❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hh.architect

عضو جدید
درود آقای ایرانشاهی خوبین ؟ من یه سوالی داشتم , ترتیب انتخاب هامون باید چطور باشه ؟ مثلا اگه احتمال قبولیه من از دانشگاه تهران کمه و یا در حد صفره من بیام تهران رو اول انتخاب کنم و انتخاب ششمم بشه دانشگاه یزد , آیا ششم بودن یزد تاثیری رو عدم قبولیه من از انتخاب ششم داره ؟ یعنی بهتره من همون انتخاب اول دومم یزد باشه یا نه ریسک کنم و تهران رو اول بزنم ؟ ضمنا شهریه ی شبانه هارو از کجا می تونم پیدا کنم ؟ رتبه منظرم 406 هستش , به نظرتون با چن درصد اسکیس می تونم از روزانه و یا شبانه قبول شم ؟
مهندس ایرانشاهی عزیز این سوال خیلی از بچه هاست لطفا راهنمایی بفرمایید .

rezazilla

عضو جدید
درود آقای ایرانشاهی خوبین ؟ من یه سوالی داشتم , ترتیب انتخاب هامون باید چطور باشه ؟ مثلا اگه احتمال قبولیه من از دانشگاه تهران کمه و یا در حد صفره من بیام تهران رو اول انتخاب کنم و انتخاب ششمم بشه دانشگاه یزد , آیا ششم بودن یزد تاثیری رو عدم قبولیه من از انتخاب ششم داره ؟ یعنی بهتره من همون انتخاب اول دومم یزد باشه یا نه ریسک کنم و تهران رو اول بزنم ؟ ضمنا شهریه ی شبانه هارو از کجا می تونم پیدا کنم ؟ رتبه منظرم 406 هستش , به نظرتون با چن درصد اسکیس می تونم از روزانه و یا شبانه قبول شم ؟

پارسال با رتبه 900 خوده دانشگاه تهران قبول شد یک نفر !!!!
این سوال رو لطفا جواب بدید اقای ایرانشاهی ، رلجع به اولویت در انتخاب ها...

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز

anom

عضو جدید

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال با رتبه 900 خوده دانشگاه تهران قبول شد یک نفر !!!!
این سوال رو لطفا جواب بدید اقای ایرانشاهی ، رلجع به اولویت در انتخاب ها...

اولویت انتخابها هیچی از شانستون کم نمیکنه تو قبولی...............و اصول انتخاب اینه که طبق علاقه و از بهترینا شروع بشه برسه به بدترین گزینه..........

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا من که دیگه به این سیستما اعتمادی ندارم! ثانیا ما که هنوز اسکیس ندادیم:w05:
ولی بازم ممنون بابت اطلاع رسانیت:w16:

اونجا باید درصد احتمای اسکیسم وارد کنین ولی کاملا مشکل داره مثلا من درصد اسکیس منظرم رو صفر زدم برام منظر تهران اورد روزانه:surprised:.....................بچسبیم به اسکیس :)

!طلوع!

عضو جدید
1.jpg
2.jpg
تست درک عمومی معماری سال آینده

با توجه به لیست قبولی های دو موسسه مرکز معماری ایران و اکادمی تخصصی که در سایتشان قرار داده شده به سوال زیر پاسخ دهید

رتبه 7 معماری سال94 چگونه فردی بود؟

1) او آزمونهای خود را در مرکز معماری و کلاسهای خود را در اکادمی شرکت میکرد
2) او آزمونهای خود را در آکادمی و کلاسهای خود را در مرکز معماری شرکت میکرد
3) او به صورت کنترات تمام آزمونها و کلاسهای تمام موسسات را شرکت میکرد
4) او نه ازمون شرکت میکرد نه کلاسی میرفت

:D:D:D:D

ayliin1571

عضو جدید
بچه ها چرا تو سایت سنجش در مورد انتخاب رشته چیزی ننوشته؟؟
من نمیدونم اصلا چندتا دانشگاه میتونیم انتخاب کنیم؟؟
از امروز شروع میشه؟

marjanak

عضو جدید
بچه ها این مسایل تو دانشگاه آزاد مطرحه تو سراسری فقط بر اساس علاقه تون انتخاب کنین چون سیستم سراسری واسه انتخاب رشته نمره ترازه
مهندس ایرانشاهی عزیز این سوال خیلی از بچه هاست لطفا راهنمایی بفرمایید .

marjanak

عضو جدید
خود درگیری یعنی اینکه 7 تا از سوالهای درک کلیدشون عوض بشه و تازه یه سوالو که دو تا جواب درست میذارن با جواب اولیه فرق کنه!!!!!:surprised:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها بارتبه چهار صدو حورده ای چند درصد اسکیس بزنم که رازی کرمانشاه قبول شم....پارسال 30 یا 33 درصد اسکیس زدم

faramarzensafi1

عضو جدید
بچہ ھا میدونین رتبہ ۱۴۶ پارس قبول میشہ یا نہ؟ سال پیش تا چہ رتبہ ای اونجا قبولُشدن

keyvan2006

عضو جدید
سلام
یه سوال داشتم شاید شما دوستان بتونید کمک کنید
ببینید تو کارنامه معماری اسلامی 1171 نفر مجاز روزانه شدن ولی میزان پذیرش روزانش 8 نفره ودر کل هم تعدادی که پذیرش میکنه تو دانشگاه های مختلف تعدادش71 نفره ولی تو معماری منظر میزان نفرات مجاز رو تو کارنامه 573 نفر مشخص کرده و میزان پذیرش رو توروزانه 33 نفره و در کل هم 122 نفر پذیرش داره میشه بگید چجوریه که اونجایی که میزان مجاز افراد زیاده ولی پذیرش کم و اونجایی که میزان مجاز کمه پذیرش زیاده

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
ببینید تو کارنامه معماری اسلامی 1171 نفر مجاز روزانه شدن ولی میزان پذیرش روزانش 8 نفره ودر کل هم تعدادی که پذیرش میکنه تو دانشگاه های مختلف تعدادش71 نفره ولی تو معماری منظر میزان نفرات مجاز رو تو کارنامه 573 نفر مشخص کرده و میزان پذیرش رو توروزانه 33 نفره و در کل هم 122 نفر پذیرش داره میشه بگید چجوریه که اونجایی که میزان مجاز افراد زیاده ولی پذیرش کم و اونجایی که میزان مجاز کمه پذیرش زیاده

چقد این بحث تعداد مجاز امسال سوال شده برای همه :whistle:.... یکی از ایده هایی که من دارم اینه که تعداد افراد مجاز به صورت حد نصابی باشه. یعنی یه کف قابل قبول تعیین کنن و هر کی به اون نمره رسید مجاز شه، ممکنه از رتبه 573 به بعد منظر (از نظر مسئول مربوطه!) فاقد صلاحیت لازم برای تحصیل این رشته تو دوره روزانه باشه حتی اگه بخواد رتبه یک اسکیس بیاره و قبول شه

mas6969

عضو جدید
سلام
سلام،من اعتراض نوشتم جوابش رو این طور دادن
داوطلب گرامي: براي كسب اطلاعات لازم در اين خصوص با وزارت علوم تحقيقات و فناوري تماس حاصل فرماييد. تلفن: ۸۲۲۳۱۰۰۰ الي ۱ ادرس: تهران - منطقه 2 - شهرك قدس (غرب) - فاز 2 - خ. هرمزان - نبش خيابان پيروزان جنوبي
لطفاشماهم پیگیر شید شاید فرجی بشه؟؟؟؟

ebadi69

عضو جدید
سلام،من اعتراض نوشتم جوابش رو این طور دادن
داوطلب گرامي: براي كسب اطلاعات لازم در اين خصوص با وزارت علوم تحقيقات و فناوري تماس حاصل فرماييد. تلفن: ۸۲۲۳۱۰۰۰ الي ۱ ادرس: تهران - منطقه 2 - شهرك قدس (غرب) - فاز 2 - خ. هرمزان - نبش خيابان پيروزان جنوبي
لطفاشماهم پیگیر شید شاید فرجی بشه؟؟؟؟

ببین امسال کلا ظرفیتا کم شده تو همه رشته ها
سازمان سنجشم کلا گفته ما چیزایی که بهمون از طرف وزارت علوم ابلاغ میشه اجرا میکنیم برا همون هرکی اعتراضم بنویسه پاسش میدن به وزارت علوم
جالبه که اول قول دادن سهمیه ها امسال تغییر نکنه شبانه روزانه که کم شده هیچ غیرانتفایی و پیام نور خیلی زیاد شده
به نظرمن فایده نداره اعتراض کردن کی توجه کرده به اعتراض؟!!!!!!!!!!!!!!!

metalika777_h_g

عضو جدید
سلام یه سوال داشتم ، ممنون میشم کمک کنین ، من کارت علاقه مندی به پیام نور و غیر انتقاعی رو خریدم ، سریال هم بهم داد ، موقع انتخاب رشته نوشته شما مجاز به انتخاب رشته در پیام نور و غیر انتفاعی هستین ولی هیچ جایی رو نداشت که سریال کارت رو وارد کنم ، منم انتخاب رشته کردم و رسیدم داد بهم الان من رو گزینش میکنن تو پیام نور؟

moomidi

عضو جدید
سلام
شاید موقع ثبت نام خریده بودی و گرنه سازمان سنجش سیستمش اتو ماتیکه
اونایی که موقع ثبت نام علاقمندی غیر انتفاعی گرفته بودن دیگه الان نیازی نداشت... فکر کنم 8 تومن از دست رفته

metalika777_h_g

عضو جدید
سلام
شاید موقع ثبت نام خریده بودی و گرنه سازمان سنجش سیستمش اتو ماتیکه
اونایی که موقع ثبت نام علاقمندی غیر انتفاعی گرفته بودن دیگه الان نیازی نداشت... فکر کنم 8 تومن از دست رفته

اره لازم نداشت مثل چی 8 تومن ریختم تو حلقومشون

coleopatra

عضو جدید
سلام بچه ها منم رتبه ام شده 590، برام خیلی مهمه بدونم میشه انتقالی گرفت یا نه، چون فقط تهران می خوام بیارم، می ترسم بزنم یه شهر دیگه، بعد نرم، دو سال محروم بشم.
یه چیز دیگه، نمی دونستم کجا بگم اینو، در مورد امتحان مرحله دوم مطالعات معماری، چی کارا باید بکنیم؟ از کجا باید بفهمم؟ ممنون

sedi_rouzbahan

عضو جدید
سلام دوستان کسی اطلاعاتی در مورد دانشگاه های غیرانتفاعی مازندران داره؟ شمال امل -روزبهان و ساریان ساری-طبری بابل​

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا