❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خیلی خوشحال شدم که قبولیهای خوبی تو گروه داشتیم بارییییییییییییییییییییییکلا!!!

منم با رتبه 617 دانشگاه محقق اردبیلی _ اردبیل قبول شدم!! در حال حاضر حس خوبی ندارم نمیدونم چرا !!

کسی میتونه یه امار از این دانشگاه بهم بده

داش ابرامممممممممممم مبارکه...من شماره ی احسان توسلی رو دارم ...رتبه 1 سال 89 که لیسانسشو از اونجاگرفته...خواستی پیام بده...

shima 70

عضو جدید
شاااادی ماااارااال!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه سوال دیگه این دانشگاه نزدیکه حرم امام رضاست یا نه؟؟؟

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه اولیه 1580-مجموعه معماري -دانشگاه پيام نوراستان بوشهر-مركزبين المللي عسلويه

فک کنم کسی اونجارو نزده که من با این رتبه قبول شدم:biggrin:

karanka

عضو جدید
سلام. تبریک به همه اونایی که قبول شدن من معماری منظر غیرانتفاعی کمال الملک نوشهر قبول شدم. به نظرتون ارزش رفتن داره؟؟

سه تا خونه ویلایی کنار هم رو خریدن کردن دانشگاه...از امکانات فقط دستشویی داره...!

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نه مشکلی نیست خانم مهندس;)

مرسی دوست عزیز....ببخشید اما یه سئوال دیگه دارم....اگه تکمیل ظرفیت بزنم احتمال قبولی غ.انتفاعی گرگان استرآباد یا لامعی رو دارم و البته آزاد هم 1 هفته دیگه مشخص میشه و اونم ممکنه قبول بشم....از چند نفر سئوال کردم گفت خوندنش سخته اما مدکرش معتبره و دانشگاه پیام نور تهران شرق جز 10 دانشگاه معتبر هست...حالا به نظرتون اگه جای من بودید و امسال هم باید تصمیم میگرفتی که حتما یکی رو انتخاب کنی چیکار میکردی؟؟؟

karanka

عضو جدید
مرسی دوست عزیز....ببخشید اما یه سئوال دیگه دارم....اگه تکمیل ظرفیت بزنم احتمال قبولی غ.انتفاعی گرگان استرآباد یا لامعی رو دارم و البته آزاد هم 1 هفته دیگه مشخص میشه و اونم ممکنه قبول بشم....از چند نفر سئوال کردم گفت خوندنش سخته اما مدکرش معتبره و دانشگاه پیام نور تهران شرق جز 10 دانشگاه معتبر هست...حالا به نظرتون اگه جای من بودید و امسال هم باید تصمیم میگرفتی که حتما یکی رو انتخاب کنی چیکار میکردی؟؟؟

دوستانه میگم پیام نور نرو...

shima 70

عضو جدید
100% پیام نور شرق تهران

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
مرسی دوست عزیز....ببخشید اما یه سئوال دیگه دارم....اگه تکمیل ظرفیت بزنم احتمال قبولی غ.انتفاعی گرگان استرآباد یا لامعی رو دارم و البته آزاد هم 1 هفته دیگه مشخص میشه و اونم ممکنه قبول بشم....از چند نفر سئوال کردم گفت خوندنش سخته اما مدکرش معتبره و دانشگاه پیام نور تهران شرق جز 10 دانشگاه معتبر هست...حالا به نظرتون اگهه جای من بودید و امسال هم باید تصمیم میگرفتی که حتما یکی رو انتخاب کنی چیکار میکردی؟؟؟

من که جای شما نیستم:Dولی من اگه ازاد همدان قبول میشدم اونو میرفتم چون سطحش خیلی بالاست ولی گرگان رو نمیدونم....در ضمن به نظرم پیام نور تهران بد نباشه حداقل از غیر انتفاعی لامعی بهتره....در ضمن تو تهران شرایط کاری بهتری هم پیش روته.....

karanka

عضو جدید
بچه هایی که پیام نور نبودن نمی دونن جو پیام نور نسبت به بچه های معماری چجوریه...یه چی میگم یه چی میشنوی..

shima 70

عضو جدید
بچه هایی که پیام نور نبودن نمی دونن جو پیام نور نسبت به بچه های معماری چجوریه...یه چی میگم یه چی میشنوی..
من پیام نور بودم ...ولی به نظرم پیام نور شرق تهران بهتر از همه این گزینه هاس

arefeh

کاربر ممتاز

آخه هر کسی یه چیزی میگه...به نوعی نظرات شخصیه و هر کسی یه نتیجه گرفته....من از دوستام که پیام نور کارشناسی خوندن پرسیدم گفتن کارشناسی خوب نبود البته اونها شهرستان خوندن...ولی میگن تهرانه...و خوب نمیتونه اونجا هم افتضاح باشه....بعدم برام بیشتر این مهمه که توی کدوم از این 3 تا انتخاب برای هئیت علمی و دکترا مشکل پیدا نمیکنم...مخخصوصا دکترا چون از امسال میخوام بخونم و مثل کارشناسی نکنم...واسه گزینش و مصاحبه کدومشون معتبر تره...اینها برام مهمتره تا اون سختی که قراره دو سال بکشم ...حتی ساختمانش و چمن و ...هم مهم نیست...میخوام آینده داشته باشه...آینده اینکه از مدرکش بشه به مدرکهای دگ رسید....مخصوصا دکترااااا

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز

دوست عزیزم من ۲ سال دانشجوی پیام نور بودم سال ۸۵ که پیام نور داغون بود ولی اینقدرها هم که شما میگید بد نیست و الان خیلی بهترع شده در ضمن چند تا از دوستان من پارسال پیام نور بودن که حتی رتبه ۲ رقمی هم اوردن

آخه هر کسی یه چیزی میگه...به نوعی نظرات شخصیه و هر کسی یه نتیجه گرفته....من از دوستام که پیام نور کارشناسی خوندن پرسیدم گفتن کارشناسی خوب نبود البته اونها شهرستان خوندن...ولی میگن تهرانه...و خوب نمیتونه اونجا هم افتضاح باشه....بعدم برام بیشتر این مهمه که توی کدوم از این 3 تا انتخاب برای هئیت علمی و دکترا مشکل پیدا نمیکنم...مخخصوصا دکترا چون از امسال میخوام بخونم و مثل کارشناسی نکنم...واسه گزینش و مصاحبه کدومشون معتبر تره...اینها برام مهمتره تا اون سختی که قراره دو سال بکشم ...حتی ساختمانش و چمن و ...هم مهم نیست...میخوام آینده داشته باشه...آینده اینکه از مدرکش بشه به مدرکهای دگ رسید....مخصوصا دکترااااا
قید پیام نور رو بزن

karanka

عضو جدید
دوست عزیزم من ۲ سال دانشجوی پیام نور بودم سال ۸۵ که پیام نور داغون بود ولی اینقدرها هم که شما میگید بد نیست و الان خیلی بهترع شده در ضمن چند تا از دوستان من پارسال پیام نور بودن که حتی رتبه ۲ رقمی هم اوردن

فلسفه وجودیه پیام نور غیر حضوری بودن و این موضوع که بچه های معماری کلاس و استاد و سایر امکانات رو میخوان یه جور وصله نچسبه...بچه های معماری آیینه دق مسئولای پیام نورن..با این حال این نظر منه..شاید تجربه شما متفاوت باشه...

arefeh

کاربر ممتاز
:cry:گییییییییییییییییییج شدم....اشک اشک اشک....با دلیل تورخدا بگید...چرا قیدشو بزنم...دکترا نمیتونم شرکت کنم؟؟؟مدرکش اعتبار نداره؟؟؟عضو هیئت علمی نمیشه شد....؟؟؟؟دلیل تورو قرآن برام بیارید....سرنوشتم حیاتیه به خداااا

NegR.s

عضو جدید
تبریک میگمــــــــ به همه ی اونایی که ب هدفشون رسیدن:gol::gol::gol::gol::gol::gol:
دیگه لذت ببرید از زندگیتون فعلا ...انشالا تا دکتری ;)
میترا به تو هم ویژه تبریک میگم وافعا خوشحال شدم :)

arefeh

کاربر ممتاز
فلسفه وجودیه پیام نور غیر حضوری بودن و این موضوع که بچه های معماری کلاس و استاد و سایر امکانات رو میخوان یه جور وصله نچسبه...بچه های معماری آیینه دق مسئولای پیام نورن..با این حال این نظر منه..شاید تجربه شما متفاوت باشه...

دوست عزیز...الان مشکل پیام نور کلاسهای غیر حضوریشه؟؟؟؟والا توی داشنگاه های ایران چیزی یاد نمیدن خودت باید دنبالش باشی....ولی من شنیدم کلاس برای واحد عملی دیگه داره...حالا تئوری ها رو صرف نظر کنیم.....

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااام بچه هااااااااااااااااااا به همه تبریییییییییییییییییییییییک می گمممممممممممممممممممممممممممممممم

عارفه جون ناراحت نباااااش عزیزم.:w24:..من که کلا مردود شدم:(:(
بچه ها یه سوالی؟؟؟؟؟؟؟اگه ارشد ازاد برم بعد واسه دکتری می تونم دولتی امت بدم؟؟؟؟؟واسه هییت علمی و ... خیلی محدود میشم؟؟؟؟؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااام بچه هااااااااااااااااااا به همه تبریییییییییییییییییییییییک می گمممممممممممممممممممممممممممممممم عارفه جون ناراحت نباااااش عزیزم.:w24:..من که کلا مردود شدم:(:( بچه ها یه سوالی؟؟؟؟؟؟؟اگه ارشد ازاد برم بعد واسه دکتری می تونم دولتی امت بدم؟؟؟؟؟واسه هییت علمی و ... خیلی محدود میشم؟؟؟؟؟؟
عزیزم خیلی برات ناراحت شدم در حد ناراحتی واسه خودم که گیج شدم....الان با معاون یه دانشگاه آزاد داشتم صحبت میکردم میگفت دانشگاه آزاد گرگان دانشگاه جامع شده و مدرکش توی دانشگاه آزاد معتبره ولی بعدا اگه بخوای دکترا سراسری بخونی شاید دانشگاه آزاد به مشکل بخوری و پیام نور اونجا بهتر ج بده....لعنت به من...ااااه

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من نظر خودما میگم

من خودم قصدم دکتراست
به خاطر همین پارسال وقتی سراسری نشدم
هم ازاد قبول شدم هم غیر انتفاعی و مسلما پیام نور هم میشدم
هیچ کدوما نرفتم

ببینید بی رود وایسی میگم
اگه مدرک ارشد میخواین برید این دانشگاه ها فرقی نداره

ولی اگه واقعا میخواین برید دکترا خیلی سخته
از هر 100 نفری که دکترا قبول میشن ممکن فقط 2 تا 3 نفرشون از دانشگاه های ازاد و پیام نور و غیرانتفاعی باشن

برای هیئت علمی شدن تو دانشگاه ها و تدریس خیلی مهم که روزانه و شبانه خونده باشی
حتی دانشگاه های غیر انتفاعی هم کسایی که بین الملل ازاد غیر انتفاعی و پیام نور خوندن برای حق التدریس قبول نمیکنند وای به حال دانشگاه های سراسری

من خودم به خاطر این مسائل دو سال پشت کنکور ارشد موندم

میدونم حالا خیلی ها میان میگن من دارم دروغ میگم و اینا همش حرف و به خود ادم بستگی داره و اینا
ولی من تمام اینا را به چشم خودم دیدم که میگم
دیدم که یه نفر با معدل 14.75 ارشد دانشگاه امیرکبیر رفته برای تدریس غیر انتفاعی
رقیبش معدل 19 ازاد بوده و داشته دکترا ازاد میخونده
ولی اونی که امیر کبیر خونده اولویت داشته

و .....

البته دکترای ازاد و بین الملل و .... خوندن اگه ارشدت هم مال همینا باشه مشکل نداره ولی برای دکترا سراسری باید ارشدت سراسری باشه
خیلی باید زرنگ و نخبه باشی که بدون ارشد سراسری دکترا سراسری قبول بشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا