❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالا هرکس ب جایگاهی ک حقشه برسه..همچنین شما

من اصن نخونده بودم امثال دریغ از یه جمله...ولی دوسال قبل یکم خونده بودم رتبم همین شده بود...ب نظرم برای ارشد یا باید حسابی خوند یا اصن نخوند...با متوسط خوندن به جایی نمیرسیم.....ممنون ایشالا اونایی که خوندن پاداش زحمتاشونو بگیرن

comet_1993

عضو جدید
بچه ها منم 191 شدم :)
فکر میکردم خیلی بدتر بشم....
زبان 56
فن 34
تاریخ 34
درک 38
منظر 25

بچه ها من ترم 8 هستم! هنوز وقت نکردم تمرین اسکیسم رو شروع کنم... فقط یه کلاس تفکر ترسیمی پژمان شکوهی رو رفتم بدون تمرین!!! طرح پنجمون خیلی سخت میگیره :(
بچه ها کسی از سهمیه ممتازی با آزمون خبر داره؟
وقت بذارم پایان ناممو تا مرداد تموم کنم بهتره یا اسکیسم رو تمرین کنم؟!! البته میدونم بدون تمرین اسکیس که نمیشه! ولی خب کدوم اولویت داره؟
آقای ایرانشاهی میشه راهنمایی کنید؟

memara

عضو جدید
سلام بچه ها من معماریو 148 شدم
منظر و 141 و معماری اسلامی 184 و پس از سانحه رو 181 بنظرتون اسمم امکان داره که بیاد >؟؟؟؟؟؟

memara

عضو جدید
اخرین رتبه ای رو هم که نوشته پذیرش کردن مثلا بالای سیصد و شصت بوده
اینم بگم که بخدا حتی یه خط هم نخوندم واسه کنکور ( از کاردانی نخوندم کارشناسی هم نخوندم و ارشد هم همین طور )

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخرین رتبه ای رو هم که نوشته پذیرش کردن مثلا بالای سیصد و شصت بوده
اینم بگم که بخدا حتی یه خط هم نخوندم واسه کنکور ( از کاردانی نخوندم کارشناسی هم نخوندم و ارشد هم همین طور )
یعنی چی هیچی نخوندم....مگه میشه تا الان کتابی نخونده باشید برای کنکور بعد صد بیارید:w12:
کودوم دانشگا بودید....

ayliin1571

عضو جدید
بچه ها 1600 فقط سهمیه روزانه ست اونایی که غیر روزانه مجاز شدن شانس قبولی تو شبانه رو دارن
سال های قبل روزانه و شبانه باهم 3000 تا بود ولی امسال فقط روزانه 1600 تاست
یعنی ظرفیت شبانه رو گذاشتن کنار غیرانتفایی و پیام نور :smile:

mohsen681288

عضو جدید
سلام دوستان

درصدهای من
زبان سفید
دروس فنی 69.89
تاریخ 70
درک عمومی 20
منظر 46.67

معدل موثر 13.46
نمره کل 6700
رتبه معماری 277
منظر 192

معماری انرژی
زبان سفید
ایستایی 82.22
طراحی فنی 46.67
تنظیم شرایط 53.33

رتبه 142

behdoone

عضو جدید
ببخشید من درست بلد نیستم عکس آپلود کنم
ارسال قبلیو حذف کردم

hh.architect

عضو جدید
اساتید و دوستان خواهش میکنم راهنماییم بفرمایید .
افرادی که روزانه مجاز شدن یعنی حتما با یه اسکیس حداقل 50 درصد حتما یه جایی قبولن ؟
منظورم اینه که کسانی که تو این 1640 نفر هستن تو کل کشور با یه اسکیس حداقل 50 درصد حتما قبول میشن با پایین تر از این اندازه دانشگاه ها پذیرش دارن و یه رقابت دیگه برای قبولی در پیش داریم ؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اساتید و دوستان خواهش میکنم راهنماییم بفرمایید .
افرادی که روزانه مجاز شدن یعنی حتما با یه اسکیس حداقل 50 درصد حتما یه جایی قبولن ؟
منظورم اینه که کسانی که تو این 1640 نفر هستن تو کل کشور با یه اسکیس حداقل 50 درصد حتما قبول میشن با پایین تر از این اندازه دانشگاه ها پذیرش دارن و یه رقابت دیگه برای قبولی در پیش داریم ؟
فک نکنم بشه قطعی چیزی رو گفت
اما درصد 50 واسه معماری خیلی خوبه

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و .... )

❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و .... )

اینم کارنامه من کم مونده بود روزانه مجاز نشم :biggrin:مشاهده پیوست 239952
رتبتون کدوم ستونه?دومین ستونی که علامت سوال گزاشته?نوشته 1601،
شبانه
چند نفر میگیره ?

الهه4

عضو جدید
سلام بچه ها...یه سوال داشتم ....من امسال مجاز شدم اما معدلم به خاطر یک سری تغییرات تو نمراتم تغییر کرده و بیشتر شده نسبت به چیزی که موقع ثبت نام نوشتم....نوشته بود اگر معدل رو اشتباه نوشته باشید تا دوسال نمیتونید کنکور بدین الان من کجا باید درست کنم معدلمرو؟یعنی امسال نمیتونم شرکت کنم؟

ayliin1571

عضو جدید
رتبم شده 1570
نمیدونم شبانه چند نفر میگیره ولی اکه غیر روزانه مجاز شدی شبانه هم مجازی

hh.architect

عضو جدید
سلام بچه ها...یه سوال داشتم ....من امسال مجاز شدم اما معدلم به خاطر یک سری تغییرات تو نمراتم تغییر کرده و بیشتر شده نسبت به چیزی که موقع ثبت نام نوشتم....نوشته بود اگر معدل رو اشتباه نوشته باشید تا دوسال نمیتونید کنکور بدین الان من کجا باید درست کنم معدلمرو؟یعنی امسال نمیتونم شرکت کنم؟
نگران نباشید موقع ثبت نام مرحله دوم می تونید تصحیح بفرمایید .

ilnoosh

عضو جدید
سلام دوست عزیز :
تلاشت بکن اسکیس 60 به بالا بزنی جای خوبی قبول مشی . انشالا خبر قبولت بشنوم

jeny02

عضو جدید
بچه ها من رتبم 2300 شده بنظرتون به اسکیس امیدوار باشم واسه شبانه؟

topman85

عضو جدید
arshad94.jpg
اینم مال من . رتبه ام شد 5820 که اصلن نمی خواستم شرکت کنم و واسه خنده رفتم سر جلسه!! هم نهایی داشتم و هم طرح 5! اما حالا که مجاز شدم می خوام اسکیس رو بترکونم تا شبانه جای خوب قبول شم. به نظرتون می شه؟ چقدر باید اسکیس رو بزنم؟ تاریخ امتحان حدودی کیه؟ به خصوص کسایی که الان ارشدن بگن...

jeny02

عضو جدید
من با اینکه رتبم خبلب بدتر از تو شده میخوام تلاشمو بکنم تلاشتو بکن چرا نشه

ما میتوانییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم ....پیش به سوی اسکیس الکی مثلا ما رتبمون زیر 1000 شده :D....من و تو کولاک میکنیم حالا ببین کی گفتم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا