❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahdiye1991m

عضو جدید
شهریه دانشگاه آزاد با غیرانتفاعی چقدر تفاوت داره تقریبا ترمی چقد میشه؟؟؟؟؟؟؟؟/
لطفا راهنمایی کنید

anisa64

عضو جدید
سلام من غیرانتفاعی شیراز قبول شدم ولی نمیتونم برم کسی یزد قبول نشده جابه جا کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

anisa64

عضو جدید
راستی غیرانتفاعی ارزش داره بریم یا نه؟من خیلی خوندم ولی خراب کردم دیگه هم شرایط خوندن رو ندارم

alirad

عضو جدید

memare iran

عضو جدید
شیما یه پیشهاد توپ بهت میدم ولی تا اخر عمر دعام کن باشه!!

شما خیلی راحت میتونی انتقالی بگیری واسه موسسه هنر و معماری پارس که بچه ها لقب رئال مادرید معماری رو بهش دادند این موسسه رو دکتر گلابچی تاسیس کرده و اساتید خوبی اونجا بواسطه دکتر گلابچی میان تدریس میکنن حتی خود مهندس شقاقی اونجا رو به خیلیا پیشنهاد داده بود و اینکه خودش اونجا تدریس میکنه یادمه گفت کلاس من 80 نفره بوده :surprised: گفت بیشتر بچه ها انتقالی واسه اونجا گرفتن و خیلی راحت قبول کردن من خودم خیلی دوست دارم اونجا درس بخوم ولی وقتی روزانه قبول میشی دیگه نمی ارزه بری غیر انتفاعی یه بار مهرش خورده رو کارشناسی بس هفتاد پشتمونه حداقل دیگه باید یه مهر روزانه رو مدرک ارشد داشته باشیم ولی خدایی دلم اونجاست من با خودم عهد کرده بود اگر غیرانتفاعی یا شبانه قبول شم به هر طریقی که شده خودم رو بندازم پیش مهندس شقاقی اخه خیلی به نیت و روش تدریسش ایمان دارم و کلا کار بلده ولی قسمت نشد در ضمن فرصت های خوبی هم در تهران برای تجربه هست از همین الان اقدام کن!!!! بنظرم با این شرایطی که بچه ها میگفتن از خود داشگاه تهران از لحاظ سطح علمی هم بالاتره و خود گلابچیم با معماریها کلاس داره حیف شد من از دستش دادم ا

چطوری انتقالی بگیره؟؟؟میشه شرایطشو توضیح بدی

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دفترچه راهنمای سازمان سنجشه یا مرکز معماری؟؟؟؟
اگه سنجشه که میتونی اعتراض بزاری
منو بگو که جیرفت قبول شدم:cry:
من حافظ میخواستم
اگه بتونی جابه جایی کنی یا تو تکمیل ظرفیت حافظ بزنی عالیه...حافظ دانشگاش خیلی خوبه..اگه اطلاعاتی از اساتیدش خواستین بگین.من خیلی این دانشگاه رفتم.
سلام من غیرانتفاعی شیراز قبول شدم ولی نمیتونم برم کسی یزد قبول نشده جابه جا کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه دانشگاه حافظ قبول شدی برو حتما

memare iran

عضو جدید
میشه سوالای منو جواب بدین لطفا
1.مدرک غیرانتفاعی چقدر معتبره یعنی بعدش برا دکتری بدرد میخوره؟؟؟
2.قضیه تکمیل ظرفیت چیه؟؟ کی اعلام میشه باید چکار کنیم؟؟
آخه لیسانس وفوق لیسانس تو کار خیلی فرق نداره اگه کسی ادامه تحصیل میده هدفش دکتری و تدریسه دیگه..حالا به نظرتون ارزش داره بریم غیرانتفاعی یا آزاد یا بشینم بخونم واسه سال دیگه؟؟

memare iran

عضو جدید
اگه بتونی جابه جایی کنی یا تو تکمیل ظرفیت حافظ بزنی عالیه...حافظ دانشگاش خیلی خوبه..اگه اطلاعاتی از اساتیدش خواستین بگین.من خیلی این دانشگاه رفتم.

آخه کی میاد حافظ شیراز و با جاوید جیرفت جابجا کنه؟؟؟آیا کسی هست؟؟؟؟؟

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطوری انتقالی بگیره؟؟؟میشه شرایطشو توضیح بدی

والا من از نحوه چگونگی انتقالی گرفتنش با خبر نیستم! هر چند خودمم دنبال جابه جایی هستم فقط میدونم باید بری دانشگاهی که قبول شدی و از اونجا برای انتقالی یا جابه جایی اقدام کنی

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهریه دانشگاه آزاد با غیرانتفاعی چقدر تفاوت داره تقریبا ترمی چقد میشه؟؟؟؟؟؟؟؟/
لطفا راهنمایی کنید
شهریه ثابت غیر انتفایی تقریبا نصف دانشگاه ازاد هست.
شهریه آزاد رو نمی دونم...اما غیر انتفاعی هر ترمی تقریبا 2 تومن در میاد.!
دانشگاه ازاد حدودا ترمی 2 میلیون در میاد...تمام دوستانی که ترم گذشته ازاد ثبت نام کردن ترم اول 1.800شهریه دادن...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه سوالای منو جواب بدین لطفا
1.مدرک غیرانتفاعی چقدر معتبره یعنی بعدش برا دکتری بدرد میخوره؟؟؟
2.قضیه تکمیل ظرفیت چیه؟؟ کی اعلام میشه باید چکار کنیم؟؟
آخه لیسانس وفوق لیسانس تو کار خیلی فرق نداره اگه کسی ادامه تحصیل میده هدفش دکتری و تدریسه دیگه..حالا به نظرتون ارزش داره بریم غیرانتفاعی یا آزاد یا بشینم بخونم واسه سال دیگه؟؟
1مدرک غیر انتفایی مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات هست..واسه دکترا هم دانشگاهی که لیسانس و ارشد اونجا بودی هم تاثیر داره..البته اینو بگم که دانشگاه های غیر انتفایی هم خوب و بد داره..که دانشگاه حافظ شیراز از خوب ها هست...البته امسال اولین سالی هست که ارشد اورده.
2تکمیل ظرفیت معمولا اکثر دانشگاههای غیر انتفایی با ظرفیت زیاد میزارن..چون موسسه های غیر انتفایی خصوصی هستن و اگه دانشجو نداشته باشن که هیچ دیگه...امسال هم میتونی منتظر تکمیل ظرفیت باشی...واسه اینکه بدونی تکمیل ظرفیت کی میزارن میتونی از سازمان سنجش بپرسی یا اینکه به تاریخ اطلاعیه های پارسال رجوع کنی.

تصمیم بین ازاد و غیر انتفایی هم به عهده خودت هست..بعضی از دانشگاه های غیر انتفایی خیلی بالاتر از واحد های ازاد هست و بعضی از واحد های دانشگاه ازاد خیلی بالاتر از خیلی از دانشگاههای غیر انتفایی...با یه تحقیق کامل بین اساتید دانشگاهها و وضعیتشون همه چیز دستت میاد...

azi sadeghi

عضو جدید
سلام.منم این موسسه درس خوندم.میخواستم بدونم شما منابعی دارین که به درد من بخوره؟

alirad

عضو جدید
شهریه ثابت غیر انتفایی تقریبا نصف دانشگاه ازاد هست.

دانشگاه ازاد حدودا ترمی 2 میلیون در میاد...تمام دوستانی که ترم گذشته ازاد ثبت نام کردن ترم اول 1.800شهریه دادن...

امسال شهریه ها بیشتر شده...دوستم سراج تبریز قبول شده...زنگ زد پرسید گفتن شهریه ترم اولتون 2.100 در میاد...!
با این حساب احتمالا آزاد هم بره رو 2.5 اینا...!!!

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال شهریه ها بیشتر شده...دوستم سراج تبریز قبول شده...زنگ زد پرسید گفتن شهریه ترم اولتون 2.100 در میاد...!
با این حساب احتمالا آزاد هم بره رو 2.5 اینا...!!!

اخرین تصویب شهریه دانشگاه ازاد از سازمان مرکزی 15 درصد بوده که قراره امسال اعمال بشه...یعنی سقفی که میتونن شهریه زیاد کنن 15 درصده..پس امکان داره 10 درصد هم باشه.حالا محاسبه کن ترم قبل 1.800 دانشگاه ازاد گرفته, 15 درصد اضافه چقدر میشه...؟!
مطمئنا 2.500 نمیشه!

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
رضا جان دانشگاه گلابچی روزانه یا غ انتفاعی?میخوام ببینم اگه رتبه ام خوب بود شاید اونجا رو بزنم توی تکمیل ظرفیت...میاره ب نظرت?رتبه هاش میدونی چجوریه?اخه من توی دفترچه راهنما ندیدم اسمشو....کلاسهای غ انتفاعی هم حضوریه درسته?مسلما وام هم نمیدن درسته?

و ی سوال دگ ورود ب دانشگاههای روزانه جهت استفاده از اساتید و کمک گرفتن از دانشجوهاش تا چ حد امکان داره?یعنی نگهبانهاشون میزارن ک بریم داخل دانشگاه یا نه?یا اینکه سر کلاسشون بشینیم?

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا جان دانشگاه گلابچی روزانه یا غ انتفاعی?میخوام ببینم اگه رتبه ام خوب بود شاید اونجا رو بزنم توی تکمیل ظرفیت...میاره ب نظرت?رتبه هاش میدونی چجوریه?اخه من توی دفترچه راهنما ندیدم اسمشو....کلاسهای غ انتفاعی هم حضوریه درسته?مسلما وام هم نمیدن درسته?

و ی سوال دگ ورود ب دانشگاههای روزانه جهت استفاده از اساتید و کمک گرفتن از دانشجوهاش تا چ حد امکان داره?یعنی نگهبانهاشون میزارن ک بریم داخل دانشگاه یا نه?یا اینکه سر کلاسشون بشینیم?

به نظرم واسه تو دانشگاه هنر و معماری پارس بهترین گزینه اس..چون دنبال اساتید خوب میگیری...اینجا میتونی بهترین اساتید معماری ایران رو کامل داشته باشی و به خوبی میتونی پیشرفت کنی و باهاشون لینک بشی...
دانشگاه پارس تو این مدتی که دایر شده اوازه اش همه جا پیچیده...از امسال هم که ارشد رو اورده.
این دانشگاه غیر انتفاییه...ولی فک کن روزانه اس چون اساتیدی مثل گلابچی و سروش نیا و کلی از اساتید بزرگ رو داری...واسه اینکه تکمیل ظرفیت بیاری نمیدونم ولی فکر کنم چون سال اولش هست خوب بگیره...اره کلاس های غیر انتفایی حضوریه..فک کن سر کلاس سلطان دوست بتونی غیبت کنی!
ببین دانشگاه غیر انتفایی شهریه اش از نظر من متناسبه..چون دقیق داری نصف ازاد پول میدی..پس واسه دانشگاه پارس دیگه کاملا متناسبه..حالا یه سر رفتی تهران حتما یه سر برو و بیشتر تحقیق کن..کاملا متوجه میشی که ارزش داره..
واسه استفاده از اساتید دانشگاه بند پ خیلی کمکت میکنه..البته اگه دانشگاهی باشی که استادی تو دانشگاه روزانه داشته باشی راحت میتونی بری و بیای...واسه ارتباط با دانشجوهای روزانه هم که راه هست...اگه خواستی تا بهت یکی از دوستان از دانشگاه تهران معرفی کنم...ارشد اونجا درس میخونه.

arefeh

کاربر ممتاز
به نظرم واسه تو دانشگاه هنر و معماری پارس بهترین گزینه اس..چون دنبال اساتید خوب میگیری...اینجا میتونی بهترین اساتید معماری ایران رو کامل داشته باشی و به خوبی میتونی پیشرفت کنی و باهاشون لینک بشی...
دانشگاه پارس تو این مدتی که دایر شده اوازه اش همه جا پیچیده...از امسال هم که ارشد رو اورده.
این دانشگاه غیر انتفاییه...ولی فک کن روزانه اس چون اساتیدی مثل گلابچی و سروش نیا و کلی از اساتید بزرگ رو داری...واسه اینکه تکمیل ظرفیت بیاری نمیدونم ولی فکر کنم چون سال اولش هست خوب بگیره...اره کلاس های غیر انتفایی حضوریه..فک کن سر کلاس سلطان دوست بتونی غیبت کنی!
ببین دانشگاه غیر انتفایی شهریه اش از نظر من متناسبه..چون دقیق داری نصف ازاد پول میدی..پس واسه دانشگاه پارس دیگه کاملا متناسبه..حالا یه سر رفتی تهران حتما یه سر برو و بیشتر تحقیق کن..کاملا متوجه میشی که ارزش داره..
واسه استفاده از اساتید دانشگاه بند پ خیلی کمکت میکنه..البته اگه دانشگاهی باشی که استادی تو دانشگاه روزانه داشته باشی راحت میتونی بری و بیای...واسه ارتباط با دانشجوهای روزانه هم که راه هست...اگه خواستی تا بهت یکی از دوستان از دانشگاه تهران معرفی کنم...ارشد اونجا درس میخونه.

فکر کنم باید برم شنبه یک شنبه یه سر تهران نمیشه....به قول شما باید حضوری برم....اگه دانشگاهش معتبر باشه و برای دکترا اذیت نشم به قول شما بهترین گزینه فقط اینکه...خیلی محدودیت ها برام پیش میاد...کارمو فکر کنم از دست میدم....پول نقد باید بدم ولی پیام نور اینجور نیست...حضوری باید هر هفته باشم و نمیتونم دو هفته 3 هفته در میون کنم....چقدر خوب میشد با اساتیدش مثل آقای گلابچی امکان حضوری صحبت کردن بود که قشنگ راهنمایی کنند....
نمیدونم والا....آخه ریسکه ممکنه اصلا رتبه ام بهش نخوره...باید اینجا ثبت نام کنم بعد منتظر باشم...اگه قبول شم باید اینجا انصراف بدم که پولم از بین میره...اگه کلا اینجا ثبت نام نکنم هم که معلوم نیست توی تکمیل ظلرفیت بیارم....فقط اینکه تکمیل ظرفیت میوفته برای نیمه دوم اگه قبول بشیم بریم درسته؟؟؟

ka ti

عضو جدید
بچه ها اینجا کسی غیرانتفاعی البرز قزوین قبول نشده یا کسی چیزی راجبش نمیدونه؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم باید برم شنبه یک شنبه یه سر تهران نمیشه....به قول شما باید حضوری برم....اگه دانشگاهش معتبر باشه و برای دکترا اذیت نشم به قول شما بهترین گزینه فقط اینکه...خیلی محدودیت ها برام پیش میاد...کارمو فکر کنم از دست میدم....پول نقد باید بدم ولی پیام نور اینجور نیست...حضوری باید هر هفته باشم و نمیتونم دو هفته 3 هفته در میون کنم....چقدر خوب میشد با اساتیدش مثل آقای گلابچی امکان حضوری صحبت کردن بود که قشنگ راهنمایی کنند....
نمیدونم والا....آخه ریسکه ممکنه اصلا رتبه ام بهش نخوره...باید اینجا ثبت نام کنم بعد منتظر باشم...اگه قبول شم باید اینجا انصراف بدم که پولم از بین میره...اگه کلا اینجا ثبت نام نکنم هم که معلوم نیست توی تکمیل ظلرفیت بیارم....فقط اینکه تکمیل ظرفیت میوفته برای نیمه دوم اگه قبول بشیم بریم درسته؟؟؟

دانشگاش که معتبر هست...دیگه بالاتر از این اساتیدکسی رو میشناسی؟!! همه اینا سمت های عالیه دارن...فک کن دانشجوی اینا باشی..اونوقت هم کلی واسه دکترا کمکت میکنن هم اینکه واسه هیئت علمی شدن و...اینا دستی دارن.پس دانشجوی بهترین اساتید معماری ایران بودن افتخاره...ومزایای بسیار زیادی داره
واسه شهریه همه دانشگاهها اینجوریه معمولا..شهریه ثابت رو میدی مجاز به انتخاب واحد میشی بعد مابقی شهریه رو قبل از امتحان پایان ترم تصفیه میکنی.
اره اگه بخوای پیام نور ثبت نام نکنی بعد منتظر دانشگاه پارس باشی ریسکه...چون تا اونجایی که من یاد دارم تکمیل ظرفیت واسه بهمن هست..چون بهمن کنکوری نیست که دانشجو بگیرن پس از این طریق(تکمیل ظرفیت) دانشجو جذب میشه...
اگه زمان رو نمیخوای از دست بدی و این ریسک رو بکنی ,اول پیام نور ثبت نام کن بعد شانستو واسه دانشگاه پارس امتحان کن

arefeh

کاربر ممتاز
دانشگاش که معتبر هست...دیگه بالاتر از این اساتیدکسی رو میشناسی؟!! همه اینا سمت های عالیه دارن...فک کن دانشجوی اینا باشی..اونوقت هم کلی واسه دکترا کمکت میکنن هم اینکه واسه هیئت علمی شدن و...اینا دستی دارن.پس دانشجوی بهترین اساتید معماری ایران بودن افتخاره...ومزایای بسیار زیادی داره
واسه شهریه همه دانشگاهها اینجوریه معمولا..شهریه ثابت رو میدی مجاز به انتخاب واحد میشی بعد مابقی شهریه رو قبل از امتحان پایان ترم تصفیه میکنی.
اره اگه بخوای پیام نور ثبت نام نکنی بعد منتظر دانشگاه پارس باشی ریسکه...چون تا اونجایی که من یاد دارم تکمیل ظرفیت واسه بهمن هست..چون بهمن کنکوری نیست که دانشجو بگیرن پس از این طریق دانشجو جذب میشه...
اگه زمان رو نمیخوای از دست بدی و این ریسک رو بکنی ,اول پیام نور ثبت نام کن بعد شانستو واسه دانشگاه پارس امتحان کن
درسته دقیقا باید همچین کاری بکنم....فقط چند پست پیش گفتی برای ثبت نام پیام نور اینترنتییه؟؟؟از کجا باید بفهمم؟؟البته اون آدرسی که گذاشتی رو براشون درخواستمو الان فرستادم....
و یه چیز خیلی مهم من اگه ترم اول پیام نور بخونم میتونم واحدهامو انتقال بدم به این دانشگاه؟؟؟میشه؟؟اینجوری باشه که عالیه

presentness

عضو جدید
سلام دوستان من با رتبه 1500 غ انتفاعی پیام گلپایگان آوردم...نزدیک خودمونه(اصفهان) حالا نمیدونم برم یا ن!!!

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته دقیقا باید همچین کاری بکنم....فقط چند پست پیش گفتی برای ثبت نام پیام نور اینترنتییه؟؟؟از کجا باید بفهمم؟؟البته اون آدرسی که گذاشتی رو براشون درخواستمو الان فرستادم....
و یه چیز خیلی مهم من اگه ترم اول پیام نور بخونم میتونم واحدهامو انتقال بدم به این دانشگاه؟؟؟میشه؟؟اینجوری باشه که عالیه

اره اینترنتیه...خودشون اطلاعیه میزنن واسه ثبت نام...سعی کن سایت گلستان رو خووب یاد بگیری..یکم سخته به نظرم همیشه هم که خرابه یا سنگین..پس از الان یاد بگیر که بعد به مشکل نخوری...زمان ثبت نام رو فهمیدم بهت خبر میدم
فکر نکنم بشه از پیام نور واحد هاتو تطبیق داد.اینو باید از آموزش دانشگاه پارس پرسید که ایا موافقت میکنه یا نه

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه هااااااا.به همه دوستای خوبم تبریک میگم.واسه همتون خیلی خیلی خوشحالم.
منم با رتبه 1926 غیر انتفاعی آپادانا شیراز قبول شدم.خیلی به خونمون نزدیکه.واسه همین تصمیم گرفتم برم :biggrin:
سلام...اپادانا که کارشناسیش زیاد خوب نبود...!ظاهرا امسال اورده ارشد..به نظر من ثبت نام کن ولی تکمیل ظرفیت هم شرکت کن دانشگاه حافظ بزن..اگه قبول شدی انتقالی راحت بگیر...ساختمون معماری دانشگاه حافظ تو باسکول.چهار راه بنفشه بود...البته قرار بود ساختمونش عوض شه..

presentness

عضو جدید
اره اینترنتیه...خودشون اطلاعیه میزنن واسه ثبت نام...سعی کن سایت گلستان رو خووب یاد بگیری..یکم سخته به نظرم همیشه هم که خرابه یا سنگین..پس از الان یاد بگیر که بعد به مشکل نخوری...زمان ثبت نام رو فهمیدم بهت خبر میدم
فکر نکنم بشه از پیام نور واحد هاتو تطبیق داد.اینو باید از آموزش دانشگاه پارس پرسید که ایا موافقت میکنه یا نه
آقا رضا دمت گرم ! ی سوال! اگه تکمیل ظرفیت ی جای دیگ بیاریم شهریه ای ک دادیمو بهمون پس میدن؟ یا بازم باید هزینه کنیم؟ چون هزینه های غ انتفاعی زیاده و من.... :(

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...اپادانا که کارشناسیش زیاد خوب نبود...!ظاهرا امسال اورده ارشد..به نظر من ثبت نام کن ولی تکمیل ظرفیت هم شرکت کن دانشگاه حافظ بزن..اگه قبول شدی انتقالی راحت بگیر...ساختمون معماری دانشگاه حافظ تو باسکول.چهار راه بنفشه بود...البته قرار بود ساختمونش عوض شه..

باشه حتما.ممنون از راهنماییتون.البته من انتظار نداشتم با این رتبه افتضاح قبول شم ولی چون یه سال پشت کنکور موندم دیگه نمیخوام وقتمو هدر بدم.اما حتما تکمیل ظرفیت شرکت میکنم.ممنون.:gol:

presentness

عضو جدید
دوستان گلم تبریک!!! عاقا ی سوال! من ک غ انتفاعی پیام گلپایگان آوردم میتونم انتقالی بگیرم جای دیگ!!؟ و شرایطش چ جوریه؟؟؟ مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا