❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samira-arch

عضو جدید
سلام
به نظرتون میشه به تکمیل ظرفیت امید داشت؟
البته برا روزانه میگم.کسی هست که پارسال ثبت نام کرده باشه؟

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها من اگه برم پیام نور ثبت نام کنم
بعد یه ترم انتقالیمو میدن به دانشگاه پارس؟؟؟؟؟؟؟
احتمالش زیاده که یه سری از دوستان اصلا نرن پارس، فک می کنم (یعنی امیدوارم) تو تکمیل ظرفیت بتونی قبول شی :victory:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بچه ها من اگه برم پیام نور ثبت نام کنم
بعد یه ترم انتقالیمو میدن به دانشگاه پارس؟؟؟؟؟؟؟
حتما پیگیری بکن اینطوری سرسری نگیر

سلام
به نظرتون میشه به تکمیل ظرفیت امید داشت؟
البته برا روزانه میگم.کسی هست که پارسال ثبت نام کرده باشه؟
ممکنه توی تکمیل ظرفیت دانشگاه مورد نظر شما دانشجو نپذیره. باید دید چی میشه

احتمالش زیاده که یه سری از دوستان اصلا نرن پارس، فک می کنم (یعنی امیدوارم) تو تکمیل ظرفیت بتونی قبول شی :victory:
بابا یکی بگه این پارس کجا هست چی چی هست

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
دانشگاه غیرانتفاعی آقای گلابچی! یه سری اساتید مشترک با دانشگاه تهران داره انگار ...

یه موسسه غیرانتفاعی در تهران که به همت دکتر گلابچی تاسیس شده و جمعی از معماران خوشنام ایرانی هم جزو اساتیدش هستند
http://www.parsuniversity.ir

نونه اسمشونو میخورن پسسسس

mrabie

عضو جدید

من سطح بچه های ارشد معماریشونو دیدم.. واقعا خوب بودن و به شدت کار می کردن
اساتیدشونم ظاهرا همون اساتید هستن
دوستای دانشگاه تهرانیم گفتن بهتر از اینه که شهرستان بزنم حتی تکنو تبریز! همش میگن ظاهرا آقای گلابچی به بچه های پارس بیشتر میرسن !

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز

البته یکی از دوستام دخترخالش اونجا درس می خونه (کارشناسی)، میگفت خودشون نیستن سر کلاس ها بیشتر اسیست هاشون میان!
تا چه حد صحت داره خدا میدونه!!

z312

عضو جدید
سلام دوستان کسی اطلاعی از دانشگاه هنر یزد داره که چجوریاس ؟

اینجوری که شنیدم مخه استادا به سمت معماری سنتی معطوفه(که یه مشکله اساسیه بنظرم خدا بخیر کنه )

یکی از استادای ما کارشناسی و ارشدشو دانشگاه یزد خوانده بود راضی بود از دانشگاهش

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
اولا میخوام راجع به کنکور بگم که وقتی خودمون موقع اومدن کلید کوتاه اومدیم و هیچ کاری نکردیم ببخشید این کلمه رو میگم ولی حقمون تو اسکیس و نتایج نهایی هم این بلاها سرمون بیاد...تو کنکور مدیریت دقیقا 2 سوال 2 گزینه ای بود و 1 سوالم گزینه درست نداشت که بخاطر کمبود اعتراض تصحیح نشد و سر اشتباه آشکارشون پافشاری کردن(بچه های هنرهای ساخت میدونن 3 تا سوال تو این گرایش ها چه ارزشی داره) که بعضی ها اون سوال غلط رو شانسی زدن و گزینه اعلامی سنجش طبق میل اونا بود و تو یه درس با ضریب 4 یک سوال واقعا ممکن 30-40 تا رتبه رو جابجا کنه( البته تو رتبهای زیر 50 این جابجایی کمتر) و واسه بچه های معماری هم این روند گنگ و نامعلوم اساس نمره دهی به اسکیسها و همچنین سوالات.... بگذریم....حرفم به اینه همیشه اجازه دادیم حقمون خورده بشه.....کاش حداقل به خاطر بچه های سال بعد یه کاری میکردیم که اونا این تجربه های تلخ ما رو دوباره تجربه نکنن

بعدش هم در مورد دانشگاه پارس میگم هر کی قبول شده واقعا تبریک میگم و بهشون میگم اصلا تردید نکن و مطمعنن برن و ثبت نام کنن....بعدا میفهمن که سطح علمی این موسسه چقدر بالاست و هدف ما از تحصیلات بالا بردن سطح معلومات نه برند و پز دادن....
امیدوارم هممون تو مسیر درست قدم برداریم و درست تفکر کنیم :smile:

anahitashiraz

عضو جدید
بچه ها خیلی من مسیج داشتم که تو اسکیس چه کار کردین و خیلی ها میخواستن برن اعتراض کنن و ازم خواستن بگم تو شیتام چی بوده.... این جا به طور کلی میگم که دیگه نخوام همه مسیج ها رو تک تک پاسخ بدم.
شیت اول من یک پلان همکف بود و البته از نظر فنی درست بود. نوع سازه مشخص بود حتی سازه چادری که تو حیاط کار کردم. دیاگرام زیاد داشتم. فقط 1 پلان داشتم دیگه جا نبود فقط فلش زدم به سمت طبقات.... من وقت زیاد اوردم 2 تا پرسپکتیو خارجی هم اضافه زدمو برا حجم شفاف بود نشانه دعوت به گالری و ارتباط صمیمی کارکنان با مردم. روی سقف محل فرود بالگرد امداد و هلیکوپتر بود و نشون دادمش. داخلی از گالری زدم و یه سری ستون قارچی شکل که فرمشو از میل فرود ایده گرفتم.... سکشن ها و نماها رو هم که کار کردم.و راندو هم با 3 رنگ مشکی و خاکستری و اجری.

موفق باشید و امیدوارم از اعتراض نتیجه بگیرین.

سیستم کنکور واقعا عادلانه نیست من خودم با اختلاف بسیار کم با رتبه هزار و خورده ای روزانه مجاز نشدم چون درک رو منفی زدم. بقیه درصدام خوب بود :(( خودتونو ناراحت نکنین واقعا ارشد به خود ادم بستگی داره و خیلی سریع تموم میشه.

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بجه ها من امرزو رفتم نبی اکرم ثبتنام :( خیلی کم ثبت نام کرده بودن 5-6 نفر

parlaa

عضو جدید
❹❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 94 ( جدول درصد و رتبه و .... )

سلام بجه ها من امرزو رفتم نبی اکرم ثبتنام :( خیلی کم ثبت نام کرده بودن 5-6 نفر

سلام شهریتون چقدر شد؟!وام هم میدن؟!منم فردا میرم سراج ثبت نام کنم!

Sent from my C6903 using Tapatalk

hh.architect

عضو جدید
خوب طبیعیه با این شهریه نجومی تعداد نفرات انقدر کم باشن که 5-6 نفر بیان برای ثبت نام ! یک میلیون و هشتصد هزار تومن !
مگه میشه !!!
مگه داریم !!!
غیرانتفاعیه نه آکسفورد !!!:surprised:

parlaa

عضو جدید

خوب طبیعیه با این شهریه نجومی تعداد نفرات انقدر کم باشن که 5-6 نفر بیان برای ثبت نام ! یک میلیون و هشتصد هزار تومن !
مگه میشه !!!
مگه داریم !!!
غیرانتفاعیه نه آکسفورد !!!:surprised:
حالا یک و هشتصد خوبه!من پرسیدم آخه گفتن 2.5میشه!!:(

parlaa

عضو جدید

سراج ! واقعا ! 2/5 میلیون ؟
آره بچه ها بهم گفتن نزدیک 2.5 میشه!تعجب کردم ایشون گفتن یک و هشتصد! فردا خودم میرم برا ثبت نام ببینم چجوریاس

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو سایتشون یه جوری زدن مزایای تحصل در فلان موسسه ادم فکر میکنه هاوارده پرسنلشم واقعا در حد پرسنل مهدکودک بودن

دانشه

عضو جدید
سلام بچه ها
شهریه دانشگاه غیرانتفاعی محدث نوری-نور 2.260.000تومان
چ خبرررررررررررررررررررررررره:w47:
نمیرم احتمالا میمونم برا سال بعد.ولی از وقتی درصد اسکیسا رو دیدم موندم چیکار کنم!!!!!!!!!!معماری 11 منظر 22

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا