[ AutoCad Civil3D Land ] آموزش و رفع اشکال

SILLVA

عضو جدید
سلام
می بخشید من یه مشکل دارم وقتی لایه هامو تو desceription key sets می سازم بعدش که نقاط import می کنم تو لایه های مربوط به خودشون, نرم افزار همه ی نقاط تو لایه 0 نشون میده. ممنون میشم راهنمایی کنین.

MKTBH

عضو جدید
سلام جناب مهندس

لطفا درخصوص مشکلات زیردرنرم افزاراتوکدلندراهنمایی فرمائید

1- درتنظیمات اولیه ایجادپروژه صفحه توجیح راچطورتنظیم کنیم که جهت شمال نقشه تولیدی به شکل واقعی حاصل گردد

2- هنگامیکه نقاط را importمی کنم علاوه برشماره وارتفاع نقاط مختصات آنهاهم نمایش داده می شود می خواهم مختصات هنگام فراخوانی ظاهر نشود
3- به آن فیلم آموزشی که اشاره فرموده شدیدا نیاز دارم وامکان تهیه آن برایم مقدور نمی باشد اگرضمن اعلام شماره حساب برای پرداخت هزینه آن مساعدت فرمائید ممنون می شوم آدرس - زاهدان - خیابان سیستان - خیابان صدیقیه - کوچه شهید نیکبخت - پلاک 30 بااحترام محمدکیخا

hor.abd

عضو جدید
باسلام به همه:آیا کسی هست به من کمک کنه؟(درCivil3Dبعدازانجام مراحل انتقال نقاط وویرایشstyleوlabel وترسیم وویرایش منحنی میزان)برای کارباalignmentوغیره زمان بسیارطولانی طول میکشد خط یا نقطه ای ترسیم شودوعملا هنگ میکند

منم همین مشکل را داشتم رم کامپیوترم جواب نمی داد ارتقاش دادم مشکلم حل شد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hor.abd

عضو جدید
معادل دستور align که بشه باهاش مختصات نقاط در دیتا بیس رو هم تغییر داد در civil 2009 چیه؟دستورات copy,move,rotate در civil2009 وجود داره و میشه با استفاده از این دستورات علاوه تغییر مختصات نمایشی، مختصات دیتا بیس رو هم تغییر داد، اما هر چی سعی کردم نتونستم دستور پر کاربرد align رو که در اتوکد عملیات move-scale-rotate رو هم زمان اتجام میده در civil 2009 اجرا کنم که بتونه مختصات دیتا بیس رو هم تغییر بده.
:heart:راستی ما مزدوج شدیم دوستان عزیز:heart:

al رو بزن حله

iman_91

عضو جدید
جواب تاپیکها

جواب تاپیکها

با عرض سلام خدمت دوستان عزيز
حاضرم به سوالات در مورد civil 3d
جواب دهم

با تشكر

سلام مهندس پس لطف کن به سوالاتم که توهمین صفحه باعنوان سوالات لندگذاشتم،جواب بده،مرسی

m.kz

عضو جدید
civil 3d

civil 3d

سلام دوستان اگه فایل اموزشی civil رو دارید اگر ممکنه در اختیارم بذارید یا سایت خوبی رو میشناسید راهنماییم کنید لطفا

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام دوستان اگه فایل اموزشی civil رو دارید اگر ممکنه در اختیارم بذارید یا سایت خوبی رو میشناسید راهنماییم کنید لطفا

با سلام دوست من شما می تونید آموزشهای سیویل تری دی 2010 و 2011 رو از لینک زیر دانلود کنید........................... بدرود.

لینک دانلود

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
سلام
هر چی تو برنامه سیویل گشتم راهی رو پیدا کنم که نقاط توپو گرافی رو برون یابی کنم ابزاری پیدا نکردم. چه جوری تو سیویل یه سری نقاط برون یابی کنیم یا یه سورفیس رو با شیب طولی و عرضی خودش گسترش بدیم؟
فرض کنین یه خیابون رو باید 50 متر برداشت می کردین اما 30 متر برداشت شده. 20 دیگه رو باید برون یابی کنم.

pezhmansuv

عضو جدید
سلام دوستان کسی میدونه توی سیویل 3D چطور خط پروژه رو معرفی کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی میدونه توی سیویل 3D چطور خط پروژه رو معرفی کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوست من.......

شما اگه فایلهای آموزشی سیویل تری دی رو خونده باشید .......... در این قسمت توضیحات لازم رو داده ......... برای دانلود سه نوع فایل آموزشی مربوط به سیویل تری دی می تونید از لینک زیر دانلود کنید.

لینک مطلب جهت دانلود .

hawre assrary

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید، من در رشتۀ مهندسی عمران فارغ التحصیل شده ام، نیاز مبرم به یادگیری civil 3d 2012 دارم خواهشمندم در نین مورو من و یاری کنید ، مرسی

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
با عرض سلام و خسته نباشید، من در رشتۀ مهندسی عمران فارغ التحصیل شده ام، نیاز مبرم به یادگیری civil 3d 2012 دارم خواهشمندم در نین مورو من و یاری کنید ، مرسی

برای دانلود فایل های آموزشی سیویل تری دی 2010 و 2011 از لینک زیر استفاده کنید............

لینک دانلود.

ghasemafkhami

عضو جدید
دوستان اگه سوال یا پروژه ای در مورد AutoCad Civil3D Land داشتن و نیاز به کمک دارن می تونن در این تاپیک بپرسن بنده هم تا حد امکان و توانم دریغ نمیکنم.

سلام
برای پروژه راهسازی استادمون یه نقشه توپوگرافی داده و من برای معرفی کردن نقاط به مشکل برخوردم چون لند اصلا نقاط نقشه توپوگرافی رو شناسایی نمی کنه فایل نقاط رو هم ندارم
توی نقشه توپو هم ارتفاع همه نقاط صفر هست. کسی می تونه راهنمایی کنه؟چه طور باید surface معرفی کنم وقتی نقاط در لند شناخته نشده هستند؟

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
سلام. راهکارهای مختلفی برای این کار وجود داره که بسته به نوع فایل توپوتون باید از اونها استفاده کنی.
دستوری که بتونی یک سری نقشه رو به فایل اکسل تبدیل کنی DX رو استفاده کن.
در قسمت command line برنامه اتوکد تایپ کن dx و حالا به سوالاتی که می پرسه با دقت جواب بده.
یکی از راه کارهای دیگه اینه که فایل توپوتو بذاری برو بچه های این سایت ظرف 3 سوت واست xyz نقاط رو میفرستن!

ghasemafkhami

عضو جدید
مرسی مشکلم حل شد
یه سوال دیگه برای رسم پروفیل باید از منوی profile استفاده کرد که من این منو رو پیدا نمی کنم در ضمن در قسمت project اثری ازmenu palett نیست تا از اونجا به منوی profile دسترسی پیدا کنم.
ممنون میشم اگه کمکم کنید

iman_91

عضو جدید
آموزش جامع CIVIL 3D را لازم دارم لطفآ راهمنایی کنید.
اگه زبانت بصورت دست وپا شکستم باشه کافیه تا رجوع کنی به اموزشهای گام به گام شرکت اتودسک تحت عنوان Tutorialکه بصورت نمونه عملیه وفوق العادست...سعی کن با منوهای کاربردی تری شروع کنی...دایره لغاتشم محدوده وسخت نیست...برو به محل نصب نرم افزار،تو پوشه help...

ehsan_l

عضو جدید
بالا