو بيشتر خوندي بهتر ميزني

بچه ها واسه کتاب تست چی بزنم؟من دارم تو این فرصتی که دارم به جای کتاب های اصلی راهیان ارشد میخونم خوبه؟
نه
مفتم گرونه
اين نظر منه باز از بقيه بپرس

سلام دوستان میشه یه کتاب تست خوب و مناسب برای آزمون ارشد طراحی شهری معرفی کنید؟غیر از کنکورهای سالهای پیش....
همون كنكاش خوبه ديگه
تو بورس تره
چون آپديت تره

سلام به همگی
خواستم بدونم تو کنکور آزاد ۹۱ از ایستایی و سیستم های سازه سوال اومده یا خیر؟؟
:eek:
وا مگه ميشه نياد
اين سيستم نخوده هر اشيه
همون ديگه كنكاش خوبه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا