❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام تبریک به همه..آفرین چقدر همه خوب شدین.exe... که آخرم اسمش درست یاد نگرفتم.
niki...arefe...ebram..puyan و بقیه به همه تبریک
منم غیر انتفاعی کرمان قبول شدم
یه سوال:مدرک غیر انتفاعی چقدر معتبره؟؟؟ارزش داره برم یا بخونم؟چ.ن من سال اول بود امتحان دادم
:D
exipser که تو هنگام ثبت نام ، numpad لپ تاپ رو شن بود و این ex5*ser دراومد!:smile:

mas6969

عضو جدید
تبریک به اون تلاشگرانی که قبول شدن و گله از برخی دوستان که اگه شهری رو دوست ندارید چرا انتخاب کردید و مانع قبولی دیگران شدید(البته به من چه؟) ثانیا از دوستانی که توی برخی درس ها یا تمامش درصد های خوبی زدن ،منابع و نحوه خواندنشون رو بگن شاید سال بعد ما هم قبول شدیم.

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه چیز بدی گفتی ؟ راس گفتی ک
کلا مشهدیا ادمای نچسبو عجیب غریبین ،من از مشهد متنفرم
البته استثنام داره(الان مارال خفم می کنه )
من همیشه دوست داشتم شهرای شمالی زندگی کنم به خاطر آزادیشون

الان بهتره ولی وقتی من می رم دور حرم زیاد حرف می شنوم از این خانوم چادریا :D

شمالیا گلن ب خدا...
ن فقط ب خاطر راحت گرفتنشون...برا همه چی...

mas6969

عضو جدید
لطفا همت کنید،منتظر راهنمایی های ارزشمندتونیم،ممنون.

sadaf1369

عضو جدید
etelaati raje be in daneshgah dari?nesbat be gheire entefayiaye dge chetore?nesbat be shabanehaye daneshgahaye sabzevaro gorgano ina

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
etelaati raje be in daneshgah dari?nesbat be gheire entefayiaye dge chetore?nesbat be shabanehaye daneshgahaye sabzevaro gorgano ina
گرگان همینو میدونم که پارسال توی تکمیل ظرفیت تازه دانشگاهش اورد....جاش خوب نیست گویا....چون دانشگاه گلستان تازه در حال ساخته ساختمان هست مهندس ما مهندس ناظر تاسیساتشه و هنوز جای بزرگ در خور روزانه و شبانه نداره....اما از نزدیک نرفتم ببینم ...اگه وقت شد میرم برات عکس میگیرم....از نظر بار علمی نمیدونم والا...استاد کارشناسیم که دکترای انرژی داره میدونم اونجا مدیر گروهشه....

sadaf1369

عضو جدید
بچه ها من قصد نداشتم غیرانتفاعی برم.مدرک مغتبرمیخواستم.اماالان دودلم.دانشگا شمال غیرانتفاعیه.چیکا کنم

آخرین ویرایش:

samira-arch

عضو جدید
منم با رتبه 1300 غیرانتفاعی سراج تبریز قبول شدم
امسال سال اولم بود و چون پایان نامه داشتم زیاد نخونده بودم
به نظرتون برم یا بمونم براسال بعد؟

venus.

عضو جدید
منم با رتبه 1300 غیرانتفاعی سراج تبریز قبول شدم
امسال سال اولم بود و چون پایان نامه داشتم زیاد نخونده بودم
به نظرتون برم یا بمونم براسال بعد؟
منم سرراج قبول شدم واقعا نمی دونم چیکار کنم ولی من سال دومم بود که شرکت می کنم اسکیسو خراب کردم

sadaf1369

عضو جدید
نه عارفه جان.دانشگاه شمال امل رو میگم.چطوریه.اصلا مایل به غیرانتفاعی نیستم.موندم چیکا کنم

beni belazi

کاربر بیش فعال
بچه هایی که غیر انتفاعی قبول شدن من نمیخوام حکم کلی بدم و دانشگاه با دانشگاه متفاوته. ولی فکر نمیکنین اگه آزاد برین خیلی بهتر باشه؟؟ چون شما در هر صورت باید یه شهریه 1.5 میلیونی بدین. در عوض دانشگاه آزاد خیلی رسمیتش بیشتر از غیرانتفاعیه. خیلی از آزاد سابقه دارن ولی اکثر غیرانتفاعیا سال اول و دومشون. ممکنه کتابخونه های خوبیم نداشته باشن...میدونین که چه قدر واسه ماها دسترسی به کتاب مهم....

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان ،من روزانه دانشگاه زنجان قبول شدم ولی اصلا خوشحال نیستم منتظر جواب دانشگاه آزادم ،کلافم ای کاش موقع انتخاب رشته نمی زدم کسی میدونه سطح علمی زنجان چطوره؟
سلام من کارشناسی اونجا بودم دانشگاه بدی نیست از لحاظ جو دانشجوهاش
اساتیدش هم طبق ممول مثله همه دانشگاه های سراسری آدمای عقده ای و کم وبیش بی سوادی هستند
البته الان نسبت به قبل بهتره
اساتید هیئت علمیش دکتر مقیمی ...استاد پایان نامه من استاد خیلی باسواد و با کلاس و بی اخلاقیه و کلا به دانشجو جماعت وقت نمیکنه چیزای زیادی یاد بده چون معاون عمرانی دانشگاه هستیکم سرش شلوغه ...از رفقا و دوستان دکتر گلابچیه و قبلا دانشگاه تهران درس میداده اما بنابر شرایط خانواده و .... اومده دانشگاه زنجان و دکتراش هم سازه های فضا کار از دانشگاه سارری انگلیس گرفته ....
دکتر سلطانی مدیر گروه هست و جدیدا دکتراشو تموم کرده دانشگاه تهران بعد اینکه مدیر گروه شده به دانشجو جماعت رو نمیده ....سواد آنجنانی هم نداره
دکتر فلاحت دکتراشو از دانشگاه تهران گرفته و تو مایه های دکتر فلامکی و اساتیدی که زیاد تو بحر مبانی نظری هستند هست و کلا طراحی بلد نیست اما فک کنم کل کتابای معماری رو چند باری خونده .....و از لحاظ مبانی نظری بسیار قوی هستند ایشون
دکتر رضایی ...دکترای معماری اسلامی از ترکیه ....کلا بی سواد
اینا اساتیدی هستند که واسه ارشدا درس میدن
2یا 3 سال هست که ارشد آورده دانشگاه زنجان
دکترا نداره
جو خوبی بین دانشجو هاش حاکمه
از لحاظ حراستی هم زیاد گیر نیستن
خوابگاه ها هم داخل دانشگاهه
و.....
دوستانی که از دانشگاه زنجان تو ارشد جاهای دیگه قبول شدن
علی صمدی علم و صنعت میخونه
خانم مومن زاده هنر تهران
اینا هم با تلاش خودشون خوندن و قبول شدن
البته اینو بگم که دانشگاه بدی نیست من فقط کلیت ماجرارو گفتم بهت ...بازم سوالی بود من درخدمتم

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی دوست عزیز....ببخشید اما یه سئوال دیگه دارم....اگه تکمیل ظرفیت بزنم احتمال قبولی غ.انتفاعی گرگان استرآباد یا لامعی رو دارم و البته آزاد هم 1 هفته دیگه مشخص میشه و اونم ممکنه قبول بشم....از چند نفر سئوال کردم گفت خوندنش سخته اما مدکرش معتبره و دانشگاه پیام نور تهران شرق جز 10 دانشگاه معتبر هست...حالا به نظرتون اگه جای من بودید و امسال هم باید تصمیم میگرفتی که حتما یکی رو انتخاب کنی چیکار میکردی؟؟؟

ببین عارفه من سر قضیه کنکور فراگیر پیام نور خییییلی تحقیق کردم..واگه جای تو بودم اصلا نمیرفتم..بازم بشین فکراتو کن!
از سختیش که میگی اره سخت هست یه کتاب گنده میدن بهت امتحانش هم سراسریه اون کتاب 500صفحه ای رو باید کامل بخونی با مقدمه و...
در کل پیام نور تو مقطع ارشد سه چهار جا بیشتر تو ایران نداره..همینم نشون میده چنان پیشرفت نکرده..دانشگاه پیام نور عسلویه که ارشد معماری داره اصن یه وضی!!ترم قبل کل کلاساش تو یک ترم 3جلسه بود...دانشگاه بندر عباسش هم بچه هاشون مینالن...تهران بین این 3 دانشگاه شرایط بهتری داره...
طبق سایت های دانشگاه پیام نور این دانشگاه نیمه حضوریه..!و تو این راه قدم بر میداره..پس کیفیت پایینه..البته به عینه مشخصه.
ببین همین جا هم چند نفر گفتن پیام نور نرو..الان تو عموم مردم و خارج از باشگاه هم بپرسی اکثریت همینو میگن...
ببین در کل مدرک پیام نور تا سال 90 ارزشی نداشت که سازمان سنجش تو سایتش اطلاعیه داد که از این تاریخ مورد تایید هست!!
ببین اگه فارغ التحصیل ارشد پیام نور باشی نمیتونی کلیه دانشگاه های ازاد ایران و سما تدریس کنی سراسری که دیگه اصلا!!حرفام کاملا مستنده..چون اخرین اطلاعیه استخدام پذیرش اساتید حق التدریس واسه دانشگاه ازاد کاملا قید شده بود که فارغ التحصیلان پیام نور هر مدلی (فراگیر ونیمه حضوری و حضوریو..)ثبت نام به عمل نمی اید!!فک کن دانشگاه ازاد قبولش نداره دیگه بماند جاهای دیگه...!
اگه خواستی لینک معتبر بدم که باور کنی.ولی در کل پیشنهاد دوستانه میکنم که واسه پیام نور بیشتر فکر کن..اگه میگی میخوای بری پیام نور و از امسال بشینی درس بخونی واسه دکترا باید بهت بگم که اگه وارد پیام نور شدی کتابای همون ترم خودتو بتونی بخونی کامل هنر کردی...بازم بیشتر تحقیق کن

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر تلاشگران راه ارشد:smile: تبریک میگم به همه اونهایی که قبول شدن وارزوی موفقیت برای سایر دوستان دارم;):gol::gol::gol::heart::heart:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ببین عارفه من سر قضیه کنکور فراگیر پیام نور خییییلی تحقیق کردم..واگه جای تو بودم اصلا نمیرفتم..بازم بشین فکراتو کن!
از سختیش که میگی اره سخت هست یه کتاب گنده میدن بهت امتحانش هم سراسریه اون کتاب 500صفحه ای رو باید کامل بخونی با مقدمه و...
در کل پیام نور تو مقطع ارشد سه چهار جا بیشتر تو ایران نداره..همینم نشون میده چنان پیشرفت نکرده..دانشگاه پیام نور عسلویه که ارشد معماری داره اصن یه وضی!!ترم قبل کل کلاساش تو یک ترم 3جلسه بود...دانشگاه بندر عباسش هم بچه هاشون مینالن...تهران بین این 3 دانشگاه شرایط بهتری داره...
طبق سایت های دانشگاه پیام نور این دانشگاه نیمه حضوریه..!و تو این راه قدم بر میداره..پس کیفیت پایینه..البته به عینه مشخصه.
ببین همین جا هم چند نفر گفتن پیام نور نرو..الان تو عموم مردم و خارج از باشگاه هم بپرسی اکثریت همینو میگن...
ببین در کل مدرک پیام نور تا سال 90 ارزشی نداشت که سازمان سنجش تو سایتش اطلاعیه داد که از این تاریخ مورد تایید هست!!
ببین اگه فارغ التحصیل ارشد پیام نور باشی نمیتونی کلیه دانشگاه های ازاد ایران و سما تدریس کنی سراسری که دیگه اصلا!!حرفام کاملا مستنده..چون اخرین اطلاعیه استخدام پذیرش اساتید حق التدریس واسه دانشگاه ازاد کاملا قید شده بود که فارغ التحصیلان پیام نور هر مدلی (فراگیر ونیمه حضوری و حضوریو..)ثبت نام به عمل نمی اید!!فک کن دانشگاه ازاد قبولش نداره دیگه بماند جاهای دیگه...!
اگه خواستی لینک معتبر بدم که باور کنی.ولی در کل پیشنهاد دوستانه میکنم که واسه پیام نور بیشتر فکر کن..اگه میگی میخوای بری پیام نور و از امسال بشینی درس بخونی واسه دکترا باید بهت بگم که اگه وارد پیام نور شدی کتابای همون ترم خودتو بتونی بخونی کامل هنر کردی...بازم بیشتر تحقیق کن

حرفهاتو تا حدیشو قبول دارم اما من فقط منتظر قبولیه ارشد و گرفتنه مدرک هستم ...کار تدریسم اوکیه...اونم دانشگاه آزاد و اینکه شما میگی استخدام پذیرش نداره برای گرفتنه هئیت علمیه که الان هم دانشگاه آزاد تا مدرک دکترا نگیری دیگه نمیتونی عضو هئیت علمی بشه....دارم کسی که 1 سال پیش آخرین دوره ای بود که تونست عضو هئیت علمی بشه و الان معاون دانشگاه آزاد هم شده...گفت اصلا تدریس در دانشگاه ربطی به مدرک کارشناسی ارشد نداره...خودش هم غیر انتفاعی آمل خونده بوده و گفت میتونی تدریس کنی...برای هئیت علمی هم اینو گفت...ولی گفت برای پیام نور و دانشگاه های غیر انتفاعی باید مدرکت سراسری باشه و اگه پیام نور باشی احتمالش بیشتر از اینه که بیای آزاد .....
و تهران کلاسهاش حضوریه...الان یه نفر رو پیدا کردم که طراحی شهری اونجا میخونه و گفت کلاس دارند و خیلی هم تعریف کرد...حالا خدا اعلم.....
ولی از همین الان قول تدریس توی دانشگاه آزاد و مائده و علمی کاربردی بهم داده شد و غیر انتفاعی هم که خودم توی گرگان دانشجوشون بودم اونم اوکی میکنم....همه چی به بند پارتی ربط داره و البته مطالعه خودت....

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
حرفهاتو تا حدیشو قبول دارم اما من فقط منتظر قبولیه ارشد و گرفتنه مدرک هستم ...کار تدریسم اوکیه...اونم دانشگاه آزاد و اینکه شما میگی استخدام پذیرش نداره برای گرفتنه هئیت علمیه که الان هم دانشگاه آزاد تا مدرک دکترا نگیری دیگه نمیتونی عضو هئیت علمی بشه....دارم کسی که 1 سال پیش آخرین دوره ای بود که تونست عضو هئیت علمی بشه و الان معاون دانشگاه آزاد هم شده...گفت اصلا تدریس در دانشگاه ربطی به مدرک کارشناسی ارشد نداره...خودش هم غیر انتفاعی آمل خونده بوده و گفت میتونی تدریس کنی...برای هئیت علمی هم اینو گفت...ولی گفت برای پیام نور و دانشگاه های غیر انتفاعی باید مدرکت سراسری باشه و اگه پیام نور باشی احتمالش بیشتر از اینه که بیای آزاد .....
و تهران کلاسهاش حضوریه...الان یه نفر رو پیدا کردم که طراحی شهری اونجا میخونه و گفت کلاس دارند و خیلی هم تعریف کرد...حالا خدا اعلم.....
ولی از همین الان قول تدریس توی دانشگاه آزاد و مائده و علمی کاربردی بهم داده شد و غیر انتفاعی هم که خودم توی گرگان دانشجوشون بودم اونم اوکی میکنم....همه چی به بند پارتی ربط داره و البته مطالعه خودت....
خوشم میاد که اینقدر زرنگی و دختر تیزی هستی:D.....موفق باشی;)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amiriq

عضو جدید
سلام به همه کسایی که قبول شدن تبریک میگم . ایشا لله موفق باشین .
من هم امسال قبول شدم علم و صنعت رشته مهندسی شیمی :w33:

shahkar1

عضو جدید
سلام ، تبریک میگم به اونایی که محل قبولیشون همون جاییه که خودشون . . .
رتبه اولیه : 1012
مجموعه معماری – موسسه غیر انتفاعی دیلمان لاهیجان
آخرین انتخابم یه غیر انتفاعی بود که همونجا قبول شدم ( قبلش فقط روزانه و شبانه ) نمیدونم پارسالم ممکن بود غیرانتفاعی قبول شم یا نه ! احتمال زیاد سال دیگه هم شرکت کنم . یه تفریح سالم پیدا کردیم ، چرا ولش کنم !؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا